Verocash

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 3500 грн
Термін кредиту 7 дн.

Вартість кредиту онлайн в Verocash

Перша Наступна
Сума: 3500 грн 3500 грн
Час: 7 дн. 7 дн.
Вартість: грн 365 грн
До оплати: 3500 грн 3865 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Верокеш - нова кредитна компанія в Україні, яка може запропонувати всім українцям швидкі кредити на зрозумілих умовах. Кошти можна отримати віддалено за допомогою порталу verocash.com.ua протягом декількох хвилин. При першому зверненні кредитний ліміт буде обмежений 3500 гривнями, але після вдалого погашення можна звертатися за сумами до 20 000 гривень.

Перший кредит: До 3 500 гривень на 7 днів під 0.01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 11 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ на 30 днів до 12 пролонгацій поспіль
Головна перевага: 96% позитивних відповідей по заявкам
Найважливіший недолік: Кредитор вибірково передзвонює за контактними номерами з анкет і перевіряє інформацію
Бонусна програма: Перший кредит онлайн під 0,01%

Verocash відгуки

Верокеш - одна з небагатьох компаній, яка на своєму порталі запрошує звертатися за фінансовою допомогою всіх охочих, навіть з поганою кредитною історією. Це велика перевага, адже люди, які загрузли в боргах, можуть полегшити свої фінансові справи. Але подібне рішення може привезти до ще більших проблем. Багато клієнтів у відгуках хвалять Верокеш за сучасний підхід до кредитування, а деякі - лають і закликають більше уваги приділяти перевірці клієнтів: багато хто вказує неправильні телефони й адреси.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Verocash крок за кроком:

 1. Вибір суми й терміну
 2. Реєстрація в Верокеш
 3. Заповнення заявки на позику
 4. Очікування відповіді від кредитора і підпис договору
 5. Отримання грошей

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Verocash:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Верокеш - одна з небагатьох кредитних компаній, яка не вимагає заповнювати величезні заявки на кілька сторінок для отримання грошей в борг. Заповнити та надіслати заявку на кредит можна протягом декількох хвилин з комп'ютера або смартфона з доступом в інтернет.

 • Перший крок - вибрати цікаву для суму і термін кредиту на карту. Для новачків доступні суми до 3500 гривень терміном на 7 днів. Постійні клієнти можуть взяти до 20 000 гривень і повертати борг декількома платежами раз на місяць.
 • Другий крок - реєстрація в системі, якщо заповнювати анкету буде новий клієнт. Спершу потрібно ввести мобільний номер телефону і код зі смс. Після правильного введення цифр позичальникові відкриється анкета, яку необхідно уважно заповнити. Рекомендуємо уважно вписувати дані, щоб уникнути помилок і друкарських помилок - перевіряє результати комп'ютерна програма, а не справжня людина, тому друкарську помилку можна сплутати зі спробою обману, і в кредиті буде відмовлено.
 • Третій крок - прив'язка банківської карти до особистого кабінету Верокеш і підпис кредитного договору.
 • Четвертий крок - очікування перекладу від Verocash.

Способи отримання кредиту онлайн в Verocash

Кредитна компанія Verocash працює тільки віддалено і тому може запропонувати для своїх клієнтів тільки один вид кредиту - кредит на карту. Але не варто забувати, що це зараз - універсальний спосіб отримання грошей.

По-перше, користувач verocash.com.ua може оплачувати товари і послуги карткою в мережі інтернет. Також, зі своїм особистим банківської карти можна робити грошові перекази іншим користувачам в Україні та за кордоном.

По-друге, якщо клієнт потребує готівки, він може їх отримати в найближчому банкоматі мережі свого банку. Рекомендуємо звертатися в банкомати саме банку-емітента картки, щоб не витрачати зайві кошти на провізію за переведення в готівку в банкоматах інших організацій.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На порталі Verocash
 2. Грошовим переказом на реквізити кредитора

Verocash - сучасний інтернет-портал з кредитування, який дозволяє як отримувати гроші віддалено, так і виплачувати борги також віддалено. Найпростіший спосіб погасити борг - увійти в особистий кабінет Верокеш, ввести свої дані й дані карти, з якою клієнт хоче зробити оплату боргу. Важливо, це може бути не та сама карта, на яку перераховуються кредит.

Ще один спосіб - зробити грошовий переказ в касі будь-якого банку. Для цього необхідно переписати або скопіювати реквізити кредитної організації ИЗИ Кредит (Verocash) та перевести на ці реквізити суму боргу. Не варто забувати, що до обов'язку потрібно додати комісію банку. Рекомендуємо уточнити це заздалегідь, щоб не залишитися в боргу перед кредитором.

Для клієнтів, які не мають можливість повернути борг вчасно, в компанії Верокеш є послуга продовження - можна перенести термін виплати боргу на 30 днів. Послуга безкоштовна, але клієнту потрібно буде сплатити відсотки за нові дні використання грошей. Послугою продовження можна користуватися постійно, але не більше 12 разів поспіль - продовжити кредит при цьому можна майже на рік.

Verocash - дані компанії:

Свідоцтво
№ 265063309

Контактні дані:

ТОВ Iзi Кредит

Оболонська набережна15/4
04210 Київ

e-mail: info@verocash.com.ua

телефон: +380 67 338 65 38

www: verocash.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Verocash

Верокеш - молода європейська організація з представництвами в декількох країнах. Тут можна отримати кредит онлайн на карту на простих і вигідних умовах. Для новачків спеціальні умови - до 3500 гривень на 7 днів під 0,01% в день. Постійні клієнти можуть розраховувати на суми до 20 000 гривень і користуватися грошима до 3 місяців. Також, в компанії Верокеш є послуга продовження терміну виплати боргу, а це значить, що клієнти можуть не турбуватися про зіпсуту кредитну історію.


Переваги і недоліки Verocash:

Переваги:

 • Перший безкоштовний займ до 3500 гривень
 • Лояльні умови для осіб із зіпсованою кредитною історією та безробітних
 • Є продовження виплати
 • Для постійних клієнтів підвищуються ставки й терміни кредитів онлайн

Недоліки:

 • Виплата кредиту тільки на карту, немає стаціонарних відділень
 • Користуватися першим позикою під 0,01% можна тільки протягом 7 днів.

Переваги і недоліки Verocash - підсумки

Кредитна компанія Verocash - нова і популярна фірма на фінансовому ринку України. Тут отримати необхідну суму можуть всі категорії громадян. Скористатися кредитом на карту вийде навіть у клієнтів із зіпсованою кредитною історією - лояльність компанії на це дозволяє. Також доступний перший займ за спеціальною ставкою в 0,01%.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Verocash

########  ####### ##   ##  ###  ######## 
##   ## ##   ## ## ## ##  ## ##    ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##  ##   ##  
######## ##   ## ## ## ## ##   ##  ##  
##  ##  ##   ## ## ## ## #########  ##   
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   
##   ## #######  ### ### ##   ## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Verocash

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння