«Розкрутіть колесо фортуни на скидки» – акція від Манівео

З приходом нового року кожен чекає певних змін та чогось нового. Кредитна компанія Манівео проводить нову цікаву акцію-гру й пропонує кожному спробувати своє щастя на колесі фортуни. Покрутивши колесо, кожен учасник може виграти знижку на кредит онлайн, найбільший розмір якої складає аж 99,99%, що автоматично дозволяє оформити кредит онлайн майже безкоштовно.

«Розкрутіть колесо фортуни на скидки» – акція від Манівео
Покрути колесо фортуни в Манівео та отримай скидку на кредит онлайн.

Правила акції «Колесо Фортуни тричі крутіть – найкращу знижку собі заберіть!»

Кредитна компанія Манівео проводить акцію «Колесо Фортуни тричі крутіть – найкращу знижку собі заберіть!» в період з 2 по 31 січня 2019 року по всій території України.

Правила її проведення передбачають розіграш промокодів зі знижками від 20% до 99,99% на оформлення кредитів онлайн для усіх клієнтів сервісу Манівео за допомогою спеціального колеса.

 Загальна кількість промокодів становить 27 600. Вони будуть розприділені наступним чином:

100 промокодів зі знижкою 99,99%
500 промокодів зі знижкою 80%
3000 промокодів зі знижкою 70%
3000 промокодів зі знижкою 60%
4000 промокодів зі знижкою 50%
5000 промокодів зі знижкою 40 %
6000 промокодів зі знижкою 30 %
6000 промокодів зі знижкою 20 %

Як взяти участь в акції?

Брати участь в акції мають право усі повнолітні громадяни України. Для цього потрібно мати дійсний паспорт з українською пропискою та ідентифікаційний код, а також доступ до інтернету з будь-якого пристрою (комп’ютера, планшета чи навіть звичайного смартфона).

Для початку потрібно зайти на офіційний сайт компанії Moneyveo. На головній сторінці відразу з’явиться графічне колесо зі знижками. Потім, потрібно натиснути на стрілку, щоб покрутити його. Колесо, яке крутиться, можна зупиняти, наводячи курсор безпосередньо на нього або чекати, коли воно зупиниться самостійно. Процедуру можна повторювати три рази.

Кожного разу буде випадати цифра зі знижкою від 20% до 99,99%. Вам залишається тільки вибрати найвигіднішу. Натиснувши на вибрану знижку, відкриється вікно з промокодом. Його потрібно скопіювати та зберегти на своєму пристрої, або в крайньому разі переписати на звичайний листок паперу.

Після цього можна переходити до оформлення кредиту онлайн.

В заявці на кредит, як завжди, доведеться вказати паспортні дані, а також контактну інформацію та реквізити банківської карти. І що найважливіше, не забудьте вказати виграний промокод для отримання знижки.  

Беріть тільки обдумані кредити

Користуватись кредитними послугами потрібно завжди обдумано. Адже навіть кредити під 0% та кредитки, становлять певну небезпеку потрапити в боргову яму чи збанкрутувати. Фінансові експерти завжди радять перед оформленням кредитів добре аналізувати свою фінансову ситуацію та детально планувати бюджет.

Хороший аналіз допоможе більш точно визначити, що буде краще саме у вашій ситуації: взяти кредит чи назбирати потрібну суму. Якщо без кредиту не обійтись, то старайтесь позичати якомога менші суми, а також шукати вигідні пропозиції кредитування, використовуючи, наприклад, різні сервіси порівняння кредитів онлайн.

Як вибрати кращу кредитну пропозицію?

Конкуренція серед кредитних установ постійно збільшується. А це змушує кредиторів змінювати умови кредитних програм та іти на поступки клієнтами. Також досить поширеною практикою в останні роки являється проведення різних розіграшів та акцій вiд кредитних компаній.

Якщо є необхідність оформлення кредитів онлайн, то, безумовно, варто брати участь в таких заходах, адже іноді можливо не тільки отримати вигідний кредит, а навіть скористатись кредитними послугами безкоштовно або виграти цінні подарунки.

Вартість призів в подібних розіграшах може iноді у декілька раз перевищувати суму оформленого кредиту. Наприклад, нещодавно кредитні компанії MyCredit, Moneyveo, та CreditPlus проводили розіграш дорогих смартфонів. До речі, розіграш в CreditPlus триває ще до 14 січня. А компанія Дінеро пропонує виграти навіть 1 000 000 гривень в акції, що триватиме аж до 30 квітня 2019 року.

Акції

Бери кредит у Манівео та допоможи захиснику!

Напередодні Дня Захисника України 14 жовтня кредитна...

Весняні акції на кредити онлайн: лютий - березень 2022

Щоб підбадьорити вас під кінець зими, мікрофінансові...

Актуальні промокоди від CreditOn

Стільки промокодів CreditOn ще не пропонував. Копіюйте...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Додати коментар

##   ## ######## ######## ######## ######## 
 ##  ## ##      ## ##    ##   ## 
 ## ##  ##      ##  ##    ##   ## 
  ###  ######   ##  ######  ######## 
 ## ##  ##     ##   ##    ##  ##  
 ##  ## ##    ##   ##    ##  ## 
##   ## ######## ######## ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі