«Новорічний плюс» – акція від компанії CreditPlus

Кредитна компанія CreditPlus завжди турбується про своїх клієнтів і намагається забезпечити найкраще обслуговування та вигідні умови оформлення кредитів онлайн. В період новорічних свят тут також не забули підготувати подарунки. Для цього компанія проводить грандіозну акцію «Новорічний плюс», в якій буде розіграно 40 чудових призів.

«Новорічний плюс» – акція від компанії CreditPlus
Візьміть участь в акції «Новорічний плюс» від кредитної компанії CreditPlus

Правила участі в акції

Акція «Новорічний плюс» проходитиме в період з 14 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року по всій території України. Взяти участь в акції мають право усі повнолітні громадяни, яким на час проведення акції виповнилось 18 років.

Для того, щоб отримати один з 40 призiв, достатньо оформити кредит онлайн в зазначеному терміні (з 14 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року), та підтвердити згоду на участь в розіграші в особистому кабінеті. При цьому, організатор акції не встановлює жодних додаткових правил, наприклад таких, як вчасне погашення чи інші вимоги.

Крім того, для нових клієнтів, які раніше не користувались послугами кредитної компанії CreditPlus, доступна послуга безвідсоткового кредиту. Компанія дає можливість оформити перший кредит під 0%, розміром до 4000 гривень, терміном до 30 днів.

Призовий фонд акції

Розіграш призів буде відбуватись 15 січня 2019 року за допомогою спеціального агрегатора випадкових чисел random.org. Після закінчення розіграшу, кожного переможця буде поінформовано про виграш по телефону.

Що стосується призового фонду, то подарунки будуть справді чудові.

В даному заході компанія CreditPlus розігруватиме 40 трендових гаджетів:

5 нових смартфонів Xiaomi Redmi Note PRO 6 4/64,
10 стильних смарт-годинників Amazfit Bip Smartwatch Youth Edition,
10 зручних навушників HyperX Cloud Core,
15 зовнішніх акумуляторів Xiaomi 10 000mAh 2S.

Чому варто користуватись послугами компанії CreditPlus?

Кредитна компанія CreditPlus являється одним із кращих небанківських кредитних установ в Україні. Процес оформлення кредиту надзвичайно простий та займає всього 10-15 хвилин. Подати заявку, оформити договір та отримати гроші на карту можливо без особистого відвідування офісу, скориставшись сайтом кредитора.

Крім того, компанія не вимагає від клієнтів високої кредитоспроможності та офіційного підтвердження доходів. Отримати тимчасову фінансову допомогу в CreditPlus можуть усі соціальні та вікові групи населення. Адже на сервісі доступні, як кредити для пенсіонерів, так і кредити з 18 років, кредити без довідок про доходи та офіційного працевлаштування.

Ще однією великою перевагою CreditPlus, безперечно, являється особлива гнучкість користування кредитом, а саме: клієнти мають можливість неодноразово продовжувати дію кредитного договору, при цьому повністю безкоштовно, а також використовувати дострокове погашення, сплачуючи тільки відсотки за фактичні дні користування кредитними коштами.

Як оформити кредит онлайн в компанії CreditPlus?

Перше, що потрібно зробити для оформлення кредиту онлайн, це вибрати термін та суму кредиту, а також правильно заповнити анкету-заявку. В ній доведеться вказати дані паспорта та ідентифікаційного коду, номер мобільного телефону та адресу проживання.

Відправивши заявку, залишається додати банківську карту та пройти верифікацію. Для цього можна використати, як звичайну дебетову карту, так і кредитну або карту з овердрафтом. На сайті кредитора потрібно вказати її реквізити (номер карти, термін дії, та тризначний код зі зворотної сторони). Потім залишається підтвердити наявність доступу до карти.

Для такої перевірки на рахунку клієнта блокують невелику суму, зазвичай 1-5 гривень. Її потрібно вказати в зазначеному полі в якості перевірочного коду. Як тільки позичальник впише заблоковану суму, верифікація буде здійснена.

Після отримання позитивної відповіді залишається підписати кредитний договір. Для цього на номер мобільного телефону клієнта відправляється одноразовий код. Його потрібно вказати в зазначеному полі, й кредитні кошти миттєво будуть нараховані на карту позичальника.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Додати коментар

##   ## ##  ## ##   ##  ###  ##   ## 
## ## ## ## ## ## ## ##  ## ##  ##   ## 
## ## ##  ####  ## ## ## ##  ## ##   ## 
## ## ##  ##  ## ## ## ##   ## ##   ## 
## ## ##  ##  ## ## ## ######### ##  ## 
## ## ##  ##  ## ## ## ##   ##  ## ##  
 ### ###   ##   ### ### ##   ##  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі