Gofingo

Заповніть заявку
Вартість кредиту 3700 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Gofingo

Сума: 4000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1554 грн
До оплати: 5554 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Сьогодні українці змушені все частіше звертатись за послугами кредитування. Проте більшість осіб, яким потрібна невелика сума на короткий термін, не готові проходити довгу процедуру оформлення кредиту в банку. А іноді це взагалі неможливо через зіпсовану кредитну історію або через низьку кредитоспроможність.

Хорошою альтернативою банківським кредитам можуть стати миттєві кредити онлайн на карту. Кредитна компанія «ГОУФІНГОУ» – це саме той інтернет-сервіс, який дає можливість швидко та без зайвих формальностей отримати необхідну суму кожному повнолітньому громадянину України.

Gofingo відгуки

Gofingo – це сучасний український інтернет-сервіс з надання кредитів онлайн для населення. Хоча компанія вийшла на фінансовий ринок зовсім недавно, проте чудові умови кредитування та якісне обслуговування роблять її достойним конкурентом для інших. Про що, власне і свідчать відгуки задоволених клієнтів.

 • «Брали кредит з дружиною в Гоуфінгоу на покупку пральної машини, оскільки стара поламалась, а в магазині побачили хорошу знижку, проте без можливості покупки в розстрочку. Після отримання зарплати все погасили. Обслуговуванням і умовами кредиту залишились задоволеними.» – Стас, Суми.
 • «Оформляв кредит на 30 днів, але через затримку зарплати повернути вчасно гроші не вийшло. Дуже дякую компанії за можливість пролонгації. Завдяки цій послузі мені вдалось уникнути нарахування штрафів та псування кредитної історії.» – Ярослав, Калуш.
 • «Gofingo – це один з кращих сервісів онлайн-кредитування, якими мені доводилось користуватись. На сайті все просто і зрозуміло, а з отриманням грошей не було жодних затримок. Дякую за якісне обслуговування.» – Світлана, Калуш.

Як взяти кредит онлайн в Gofingo крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму кредиту
 2. Заповніть та відправте анкету
 3. Додайте карту
 4. Пройдіть верифікацію карти
 5. Підпишіть договір
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Gofingo:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для вибору суми та терміну кредиту варто скористатись кредитним калькулятором на головній сторінці сайту. Натиснувши кнопку «отримати кредит», відкриється сторінка з анкетою- заявкою. Її потрібно уважно заповнити, вказуючи тільки основну інформацію про себе: дані з паспорта, ідентифікаційний код, адресу проживання та контактні дані.

Наступний крок – прив’язка банківської карти. Для цього доведеться вказати головні реквізити карти: банківський номер, термін дії, а також тризначний код зі зворотної сторони.Слід мати на увазі, що компанія Гоуфінгоу з метою забезпечити клієнтам максимальну безпеку, видає кредити тільки на іменні карти, а також проводить їх верифікацію. Перевірка відбувається в спосіб блокування на рахунку клієнта випадкової суми, розміром до 1 гривні.

Щоб підтвердити наявність доступу до карти, клієнт повинен вказати цю суму в зазначеному полі на сайті кредитора.  Інформація про заблоковану суму надходить власникові карти в смс-повідомленні, якщо за даною картою підключена послуга смс-інформування. Якщо такої послуги немає, дізнатись заблоковану суму можливо в інтернет банкінгу або зателефонувавши на номер гарячої лінії свого банку.

Після верифікації карти залишається тільки підписати кредитний договір. Процедура підписання здійснюється за допомогою одноразового ідентифікатора (коду), який надсилається позичальнику на номер мобільного телефону, вказаного в заявці. Проте, перш ніж вписати код, варто детально ознайомитись зі змістом договору та упевнитись, що умови кредитування вам підходять.


Способи отримання кредиту онлайн в Gofingo

 1. На іменну банківську карту будь-якого банку України

Кредитна компанія Gofingo видає кредити онлайн усім повнолітнім громадянам України, віком від 18 до 65 років на іменні картки будь-якого банку. Єдина вимога – це наявність діючого паспорта з українською пропискою. Для отримання тут доступні суми від 500 гривень до 7 000 гривень, а термін кредитування складає від 1 до 30 днів.

Кредит онлайн можна отримати в будь-якому куточку України в будь-який час дня і ночі, адже сервіс працює цілодобово. Заявка опрацьовується в автоматичному режимі, а відповідь приходить майже миттєво.

Також тут мінімальний відсоток відмов. Причиною відхилення заявки найчастіше стають допущені помилки в анкеті або вказання неправдивої інформації.

Також, слід мати на увазі, що оформити відразу кілька кредитів в Гоуфінгоу не вийде. В компанії діє обмеження, за правилами якого, можливість отримати наступний кредит наступає тільки після погашення попереднього.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії банкiвською картою, на яку оформлявся кредит

 2. На сайті компанії будь-якою іншою картою

 3. В терміналах самообслуговування

 4. В банківському відділенні

 5. В інтернет-банкінгу будь-якого банку

В Gofingo зручно не тільки оформляти кредити, але і його погашати. Для проведення платежів доступні майже всі можливі способи: оплата платіжною картою в особистому кабінеті, погашення кредиту в банківському відділені або за допомогою інтернет-банкінгу свого банку, а також готівкою в терміналах самообслуговування.

Головне, що треба пам’ятати погашаючи кредит – це дотримуватись термінів, вказаних в кредитному договорі, тобто, здійснювати платежі вчасно. Якщо внести необхідну суму неможливо, в такому випадку компанія дозволяє скористатись послугою пролонгації, заплативши тільки нараховані відсотки за дні користування кредитними коштами.

Також клієнти ГОУФІНГОУ мають можливість погашати кредит частинами або здійснювати оплату раніше терміну. Слід зазначити, що остання функція досить вигідна, тому що дозволяє навіть зекономити на кредиті онлайн.

Відповідно до правил дострокового погашення, відсотки нараховуються тільки за фактичні дні користування кредитом, а не за весь час указаний в договорі.

Gofingo - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №1042

Контактні дані:

ТОВ «ГОУФІНГОУ»

Михайлівська 24А
01001 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: +380443337305

www: gofingo.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис Gofingo

Гоуфингоу – це один з найсучасніших сервісів кредитування онлайн в Україні, що забезпечує швидкий доступ до кредитів всім соціальним та віковим категоріям громадян. Дана компанія входить до групи кредитних організацій, які діють в Литві, Чехії та Данії.  Завдяки багаторічному міжнародному досвіду, компанії вдалося створити сервiс із надзвичайно високим рівнем обслуговування та безпеки.


Переваги і недоліки Gofingo:

Переваги:

 • Швидке опрацювання заявок
 • Є доступною послуга пролонгації
 • Можливо погашати кредит достроково або частинами
 • Для отримання кредиту потрібен мінімальний пакет документів
 • Кредити видаються з 18 років

Недоліки:

 • Кредити видаються тільки на банківські карти
 • Максимальна сума кредиту тільки 7 000 гривень

Переваги і недоліки Gofingo - підсумки

Хоча кредитна компанія Gofingo тільки почала працювати на українському фінансовому ринку, але її переваги очевидні, і їх багато. По-перше, це сучасний інтернет-сервіс, котрий дозволяє оформлювати кредит за лічені хвилини. По-друге, в компанiїпрозорі та гнучкі умови кредитування (пролонгація, дострокове погашення, погашення частинами), завдяки яким, позичальники можуть заощаджувати та будувати хорошу кредитну історію без особливих зусиль. А головна перевага – мінімум формальностей і оперативність.

Заповніть заявку


Додати відгук про Gofingo

 ###### ##   ##    ## #### ######## 
##  ## ##   ##    ## ## ##   ## 
##    ##   ##    ## ## ##   ## 
 ###### ##   ##    ## ## ######## 
   ## ##   ## ##  ## ## ##    
##  ## ##   ## ##  ## ## ##    
 ######  #######  ###### #### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Ігор 2019-04-17 22:10:10 #179
Дуже добре для того щоб взяти невелику суму для власних потреб, навіть якщо ви постійний клієнт то все одно ніяких додаткових переваг для вас не буде. Але швидке оформлення займу.
Богдан 2018-11-26 07:54:52 #61
Свій перший кредит я взяв саме тут

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння