Зе кредит

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 7000 грн
Термін кредиту 7 дн.

Вартість кредиту онлайн в Зе кредит

Перша Наступна
Сума: 7000 грн 7000 грн
Час: 7 дн. 7 дн.
Вартість: грн 1225 грн
До оплати: 7000 грн 8225 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Вас не влаштовують ставки й умови кредитної компанії? Навіщо мучитися і переплачувати, адже на фінансовому ринку ще стільки організацій! Нова компанія - Зе Кредит (ZeCredit) недавно виникла в Україні та є всі шанси завоювати любов українських позичальників.

Кредит онлайн - зручний і сучасний спосіб розв'язання фінансової проблеми не залишаючи дому. Прямо зі смартфона або ноутбука можна заповнити заявку і отримати кошти на банківську картку. Вся процедура настільки проста, що її можуть виконати як молоді й впевнені користувачі комп'ютерних систем, так і люди похилого вiку.

Перший безкоштовний кредит: До 10 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банківську карту через офіційний портал 
Швидкість оформлення кредиту: 5 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ є як пролонгація, так і дострокове повернення коштів
Головна перевага: Багато позитивних відгуків про те, що отримати мікропозику простіше, ніж в інших організаціях
Найважливіший недолік: При простроченні позики можливі дзвінки та смс з вимогами якнайшвидше погасити борг

Зе кредит відгуки

Кредитна організація Зе Кредит - досить нова, тому відгуків про неї небагато. Але якраз через те, що компанія сучасна, вона використовує при своїй роботі тільки позитивний досвід конкурентів: хороших коментарів від задоволених клієнтів набагато більше. В основному відгуки хвалять швидке рішення по заявці й низькі вимоги до позичальників.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Зе кредит крок за кроком:

 1. Зареєструватися на сайті
 2. Підтвердити номер телефону
 3. Заповнити заявку на позику
 4. Пройти верифікацію банківської карти
 5. Дочекатися відповіді кредитора і отримати кошти на карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Зе кредит:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Щоб почати користуватися послугами кредитної компанії Зе Кредит, потрібно в першу чергу зареєструватися на їх офіційному порталі з допомогою мобільного номера телефону. На цьому кроці клієнту також буде запропоновано придумати пароль. Радимо використовувати складні паролі, які складаються з великих і малих літер, чисел і знаків - таким чином ви знизите ризики злому вашого профілю і не будете виплачувати чужі борги.

Код в смс, яке приходить від компанії Зе Кредіт - своєрідна електронний підпис клієнта і підтверджує його бажання отримати кошти в борг і надати для цього всі необхідні дані організації.

Кредитні співробітники Зе Кредіт також можуть передзвонити позичальникам і з їх допомогою вислати заявку буде ще простіше і швидше. Тому не варто хвилюватися, якщо ви побачите дзвінок від невідомого номера незабаром після реєстрації на порталі.

Питання заявки на кредит онлайн прості та містять в собі основні дані про позичальника, про його місце проживання, джерелі доходу і даних про контактні особах.

Після виправляння заявки залишиться пройти верифікацію карти - вписати в спеціальні поля дані пластика і суму, яка буде тимчасово заблокована на рахунку (зазвичай не перевищує кількох гривень). Кредитор висилає відповідь по заявці дуже швидко - завдяки комп'ютерним системам, які моментально аналізують і порівнюють дані клієнта для прийняття рішення.


Способи отримання кредиту онлайн в Зе кредит

1. На банківську карту

Зе кредит належить до тих компаній, які спеціалізуються на видачі онлайн кредитів - тобто без відвідування стаціонарного офісу. Тому для своїх клієнтів вони можуть запропонувати лише один спосіб отримання грошей - перекладом на банківську карту.

Клієнти, які в інтернеті шукають спосіб отримати невелику суму в борг і так налаштовані на отримання грошей віддалено: це швидко, комфортно і зручно.

У Зе кредит в перший раз можна отримати максимально 3000 гривень, а при наступних зверненнях сума може збільшитися до 10 000 гривень.

Але не варто забувати, що кредит онлайн від Зе кредит можна отримати виключно на іменну особисту банківську карту. Ця вимога пов'язана з тим, що картка також служить додатковим підтвердженням особи позичальника, і якщо на ній зазначено ім'я чужої особи, тобто ризик того, що отримати кредит хоче шахрай, скориставшись вкраденими даними.

У разі, якщо кредит неодмінно потрібен готівкою, завжди є можливість зняти гроші з карти за допомогою банкомату. При правильному виборі банкомата переведення в готівку коштів також буде безкоштовним.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. За допомогою банківської карти
 2. Через банківське відділення
 3. За допомогою терміналу Приватбанку

Багато позичальників онлайн ставиться до погашення боргу несерйозно - можуть пропускати терміни, забувати про виплату і ховатися від кредитора. Але це неправильна позиція. Сьогодні кредитні компанії зрівнялися в правах з банками та порушення умов договору може спричинити серйозні наслідки починаючи від штрафу і закінчуючи вилученням майна приставами.

Погашення кредиту онлайн така ж важлива процедура, як і будь-якого боргу. Кредитор Зе кредит пропонує 3 способи: банківською картою, за допомогою каси банківського відділення і через термінал Приватбанку. Кожен клієнт може вибрати, що йому до душі.

Якщо ви зупинитеся на способі з банківською картою, то варто лише увійти в свій профіль на сайті zecredit.com.ua й оплатити потрібну суму. Тут може використовуватися як іменна, так і будь-яка інша картка.

При виборі оплати через касу варто заздалегідь дізнатися платіжні реквізити, вони знадобляться при проведенні платежу, нарівні з паспортними даними позичальника і його ідентифікаційним номером.

Теж саме стосується оплати через термінал: слід вписати свої дані та додати комісію терміналу.

Зе кредит - дані компанії:

Свідоцтво
№13103823

Контактні дані:

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ"

Ярославська6
04071 Київ

e-mail: info@zecredit.com.ua

телефон: +38(044) 333 83 85

www: zecredit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Зе кредит

Зе Кредит - одна з нових фірм, яка не боїться змінювати свої умови для зручності клієнтів. На сьогодні доступні кредити до 7000 гривень на місяць і це оптимальні суми й терміни для більшості користувачів. Отримати гроші в борг тут можуть всі українці, які відповідають віковим обмеженням (18-65 років) і мають будь-якої джерело доходу для погашення боргу.


Переваги і недоліки Зе кредит:

Переваги:

 • Мінімум необхідних документів
 • Можливість заповнення заявки та отримання грошей віддалено
 • Низький відсоток відмов

Недоліки:

 • Максимальний вік для отримання кредиту онлайн - 65 років
 • Є тільки один спосіб отримання грошей - на банківську карту

Переваги і недоліки Зе кредит - підсумки

Кредитна компанія Зе Кредит досить популярна в мережі. Все завдяки лояльним умовам і великого відсотка виданих кредитів. Отримати тут гроші в борг дуже просто - офіційні довідки з роботи, поручителі й заставне майно не знадобиться. Після заповнення заявки чекати відповіді кредитора потрібно не більше 5 хвилин. Компанія працює цілодобово, а це значить, що якщо вам терміново знадобилися гроші вночі або у вихідний день, в Зе Кредит ви отримаєте необхідну фінансову підтримку.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Зе кредит

##   ## #### ######## #### ##   ## 
##   ## ##   ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ##   ## ## ## ## 
######### ##   ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ##   ## ## ## ## 
##   ## ####  ##  #### ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Зе кредит

Дивіться також: