Ваша Готівочка

Вартість кредиту 3700 грн
Термін кредиту 11 дн.

Вартість кредиту онлайн в Ваша Готівочка

Сума: 4000 грн
Час: 14 дн.
Вартість: 1120 грн
До оплати: 5120 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Спекотне літо від «Ваша Готівочка»


Ваша Готівочка – це одна з перших кредитних компаній, яка допомагає швидко справитися з фінансовими проблемами за допомогою оформлення кредиту онлайн на карту або готівкою. Тут клієнт сам вибирає, як йому зручніше отримати гроші.  Для оформлення договору потрібно всього лиш зайти на сайт або відвідати стаціонарне відділення та заповнити коротку анкету, вказуючи тільки паспортні дані та ідентифікаційний код. Рішення по заявці приймається протягом п’яти хвилин, якщо воно позитивне – гроші видаються моментально.

Ваша Готівочка відгуки


Ваша Готівочка – це надійний кредитор, якому довіряють українські позичальники. Компанія піклується про своїх клієнтів, намагаючись створювати максимально зручні та вигідні умови кредитування. Оформлюючи кредит у Ваша Готівочка, можна бути впевненим в тому, що ваші дані не будуть передані третім особам без вашої згоди, а гроші ви отримаєте швидко та без зайвої тяганини з документами.

 • «Оформлював кредит у компанії Ваша Готівочку. Обслуговуванням і умовами задоволений.» – Станіслав, Київ
 • «Дуже хороша компанія. Позичала тут гроші вперше. Для отримання кредиту знадобився тільки паспорт та ідентифікаційний код, якщо знову буде потрібно позичити гроші, звертатимусь тільки сюди. Тут мене все влаштовує. Тому щиро можу рекомендувати цю компанію іншим.» – Світлана, Хмельницький
 • «Брав тут кредит уже декілька раз. Я навіть сказав би, що являюсь постійним клієнтом, а все через те що в нас на роботі майже постійно затримують заробітну плату, тому скласти сімейний бюджет та дотримуватись його практично неможливо. На щастя є такі компанії, завдяки яким можна трохи виправити ситуацію. Дуже дякую за допомогу.» – Павло, Кропивницькій

Як взяти кредит онлайн в Ваша Готівочка крок за кроком:

 1. Виберіть суму та термін
 2. Заповніть заявку
 3. Додайте банківську карту
 4. Отримайте рішення
 5. Отримайте гроші на карту або готівкою, відвідавши відділення компанії

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Ваша Готівочка:

Вік від 20 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=U1n8WsHZMxw

Оформити кредитний договір в компанії Ваша Готівочка дуже просто, не тільки для клієнтів, які уже мали справу з оформленням кредитів онлайн, але також і для новачків, котрі хочуть скористатися таким фінансовим продуктом вперше. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт та за допомогою спеціального калькулятора, який розміщений на головній сторінці, вибрати суму та термін кредиту.


Потім потрібно заповнити коротку анкету-заявку, де необхідно указати дані паспорта, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, електронну адресу та адресу проживання. Перевіривши вказану інформацію, надішліть заявку. Наступний крок – це додавання карти та її верифікація. На сторінці з фінансовою інформацією вкажіть реквізити карти: її повний номер, код зі зворотної сторони та дату, до якої вона діє. Якщо у вас немає карти й ви хочете отримати кредит готівкою, потрібно вказати це у відповідному полі.


Єдине, що залишається – це дочекатись рішення. Воно приходить через 2 – 3 хвилини після відправлення анкети. Якщо рішення позитивне й вам ухвалено надання кредиту, гроші моментально надійдуть на карту, або ж, якщо ви вибрали кредит готівкою, в будь-який час можете відвідати найближчий офіс та отримати гроші.  В цілому, вся процедура, від оформлення договору до отримання грошей, триває не більше 15 хвилин.


Способи отримання кредиту онлайн в Ваша Готівочка

 1. Онлайн на платіжну карту будь-якого банку
 2. Готівкою в стаціонарному відділенні

Компанія Ваша Готівочка потурбувалась про те, щоб отримання кредитних коштів було зручним для кожного клієнта. Це одна з небагатьох компаній, де отримати гроші можна як на карту, так і готівкою. Завдяки цьому навіть особи, які не мають відкритих рахунків в банках можуть розраховувати на миттєву фінансову допомогу від Ваша Готівочка.


Щоб отримати кредит в офісі компанії, потрібно зайти на сайт та скориставшись мапою, знайти адресу найближче розташованого до вас.  З собою в офіс обов’язково потрібно взяти паспорт. Він буде потрібний для того, щоб консультанти переконались, що гроші отримає саме той клієнт, на чиє ім’я оформлений договір.


Суму та термін кредиту кожен клієнт вибирає сам. В даній компанії можливо отримати від 200 до 7 000 гривень терміном до 16 днів. Якщо клієнту гроші потрібні на довший період, то компанія дає можливість скористатися послугою пролонгації, за яку не потрібно додатково платити. Щоб нею скористатися, доведеться тільки заплатити відсотки нараховані за фактичні дні користування грошима, й договір буде автоматично продовжений на аналогічний період.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Картою в особистому кабінеті на сайті компанії
 2. Готівкою в стаціонарному відділенні
 3. Будь-якому банківському відділенні
 4. В терміналах самообслуговування
 5. За допомогою інтернет банкінгу будь-якого банку

Погасити кредит в компанії Ваша Готівочка можливо будь-яким з п’яти доступних способів. А саме: картою в особистому кабінеті на сайті компанії; готівкою, відвідавши будь-яке відділення Ваша Готівочка; за допомогою банківського переказу; здійснивши оплату в терміналі самообслуговування або скориставшись інтернет-банкінгу, в якому клієнт має відкритий рахунок.

Найпростіший з вище перерахованих способів – це, звичайно, оплата карткою в особистому кабінеті. Для цього не потрібно заповнювати жодних бланків чи формулярів, достатньо тільки натиснути кнопку «погасити» й гроші автоматично будуть списані з рахунку клієнта й кредит моментально буде закритий. Але, якщо на рахунку не достатньо коштів, то слід скористатися послугою продовження кредиту та оплатити нараховані відсотки.


Вибираючи інші способи для погашення боргу, потрібно попередньо дізнатися реквізити компанії та номер кредитного договору, а також вказати свої дані. Можливо, процес погашення кредиту в офісі компанії, в банківському відділенні чи за допомогою терміналів самообслуговування буде більш затратний по часу, але в жодному випаду не повинно виникнути жодних проблем з погашенням. Також хочемо нагадати, що Ваша Готівочка дає право кожному позичальнику погашати кредити достроково. Якщо у вас є така можливість, то обов’язково скористайтеся цією послугою – так вам вдасться суттєво зекономити на перерахунку боргу.

Ваша Готівочка - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №906

Контактні дані:

ТОВ «ЛАЙМ МАНІ»

Миру 29, кімн.7
57214 Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково-Погорілове

e-mail: zayavka@limefin.com

телефон: 0 800 500 660

www: vashagotivochka.ua

соціальні мережі:  

Заповніть заявку

Опис Ваша Готівочка

Ваша Готівочка видає кредити онлайн, а також кредити готівкою громадянам України. В цій компанії можливо отримати фінансову допомогу розміром від 200 до 7 000 гривень, терміном від 1 до 16 днів. Для оформлення договору потрібно мати не менше 20 років та не більше 70, а також діючий паспорт та ідентифікаційний код. Гроші видаються під відсоткову ставку 2% за день користування. При цьому, відсутні будь-які приховані платежі та комісії. Клієнт знає скільки йому доведеться заплатити за кредит ще під час оформлення договору.


Переваги і недоліки Ваша Готівочка:

Переваги:

 • Швидке прийняття рішення
 • Миттєве отримання грошей
 • Позитивна відповідь в 99% випадків
 • Можливість пролонгації
 • Можливість дострокового погашення кредиту

Недоліки:

 • Невелика максимальна сума кредиту – всього 7 000 гривень
 • Невеликий максимальний термін кредиту – всього 16 днів

Переваги і недоліки Ваша Готівочка - підсумки

Ваша Готівочка – одна з кращих кредитних компаній, серед представлених сьогодні на українському фінансовому ринку. Отримати тут кредит можливо всього за 15 хвилин, подавши тільки мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код. Серед найбільших переваг компанії слід відзначити зручність та надійність інтернет-сервісу, прозорі умови кредитування та високий відсоток позитивних рішень, в 99% випадків клієнти отримують позитивні відповіді по своїх заявках.

Заповніть заявку


Додати відгук про Ваша Готівочка

 ####### ##   ## ##  ## #### ######  
##   ## ##   ## ###  ## ## ##  ## 
##   ## ##   ## #### ## ## ##    
##   ## ##   ## ## ## ## ## ##  #### 
## ## ## ##   ## ## #### ## ##  ## 
##  ## ##   ## ##  ### ## ##  ## 
 ##### ## ####### ##  ## #### ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Вадим 2018-11-26 07:56:08 #62
Якщо не встигнете повернути кредит за 16 днів, то у вас будуть великі проблеми
Екатерина 2018-11-25 10:27:34 #53
Ніколи більше не візьму позику !!! Прострочила платіж за все на 300 гривень і тут же відсотки зросли до небес!

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння