Розіграш 1 000 000 гривень від Дінеро

«Як було б добре виграти 1 000 000 гривень. За допомогою цих грошей можна вирішити більшість проблем та втілити в життя деякі заповітні мрії» – такі думки хоча б раз в житті приходили, напевно, кожному. Компанія Дінеро дає таку можливість, проводячи грандіозну акцію, участь в якій може взяти кожна повнолітня особа.

Розіграш 1 000 000 гривень від Дінеро
Візьміть участь у новорічній акції від Дінеро та виграйте 1 000 000 гривень.

Dinero / Дінеро відгуки Dinero / Дінеро відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Умови проведення акції

Мегаакція «Розіграш 1 000 000 гривень, а також 1 000 гривень щоденно» від компанії Дінеро буде проходити в період з 19 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року включно, по всій території України.

Правила участi в акції надзвичайно прості й не вимагають жодних спеціальних дій. Все що потрібно – це оформити кредит онлайн в компанії Дінеро в зазначений період або продовжити раніше відкритий.

До участі в акції допускаються усі повнолітні громадяни, віком від 18 до 65 років. Єдина вимога: це наявність дійсного паспорта та ідентифікаційного коду. Крім того, участь в даному заході являється повністю безкоштовною. Учасник платить тільки вартість за користування кредитом.

Як буде проходити розіграш?

Розіграш головного призу буде відбуватись 4 травня 2019 року в прямому ефірі на офіційній сторінці Дінеро у Facebook. Переможця виберуть випадково за допомогою спеціального барабана зі списку всіх учасників акції.

Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті компанії, а також на офіційних сторінках Facebook та Іnstagram. А переможця співробітники Дінеро поінформують особисто по телефону. Щоб отримати виграш, йому доведеться відвідати головне відділення офісу компанії у Києві.

Крім того, в період з 19 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року щоденно розігруватиметься 1 000 гривень за допомогою сервісу random.org. Загалом призовий фонд додаткового розіграшу складає 194 000 гривень. Кожного переможця, який виграє 1 000 гривень, буде поінформовано смс-повідомленням, а гроші будуть перераховані на платіжну карту у десятиденний термін.

Як оформити кредит онлайн на сайті Дінеро?

Щоб оформити кредит онлайн в компанії Дінеро, достатньо підготувати паспорт та ідентифікаційний код або просто знати їх дані. Потім, на сайті компанії треба вибрати потрібний термін та суму кредиту й заповнити коротку анкету, в який, власне, доведеться вказати інформацію з цих двох документів.

Наступний крок – прив’язка банківської карти. Для отримання кредиту може підійти будь-яка карта, починаючи від звичайної дебетової і закінчуючи кредиткою, виключення можуть становити тільки деякі види віртуальних карт. Щоб додати карту, достатньо ввести її реквізити та пройти швидку верифікацію.

Після виконання цих дій повинно надійти рішення. Якщо всі поля були заповнені правильно й було вказано правдиві дані, то варто сподіватись позитивної відповіді. Потім система запропонує підписати кредитний договір. Для цього на номер мобільного телефону, вказаного в заявці, буде відправлено одноразовий код. Як тільки клієнт введе отриманий код в потрібному полі, гроші миттєво будуть перераховані на його рахунок.

Переваги кредитної компанії Дінеро

Користуватись послугами кредитної компанії Dinero не тільки зручно, але й вигідно, безпечно та корисно. Чому?

По-перше, для нових клієнтів тут доступна пропозиція безвідсоткового кредиту. Оформлюючи кредит вперше, позичальники можуть отримати від 500 до 10 000 гривень на термін до 30 днів повністю безкоштовно.
По-друге, оформлюючи кредит в даній компанії, майже нереально зіпсувати кредитну історію. Адже правила кредитного договору дозволяють оформлювати послугу пролонгації необмежену кількість разів. Крім того, за використання послуги не доведеться сплачувати додаткові платежі, адже вона є повністю безкоштовною. Клієнт платить тільки відсотки, нараховані за дні користування кредитом, й договір автоматично продовжується на аналогічну кількість днів.
По-третє, в Дінеро можливо легко отримати кредит без кредитної історії, або за необхідності виправити її. Також тут доступні кредити без офіційного працевлаштування та без довідок про доходи, адже кредитоспроможність клієнта не являється основним чинником. Дінеро старається надати тимчасову фінансову допомогу кожному, хто потребує, незалежно від його фінансового та соціального становища.

Акції

Бери кредит у Манівео та допоможи захиснику!

Напередодні Дня Захисника України 14 жовтня кредитна...

Весняні акції на кредити онлайн: лютий - березень 2022

Щоб підбадьорити вас під кінець зими, мікрофінансові...

Додати коментар

##  ##  ###  ##  ##  ###   ######  
##  ##  ## ##  ###  ##  ## ##  ##  ## 
## ##  ##  ## #### ## ##  ## ##    
#####  ##   ## ## ## ## ##   ## ##  #### 
## ##  ######### ## #### ######### ##  ## 
##  ## ##   ## ##  ### ##   ## ##  ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі