«Обирай незалежність» – акція від Глобал Кредит

Не вистачає грошей на відпочинок або на звичайні побутові потреби? Зараз є чудовий шанс швидко вирішити фінансові труднощі, й в додаток отримати грошову винагороду розміром 20 000 гривень. Для цього потрібно тільки взяти участь в акції «Обирай незалежність» від компанії Глобал Кредит.

«Обирай незалежність» – акція від Глобал Кредит
Глобал кредит – інноваційна кредитна компанія

Глобал кредит – інноваційна кредитна компанія

Фінансова установа Глобал Кредит створила інноваційну систему, яка дозволяє обслуговувати клієнтів максимально швидко, як у стаціонарних відділеннях так і за допомогою мережі інтернет. Це одна з небагатьох кредитних компаній, що надає послуги кредитів онлайн та кредитів готівкою на однакових умовах.

Отримати фінансову допомогу можливо у будь-який час та в будь-якому місці. А головне, ця організація обслуговує усі категорії громадян, від студентів до пенсіонерів, а також безробітних або людей з низькою кредитоспроможністю. Для оформлення договору потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код, гроші можна отримати на особисту банківську карту або у найближчому відділенні компанії.

Глобал Кредит завжди піклується про своїх клієнтів й старається зробити умови кредитування ще простішими та вигіднішими. А щоб подарувати своїм позичальникам по справжньому літній настрій вона підготувала цікаву акцію з цінними грошовими призами.

Як взяти участь в акції?

Акція «Обирай незалежність» буде проводитись в період з 26 червня по 24 серпня 2018 року по всій території України. Взяти участь в ній може кожен повнолітній громадянин. Для цього потрібно в зазначений період оформити кредит готівкою в одному зі стаціонарних відділень або за допомогою інтернет-сервісу компанії.

Подавати окрему заявку на участь в розіграші не потрібно. Кожен позичальник, котрий вчасно погасить позику та виконає усі умови кредитного договору стає учасником акції автоматично. Однак варто пам’ятати, що не залежно від того, в який спосіб клієнт оформить та отримає кредит (готівкою чи онлайн), наявність платіжної карти обов’язкова. Адже саме на неї буде перераховуватись грошова винагорода, у разі виграшу.

Розподіл подарунків та визначення переможців

Розіграш проводитиметься 28 серпня за допомогою спеціального онлайн-сервісу random.org, шляхом випадкового вибору. Призовий фонд акції складає 50 000 гривень, котрі будуть розподілені між 18 переможцями. Учасник, якого сервiс вибере першим отримає грошову винагороду в розмірі 20 000 гривень. Переможець під номером 2 отримає 10 000 гривень. А переможець під номером 3 – 5000 гривень. Ще 15 тисяч гривень будуть поділені між учасниками, котрі займуть місця з 4 по 18, тобто кожен з них отримає по 1000 гривень.

Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційному сайті компанії, відразу після його проведення. А кожен переможець отримає інформацію про перемогу та спосіб отримання призу по телефону або в смс-повідомленні.

Користуйтесь послугами кредитування розумно

Пам’ятайте, що звертатися за кредитом до банку чи в кредитну компанію потрібно тільки в тому випадку, коли є крайня необхідність. Проаналізуйте своє матеріальне становище та свою кредитоспроможність. Якщо ви сумніваєтесь в тому, що зможете вчасно погасити боргове зобов’язання, то краще пошукайте інший варіант вирішення складної фінансової ситуації.

Адже клієнт, котрий оформлює позику, і при цьому немає змоги погасити її вчасно, ризикує впасти в боргову яму, з якої йому доведеться вибиратись кілька років. Це стосується, як кредитів онлайн на мінімальні суми, так і банківських кредитів, де відсотки хоча й нижчі, та розміри боргових зобов’язань достатньо високі.

Акції

Великодня гра від Global Credit

Уже зовсім скоро ціла країна буде святкувати чудове...

Сімейні цінності MyCredit

Швидкими кроками наближається найвеличніше свято Великдень....

Статті

Як взяти безпечний кредит онлайн?

Так, щоб оформити кредит онлайн і справді знадобиться...

Де оформити кредит онлайн на карту цілодобово?

Ніколи не відомо, коли халепа постукає у ваші двері....

Додати коментар

######## ######## ###### #### ##   ## 
   ## ##    ##  ## ## ##   ## 
  ##  ##    ##    ## ##   ## 
  ##  ######  ##    ## ##   ## 
 ##   ##    ##    ##  ##  ## 
 ##   ##    ##  ## ##  ## ##  
######## ######## ###### ####  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі