Новорічний сімейний марафон від MyCredit

Як чудово зібратись в теплому сімейному колі під новорічною ялинкою та радувати один одного приємними подарунками. Напередодні новорічних свят компанія MyCredit також хоче зробити своїм клієнтам, і не тільки, чудові подарунки. З цією метою вона запускає новорічний сімейний марафон, який дасть можливість не тільки отримати призи, але й цікаво провести час з родиною, збираючи пазли.

Новорічний сімейний марафон від MyCredit
MyCredit пропонує виграти 10 суперпризів та знижку 50% на кредит.

MyCredit / Май Кредит відгуки MyCredit / Май Кредит відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Правила марафону

Новорічний сімейний марафон від MyCredit проходитиме з 4 грудня 2018 року до 18 січня 2019 року по всій території України. Даний захід призначений не тільки для клієнтів компанії, але й для всіх повнолітніх громадян України.

Відповідно до правил проведення акції, приймати учать може кожен охочий. При цьому немає потреби оформляти кредити онлайн, а також не береться до уваги, чи учасник будь-коли мав боргові зобов’язання в MyCredit чи ні, як це буває в інших акціях кредитних компаній. Всі учасники марафону мають абсолютно рівні можливості для отримання призу.

Правила марафону передбачають обов’язкову реєстрацію учасника на сайті MyCredit за допомогою адреси електронної скриньки та номера мобільного телефону, а також виконання єдиного правила – пройдення рівня гри на офiцiйний сторiнцi кредитора. Після проходження кожного із них гравець стає учасником розіграшу, попередньо підтвердивши свою участь.

Таких рівнів є всього десять. За кожен пройдений рівень буде розігруватись окремий приз. Чим складніший рівень, тим, відповідно, і цінніший подарунок.

Як взяти участь у марафоні?

Участь у марафоні можуть брати усі повнолітні громадяни України віком від 18 років. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт кредитної компанії MyCredit, відкрити розділ «Акції» та натиснути на вікно із марафоном. Після цього вибрати кнопку «Старт».

Перед початком гри програма запропонує зареєструватись (без цього не можливо розпочати гру). Для реєстрації вкажіть своє ім’я та прізвище, номер телефону та адресу електронної скриньки, і натисніть кнопку «Грати». Грачу відкриється сторінка з розкиданими пазлами, які потрібно скласти в одну картину.

Якщо завдання виконано вдало, пере вами повинно появитись запитання «Чи підтверджуєте ви свою участь в розіграші». Натискаєте «Так» i переходите на наступний рівень. Реєструватись ще раз не потрібно, адже всі дані збережені в особистому кабінеті.

Пам’ятайте, чим більше рівнів ви пройдете, тим більше подарунків зможете виграти.

Які призи можна виграти?

Призовий фонд складається з 18 подарунків для 10 рівнів. Призи будуть розігруватись в наступному порядку:

1. Між учасниками першого рівня буде розіграно 3 електрочайники фірми Russell.
2. Між учасниками другого рівня – 3 фени для сушки волосся фірми Rowenta.
3. Між учасниками третього рівня – 3 праски Tefal.
4. Між учасниками четвертого рівня – 2 мультимейкери Russell.
5. Між учасниками п’ятого рівня – 2 міксери Vitek.
6. Між учасниками шостого рівня – 1 блендер Braun.
7. Між учасниками сьомого рівня – 1 мультиварка Redmond.
8. Між учасниками восьмого рівня – 1 смартфон Mеizu M6.
9. Між учасниками дев’ятого рівня – 1 пилосос Bosch.
10.Між учасниками десятого рівня – 1 телевізор LG.

Розіграші будуть відбуватись кожної п’ятниці о 15:00 до 18 січня включно за допомогою сервісу random.org. Дізнатись результати можна на сайті компанії або на офіційній сторінці MyCredit в Facebook. Переможців розіграшу буде поінформовано в смс-повідомленні або листом на електронну скриньку. Після отримання доброї новини потрібно зателефонувати на вказаний в повідомленні номер та повідомити адресу та спосіб доставки призу. Кожен переможець також додатково отримає знижку 50% на кредит в MyCredit.

Чому варто користуватись сервісом MyCredit?

MyCredit – це кредитна компанія з багаторічним досвідом, яка допомагає українцям справлятись з фінансовими труднощами будь-де та будь-коли. Для оформлення кредиту онлайн не потрібно нікуди ходити, вся процедура здійснюється дистанційно за 10-15 хвилин, а гроші приходять на банківську карту миттєво.

Крім того, в MyCredit надзвичайно зручні та вигідні умови кредитування. Тут відсутні будь-які додаткові платежі та комісії. Погашаючи кредит вчасно, доведеться заплатити тільки тіло кредиту та відсотки за дні користування грошима.

Якщо вчасне погашення кредиту неможливе, компанія дозволяє скористатись послугою пролонгації та продовжити термін дії договору. Щоб оформити пролонгацію потрібно сплатити відсотки за весь період користування кредитом, й  договір автоматично буде продовжено.

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

######## #### ######## #### ######  
  ##   ## ##   ## ## ##  ## 
  ##   ## ##   ## ## ##    
  ##   ## ########  ## ##  #### 
  ##   ## ##   ## ## ##  ## 
  ##   ## ##   ## ## ##  ## 
  ##  #### ######## #### ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі