«До 8 березня готовий» – акція від Ваша Готівочка

Нарешті на календарі березень. А це означає, що незабаром світле і прекрасне свято – Міжнародний жіночий день. Підготовку до нього варто розпочати як найшвидше, а щоб легше це було зробити, візьміть участь в акції від кредитної компанії Ваша Готівочка «До 8 березня готовий».

«До 8 березня готовий» – акція від Ваша Готівочка
Візьміть участь в акції від Ваша Готівочка та отримайте додаткові гроші на подарунки до 8 березня.

VashaGotivochka / Ваша Готівочка відгуки VashaGotivochka / Ваша Готівочка відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Умови акції «До 8 березня готовий»

Заохочувальна акція «До 8 березня готовий» від кредитної компанії Ваша Готівочка дозволяє скористатись унікальною пропозицією та виграти від 1 000 до 8 000 гривень. Взяти в ній участь можуть усі повнолітні громадяни України від 18 років. Для цього потрібно виконати всього лиш одне правило – оформити кредит онлайн в період проведення акції, тобто з 1 по 8 березня 2019 року, а також вчасно його погасити та сумлінно виконати умови договору.

Можливість участі в акції надається як позичальникам, що звертаються в кредитну компанію вперше, так і постійним клієнтам. Однак, новачки мають додаткові переваги, адже для них додатково доступна ще одна чудовa пропозиція – можливість оформлення безвідсоткового кредиту на період 16 днів.

Бюджет акції

Призовий фонд акції складає 18 тисяч гривень. Дані кошти будуть розподілені між 8 переможцями в наступному порядку:

 • Переможець, який займе перше місце, отримає винагороду, розміром в 8 000 гривень;
 • Вартість призу для переможця, котрий займе друге місце, становить 4 000 гривень;
 • Кожен з п’яти переможців, які розділять трете місце, отримають по 1 000 гривень.

Проведення розіграшу

Підбиття підсумків акції «До 8 березня готовий» та проведення розіграшу відбудеться 8 квітня 2019 року за допомогою незалежного сервісу Random.оrg.

Результати акції та імена переможців будуть опубліковані того ж дня на офіційному сайті компанії, а також на сторінках офіційних груп Ваша Готівочка в соціальних мережах.

Самих же переможців про виграш буде поінформовано особисто по телефону, або шляхом висилання смс-повідомлень чи листів на електронну скриньку. Призи можна буде отримати на банківську карту, яка була вказана в заявці на кредит або на будь-яку іншу (її номер потрібно буде повідомити консультанту Ваша Готівочка під час телефонної розмови або скориставшись особистим кабінетом на сервісі компанії).

Процедура оформлення кредиту онлайн

Оформлення кредиту онлайн у Ваша Готівочка можливо здійснити з будь-якого пристрою з доступом до інтернету при наявності тільки паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти.

На сайті необхідно вибрати суму та термін кредиту і заповнити просту заявку. В ній доведеться вказати інформацію з паспорта, ідентифікаційний код, адресу проживання та інші контактні дані.

Відповідь по заявці приходить миттєво. Якщо вона позитивна, залишається додати банківську карту та пройти коротку верифікацію. Дана процедура необхідна для того, щоб персональні дані кожного клієнта захистити від кредитних шахраїв та виключити можливість оформлення кредиту на чужий паспорт.

Після перевірки карти на номер мобільного телефона приходить одноразовий ідентифікатор для підписання договору. Як тільки клієнт впише код, кредитні кошти надійдуть на карту.

Переваги компанії Ваша Готівочка

Кредитна компанія Ваша Готівочка – це один з кращих кредиторів на вітчизняному ринку кредитування онлайн. Окрім швидкого та зручного сервісу, вагомими перевагами також являються хороші умови користування кредитними коштами.

В цій компанії не нараховуються жодні приховані відсотки та комісії, а також не нав’язуються непотрібні додаткові послуги, наприклад такі, як страхування по кредиту чи платне смс-інформування. Всі смс-повідомлення, які надсилаються клієнтам, являються повністю безкоштовними, а наявність страхового поліса взагалі не береться до уваги.

Крім того, кожен клієнт може погашати кредит достроково, навіть наступного дня після підписання договору. Що стосується пролонгації, то користуватись послугою дозволено необмежену кількість разів, без відправлення попереднього запиту. Достатньо сплатити тільки відсотки, нараховані за дні користування кредитом, і договір автоматично буде продовжено.

Акції

Бери кредит у Манівео та допоможи захиснику!

Напередодні Дня Захисника України 14 жовтня кредитна...

Додати коментар

##   ## ##   ## ##   ## #### ###### 
###  ### ##   ## ##  ##  ## ##  ## 
#### #### ##   ##  ## ##  ## ##    
## ### ## ##   ##  ###   ## ##    
##   ## ##   ##  ## ##  ## ##    
##   ## ##   ## ##  ##  ## ##  ## 
##   ## ####### ##   ## #### ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі