Революційна пропозиція осені від Дінеро

Кредитна компанія Дінеро уже багато років надає послуги кредитування онлайн українським громадянам. Умови кредитування тут завжди вигідні, але цієї осені в Дінеро вирішили запропонувати своїм клієнтам кращу пропозицію, від якої неможливо відмовитись – оформити перший кредит на 10 000 гривень повністю безкоштовно. А наступний – зі знижкою 50%.

Революційна пропозиція осені від Дінеро
Унікальна пропозиція від Дінеро – 10 000 гривень під

Осінній прорив в Дінеро: як це працює?                                                                              

Цієї осені нові клієнти компанії Дінеро мають можливість оформити кредит онлайн з відсотковою ставкою 0%. Скористатись пропозицією можна в період з 1 вересня по 31 жовтня. До отримання першого кредиту доступно 10 000 гривень терміном від 7 до 30 днів. 

Для того, щоб отримати найкращi умови, потрібно зайти на сайт та заповнити коротку анкету, вказавши: паспортні дані, ідентифікаційний код, банківський рахунок та номер мобільного телефону. Система миттєво перевіряє вказану вами інформацію. Якщо все вказано вірно і немає жодних помилок, то протягом 5-10 хвилин очікуйте позитивну відповідь.

Але, це ще не все, в Дінеро також не забули про своїх постійних клієнтів. Оформити повторний кредит можливо зі знижкою 50%. У цьому випадку максимальна сума, доступна для отримання, становить 15 000 гривень, яку потрібно повернути не пізніше, ніж через 30 днів. Якщо клієнт допустить прострочку по кредиту, то відсотки будуть перераховані. Таким чином доведеться оплатити повну вартість кредиту, а також штраф за прострочені дні.

Чому варто вибрати Дінеро?

Що раз більша кількість українських позичальників робить свій вибір на користь Дінеро. І це явище легко пояснити, адже окрім частих розіграшів, акцій та конкурсів, компанія постійно займається удосконаленням умов кредитування. Стандартна відсоткова ставка тут одна з найнижчих на вітчизняному фінансовому ринку. А обслуговування справді досягає європейського рівня.

Дінеро розвіює всі стереотипи, з приводу того, як повинна виглядати процедура оформлення та отримання кредиту. Зараз для заповнення заявки та підписання кредитного договору не потрібно нікуди ходити й стояти в довгих чергах. Все, що знадобиться, це будь-який пристрій з доступом до інтернету (комп’ютер, планшет, смартфон) та кілька хвилин вільного часу. А головне – Дінеро не вимагає жодних додаткових документів: ні підтвердження офіційного працевлаштування, ні довідок про доходи.

Однак, через таку доступність та простоту оформлення кредиту онлайн, в декого можуть виникати питання щодо безпеки персональних даних. Слід сказати, що з цього приводу не варто переживати. Компанія використовує найсучасніші програми для охорони особистих даних кожного клієнта, що забезпечує повну конфіденційність та виключає можливість потрапляння їх до третіх осіб.

Ставтесь до кредитних обов’язків відповідально

Пам’ятати про терміни погашення кредитних зобов’язань потрібно не тільки з огляду на можливе нарахування штрафних відсотків чи застосування інших санкцій. Кредитні компанії, як і банки, співпрацюють з УБКІ, тому інформація за кожен прострочений платіж буде обов’язково відправлятись в цю базу даних.

Відомості про боржників в базі даних бюро кредитних історій зберігаються протягом 10 років. Це означає, що отримати наступну позику буде важко або взагалі неможливо. Адже не кожна кредитна установа хоче обслуговувати клієнтів з поганою кредитною історією. Дані обмеження особливо стосуються споживчих кредитів в банках та іпотеки.

Звичайно, ніхто не застрахований від непередбачуваних обставин, тому може статись, що погасити кредит справді немає чим. Саме для таких випадків в компанії Дінеро доступна послуга пролонгації. Скористатись нею можна безкоштовно, заплативши тільки нараховані відсотки за дні користування кредитом. 

 

Додати коментар

######## #### ######## ##  ##    ## 
##   ## ## ##    ## ##    ## 
##   ## ## ##     ####     ## 
########  ## ######   ##     ## 
##   ## ## ##     ##  ##  ## 
##   ## ## ##     ##  ##  ## 
######## #### ##     ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Михайло 2018-10-19 13:02:41 #12
Чудова осіння акція в Дінеро. Обов'язково скористаюсь можливістю отримати кредит з відсотковою ставкою 0% Дінеро вже не перший раз мені допомагає в вирішенні фінансових проблем. Отримати тут кредит легко і вигідно.
Відповісти