«Смарфонуте літо» – акція від компанії Твої Гроші

Літо не за горами. Більшість уже планує відпустки та приглядається до пропозицій туристичних агентств. Саме зараз той час, коли можливо знайти хорошу акцію або знижку на тури. Але що робити, коли нам на очі потрапив хороший варіант, а на його придбання не вистачає грошей? Вирішенням такої проблеми стане оформлення миттєвого кредиту онлайн в компанії Твої Гроші, адже компанія в доповнення до вигідних умов кредитування, пропонує виграти один з п’яти смартфонів Xiaomi Red 5А.

«Смарфонуте літо» – акція від компанії Твої Гроші
Виграй смартфон в акції «Смарфонуте літо» від компанії Твої Гроші.

Твої гроші відгуки Твої гроші відгуки Заповніть заявку Додати до порівняння

Твої Гроші – компанія, якій довіряють українці

Твої Гроші – це сучасна фінансово-кредитна установа, яка робить кредитування простою та доступною послугою для усіх соціальних груп населення України. Завдяки сучасному сервісу, котрий створений за прикладом закордонних стандартів якості обслуговування клієнтів, стало можливим швидке та зручне отримання кредитів онлайн.

Твої Гроші завоювала довіру та любов клієнтів завдяки зрозумілим умовам кредитування та прозорій діяльності. Основні принципи, якими керується компанія – це повага до клієнтів та до закону. Тому кожен позичальник може бути впевненим в надійності такого кредитора та сміливо користуватися його послугами.

Також, компанія добре турбується про те, щоб кредитування було не тільки зручним, але і вигідним для людей. З цією метою часто проводяться різні акції та розіграші з нагоди свят або просто початку нової пори року. Винятком не став і час перед початком літа. Щоб покращити своїм клієнтам настрій та підготувати їх до сезону відпусток, компанія проводить цікаву акцію «Смарфонуте Літо».

Умови участі в акції «Смарфонуте літо»

Взяти участь в акції мають право повнолітні громадяни України від 18 до 71 року. Для цього потрібно оформити кредит онлайн в період з 15 травня по 15 червня 2018 року. Сума кредиту може становити від 300 до 7 000 гривень, терміном на 16 календарних днів. Учасники акції повинні дотримуватися всіх умов кредитного договору та вчасно проводити платежі по кредиту. Кредити з прострочкою або пролонгацією участь в розіграші не братимуть.

Призовий фонд становлять п’ять однакових смартфонів Xiaomi Red 5А. Розіграш призів буде відбуватися в два етапи: перших двох переможців буде визначено в період з 15 по 28 травня, ще трьох – в період з 29 травня по 18 червня. Переможців буде вибрано за допомогою програми random.org. Результати акції можна дізнатись на офіційному сайті компанії відразу після проведення розіграшу.

Також кожен переможець отримає повідомлення на електронну адресу або телефонний дзвінок з інформацією про місце та спосіб отримання призу. Забрати приз потрібно не пізніше 20 робочих днів після отримання інформації. З собою переможцю потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Оформлення кредиту онлайн – швидко, вигідно, безпечно

Така фінансова послуга, як кредити онлайн стала доступною в Україні зовсім недавно. Проте закордоном практика оформлення миттєвих кредитів через інтернет успішно практикується уже понад десятиліття. Перевага таких послуг очевидна – на оформлення договору та отримання грошей не потрібно відволікатися від важливих справ, та витрачати час на дорогу до офісу та збирання гори документів. Завдяки небанківським кредитним компаніям отримати гроші можливо за лічені хвилини.

Можна бути цілком впевненому в безпечності співпраці з такими установами, адже вони використовують високонадійні системи охорони персональних даних, а також проводять ретельну перевірку та ідентифікацію кожного клієнта, ще перед укладенням контракту. До того ж, відсоткові ставки по кредитуванню онлайн з кожним роком знижуються, проводиться більше конкурсів та акцій, а навіть, все частіше стає можливим отримання першого кредиту під 0%.

 

 

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Рейтинг кредитів онлайн – липень 2019 року

Додати коментар

########   ###     ## ##   ## ##   ## 
##   ##  ## ##     ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ##    ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##    ## ##   ## ######### 
##   ## ######### ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ######  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле