Ульотне літо з VISA – акція від MyCredit

Літо уже закінчується, але так хочеться надолужити згаяний час та провести останні літні дні приємно та без зайвих клопотів. Щоб нестача грошей не стала перешкодою відпочинку та не зіпсувала настрій вам і вашим близьким, компанія MyCredit пропонує хороші умови кредитування, а в додаток – можливість взяти участь в акції «Ульотне літо з VISA» та виграти суперприз – подорож на двох в Карпати.

Ульотне літо з VISA – акція від MyCredit
Візьміть кредит в MyCredit та виграйте подорож на двох у Карпати

MyCredit / Май Кредит відгуки MyCredit / Май Кредит відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

MyCredit – кредитор, якому довіряють

MyCredit – це одна з провідних українських кредитних компаній, що забезпечує доступне та термінове кредитування в будь-якому куточку нашої країни та в будь-який час. Тут чудово піклуються про комфорт та безпеку клієнтів, тому постійно стараються удосконалювати інтернет-сервіс. Умови кредитування надзвичайно прості та детально описані на сайті.

На відміну вiд інших кредитних установ, в MyCredit відсутні будь-які додаткові послуги чи комісії. Оплата нараховується тільки за фактичні дні користування кредитними коштами, відповідно до відсоткової ставки. Завдяки такій чесній діяльності число користувачів компанії постійно збільшується, адже ті, хто скористався послугами один раз, залишаються постійними клієнтами.

Люди довіряють цьому кредитору та цінують хороше обслуговування. Додаткову роль в збільшенні попиту на кредитні послуги MyCredit відіграють розіграші, конкурси та знижки, які компанія намагається проводити якомога частіше. Останній місяць літа також може принести для клієнтів MyCredit багато цінних подарунків або головний приз – подорож на двох в Карпати, варто тільки взяти участь в акції «Ульотне літо з VISA».

Як взяти участь в акції «Ульотне літо з VISA»?

Акція від MyCredit «Ульотне літо з VISA» буде проводитись по всій території України в період з 1 серпня по 24 вересня. Вона передбачає щоденний розіграш трьох промокодів зі знижкою -50% на оплату кредиту. Також щотижня між учасниками будуть розігрувати 5 поповнень мобільних телефонів на суму 100 гривень та 1 смартфон Meizu M5. Суперпризом стане подорож на двох до Карпат, яка буде розіграна після закінчення акції.

Щоб взяти участь в розіграші, необхідно оформити кредитний договір в зазначений період та дотримуючись всіх правил, вчасно його погасити. Важливою вимогою є оформлення кредиту онлайн саме на платіжну карту тільки системи VISA. Клієнти, що оформлять кредити на карти інших платіжних систем, участь в розіграші взяти не зможуть. Переможців буде визначено за допомогою інтернет-сервісу random.org шляхом випадкового вибору.

З результатами розіграшу можна ознайомитись на офіційному сайті компанії, увійшовши в розділ «акції» та вибравши пункт «результати акції «Ульотне літо з VISA»». Подивитись імена переможців також можливо в офіційних групах MyCredit в соціальних мережах. Дана інформація оновлюватиметься кожного дня. Переможців буде поінформовано особисто по телефону або за допомогою смс повідомлення, чи листом на електронну скриньку.

Як оформити кредит в MyCredit?

Оформити кредит в MyCredit можуть усі повнолітні громадяни України. Для цього потрібно мати діючий паспорт та ідентифікаційний код. Їх дані потрібно занести в спеціальну анкету-заявку, яка відкриється відразу після того, як клієнт натисне кнопку «отримати гроші». Також там потрібно вказати адресу проживання та контактну інформацію: номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки.

Для вибору терміну та суми кредиту можна скористатись зручним кредитним калькулятором, що розміщений на головній сторінці. З його допомогою відразу видно, коли та яку суму потрібно повернути. В кінці процедури залишається додати реквізити банківської карти й пройти її верифікацію.

Після успішної верифікації необхідно уважно ознайомитись з договором та підписати його за допомогою спеціального одноразового коду, висланого на мобільний телефон. Тривалість всього процесу укладання договору, починаючи від заповнення заявки та закінчуючи отриманням грошей, займає не більше 20 хвилин.

Додати коментар

   ## ######## ######## #### ##   ## 
   ## ##    ##   ## ## ## ## ## 
   ## ##    ##   ## ## ## ## ## 
   ## ######  ########  ## ## ## ## 
##  ## ##    ##  ##  ## ## ## ## 
##  ## ##    ##  ##  ## ## ## ## 
 ###### ######## ##   ## #### ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі