Акція «Літній спринт» від Мілоан

Зазвичай літом ми витрачаємо значну частину наших заощаджень. Адже хочеться відпочити від робочих сірих буднів та подарувати собі трохи свободи й залишити приємні спогади про відпустку. Але що робити, якщо грошей не вистачає? Компанія Мілоан готова допомогти в цьому. Вона пропонує оформити кредит онлайн під 0,01% та гарантовано отримати приз.

Акція «Літній спринт» від Мілоан
Оформіть кредит онлайн в компанії Мілоан та гарантовано отримайте подарунок

Miloan / Мілоан відгуки Miloan / Мілоан відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Компанія МІлоан – найкращий сервіс кредитування онлайн

Кредитна компанія Мілоан надає послуги кредитування онлайн з 2016 року. Щоб спростити процедуру оформлення договору й отримання грошей, було створено інноваційний інтернет-сервіс, котрий дозволяє заповнити та надіслати заявку за лічені хвилини, а також майже миттєво отримати гроші на платіжну карту.

Завдяки Мілоан люди можуть отримувати тимчасову фінансову допомогу будь-де та будь-коли. Адже для цього не потрібно нікуди ходити, стояти в довгих чергах та збирати стоси документів. Все просто та зручно: заходиш на сайт компанії з будь-якого пристрою, заповнюєш коротку анкету-заявку та відправляєш. Рішення приходить відразу. Якщо воно позитивне, то гроші також надходять за 1-2 хвилини після отримання відповіді.

Більш того, позичати в Мілоан не тільки зручно, але й вигідно. Компанія постійно працює над покращенням умов кредитування. Сьогодні нові клієнти мають можливість оформити, майже безвідсотковий кредит онлайн, відсоткова ставка складає тільки 0, 01% за день. А для клієнтів, що звертаються повторно доступна знижка - 50%.

Літня акція від Мілоан

В період з 18 липня по 7 серпня Мілоан проводить акцію «Літній Спринт». Дана акція передбачає розіграш 3000 подарунків для всіх, хто в цей час оформить кредит онлайн. Взяти участь в цьому заході можуть усі повнолітні громадяни. Акція проводиться по всій території України.

Вимоги прості: потрібно оформити кредит онлайн у вказаний період та дотримуватись всіх правил кредитного договору. Участь в розіграші не можуть приймати особи, у яких на момент його проведення уже є непогашений кредит в компанії Мілоан, а також ті особи, котрі уже раніше користувались послугами цієї установи. Тобто, дана акція проводиться тільки для нових клієнтів.

Призовий фонд та порядок визначення переможців

Нові позичальники, оформлюючи кредит онлайн, отримують його майже безкоштовно, а також автоматично стають учасниками розіграшу. Відповідно до правил акції, оплата становить тільки 0,01% від суми позики. Перші 5000 користувачів, котрі відправлять заявку першими гарантовано отримають поповнення мобільного рахунку на 50 гривень.

Визначення переможців буде проведено 10 серпня, а результати будуть опубліковані на офіційному сайті та в офіційних групах в соціальних мережах. Також кожного переможця буде поінформованого смс-повідомленням або за допомогою відправлення листа на електронну адресу.

Як оформити кредит онлайн?

Оформити кредит онлайн в інтернет-сервісі Мілоан дуже просто. Для цього заздалегідь потрібно підготувати документи: паспорт, ідентифікаційний код та банківську карту. Але якщо їх біля вас не має, то необхідно знати хоча б їх дані, цю інформацію доведеться вказати в анкеті-заявці.

Після відправки анкети залишається пройти верифікацію карти, що проводиться шляхом блокування на банківському рахунку певної суми. Цю суму треба дізнатися та вказати в зазначеному полі. Так ви підтвердите, що номер карточки, на яку хочете отримати гроші є вашою й ви маєте до неї доступ.

Коли відповідь отримана, ознайомтесь з умовами договору та підпишіть його. Для здійснення підпису на номер мобільного телефону позичальника надходить смс із одноразовим кодом. Після того, як ви введете цей код, гроші автоматично будуть перераховані на ваш рахунок.

Додати коментар

######## ##   ## ##  ## ##   ## ######## 
  ##  ##   ## ###  ## ##   ##   ## 
  ##  ##   ## #### ## ##   ##   ##  
  ##  ##   ## ## ## ## ##   ##  ##  
  ##  ##   ## ## #### ##   ##  ##   
  ##  ##   ## ##  ### ##   ## ##   
  ##   ####### ##  ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі