ULTRACASH

Show costs of loan

Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в ULTRACASH

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2044 грн
До оплати: 7544 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


ULTRACASH – це сучасний інтернет-сервіс з надання кредитів онлайн, який допомагає справитися з тимчасовими фінансовими проблемами повнолітнім громадянам України. Завдяки цій кредитній компанії, особи, яким терміново потрібні гроші, можуть отримати їх у будь-який час доби і в будь-якому місці – знадобиться лише доступ до інтернету. Кредити онлайн видаються без довідок про доходи, поручителів і застави. Навіть клієнти з поганою кредитною історією мають шанс отримати фінансову підтримку, лише пред'явивши паспорт та ідентифікаційний код.

Перший безкоштовний кредит: Первый день использования денег под 0%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Кожен кредит онлайн автоматично продовжується
Найважливіший недолік: Для отримання коштів доведеться сканувати документи
Бонусна програма: Промокод на знижку 10% на другий кредит: SECOND

ULTRACASH відгуки

Експерти порталу Лоандо переглянули чимало відгуків ULTRACASH для ретельного аналізу кредитора і помітили, що майже всі вони позитивні. Це є показником того, що компанія піклується про своїх клієнтів і намагається надавати послуги високого рівня. Кожен клієнт гарантовано отримає фінансову підтримку без затримок і саме тоді, коли вона йому потрібна. На переказ коштів не доведеться чекати більше 20 хвилин. А умови кредитування прозорі і зрозумілі, немає ніяких прихованих платежів і комісії.

 • «Відправив заявку на кредит онлайн 1 травня. Але не думав, що в той же день отримаю гроші, адже це вихідний. На мій превеликий подив, кредитні кошти через 20 хвилин були на рахунку. Спасибі за те, що працюєте навіть у вихідні та святкові дні. Для багатьох клієнтів - це досить важливий аспект при виборі кредитора» – Станіслав, Калуш.
 • «Ультракеш – це найдешевша кредитна компанія з усіх мені відомих. Оформляв тут кредити онлайн три рази. До оплати завжди нараховувалися тільки відсотки за дні користування. Жодного разу не доводилося платити додаткових комісій» – Андрій, Кривий Ріг.
 • «Рекомендую ULTRACASH як кращу компанію з кредитування онлайн. Гроші можна отримати дуже швидко. Великим плюсом є те, що сервіс працює в суботу та неділю» – Оксана, Тернопіль.

Як взяти кредит онлайн в ULTRACASH крок за кроком:

 1. Оберіть термін та суму кредитування
 2. Створіть власний обліковий запис на ultracash.ua
 3. Заповніть анкету-заявку
 4. Додайте скановані копії документів
 5. Додайте банківську карту та пройдіть її верифікацію
 6. Отримайте гроші на особисту платіжну карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в ULTRACASH:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=trExFvEhMis

Для того, щоб оформити кредит онлайн в компанії ULTRACASH, потрібно виділити всього 20 хвилин свого часу і зайти на сайт кредитора з будь-якого пристрою, що має доступ в інтернет. Далі, на головній сторінці сайту необхідно вибрати суму і термін, які вас цікавлять і перейти до створення особистого облікового запису.

Для реєстрації достатньо вказати адресу електронної пошти і придумати пароль. Увійшовши до кабінету на сайті ultracash.ua, заповніть коротку анкету. У ній вкажіть персональні дані: інформацію, що міститься в паспорті, ідентифікаційний код, контактні телефони та адреса проживання. Потім, відскануйте або сфотографуйте на світлому тлі документи і відправте для перевірки. Такий захід допомагає усунути шахраїв, які за допомогою чужих документів спробують оформити кредит.

Після відправки заявки залишиться дочекатися відповіді і додати дані банківської картки, на яку хочете отримати кошти. Після додавання карти на номер мобільного телефону або адресу електронної пошти прийде повідомлення з рішенням. Якщо рішення позитивне, вам буде запропоновано підписати кредитний договір і чекати гроші на вашій картці.


Способи отримання кредиту онлайн в ULTRACASH

 1. На особисту банківську карту

Кожен громадянин України віком від 20 років може отримати кредит онлайн від ULTRACASH. Дана компанія видає кредити на особисті платіжні картки Visa і MasterCard. Головна вимога – карта повинна бути гривневої і виданої одним з українських банків.

Клієнти, які звертаються вперше, можуть отримати кредитні кошти в розмірі до 2000 гривень. Щоб збільшити ліміт доступних коштів, потрібно оформити перший кредит на доступну суму і, дотримуючись всі умови, прописані в договорі, вчасно його оплатити.

Максимальне обмеження для кредитів онлайн в компанії ULTRACASH для постійних клієнтів одно 10 000 гривень. Щоб отримати кредитні кошти такого розміру, потрібно оформити і вчасно погасити кілька кредитів поспіль. Таке обмеження введено з метою зменшення ризику виникнення надмірної боргового навантаження на клієнтів, а також для того, щоб переконатися в здатності позичальника повернути борг вчасно.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті банківською картою
 2. Банківським переказом
 3. Через термінали самообслуговування
 4. З мобільного телефону через портал «Мобільні гроші»
 5. За допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку
 6. Через систему Webmoney

Для погашення кредиту можна скористатися практично будь-яким способом, які доступні в Україні на сьогодні. Перший і самий зручний - це, звичайно, оплата банківською картою в особистому кабінеті. Наступний спосіб - це погашення кредиту за допомогою банківського переказу в одному з українських банків.

Також можна проводити платежі за допомогою терміналів обслуговування або за допомогою інтернет-банкінгу. А з недавнього часу в перелік способів погашення кредиту в компанії ULTRACASH добавілaсь ще можливість оплати з електронного гаманця Webmoney і з порталу «Мобільні гроші».

Незалежно, який спосіб оплати вибере клієнт, головне правило - погасити кредит вчасно або хоча б оплатити нараховані відсотки за час користування грошима. В іншому випадку, кредитор залишає за собою право: накласти на боржника штрафні санкції, стягнути борг в судовому порядку, продати проблемну заборгованість колекторам, а також передати інформацію в бюро кредитних історій.

ULTRACASH - дані компанії:

Свідоцтво
IK №147

Контактні дані:

ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС»

Кловський узвіз 7
02000 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 752 390

www: ultracash.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис ULTRACASH

ULTRACASH – це кредитна компанія, яка працює на українському ринку з 2015 року і видає кредити онлайн на карту будь-якого українського банку. Дана компанія зареєстрована Нацкомфінпослуг як ТОВ «Ультра ФІНАНС», що підтверджує свідоцтво про реєстрацію фінансової установи за номером №16103224, видане 20.10.2015. Кредити надаються в розмірі від 500 до 10 000 гривень, строком до 30 днів.


Переваги і недоліки ULTRACASH:

Переваги:

 • Дистанційне оформлення кредитного договору
 • Гроші можна отримати за 20 хвилин
 • Немає комісії за оформлення договору
 • Автоматична пролонгація при оплаті відсотків
 • Можливість дострокового погашення без нарахування комісії

Недоліки:

 • Для нових клієнтів максимальна сума кредиту складає 2000 гривень
 • Необхідні скановані копії документів

Переваги і недоліки ULTRACASH - підсумки

ULTRACASH добре розуміє наскільки цінним для сучасної людини є час і як його багатьом з нас не вистачає. Тому створила сучасний інтернет-сервіс, що дозволяє максимально швидко оформити кредитний договір і отримати гроші на карту менш, ніж за 20 хвилин. Відтепер не потрібно ходити в офіс або банк, заповнювати пачки документів і чекати в довгих чергах отримання грошей. З ULTRACASH отримати кредит онлайн просто – достатньо кількох кліків мишкою і наявності паспорта і платіжної карти.

Заповніть заявку


Додати відгук про ULTRACASH

########  ####### ######## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  
##   ## ####### ########  #######   ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Олег Прокопчук 2019-07-30 23:40:25 #305
Рекомендую з огляду на швидкий переказ коштів та зручну систему погашення. Дуже професійне обслуговування клієнтів.
Петро, Малин 2019-07-03 23:06:07 #269
Я вже кілька разів кредитувався в різних компаніях, і повинен сказати, що в Ультракеші найбільш цивілізована пропозиція. Відсотки не найнижчі, але постійні клієнти можуть розраховувати на деякі знижки. У мене не було проблем з ними, тому можу спокійно залишити позитивний відгук.
Володимир 2019-01-07 12:47:41 #88
Потребував невелику суму і згадав що можна оформити кредит онлайн. При необхідності мінімум документів я оформив кредит на суму в 2000 тис гривень. Швидко отримав свій займ дуже зручно як отримати так і віддати не виходячи з дому через мобільний додаток. Відсотки прийнятні добре що ви є.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння