Мiстер Манi

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 2200 грн
Термін кредиту 20 дн.

Вартість кредиту онлайн в Мiстер Манi

Сума: 3000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1197 грн
До оплати: 4197 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія Мiстер Манi (MrMoney) – це один з кращих сервісів онлайн-кредитування в Україні. Даний кредитор на фоні інших має ряд численних переваг. По-перше, кредити видаються за мінімальної кількості документів та при виконанні мінімальних вимог. Крім того, сервіс працює цілодобово без вихідних та святкових днів. По-друге, умови користування кредитом надзвичайно гнучкі, вносити платежі можливо, як раніше зазначеного терміну, так і за пiзнiше, за умови оформлення пролонгації.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓
Головна перевага: Високий рівень схвалення позик
Найважливіший недолік: Максимальний вiк позичальника-55 років
Бонусна програма: Промокоди за своєчасне повернення боргу

Мiстер Манi відгуки

Кредитна компанія Містер Мані має досить високий рейтинг серед українських позичальників, адже старається надавати послуги кредитування на умовах, які відповідають потребам споживачів. Крім того, сервіс не працює по шаблонних правилах, а з розумінням ставиться до кожного, намагаючись не тільки отримати прибуток від надання кредитів, але перш за все, допомогти у вирішенні фінансових проблем своїм клієнтам.

 • Частенько звертаюся до компанії не було відмови так як на хорошому рахунку і завжди вчасно погашаю. Вдячний. - Кирило
 • Зручний сервіс. - Христина
 • Брала кредит в цій МФО кілька разів. Все завжди на вищому рівні!! - Ірина

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Мiстер Манi крок за кроком:

 1. Виберіть термін та розмір кредиту
 2. Зареєструйтесь на сайті mrmoney.com.ua
 3. Заповніть коротку анкету-заявку
 4. Прив’яжіть карту та пройдіть швидку верифікацію
 5. Дочекайтесь відповіді
 6. Підпишіть електронний договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Мiстер Манi:

Вік від 18 дo 55
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Спосіб оформлення кредиту онлайн в компанії Містер Мані схожий з процедурою оформлення кредитних зобов’язань в інших аналогічних установах. На першому етапі потрібно вибрати необхідний розмір та термін кредиту. Це легко зробити за допомогою кредитного калькулятора, що знаходиться на головній сторінці сервісу. Потім програма запропонує пройти реєстрацію. Для цього потрібно вказати електронну адресу та номер телефону, придумати логін та пароль для наступних входів в особистий кабінет.

Якщо всі дані вказано правильно, перевірте електронну пошту. Вам повинен надійти лист з посиланням для підтвердження реєстрації.

Наступний пункт – заповнення кредитної заявки. В ній треба вказати паспортні та контактні дані, адресу проживання та відомості відносно роботи. Якщо ви ніде не працюєте, краще залишити поле порожнім (MrMoney видає кредити навіть безробітним громадянам), адже недостовірність даних відразу буде виявлено, а в кредитуванні відмовлено.

Відповідь по заявці, як правило, приходить миттєво. Якщо рішення позитивне, залишається прив’язати банківську карту та пройти коротку верифікацію, здійснити перевірку та підписати електронний договiр. 


Способи отримання кредиту онлайн в Мiстер Манi

 1. На гривневу карту будь-якого банку України

Кредитна компанія Містер Мані перераховує кредитні кошти тільки на гривневі картки, проте банк обслуговування значення не має.

Що стосується суми, яку можна отримати при першому зверненні, то для нових клієнтів доступні кредити розміром від 100 до 1 200 гривень. А от розмір повторного кредиту може становити навіть 10 000 гривень, але за умови високого кредитного рейтингу. Щоб його заробити, достатньо сумлінно виконувати умови кредитного договору та вчасно вносити платежі.

Крім того до уваги також береться вік клієнта та кредитна історія. Якщо за кредитом онлайн звертається особа, яка не досягла повноліття, то в кредитуванні, звичайно, буде відмовлено. Те саме стосується і осіб з дуже зіпсованою кредитною історією, а також позичальників, які мають кілька відкритих кредитних зобов’язань в інших установах та тривалий час не погашають їх.

Якщо усі вимоги кредитної компанії ви виконали (ваш вік становить більше 18 років, а також у вас немає непогашених кредитів), проте ви отримали відмову, це може бути пов'язано з допущеними помилками в заявці на кредит. Компанія дозволяє повторне відправлення заявок, проте не більше 3-х разів на день.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Карткою в особистому кабінеті
 2. В будь-якому терміналі самообслуговування
 3. В касі будь-якого банку
 4. За допомогою інтернет-банкінгу

Щоб забезпечити своїм клієнтам максимально зручне обслуговування, в компанії MrMoney також подбали про те, щоб погашення кредиту можливо було здійснювати будь-якими способами. Більшість позичальників вважає найкращим варіантом здійснення оплати банківською карткою через особистий кабінет. Однак, якщо на рахунку немає достатньо коштів, погасити кредит можливо також готівкою в касі будь-якого банку або в терміналах самообслуговування. Якщо ж ви бажаєте провести оплату з іншої карти, тобто, не з тієї, на яку оформлявся кредит, то в такому випадку можна скористатись інтернет-банкінгом або прив’язати додаткову картку в особистому кабінеті.

Якщо так стається, що сплатити кредитні зобов’язання вчасно немає можливості, варто скористатись послугою пролонгації та продовжити термін договору (послуга являється безкоштовною).

Мiстер Манi - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №885

Контактні дані:

ТОВ «Містер Мані»

бульвар Вацлава Гавела,4
01135 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0(800)750395

www: mrmoney.com.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Мiстер Манi

Кредитна компанія MrMoney працює в Україні з 2017 року. Відповідно до законодавства України установа зареєстрована Національною комісією та занесена в Єдиний державний реєстр фінансових установ як ТОВ «Містер Мані». А це свідчить про легальність установи та гарантує безпеку при оформленні кредитів в даній організації. Також компанія встановлює фіксовану відсоткову ставку на послуги кредитування в розмірі 1,9% в день, а також не накладає жодних додаткових платежів та комісій.


Переваги і недоліки Мiстер Манi:

Переваги:

 • Оперативне обслуговування
 • Мінімальні вимоги до позичальника
 • Кредити доступні з 18 років
 • Сервіс працює в режимі 24/7
 • Невисока відсоткова ставка

Недоліки:

 • При першому зверненні можливо отримати не більше 1200 гривень
 • Кредити не видаються після 55 років

Переваги і недоліки Мiстер Манi - підсумки

Кредити онлайн сьогодні на піку популярності. І це не дивно, адже кожен бажає отримувати комфортне та оперативне обслуговування, а не ходити по різних установах та збирати велику кількість документів, а також витрачати час на очікування в чергах та доїзд до банку.

Потреби сучасних позичальників у вищій мірі запевняють небанківські кредитні компанії, які видають кредити через інтернет на комфортних умовах та з мінімальним переліком вимог. Одним із найпопулярніших сервісів дистанційного кредитування Україні являється MrMoney – компанія, яка працює чесно, професійно та оперативно.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Мiстер Манi

 ######  #### ######## ######## ##   ## 
##  ##  ##   ##  ##    ##   ## 
##     ##   ##  ##    ##   ## 
##  #### ##   ##  ######  ######### 
##  ##  ##   ##  ##    ##   ## 
##  ##  ##   ##  ##    ##   ## 
 ######  ####  ##  ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Мiстер Манi

Кирило 2020-03-11 16:17:16 #775
Частенько звертаюся до компанії не було відмови так як на хорошому рахунку і завжди вчасно погашаю. Вдячний.
Христина 2019-09-11 14:12:53 #471
Зручний сервіс.
Ірина 2019-09-10 15:19:23 #465
Брала кредит в цій МФО кілька разів. Все завжди на вищому рівні!!

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння