Великодня гра від Global Credit

Уже зовсім скоро ціла країна буде святкувати чудове свято – Пасху. Приготування до святкувань уже відбуваються повною мірою у кожному домі, а також і в Global Credit. Компанія приготувала чудовий сюрприз своїм позичальникам, який не тільки допоможе покращити фінансове становище, але й настрій. Зіграй в пасхальну гру від Global Credit та отримай свій приз.

Великодня гра від Global Credit
Зіграйте в гру від Global Credit та отримайте чудові призи

Global Credit / Глобал Кредит відгуки Global Credit / Глобал Кредит відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Правила гри

Зіграти в гру може будь-хто, навіть не зареєстрований користувач сервісу Global Credit. Для участі потрібно зайти на головну сторінку сайту кампанії та перейти за посиланням на гру. Потім, натиснути кнопку «грати». Гра передбачає вибір пар пасхальних яєць з однаковими візерунками.  

Зігравши в гру до кінця та знайшовши всі пари яєць, програма проаналізує вашу поведінку під час гри та надасть одноразовий промокод зі знижкою для повторного кредиту онлайн. Щоб ним скористатись, потрібно ввести код при оформленні кредиту, й калькулятор відразу відніме необхідну суму від вартості обслуговування.

Однак, промокод із гарантованою знижкою це ще не все, що компанія приготувала для своїх позичальників напередодні свята Пасхи. Кожен, хто зіграв в гру, може також взяти участь в додатковому розіграші грошових призів.

Як взяти участь в розіграші?

Щоб взяти в участь в розіграші грошових призів, потрібно після закінчення гри перейти за посиланням на сторінку з анкетою для учасників розіграшу. В анкеті треба вказати ім’я та прізвище, контактний телефон та адресу електронної скриньки.

Також треба буде обов'язково погодитись на обробку персональних даних, поставивши в зазначеному полі галочку, та відправити заявку. Розміри грошових призів та їх кількість організатор розіграшу повідомить напередодні його проведення. Тому, перш ніж відправити заявку, перевірте, чи всі дані вказано вірно, щоб з вами могли вчасно зв’язатись та повідомити всі деталі.

Чому варто користуватись послугами Global Credit?

Сервіс дистанційного кредитування Global Credit – це один з кращих кредиторів на українському фінансовому ринку. Компанія постійно турбується про комфорт та безпеку своїх клієнтів. Саме тому на сайті встановлене сучасне програмне забезпечення, а також впроваджуються інші інновації фінтеху, щоб забезпечити оперативне обслуговування.

Крім того, самі умови кредитування зрозумілі та прозорі для позичальників. Тут не нараховується жодних прихованих відсотків чи будь-яких інших платежів за додаткові послуги. При першому зверненні діє також пропозиція безвідсоткового кредиту. Тому особам, які раніше не мали справи з оформленням кредитів онлайн, така пропозиція буде чудовою нагодою випробувати нову послугу безкоштовно.  

Додаткові послуги кредитної компанії Global Credit

Цього року компанія ввела нову, ще кращу та зручнішу послугу – кредит по смс. Завдяки цьому клієнти Global Credit тепер можуть оформити боргове зобов’язання за 60 секунд. Але, на жаль дана послуга не доступна новим клієнтам. Щоб оформити смс-кредит, потрібно бути постійним клієнтом компанії та мати хороший рейтинг. Тобто, сплачувати всі платежі вчасно та виконувати усі інші умови кредитних договорів.

Наступною послугою, яка також корисна для більшості клієнтів Global Credit, являється можливість дострокового погашення кредиту. Завдяки даній послузі можливо не тільки сплатити борг раніше терміну, але й заощадити чималу суму на вартості обслуговування. Адже відсотки по кредиту будуть перераховані, та до доплати буде призначена тільки сума відсотків за фактичні дні користування кредитними коштами.

Не менш хорошою послугою можна назвати і пролонгацію кредиту. Вона дозволяє продовжувати термін дії договору необмежену кількість разів. При використанні послуги не нараховуються жодні додаткові платежі. Позичальник платить тільки вартість відсотків, й термін договору продовжується на аналогічну кількість днів.

Додати коментар

##  ## ##  ## ##   ## #### ######## 
###  ## ## ## ##   ## ## ##   ## 
#### ##  ####  ##   ## ## ##   ## 
## ## ##  ##  ##   ## ## ######## 
## ####  ##   ##  ##  ## ##  ##  
##  ###  ##   ## ##  ## ##  ## 
##  ##  ##    ###  #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі