Ваша Готівочка

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 9000 грн
Термін кредиту 16 дн.

Вартість кредиту онлайн в Ваша Готівочка

Перша Наступна
Сума: 9000 грн 9000 грн
Час: 16 дн. 16 дн.
Вартість: грн 2880 грн
До оплати: 9000 грн 11880 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: «До 8 березня готовий» – акція від Ваша Готівочка


Ваша Готівочка видає кредити онлайн, а також кредити готівкою громадянам України. В цій компанії можливо отримати фінансову допомогу розміром від 200 до 7 000 гривень, терміном від 1 до 16 днів. Для оформлення договору потрібно мати не менше 20 років та не більше 70, а також діючий паспорт та ідентифікаційний код. Гроші видаються під відсоткову ставку 2% за день користування. При цьому, відсутні будь-які приховані платежі та комісії. Клієнт знає скільки йому доведеться заплатити за кредит ще під час оформлення договору.

Перший безкоштовний кредит: До 7 000 гривень на 16 днiв пiд 0.01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту та готiвкою у стацiонарному вiддiленнi
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Можливо взяти гроши в борг навiть з зiпсутою icторiєю
Найважливіший недолік: Максимальний срок користування грошима – 14 днi
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” – 300 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

Ваша Готівочка відгуки

Ваша Готівочка – це надійний кредитор, якому довіряють українські позичальники. Компанія піклується про своїх клієнтів, намагаючись створювати максимально зручні та вигідні умови кредитування. Оформлюючи кредит в Ваша Готівочка, можна бути впевненим в тому, що ваші дані не будуть передані третім особам без вашої згоди, а гроші ви отримаєте швидко та без зайвої тяганини з документами.

 • Кредитування з 18 це рідкість спасибі за лояльність до віку. - Христина
 • Служба підтримай працює на високому рівні. Відповіли на всі питання. - Альбіна
 • Низькі відсотки по кредитуванню це плюс головний. Рішення дали швидко. Потребував невелику суму. - Андрій

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Ваша Готівочка крок за кроком:

 1. Виберіть суму та термін
 2. Заповніть заявку
 3. Додайте банківську карту
 4. Отримайте рішення
 5. Отримайте гроші на карту або готівкою, відвідавши відділення компанії

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Ваша Готівочка:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=U1n8WsHZMxw

Оформити кредитний договір в компанії Ваша Готівочка дуже просто. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт vashagotivochka.ua та за допомогою спеціального калькулятора, який розміщений на головній сторінці, вибрати суму та термін кредиту.

Потім потрібно заповнити коротку анкету-заявку, де необхідно вказати дані паспорта, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, електронну адресу та адресу проживання. Наступний крок – це додавання карти та її верифікація. На сторінці з фінансовою інформацією вкажіть реквізити карти: її повний номер, код зі зворотної сторони та дату, до якої вона діє. Якщо у вас немає карти й ви хочете отримати кредит готівкою, потрібно вказати це у відповідному полі.

Єдине, що залишається – це дочекатись рішення. Воно приходить через 2 – 3 хвилини після відправлення анкети. Якщо рішення позитивне й вам ухвалено надання кредиту, гроші моментально надійдуть на карту, або ж, якщо ви вибрали кредит готівкою, в будь-який час можете відвідати найближчий офіс та отримати гроші.  В цілому, вся процедура, від оформлення договору до отримання грошей, триває не більше 15 хвилин.


Способи отримання кредиту онлайн в Ваша Готівочка

 1. Онлайн на платіжну карту будь-якого банку
 2. Готівкою в стаціонарному відділенні

Компанія Ваша Готівочка потурбувалась про те, щоб отримання кредитних коштів було зручним для кожного клієнта. Це одна з небагатьох компаній, де отримати гроші можна як на карту, так і готівкою.

Щоб отримати кредит в офісі компанії, потрібно зайти на сайт та скориставшись мапою, знайти адресу найближче розташованого до вас.  З собою в офіс обов’язково потрібно взяти паспорт. Він буде потрібний для того, щоб консультанти переконались, що гроші отримує саме той клієнт, хто вписан в договір.

Суму та термін кредиту кожен клієнт вибирає сам. В даній компанії можливо отримати від 200 до 7 000 гривень терміном до 16 днів. Якщо клієнту гроші потрібні на довший період, то компанія дає можливість скористатися послугою пролонгації, за яку не потрібно додатково платити: тільки відсотки нараховані за фактичні дні користування грошима, й договір буде автоматично продовжений на аналогічний період.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Картою в особистому кабінеті Ваша готівочка на сайті компанії
 2. Готівкою в стаціонарному відділенні
 3. Будь-якому банківському відділенні
 4. В терміналах самообслуговування
 5. За допомогою інтернет банкінгу будь-якого банку

Погасити кредит в компанії Ваша Готівочка можливо будь-яким з п’яти доступних способів. Найпростіший з вище перерахованих способів – це, звичайно, оплата карткою в особистому кабінеті. Для цього не потрібно заповнювати жодних бланків чи формулярів, достатньо тільки натиснути кнопку «погасити» й гроші автоматично будуть списані з рахунку клієнта й кредит буде закритий. Але, якщо на рахунку недостатньо коштів, то слід скористатися послугою пролонгації кредиту та виплатити нараховані відсотки.

Вибираючи інші способи для погашення боргу, потрібно попередньо дізнатися реквізити компанії та номер кредитного договору, а також вказати свої дані.

Також хочемо нагадати, що Ваша Готівочка дає право кожному позичальнику погашати кредити достроково. Якщо у вас є така можливість, то обов’язково скористайтеся цією послугою – так вам вдасться суттєво зекономити на перерахунку боргу.

Ваша Готівочка - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №906

Контактні дані:

ТОВ «ЛАЙМ МАНІ»

Миру29, кімн.7
57214 Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково-Погорілове

e-mail: zayavka@limefin.com

телефон: 0 800 500 660

www: vashagotivochka.ua

соціальні мережі:  

Заповнiть заявку

Опис Ваша Готівочка

Ваша Готівочка – це одна з перших кредитних компаній, яка допомагає швидко справитися з фінансовими проблемами за допомогою оформлення кредиту онлайн на карту або готівкою.  Для оформлення договору потрібно всього лиш зайти на сайт vashagotivochka.ua або відвідати стаціонарне відділення та заповнити коротку анкету, вказуючи тільки паспортні дані та ідентифікаційний код. Рішення по заявці приймається протягом п’яти хвилин, якщо воно позитивне – гроші видаються моментально.


Переваги і недоліки Ваша Готівочка:

Переваги:

 • Швидке прийняття рішення
 • Миттєве отримання грошей
 • Позитивна відповідь в 99% випадків
 • Можливість пролонгації
 • Можливість дострокового погашення кредиту

Недоліки:

 • Невелика максимальна сума кредиту – всього 7 000 гривень

Переваги і недоліки Ваша Готівочка - підсумки

Ваша Готівочка – одна з кращих кредитних компаній, серед представлених сьогодні на українському фінансовому ринку. Отримати тут кредит можливо всього за 15 хвилин, подавши тільки мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код. Серед найбільших переваг компанії слід відзначити зручність та надійність інтернет-сервісу, прозорі умови кредитування та високий відсоток позитивних рішень, в 99% випадків клієнти отримують позитивні відповіді по своїх заявках.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Ваша Готівочка

 ###### ##   ## ##  ## ######## ##  ## 
##  ## ##   ## ###  ## ##    ##  ## 
##    ##   ## #### ## ##    ## ##  
##    ##   ## ## ## ## ######  #####  
##    ##   ## ## #### ##    ## ##  
##  ## ##   ## ##  ### ##    ##  ## 
 ######  ####### ##  ## ######## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Ваша Готівочка

Христина 2020-04-23 09:01:45 #851
Кредитування з 18 це рідкість спасибі за лояльність до віку.
Альбіна 2020-04-20 08:46:54 #828
Служба підтримай працює на високому рівні. Відповіли на всі питання.
Андрій 2020-04-15 10:08:24 #809
Низькі відсотки по кредитуванню це плюс головний. Рішення дали швидко. Потребував невелику суму.
Аліна 2020-03-12 23:40:59 #783
Режим роботи 24/7 що дуже радує. У свято виручили не вперше
Арсеній 2020-03-09 10:08:19 #766
На переоформлення документів потрібно було терміново знайти гроші. У друзів не було. Вирішив заповнити заявку на отримання позики. Я працюю все добре. Відповідь дали протягом 10 хв. Для недолгосроного кредитування норма. Умови непогані.
Валентин 2020-03-07 10:48:27 #753
В умовах договору чітко прописано процентні нарахування, оплатив згідно договору. Вдячний за допомогу.
Павло 2020-01-30 18:38:21 #714
Єдина компанія яка дала кредит. Мені 18 вчуся потрібні були гроші потрапивши в лікарню.
Іван 2020-01-28 15:29:01 #705
Знайомий продавав акумулятор гроші просив терміново а мене дуля звернувся в банкінг онлайн грошей 1400 на 6 днів. Оформилися швидко схвалили заявку. Добре що є такі можливості без зволікань.
Альбіна 2020-01-23 14:44:48 #674
Зламався холодильник ремонт в кредит неможливий вирішила взяти онлайн займ на ремонт. Компанія расмотрела заявку і схвалила. Повернула через 2 тижні всю суму. Реально швидко і не виходячи з дому можна вирішити питання.
Илья 2019-12-02 11:35:32 #631
Погасив кредит достроково. У деяких компаніях цього робити не можна. Вдячний за хороші умови кредитування.
Анна 2019-11-30 15:06:21 #621
Дуже виручили. Терміново потрібно було 2000 Грн. Вирішила ризикнути і звернулася із заявкою на кредитування. Схвалили швидко. Повернула гроші через 4 дня.
Агафія 2019-11-29 08:57:28 #616
Бачила рекламу багато разів і коли знадобилися терміново гроші, навіть не шукала інших компаній, відразу сюди звернулася. Треба було терміново закрити кредитку, інакше відсотки б почали нараховувати. А тут без відсотків дають. Все встигла, кредитку закрила завдяки вам. Повернула через 10 днів.
Марфа 2019-11-28 09:26:12 #610
Банальна історія, затримали зарплату, годувати сім'ю не чим, звернулася по допомогу! Приємно була здивована наскільки все просто, адже ще жодного разу не зверталася в такі організаціі.Теперь знаю якщо що куди звертатися
Руслан 2019-11-27 06:57:28 #605
Прожити на зарплату нереально. Ну ладно ще влітку, але взимку рахунки за комуналку зашкалюють, до всього іншого постійно ламається машина. Ось і підсів на мікропозики. Гроші невеликі, але допомагають протриматися до наступної получки. Якби не Ваша Готівочка не знаю що б робив.
Влада 2019-11-17 10:27:41 #598
Можу рекомендувати. Не один раз зверталася! Завжди схвалення заявки за позикою.
Аделаїда 2019-11-16 08:39:52 #593
Були проблеми потрібно було знайти 2000 Грн на два тижні. Друг порадив компанію Ваша Готівочка подала заявку і схвалили. Вдячна за швидкість обробки заявки.
Микита 2019-11-15 09:11:47 #588
В черговий раз непроста ситуація. Після звернення в компанію не відмовили вдруге. Я вчасно погашаю всі борги. Приємно коли знаєш де не відмовлять у допомозі.
Андрей 2019-11-14 07:19:37 #583
Без обману оплатив кредит згідно договору ніяких прихованих платежів.
Костя 2019-11-13 11:37:07 #576
На оплату навчання брав кредит на невеликий термін. Заповнив на сайті договір! Довго відповіді чекати непрішлось. Умови самі лояльні.
Глеб 2019-11-12 07:55:40 #571
Хто хоче отримати кредит на хороших умови можу рекомендувати компанію.
Лариса 2019-11-11 10:11:47 #565
На лікування потрібні були гроші терміново. Оформила заявку. Схвалили миттєво. Добре що є такі компанії.
Макс 2019-11-10 08:05:36 #560
Перше кредитування під 0 відсоток і сума досить непогана. Потребував грошей оплатити юристу за роботу
Олег 2019-11-09 08:28:14 #555
На споживчі потреби потрібно було 4 тис грн знайшов в інеті компанію по кредитування подав заявку і вже через 15 хвилин прийшла відповідь позитивна. Гроші на карту. Через 5 днів повернув борг також віддалено.
Анна Смирнова 2019-11-08 08:52:53 #549
Добре що є пролонгація по кредиту ніхто не застрахований від несподіваних поворотів. Лояльні умови кредитування.
Марк 2019-10-09 14:09:49 #487
Користувався послугами компанії. Подав заявку на кредит в сумі 2000 тис і отримав позитивний для себе відповідь. Вдячний за терміновість.
Леся 2019-08-13 22:28:15 #329
Не думала, що в нашій країні можливе щось таке, яке оформленнякредитів онлайн. Але спробувала, і мушу сказати, що сервіс Ваша готвочка надає онлайн-кредити справді на достойному рівні.
Сергій 2019-08-13 22:24:46 #328
Позичаю у Ваша Готівочка вперше. Поки що все влаштовує.
Христина 2019-08-13 22:21:17 #327
Оформлювала креит у Ваша Готівочка уже третій раз. Завжи користуюсь грошима по кілька днів, тому оплата вихоить невеликою.
Петро Урюмцев 2019-08-13 22:18:00 #326
Щиро дякую за опереативну роботу
Оксана 2019-08-13 22:15:27 #325
Досить непогана компанія.
Валентинт Обух 2019-07-29 21:59:25 #289
Я щойно отримав підтвердження позики на 7000 гривень! Зі щастя аж пишу цей коментар. Якраз перед днем народження доньки. Ідеально!
Вероніка, Борщів 2019-07-02 23:43:14 #256
Перед тим, як звернутися у Готівочку, я намагалася отримати кредит у двох інших фірмах, але мені відмовили, сказавши ніби я ще маю заборгованість десь там. Але ж я не просила багато, а менше ніж 1000 гривень. У Готівочці ставлення до мене було набагато кращим, кредит я повернула, і всі щасливі!!!
Іван 2019-01-30 15:48:22 #125
Якщо потрібно взяти кредит на невеликий термін то цей кредитний центр вам підходить повністю. Я потребу в грошах і по терміну то всього на 10 днів ось і оформив. А так за умовами все ок.
Вадим 2018-11-26 07:56:08 #62
Якщо не встигнете повернути кредит за 16 днів, то у вас будуть великі проблеми
Иван Александров 2019-10-31 15:34:05 #544
При несвоевременном возвращении кредитных средств в любой компании микрокредитования начисляются неустойки в виде штрафа и повышенных комиссий. Оформляя заявку на займ, каждый клиент должен ознакомиться с условиями договора, где указан размер процентной ставки и сумма штрафа.
Екатерина 2018-11-25 10:27:34 #53
Ніколи більше не візьму позику !!! Прострочила платіж за все на 300 гривень і тут же відсотки зросли до небес!

Дивіться також:

Додати до порівняння