Ваша Готівочка

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 16 дн.

Вартість кредиту онлайн в Ваша Готівочка

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 16 дн. 16 дн.
Вартість: 0 грн 3200 грн
До оплати: 10000 грн 13200 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Ваша Готівочка видає кредити онлайн, а також кредити готівкою громадянам України. В цій компанії можливо отримати фінансову допомогу розміром від 200 до 7 000 гривень, терміном від 1 до 16 днів. Для оформлення договору потрібно мати не менше 20 років та не більше 70, а також діючий паспорт та ідентифікаційний код. Гроші видаються під відсоткову ставку 2% за день користування. При цьому, відсутні будь-які приховані платежі та комісії. Клієнт знає скільки йому доведеться заплатити за кредит ще під час оформлення договору.

Перший безкоштовний кредит: До 7 000 гривень на 16 днiв пiд 0.01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту та готiвкою у стацiонарному вiддiленнi
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Можливо взяти гроши в борг навiть з зiпсутою icторiєю
Найважливіший недолік: Максимальний срок користування грошима – 14 днi
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” – 300 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

Ваша Готівочка відгуки

Ваша Готівочка – це надійний кредитор, якому довіряють українські позичальники. Компанія піклується про своїх клієнтів, намагаючись створювати максимально зручні та вигідні умови кредитування. Оформлюючи кредит в Ваша Готівочка, можна бути впевненим в тому, що ваші дані не будуть передані третім особам без вашої згоди, а гроші ви отримаєте швидко та без зайвої тяганини з документами.

 • «Оформляв кредит після свят. Виникла ситуація, коли швидко потрібні були гроші, а всі мої невеликі заощадження були витрачені на подарунки. Друг порадив звернутися до Готівочки. Завдяки цьому зміг швидко вирішити свої проблеми, а коли прийшла зарплата, відразу сплатив борг» – Станіслав, Київ
 • «Дуже хороша компанія. Позичила тут гроші вперше. Для отримання кредиту знадобився тільки паспорт та ідентифікаційний код, якщо знову буде потрібно позичити гроші, звертатимусь тільки сюди. Щиро можу рекомендувати цю компанію іншим» – Світлана, Хмельницький
 • «ББрав тут кредит уже кілька раз. Я навіть сказав би, що являюсь постійним клієнтом, а все через те що в нас на роботі майже постійно затримують заробітну плату, тому скласти сімейний бюджет та дотримуватись його практично неможливо. На щастя є такі компанії, завдяки яким можна трохи виправити ситуацію» – Павло, Кропивницькій

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Ваша Готівочка крок за кроком:

 1. Виберіть суму та термін
 2. Заповніть заявку
 3. Додайте банківську карту
 4. Отримайте рішення
 5. Отримайте гроші на карту або готівкою, відвідавши відділення компанії

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Ваша Готівочка:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=U1n8WsHZMxw

Оформити кредитний договір в компанії Ваша Готівочка дуже просто. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт vashagotivochka.ua та за допомогою спеціального калькулятора, який розміщений на головній сторінці, вибрати суму та термін кредиту.

Потім потрібно заповнити коротку анкету-заявку, де необхідно вказати дані паспорта, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, електронну адресу та адресу проживання. Наступний крок – це додавання карти та її верифікація. На сторінці з фінансовою інформацією вкажіть реквізити карти: її повний номер, код зі зворотної сторони та дату, до якої вона діє. Якщо у вас немає карти й ви хочете отримати кредит готівкою, потрібно вказати це у відповідному полі.

Єдине, що залишається – це дочекатись рішення. Воно приходить через 2 – 3 хвилини після відправлення анкети. Якщо рішення позитивне й вам ухвалено надання кредиту, гроші моментально надійдуть на карту, або ж, якщо ви вибрали кредит готівкою, в будь-який час можете відвідати найближчий офіс та отримати гроші.  В цілому, вся процедура, від оформлення договору до отримання грошей, триває не більше 15 хвилин.


Способи отримання кредиту онлайн в Ваша Готівочка

 1. Онлайн на платіжну карту будь-якого банку
 2. Готівкою в стаціонарному відділенні

Компанія Ваша Готівочка потурбувалась про те, щоб отримання кредитних коштів було зручним для кожного клієнта. Це одна з небагатьох компаній, де отримати гроші можна як на карту, так і готівкою.

Щоб отримати кредит в офісі компанії, потрібно зайти на сайт та скориставшись мапою, знайти адресу найближче розташованого до вас.  З собою в офіс обов’язково потрібно взяти паспорт. Він буде потрібний для того, щоб консультанти переконались, що гроші отримує саме той клієнт, хто вписан в договір.

Суму та термін кредиту кожен клієнт вибирає сам. В даній компанії можливо отримати від 200 до 7 000 гривень терміном до 16 днів. Якщо клієнту гроші потрібні на довший період, то компанія дає можливість скористатися послугою пролонгації, за яку не потрібно додатково платити: тільки відсотки нараховані за фактичні дні користування грошима, й договір буде автоматично продовжений на аналогічний період.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Картою в особистому кабінеті Ваша готівочка на сайті компанії
 2. Готівкою в стаціонарному відділенні
 3. Будь-якому банківському відділенні
 4. В терміналах самообслуговування
 5. За допомогою інтернет банкінгу будь-якого банку

Погасити кредит в компанії Ваша Готівочка можливо будь-яким з п’яти доступних способів. Найпростіший з вище перерахованих способів – це, звичайно, оплата карткою в особистому кабінеті. Для цього не потрібно заповнювати жодних бланків чи формулярів, достатньо тільки натиснути кнопку «погасити» й гроші автоматично будуть списані з рахунку клієнта й кредит буде закритий. Але, якщо на рахунку недостатньо коштів, то слід скористатися послугою пролонгації кредиту та виплатити нараховані відсотки.

Вибираючи інші способи для погашення боргу, потрібно попередньо дізнатися реквізити компанії та номер кредитного договору, а також вказати свої дані.

Також хочемо нагадати, що Ваша Готівочка дає право кожному позичальнику погашати кредити достроково. Якщо у вас є така можливість, то обов’язково скористайтеся цією послугою – так вам вдасться суттєво зекономити на перерахунку боргу.

Ваша Готівочка - дані компанії:

Свідоцтво
57214

Контактні дані:

ТОВ «ЛАЙМ МАНІ»

Миру 29, кімн.7
57214 Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково-Погорілове

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 500 660

www: vashagotivochka.ua

соціальні мережі:  

Заповнiть заявку

Опис Ваша Готівочка

Ваша Готівочка – це одна з перших кредитних компаній, яка допомагає швидко справитися з фінансовими проблемами за допомогою оформлення кредиту онлайн на карту або готівкою.  Для оформлення договору потрібно всього лиш зайти на сайт vashagotivochka.ua або відвідати стаціонарне відділення та заповнити коротку анкету, вказуючи тільки паспортні дані та ідентифікаційний код. Рішення по заявці приймається протягом п’яти хвилин, якщо воно позитивне – гроші видаються моментально.


Переваги і недоліки Ваша Готівочка:

Переваги:

 • Швидке прийняття рішення
 • Миттєве отримання грошей
 • Позитивна відповідь в 99% випадків
 • Можливість пролонгації
 • Можливість дострокового погашення кредиту

Недоліки:

 • Невелика максимальна сума кредиту – всього 7 000 гривень

Переваги і недоліки Ваша Готівочка - підсумки

Ваша Готівочка – одна з кращих кредитних компаній, серед представлених сьогодні на українському фінансовому ринку. Отримати тут кредит можливо всього за 15 хвилин, подавши тільки мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код. Серед найбільших переваг компанії слід відзначити зручність та надійність інтернет-сервісу, прозорі умови кредитування та високий відсоток позитивних рішень, в 99% випадків клієнти отримують позитивні відповіді по своїх заявках.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Ваша Готівочка

########   ###   ####### ##   ## ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##   ##  ##  
##   ## ##  ## ##   ## ##   ##  ##  
##   ## ##   ## ##   ## ##   ##  ##  
##   ## ######### ## ## ## ##   ##  ##  
##   ## ##   ## ##  ## ##   ##  ##  
######## ##   ## ##### ## #######   ##  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Ваша Готівочка

Дивіться також:

Додати до порівняння