Кредит на погашення інших кредитів. Чи це можливо?

Взяли кредит, а погасити його немає чим? Таке явище сьогоднi не рідкість. І проблема не тільки в легковажності позичальників чи зависоких відсотках. Важка економічна ситуація в країні, закриття підприємств та зменшення робочих місць, ріст цін на споживчі товари, на продукти харчування та на послуги, ну і звичайно, низька заробітна плата – усе це, взяте разом, сприяє зниженню платоспроможності громадян та виникненню проблем з погашенням кредитів.

Чи можливо оформити кредит для погашення іншого кредиту?

Що робити, якщо нічим платити по кредиту?

Якщо так склалось, що знайти вiдповiдь на питання "як позбутися боргів?" майже неможливо, адже платити їх нічим, потрібно врівноважено та уважно проаналізувати свою ситуацію. Варто звернути увагу на те, яка сума залишилась до сплати, коли закінчується термін дії кредитного договору, а також порахувати свій бюджет.

В залежності від конкретних обставин, для вирішення ситуації з проблемним кредитом застосовують різні способи. Одним з них являється оформлення нового кредиту для погашення поточного. Часто використовуються також послуги пролонгації, рефінансування або реструктуризації кредиту.

Кожна із перерахованих послуг має свої недоліки та переваги, тому потрібно зрозуміти принцип їх роботи, щоб не тільки вирішити проблему, але й зробити це якомога вигідніше. І найважливіше, що завжди варто пам’ятати – це в жодному разі не допускати виникнення прострочки по кредиту.

де взяти Кредит для погашення інших кредитів?

Більшість небанківських кредитних установ, а саме – фінансові компанії, надають послуги кредитування на спрощених умовах. Отримати гроші можна без відвідування офісу фінансової установи. Вся процедура, від подачі заявки до підписання договору та отримання коштів, здійснюється дистанційно.

Для отримання кредиту онлайн знадобиться мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код. Жодних вимог представлення довідок з місця роботи та підтвердження щомісячного доходу немає. Переважно тут не перевіряють і кредитну історію потенційних позичальників, що дає можливість отримати тимчасову фінансову допомогу майже кожному клієнту.

Це, в свою чергу, чудова нагода вирішити ситуацію з проблемним кредитом, який ось-ось потрібно закрити. Оскільки такі кредити онлайн видаються на будь-яку ціль, точніше, мета кредитування не вказується ні в заявці на кредит, ні в договорі, то цілком реально отримати нову позику й для погашення попередньої. Це буде особливо вигідно та зручно тим людям, котрим залишилось сплатити останній невеликій платіж по банківському кредиту.

Як погасити кредит новим кредитом? - Loando.ua

Рефінансування кредиту

Якщо доступна сума кредиту онлайн не відповідає розмірам залишку, котрий залишився непогашеним по іншому кредиту, тоді варто розглянути варіант з рефінансуванням. Що це за процедура? Кому доступна? Та хто й коли може нею скористатись?

Рефінансування, іншими словами, перекредитування – це послуга, що передбачає погашення поточного кредиту за кошт оформлення нового. Така процедура здійснюється за наступною схемою: банк або інша фінансова установа укладає контракт з позичальником, й відразу перераховує кредитні кошти на погашення попереднього кредиту.

Зрозуміло, що позичальник не звільняється від боргових зобов’язань. У випадку рефінансування змінюються тільки умови кредитного договору або сам кредитор. А конкретніше, за новим договором може змінитись відсоткова ставка, термін, сума та графік платежів, але рано чи пізно, повернути гроші, все ж таки, доведеться.

Пролонгація кредиту

Пролонгація договору кредиту – це ще один, досить хороший варіант, котрий допомагає не допустити виникнення заборгованості по кредиту та легко розплатитись з боргами. Пролонгацiя дозволить зберегти кредитну історію хорошою та мати більше шансів оформити кредит в майбутньому на більш вигідних умовах.

Пролонгацію кредиту, клієнти часто називають продовженням кредитного договору, бо по суті це так і є. Для того, щоб скористатись цією послугою, потрібно просто подати відповідну заявку в банк, та після отримання рішення, яке в більшості випадків позитивне, оплатити нараховані відсотки та вартість самої послуги.

Варто зазначити, що продовження договору в кредитних компаніях, на відміну від банків, повністю безкоштовне. Тобто, додаткова оплата за саму послугу не стягується. Обов’язковим являється тільки внесення відсотків. До того ж, оформлювати пролонгацію кредиту можливо до 10 разів, а в окремих компаніях ця кількість необмежена.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Додати коментар

##   ##  ###  ########  ###     ## 
###  ###  ## ##  ##     ## ##     ## 
#### #### ##  ## ##    ##  ##    ## 
## ### ## ##   ## ######  ##   ##    ## 
##   ## ######### ##    ######### ##  ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Лариса 2019-09-05 12:11:35 #461
Такий варіант можливий але вкрай небажаний. Тільки в крайніх випадках банки йдуть на поступки і рефінансування або реструктуризацію кредиту але все ліжби кредит був погашений.
Відповісти