Pozika.com.ua

Заповніть заявку
Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 14 дн.

Вартість кредиту онлайн в Pozika.com.ua

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 14 дн. 14 дн.
Вартість: 70 грн 1400 грн
До оплати: 5070 грн 6400 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Компанія Pozika.com.ua подбала, щоб процес кредитування був максимально простим та коротким. При цьому, особисте відвідування офісу установи чи зустріч з агентом компанії не потрібні. Оформлення заявки, підписання договору та отримання грошей здійснюється дистанційного, за допомогою інтернету та будь-якого пристрою: смартфону, планшета чи комп’ютера. Гроші видаються без довідок про доходи та поручителів майже миттєво.

Pozika.com.ua відгуки

Кредитна компанія Pozika.com.ua була створена в 2014 році. За цей час вона встигла удосконалити обслуговування та спростити умови надання кредитів на стільки, що кожен громадянин може розраховувати на фінансову підтримку у будь-якій ситуації. Люди цінують такий сервіс та дуже схвально відгукуються про Pozika.com.ua.

 • «Являюсь клієнтом компанії Pozika.com.ua з 2016 року. Мені завжди все тут подобалось, а зараз ще більше. Для отримання грошей не потрібно витрачати багато часу. Більш того, для підписання договору навіть з дому виходити не знадобиться. Як на мене це надзвичайно зручно. Щиро дякую.» - Сергій, Івано-Франківськ.
 • «Щиро дякую компанії Pozika.com.ua за швидке обслуговування. Терміново потрібно було позичити 2000 гривень. До друзів звертатись якось незручно. А з банками, відомо, багато мороки. До того ж, збирати різні документи, чекати на відповідь кілька днів для отримання всього 2000 гривень зовсім не хотілось. Тому вирішив звернутись сюди.  Швидко оформив заявку, а вже через кілька хвилин гроші були на карті.» - Артем, Житомир
 • «Звернувся сюди за кредитом онлайн вдруге. Роботою сервісу та обслуговуванням задоволений. Все працює без збоїв та затримок. Ось так би всюди ставились до виконання своєї роботи, як в Pozika.com.ua! Дуже дякую!» Тарас, Київ

Як взяти кредит онлайн в Pozika.com.ua крок за кроком:

 1. Визначтесь з сумою та терміном
 2. Оформіть заявку
 3. Пройдіть реєстрацію на сайті Pozika.com.ua
 4. Пройдіть верифікацію карти
 5. Ознайомтесь з правилами надання кредиту
 6. Підпишіть договір
 7. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Pozika.com.ua:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Щоб отримати гроші в борг від компанії Pozika.com.ua спочатку потрібно зайти на сайт й визначитись з терміном та сумою. Вибрати їх можна за допомогою спеціального кредитного калькулятора, розміщеного на головній сторінці. Потім натисніть отримати кредит, після чого відкриється сторінка з короткою анкетою. ЇЇ потрібно заповнювати дуже уважно, слідкуючи, щоб не допустити помилок або опечаток, оскільки це може призвести до відмови у кредитуванні.

В заявці слід вказати паспортні дані, ідентифікаційний код та іншу соціальну інформацію про себе. Після відправки заявки залишається додати карту та пройти верифікацію. Верифікація є обов’язковою, адже так кредитор перевіряє, що кредит буде надано саме тій особі, на чиє ім’я оформлений договір.

Виконавши всі ці дії доведеться почекати ще 20 хвилин на розгляд заявки, й гроші відразу появляться на вашому рахунку. Але до уваги слід взяти ще й те, в якому банку оформлена ваша карта. Адже великою мірою час нарахування коштів залежить від роботи банківських програм. В деяких з них розрахункові операцію можуть займати до 3 робочих днів. Тому радимо завчасно про це дізнатись безпосередньо в банківській установі.


Способи отримання кредиту онлайн в Pozika.com.ua

1.       На платіжну карту будь-якого банку

В компанії Pozika.com.ua отримати гроші можна тільки одним способом – на платіжну карту будь-якого українського банку. Слід сказати, що хоча це єдиний спосіб, але зате найзручніший. Тому що дозволяє користуватись грошима відразу після того, як вони надійшли на рахунок. До того ж, не потрібно витрачати час на поїздки до кредитора.

Суми кредиту, доступні для отримання – від 500 до 5000 гривень. Це максимально комфортні квоти для всіх позичальників. Адже такі розміри кредиту дозволяють не переплатити занадто багато за обслуговування та не впасти в боргову яму.

Але, перед подачею заявки варто добре проаналізувати свій бюджет та свої потреби, щоб визначити чи зможете повернути борг та, чи ця позика вам справді потрібна. Тільки в цьому разі, ви отримаєте максимум користі від кредитування, а не створити собі, навпаки більше проблем.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. За допомогою платіжної карти в особистому кабінеті
 2. У банківському відділенні
 3. В інтернет-банкінгу вашого банку
 4. В терміналі самообслуговування LiqPay.

Здійснюючи оплату в особистому кабінеті потрібно вибрати суму оплати, вказати реквізити своє карти та натиснути кнопку «оплатити». Гроші з рахунку будуть списані миттєво, а отже, кредит погашений теж миттєво. Однак погашення за допомогою інших способів може трохи відрізнятись.

Сплачуючи кредит в банківському відділенні, через інтернет банкінг або в терміналі самообслуговування, потрібно вказати реквізити компанії, номер договору та суму до сплати. При цьому, важливо враховувати, те що операції з розрахунку можуть займати кілька днів, а також можливе нарахування комісії банку за надання розрахункових послуг.

Відповідно до цього, оплату краще проводити за 2-3 дні до закінчення дії договору, а також дізнатись вартість комісії банку та включити її до суми оплати. В протилежному випадку кредит буде вважатись простроченим або не до кінця погашеним. Неоплаченими можуть залишитись кілька гривень, а відсотки та штрафи будуть продовжувати нараховуватись.

Серед додаткових послуг Pozika.com.ua пропонує пролонгацію або дострокове погашення з перерахунком відсотків. Завдяки послузі продовження кредиту можна зберегти кредитну історію хорошою навіть тоді, коли немає чим погасити борг. Достатньо сплатити суму нарахованих відсотків, яка часто є незначною, й термін буде продовжено. Дострокове погашення, в свою чергу допоможе не переплачувати за кредит, якщо з’явилась можливість погасити його раніше.

Pozika.com.ua - дані компанії:

Свідоцтво
IK № 129

Контактні дані:

ТОВ "Інтеркеш Україна"

Швабська 17
88018 Ужгород

e-mail: [email protected]

телефон: +380972674284

www: pozika.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Pozika.com.ua

Pozika.com.ua надає послуги кредитування онлайн з 2014 року. Інтернет-сервіс працює цілодобово (24 години на добу 7 днів на тиждень). Це дає можливість отримати кредитні кошти будь-коли та в будь-якому місці. Головне мати біля себе основні документи або знати їх дані. Гроші на рахунок надходять через 20 хвилин. А відсоткова ставка одна з найнижчих серед аналогічних компаній – 2% в день.


Переваги і недоліки Pozika.com.ua:

Переваги:

 • Сервіс працює цілодобова
 • Зручна форма подачі заявки на кредит
 • Висока швидкість опрацювання заявок
 • Доступна пролонгація кредиту
 • Є можливість дострокового погашення

Недоліки:

 • Невелика максимальна сума кредиту – всього 5 000 гривень
 • Неможливо оформити кредит готівкою

Переваги і недоліки Pozika.com.ua - підсумки

Pozika.com.ua по праву можна назвати одним з кращих українськи сервісів з надання кредитів онлайн. Численна кількість переваг цієї кредитної компанії забезпечує їй широку популярність серед позичальників. Адже неможливо не оцінити настільки високий рівень обслуговування: для оформлення кредиту та отримання грошей вистачає 20 хвилин; сплатити борг можна будь-яким способом; навіть, коли виникають проблеми з погашення, компанія допомагає вирішити складну ситуацію та зберегти кредитну історію в належному стані.

Заповніть заявку


Додати відгук про Pozika.com.ua

##   ## #### ##  ## ######## ######## 
##   ## ## ##  ## ##    ##   ## 
##   ## ## ## ##  ##    ##   ## 
##   ## ## #####  ######  ######## 
 ##  ##  ## ## ##  ##    ##   ## 
 ## ##  ## ##  ## ##    ##   ## 
  ###  #### ##  ## ######## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння