Спекотне літо від «Ваша Готівочка»

Кожен із нас хотів би, щоб літо продовжилось ще хоча б на місяць. Та, на жаль, літні дні швидко спливають, а осінь наближається швидкими кроками. Компанія Ваша Готівочка хоче подарувати нам кілька приємних моментів та спогадів про літо. Тому проводить останню літню акцію «Спекотне літо», й дає можливість виграти один з 18 грошових подарунків.

Спекотне літо від «Ваша Готівочка»
Остання літня акція від Ваша Готівочка «Спекотне літо»

Остання літня акція від Ваша Готівочка

Кредитна компанія Ваша Готівочка не зраджує своїм традиціям і знову проводить черговий розіграш. «Спекотне літо» – грандіозна акція, яка дає можливість отримати грошову винагороду у розмірі від 500 до 8 000 гривень.

Призовий фонд акції складає 22 000 гривень, котрі будуть розподілені в наступному порядку: 10 переможців отримають по 500 гривень, 5 переможців отримають по 1000 гривень, 2 переможці отримають по 2000 гривень, і головний приз, котрий отримає 1 переможець – це 8 000 гривень.

Щоб взяти участь в розіграші, потрібно: оформити кредит онлайн в період з 10 по 31 серпня на будь-яку доступну суму, вчасно його погасити та виконати всі інші умови договору. Визначення переможців відбудеться 17 вересня за допомогою онлайн-сервісу random.org шляхом випадкового вибору. Кожного переможця буде поінформовано особисто по телефону.

Ваша Готівочка – найкращий сервіс кредитів онлайн

Ваша Готівочка – це один з кращих українських сервісів кредитування онлайн. Як і у всіх інших мікрофінансових компаніях умови кредитування максимально прості, а кредити доступні майже кожному повнолітньому громадянину. Більш того, у цій компанії отримати тимчасову фінансову допомогу можуть: люди з низькими доходами, особи, які працюють неофіційно, а також безробітні громадяни.

Ваша Готівочка старається зрозуміти кожного клієнта та забезпечити йому найкраще обслуговування. Для отримання позики тут не потрібно нікуди ходити, вся процедура здійснюється дистанційно з будь-якого пристрою з доступом до інтернету. А оформлення договору та отримання грошей займає всього 5 хвилин.

Також, беручи кредит саме тут, вам не потрібно переживати за безпеку персональних даних, адже на сайті використовуються найсучасніші системи захисту та найкраще програмне забезпечення. Компанія особисто гарантує конфіденційність та захист інформації кожного позичальника, а також унеможливлює її потрапляння до третіх осіб.

Отримати кредит онлайн просто

Щоб отримати кредит онлайн в компанії Ваша Готівочка, потрібно відповідати всього кільком простим вимогам: бути повнолітнім громадянином України, мати діючий паспорт, ідентифікаційний код та банківську карту. Оформити кредит онлайн можливо без відвідування офісу, скориставшись інтернет-сервісом компанії, котрий працює цілодобово, без вихідних та святкових днів.

Зайшовши на сайт, на кредитному калькуляторі, що розміщений на головній сторінці, виберіть потрібну суму і термін кредитування. Потім заповніть коротку анкету. В ній потрібно вказати тільки основні дані про себе: інформацію з паспорта, код, адресу проживання та контактні дані (номер телефону та адресу електронної скриньки).

За кілька хвилин після відправлення заявки ви отримаєте відповідь. Якщо надання кредиту ухвалено, то залишається додати номер платіжної карти та пройти її верифікацію. Дана процедура здійснюється в спосіб блокування невеликої суми на рахунку клієнта, яку він повинен вказати в спеціальному полі, щоб підтвердити, що саме він є власником карти. Після верифікації гроші моментально перераховуються на рахунок позичальника.

Додати коментар

##  ## ######## ######## ######## ######## 
##  ## ##    ##   ## ##    ##   ## 
## ##  ##    ##   ## ##    ##   ## 
#####  ######  ######## ######  ######## 
## ##  ##    ##   ## ##    ##  ##  
##  ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
##  ## ######## ######## ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Лариса 2018-10-18 12:52:50 #6
Брала кілька разів кредит в компанії Ваша Готівочка. Мене повністю все влаштовує. Останній раз отримувала кредит без відвідування офісу. На сайті швиденько заповнювала потрібні поля і вже через 5 хвилин отримала відповідь. Дуже жаль, що не знала про акцію, бо тоді б скористалася можливістю отримати грошову винагороду.
Відповісти