Швидка фінансова допомога – акція від Бистрозайм

Останній зимовий місяць дарує нам ще одне чудове свято – День всіх закоханих (14 лютого). В цей день в більшості країн світу прийнято дарувати подарунки своїм половинкам. Компанія Бистрозайм розуміє, як іноді важко знайти гроші на хороший подарунок, тому пропонує свою допомогу: оформивши кредит онлайн напередодні Дня святого Валентина, кожен позичальник отримує можливість виграти 10 000 гривень.

Швидка фінансова допомога – акція від Бистрозайм
Виграйте 10 000 гривень, оформивши кредит в Бистрозайм до дня всіх закоханих.

Быстрозайм відгуки Быстрозайм відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Правила участі в акції «Швидка фінансова допомога»

Взяти участь в акції «Швидка фінансова допомога» вiд Бистрозайм дуже просто. Для цього не потрібно виконувати жодних спеціальних дій. Достатньо з 24 сiчня по 13 лютого оформити кредит онлайн на суму від 2 000 до 10 000 гривень, й ви автоматично стаєте учасником розіграшу.

Крім того, організатор акції не вимагає вчасного погашення кредиту, як це зазвичай буває вказано в правилах проведення подібних заходів. Адже розіграш призів відбудеться 14 лютого за допомогою спеціального сервісу random.org. Це означає, що оформивши кредит навіть 13 лютого, тобто, в останній день акції, уже наступного дня ви зможете виграти чудову винагороду.

При чому отримати гроші є досить великі шанси, адже призовий фонд складає аж 100 000 гривень, які будуть розприділені між 10 переможцями. Кожен переможець отримає по 10 000 гривень. Тож, щоб не проґавити свою можливість провести день закоханих так, як мрієте, поспішіть оформити кредит онлайн в компанії Бистрозайм та виграти гроші на здійснення мрії.

Правила оформлення кредитів онлайн в Бистрозайм

Процедура оформлення кредиту онлайн в даній компанії максимально проста і складається з кількох пунктів:

1.       Вибір терміну та суми кредиту. Для виконання цього пункту можна скористатись зручним кредитним калькулятором на головній сторінці, в якому відразу буде зображатися сума до сплати при вчасному погашенні кредиту.
2.       Заповнення заявки. Заявка завжди надається у формі анкети. В ній потрібно вказати основну інформацію з паспорта та ідентифікаційний код, а також контактні дані та адресу проживання. Відправивши заявку, на відповідь не доведеться довго чекати. Вона повинна прийти миттєво або за 1-2 хвилини після відправлення.
3.       Прив’язка та верифікація карти. Цей пункт займе не більше 3 хвилин, і він є обов’язковим до виконання. Крім того, отримати кредит без банківської карти в Бистрозайм також можливо, але тоді треба буде відвідати стаціонарне відділення компанії, що, зрозуміло займе значно більше часу.
4.       Підписання договору та отримання коштів. Якщо кредит оформлюється в офісі компанії, то тут все зрозуміло: клієнт читає договір та ставить підпис, після чого йому видаються кошти. З дистанційним оформленням кредиту онлайн ситуація аналогічна, тільки договір підписується за допомогою електронного підпису – коду, висланого на номер мобільного телефону позичальника. Як тільки отриманий код буде вписано в зазначеному полі, гроші відразу надійдуть на карту.

Головні переваги кредитної компанії Бистрозайм

Кредитна компанія Бистрозайм – це один з кращих сервісів кредитування в Україні. Однією з головних переваг, без сумніву, можна назвати можливість оформлення кредитів готівкою. Офіси компанії розміщені по всій території України, а їх кількість становить більше 70 відділень.

Отримати гроші тут можливо миттєво без великої кількості формальностей та довгих черг. Стаціонарні відділення працюють усі дні без вихідних з 9 до 19 години, а сервіс онлайн кредитування – цілодобово. Тому отримати потрібну фінансову допомогу можливо в будь-який час дня і ночі.

Варто згадати також і про те, що дана кредитна компанія не ставить жодних вікових чи соціальних обмежень. Оформити кредит можуть абсолютно усі громадяни починаючи з 18 років. Тут доступні, як кредити для пенсіонерів і студентів, так і кредити без офіційного працевлаштування та довідок про доходи.

Крім того, користуватись послугами Бистрозайм досить безпечно. У разі неспроможності вчасно погасити кредит, можливо оформити послугу пролонгації без додаткових оплат. Сплатити доведеться тільки нараховані відсотки за дні користування кредитом, й договір буде продовжено на аналогічну кількість днів.

Кредити онлайн без відсотків
Credit7
10000 грн / 30 дн.
Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.
Miloan
20000 грн / 30 дн.
MyCredit
6000 грн / 30 дн.
Швидко Гроші
10000 грн / 14 дн.
Алекс Кредит
3000 грн / 28 дн.
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
CCLOAN
15000 грн / 30 дн.
Kf.ua
4000 грн / 30 дн.
CreditKasa / Кредит каса
20000 грн / 27 дн.
Dinero
10000 грн / 30 дн.
Сashinsky
10000 грн / 28 дн.
SOS CREDIT
10000 грн / 30 дн.

Додати коментар

######## ##   ## ##  ## ##  ## ######## 
##   ## ##   ## ###  ## ## ## ##   ## 
##   ## ##   ## #### ##  ####  ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ##  ##  ##   ## 
##   ## ##   ## ## ####  ##  ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ###  ##  ##   ## 
########  ####### ##  ##  ##  ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі