«Обирай незалежність» – акція від Глобал Кредит

Не вистачає грошей на відпочинок або на звичайні побутові потреби? Зараз є чудовий шанс швидко вирішити фінансові труднощі, й в додаток отримати грошову винагороду розміром 20 000 гривень. Для цього потрібно тільки взяти участь в акції «Обирай незалежність» від компанії Глобал Кредит.

«Обирай незалежність» – акція від Глобал Кредит
Глобал кредит – інноваційна кредитна компанія

Глобал кредит – інноваційна кредитна компанія

Фінансова установа Глобал Кредит створила інноваційну систему, яка дозволяє обслуговувати клієнтів максимально швидко, як у стаціонарних відділеннях так і за допомогою мережі інтернет. Це одна з небагатьох кредитних компаній, що надає послуги кредитів онлайн та кредитів готівкою на однакових умовах.

Отримати фінансову допомогу можливо у будь-який час та в будь-якому місці. А головне, ця організація обслуговує усі категорії громадян, від студентів до пенсіонерів, а також безробітних або людей з низькою кредитоспроможністю. Для оформлення договору потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код, гроші можна отримати на особисту банківську карту або у найближчому відділенні компанії.

Глобал Кредит завжди піклується про своїх клієнтів й старається зробити умови кредитування ще простішими та вигіднішими. А щоб подарувати своїм позичальникам по справжньому літній настрій вона підготувала цікаву акцію з цінними грошовими призами.

Як взяти участь в акції?

Акція «Обирай незалежність» буде проводитись в період з 26 червня по 24 серпня 2018 року по всій території України. Взяти участь в ній може кожен повнолітній громадянин. Для цього потрібно в зазначений період оформити кредит готівкою в одному зі стаціонарних відділень або за допомогою інтернет-сервісу компанії.

Подавати окрему заявку на участь в розіграші не потрібно. Кожен позичальник, котрий вчасно погасить позику та виконає усі умови кредитного договору стає учасником акції автоматично. Однак варто пам’ятати, що не залежно від того, в який спосіб клієнт оформить та отримає кредит (готівкою чи онлайн), наявність платіжної карти обов’язкова. Адже саме на неї буде перераховуватись грошова винагорода, у разі виграшу.

Розподіл подарунків та визначення переможців

Розіграш проводитиметься 28 серпня за допомогою спеціального онлайн-сервісу random.org, шляхом випадкового вибору. Призовий фонд акції складає 50 000 гривень, котрі будуть розподілені між 18 переможцями. Учасник, якого сервiс вибере першим отримає грошову винагороду в розмірі 20 000 гривень. Переможець під номером 2 отримає 10 000 гривень. А переможець під номером 3 – 5000 гривень. Ще 15 тисяч гривень будуть поділені між учасниками, котрі займуть місця з 4 по 18, тобто кожен з них отримає по 1000 гривень.

Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційному сайті компанії, відразу після його проведення. А кожен переможець отримає інформацію про перемогу та спосіб отримання призу по телефону або в смс-повідомленні.

Користуйтесь послугами кредитування розумно

Пам’ятайте, що звертатися за кредитом до банку чи в кредитну компанію потрібно тільки в тому випадку, коли є крайня необхідність. Проаналізуйте своє матеріальне становище та свою кредитоспроможність. Якщо ви сумніваєтесь в тому, що зможете вчасно погасити боргове зобов’язання, то краще пошукайте інший варіант вирішення складної фінансової ситуації.

Адже клієнт, котрий оформлює позику, і при цьому немає змоги погасити її вчасно, ризикує впасти в боргову яму, з якої йому доведеться вибиратись кілька років. Це стосується, як кредитів онлайн на мінімальні суми, так і банківських кредитів, де відсотки хоча й нижчі, та розміри боргових зобов’язань достатньо високі.

Акції

Бери кредит у Манівео та допоможи захиснику!

Напередодні Дня Захисника України 14 жовтня кредитна...

Весняні акції на кредити онлайн: лютий - березень 2022

Щоб підбадьорити вас під кінець зими, мікрофінансові...

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Додати коментар

########  ####### ######## ##  ## ###### 
##   ## ##   ##   ##  ## ## ##  ## 
##   ## ##   ##   ##   ####  ##    
######## ##   ##  ##    ##  ##    
##  ##  ##   ##  ##    ##  ##    
##  ## ##   ## ##     ##  ##  ## 
##   ## ####### ########  ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі