ULTRACASH

Заповніть заявку
Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в ULTRACASH

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2044 грн
До оплати: 7544 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


ULTRACASH – це сучасний інтернет-сервіс з надання кредитів онлайн, який допомагає справитися з тимчасовими фінансовими проблемами громадянам України, віком від 20 років. Завдяки цій кредитній компанії, особи, яким терміново потрібні гроші, можуть отримати їх в будь-який час доби та в будь-якому місці. Кредити онлайн видаються без довідок про доходи, поручителів та застав. Навіть клієнти з поганою кредитною історії мають шанс отримати фінансову підтримку, пред’явивши тільки паспорт та ідентифікаційний код.

ULTRACASH відгуки

Відгуки про ULTRACASH завжди хороші, адже компанія добре дбає про своїх клієнтів і старається надавати послуги найвищого рівня. Кожен клієнт гарантовано отримає фінансову підтримку без затримок – саме тоді, коли її потребує. На переказ коштів не доведеться чекати більш ніж 20 хвилин. А умови кредитування завжди прозорі та зрозумілі, немає жодних прихованих платежів та комісії. Чесність та порядність для ULTRACASH – на першому місці.

 • «Відправив заявку на кредит онлайн 1 травня. Проте не думав, що того ж дня отримаю гроші, адже цього дня всюди вихідний. На моє велике здивування, кредитні кошти через 20 хвилин були на моєму рахунку. Спасибі за те, що працюєте навіть у вихідні та святкові дні. Для багатьох клієнтів – це досить важливий аспект при виборі кредитора.» – Станіслав, Калуш
 • «Це найдешевша кредитна компанія із всіх мені відомих. Оформлював тут кредити онлайн три рази. До оплати завжди нараховувались тільки відсотки за дні користування. Жодного разу не приходилось платити додаткових комісій. Спасибі за чесну співпрацю.» – Андрій, Кривий Ріг
 • «Рекомендую ULTRACASH як найкращу компанію по кредитуванню онлайн. Гроші можна отримати надзвичайно швидко. Великим плюсом є те, що сервіс працює в суботу та неділю.» – Оксана, Тернопіль

Як взяти кредит онлайн в ULTRACASH крок за кроком:

 1. Оберіть термін та суму кредитування
 2. Створіть власний обліковий запис
 3. Заповніть анкету-заявку
 4. Додайте скановані копії документів
 5. Додайте банківську карту та пройдіть її верифікацію
 6. Отримайте гроші на особисту платіжну карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в ULTRACASH:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=trExFvEhMis

Для того, щоб оформити кредит онлайн в компанії ULTRACASH, потрібно виділити всього 20 хвилин свого часу, та з будь-якого пристрою, що має доступ до інтернету, зайти на сайт кредитора.  Далі, на головній сторінці сайту необхідно вибрати суму та термін, які вас цікавлять й перейти до створення особистого облікового запису.

Для його створення достатньо вказати адресу електронної скриньки та придумати пароль. Ввійшовши в особистий кабінет, заповніть коротку анкету. В ній вкажіть персональні дані: інформацію, що міститься в паспорті, ідентифікаційний код, контактні телефони та адресу проживання. Потім, додайте скановані копії документів та натисніть «відправити».

Після відправлення заявки залишається дочекатися відповіді та додати банківську карту, на яку хочете отримати кошти. Для успішного додання карти, необхідно обов’язково пройти її верифікацію. Дана процедура відбувається за допомогою блокування на вашому рахунку суми від 1 до 5 гривень. Саме ця сума є кодом перевірки.

Після додання карти, на номер мобільного телефону або електронну адресу прийде повідомлення з рішенням. Якщо рішення позитивне, вам буде запропоновано підписати кредитний договір, з використанням спеціального одноразового коду. Після введення даного коду в зазначеному полі, гроші автоматично будуть перераховані на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в ULTRACASH

 1. На особисту банківську карту

Кожен громадянин України у віці від 20 років може отримати кредит онлайн від ULTRACASH. Дана компанія видає кредити на особисті платіжні карти Visa та MasterCard. Головна вимога – карта повинна бути гривневою та виданою українським банком.

Клієнти, які звертаються вперше, можуть отримати кредитні кошти розміром до 2000 гривень. Щоб збільшити ліміт кредитування, потрібно оформити перший кредит на доступну суму та, дотримуючись всіх умов, прописаних в договорі, вчасно його сплатити. Після чого, дозволена для вас сума збільшиться на 1000 гривень.  

Максимальна сума кредиту онлайн, який можуть отримати постійні клієнти, дорівнює 10 000 гривень. Щоб отримати кредитні кошти в такому розмірі, потрібно оформити та вчасно погасити декілька кредитів. Таке обмеження введено з метою зменшення ризику виникнення надмірного боргового навантаження на клієнтів, а також для того, щоб переконатися в здатності позичальника повернути кредитні кошти.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті банківською картою
 2. Банківським переказом
 3. Через термінали самообслуговування
 4. З мобільного телефону через портал «Мобільні гроші»
 5. За допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку
 6. Через систему Webmoney

Для погашення кредиту можна скористатися практично будь-яким способом, які є доступними в Україні на сьогодні. Перший і найзручніший – це, звичайно, оплата банківською картою в особистому кабінеті. Наступний спосіб – це погашення кредиту за допомогою банківського переказу в одному з українських банків.

Також можна проводити платежі за допомогою терміналів обслуговування або за допомогою інтернет-банкінгу. А з недавнього часу до переліку способів погашення кредиту в компанії ULTRACASH додались ще й можливість оплати з електронного гаманця Webmoney або з порталу «Мобільні гроші».

Незалежно, який спосіб оплати вибере кожен клієнт, головне погасити кредит вчасно, або хоча б оплатити нараховані відсотки за час користування грошима. В протилежному випадку, кредитор залишає за собою право: накласти на боржника штрафні санкції, стягти борг в судовому порядку, продати проблемну заборгованість колекторам, а також передати  інформацію в бюро кредитних історій.

ULTRACASH - дані компанії:

Свідоцтво
IK №147

Контактні дані:

ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС»

Кловський узвіз 7
02000 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 752 390

www: ultracash.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис ULTRACASH

ULTRACASH – це кредитна компанія, яка працює на українському ринку з 2015 року й видає кредити онлайн на карту будь-якого українського банку. Дана компанія зареєстрована Нацкомфінпослуг як ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС», що підтверджує свідоцтво про реєстрацію фінансової установи за номером IK №147, видане 20.10.2015. Кредити видаються розміром від 500 до 10 000 гривень, терміном до 30 днів.


Переваги і недоліки ULTRACASH:

Переваги:

 • Дистанційне оформлення кредитного договору
 • Гроші можна отримати за 20 хвилин
 • Немає комісії за оформлення договору
 • Автоматична пролонгація при оплаті відсотків
 • Можливість дострокового погашення без нарахування комісії

Недоліки:

 • Для нових клієнтів максимальна сума кредиту складає 2000 гривень
 • Необхідні скановані копії документів

Переваги і недоліки ULTRACASH - підсумки

ULTRACASH добре розуміє наскільки для сучасної людини є цінним час та як його багатьом з нас не вистачає. Тому створила сучасний інтернет-сервіс, що дозволяє максимально швидко оформити кредитний договір й отримати гроші на карту менш, ніж за 20 хвилин. Відтепер не потрібно ходити в офіс чи банк, заповнювати стоси документів та чекати в довгих чергах на гроші. З ULTRACASH отримати кредит онлайн просто – достатньо кількох кліків мишкою та наявності паспорта й платіжної карт

Заповніть заявку


Додати відгук про ULTRACASH

######## ##  ## ######## ####    ## 
   ##  ## ## ##    ##    ## 
  ##   ####  ##    ##    ## 
  ##    ##  ######  ##    ## 
 ##    ##  ##    ## ##  ## 
 ##     ##  ##    ## ##  ## 
########  ##  ##    #### ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Володимир 2019-01-07 12:47:41 #88
Потребував невелику суму і згадав що можна оформити кредит онлайн. При необхідності мінімум документів я оформив кредит на суму в 2000 тис гривень. Швидко отримав свій займ дуже зручно як отримати так і віддати не виходячи з дому через мобільний додаток. Відсотки прийнятні добре що ви є.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння