Весняний сюрприз – акція до 8 березня від Глобал Кредит

Приємний теплий вітерець та яскраві сонячні промені підтверджують прихід весни. Більшість із нас уже почали підготовку до першого весняного свята Всесвітнього дня жінок. Кредитна компанія Глобал Кредит також не змогла залишитись осторонь. Тут уже приготували чудову акцію, щоб порадувати своїх позичальників та привітати їх із цим прекрасним святом.

Весняний сюрприз – акція до 8 березня від Глобал Кредит
Візьміть участь в акції до дня 8 березня в Глобал Кредит та отримайте чудові призи

Global Credit / Глобал Кредит відгуки Global Credit / Глобал Кредит відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Правила участі в акції

Акція «Весняний сюрприз» буде проводитись в період з 1 по 8 березня 2019 року. Взяти участь в даному розіграші мають право всі повнолітні громадяни України, які проживають на території нашої держави та мають актуальну прописку, дійсну банківську карту, паспорт та являються повнолітніми.

Щоб стати учасником, потрібно також оформити кредит онлайн в період оформлення акції або мати відкрите грошове зобов’язання, оформлене раніше, але по якому ще не утворилось заборгованості. Кредит можна оформити на будь-яку суму від 500 до 10 000 гривень та на час від 1 до 30 днів.

Крім того, обов’язковою умовою участі являється заповнення спеціальної анкети на сайті кредитора. В ній потрібно вказати тільки ім’я, прізвище та по батькові учасника, а також номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки.

Визначення переможців та розподіл подарунків

Загальна вартість призового фонду акції «Весняний сюрприз» складає 8 000 гривень. Гроші будуть розподілені між 5 переможцями в наступній послідовності:

 • Головний переможець отримає винагороду розміром в 3 000 гривень;

 • Переможець, який займе друге місце, отримає 2 000 гривень;

 • З переможці, які будуть на третьому місці, отримають по 1 000 гривень.

Розіграш відбудеться 11 березня за допомогою спеціального агрегатора випадкових чисел random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані 12 березня на офіційному сайті Глобал Кредит, а також на головних сторінках офіційних груп в соціальних мережах. Переможців про виграш буде поінформовано особисто в смс-повідомленні або по телефону, а грошовий приз буде перераховано на вказану банківську карту.

Як оформити кредит онлайн в Глобал Кредит?

Процедура оформлення кредиту онлайн являється максимально простою. Щоб заповнити заявку на кредит, підписати кредитний договір та отримати гроші, потрібно витратити не більше 10 – 15 хвилин вільного часу. Із документів потрібно приготувати паспорт з українською пропискою, ідентифікаційний код та дійсну банківську карту. Однак, якщо банківської карти у вас немає або вона не активна на період проведення акції, в Глобал Кредит можливо отримати кредит без банківської карти, адже компанія працює також з готівкою, та видає кредитні кошти «на руки».

Що стосується заявки, то в ній, крім паспортних даних, треба обов’язково вказати актуальний номер мобільного телефона, адже на нього буде приходити одноразовий ідентифікатор для підписання договору, а також інші повідомлення щодо обслуговування кредиту, наприклад: нагадування про наближення терміну погашення чи залишок боргу, який залишився непогашеним.

Чому варто користуватись сервісом Глобал Кредит?

Компанія Глобал Кредит – це один з кращих кредиторів на вітчизняному фінансовому ринку. Крім комфортного та оперативного обслуговування, даний сервіс також являється максимально надійним та вигідним. За користування кредитом нараховується тільки фіксована відсоткова ставка. Немає жодних прихованих відсотків чи платежів за додаткові послуги по кредиту.

Якщо клієнт бажає скористатись послугою дострокового погашення, то в такому випадку вдасться ще й додатково зекономити, адже до сплати будуть нараховані тільки відсотки за фактичні дні користування кредитом. А якщо клієнт вирішить оформити пролонгацію, то треба заплатити вартість відсотків, й договір буде продовжено на аналогічний період.

Ще однією важливою перевагою Глобал Кредит являється те, що компанія не практикує нав’язування клієнтам різного виду страхування по кредиту, а також не включає вартість страховки у розмір відсоткової ставки. Основний девіз Глобал Кредит – це прозорість в роботі з клієнтами та якісне обслуговування.

Акції

Бери кредит у Манівео та допоможи захиснику!

Напередодні Дня Захисника України 14 жовтня кредитна...

Додати коментар

 ###### ######## ##   ## ##   ## ##  ## 
##  ## ##    ###  ### ##   ## ##  ## 
##    ##    #### #### ##   ## ## ##  
 ###### ######  ## ### ## ##   ## #####  
   ## ##    ##   ## ##   ## ## ##  
##  ## ##    ##   ## ##   ## ##  ## 
 ###### ######## ##   ## ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі