Dinero

Заповніть заявку
Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Dinero

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: 0 грн 1490 грн
До оплати: 10000 грн 11490 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Розіграш 1 000 000 гривень від Дінеро


Онлайн-сервіс Дінеро входить в топ провідних українських кредитних компаній. Пропонує миттєві кредити онлайн в Україні на максимально вигідних умовах. Подати заявку можливо в будь-якому куточку країни й в будь-який час, адже сервіс працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Отримати кошти можливо навіть через 15 хвилин після звернення.

Dinero відгуки

Більшість українських позичальників вважають компанію Дінеро одним з найкращих кредиторів в Україні. Адже послуги тут надаються якісно та вчасно, а рівень довіри до клієнтів помітно вирізняє її серед інших. Адже для отримання грошей достатньо тільки мінімального пакета документів, без жодних застав та поручителів.

 • «Відразу помітно, що тут цінують і поважають клієнтів. Без проблем заповнив заявку і всього через декілька хвилин гроші були на моєму рахунку. Велике спасибі, що виручили у скрутній ситуації.» – Степан, Кіровоград
 • «Терміново знадобилась невелика сума. Друг порадив звернутись в Dinero. За його порадою заповнив на сайті заявку і швидко, без зайвих формальностей та запитань, отримав гроші. Ніколи не думав, що з кредитами все може бути так швидко і просто. Дякую.» – Дмитро, Чернівці
 • «Завжди думав, що борги, це не про мене, і мені ніколи не доведеться позичати, адже я завжди детально планую свій бюджет і чітко його дотримуюсь. Та якось потрапив в аварію. На ремонт автомобіля грошей не було, а звертатись до друзів не зручно, тому скористався послугами Dinero. Спасибі за вашу роботу і чесність!» – Володимир, Харків

Як взяти кредит онлайн в Dinero крок за кроком:

 1. Заповніть анкету
 2. Дочекайтесь відповіді
 3. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Dinero:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Подати заявку можуть громадяни України віком від 18 до 75 років. Головна умова – це наявність чинного паспорта із пропискою та ідентифікаційний код. Наявність поручителів, майна під заставу, довідок про доходи чи інших документів, що підтверджують вашу кредитоспроможність, не вимагається. Компанія довіряє своїм клієнтам і старається будувати відносини з ними саме на взаємній довірі.

Для оформлення кредиту зайдіть на сайт, заповніть коротеньку анкету та зачекайте кілька хвилин на відповідь. Пам’ятайте, що потрібно заповнювати всі поля в анкеті й давати правдиву інформацію, адже це прискорить час прийняття рішення і збільшить ваші шанси на отримання позитивної відповіді. Якщо при заповненні у вас виникнуть запитання, ви можете зателефонувати на інфолінію компанії, та дiзнатися все, что вас турбує. Консультанти Дінеро з радістью допоможуть та постараються дати вичерпну інформацію на всі ваші запитання.

Час опрацювання заявок при першому зверненні займає не більше 15 хвилин. При наступних зверненнях ця процедура ще коротша. Після отримання позитивної відповіді останнє, що вам залишається зробити – це погодитись з умовами та підписати договір за допомогою спеціального коду, висланого вам в смс-повідомленні на номер вашого мобільного телефону.  


Способи отримання кредиту онлайн в Dinero

1 На банківську карту

В компанії Dinero можливо отримати кредит онлайн розміром до 10 000 гривень під найкращу відсоткову ставку на ринку – тільки 1,7% в день. Ці гроші можна отримати на 7, 14 або 30 днів. Та це ще не все, на відміну від інших аналогічних компаній тут є доступ до довгострокових кредитів, навіть на рік користування. Великою перевагою також є можливість оформлення першого кредиту зовсім безкоштовно, на суму до 3 000 гривень.

Тому кожен охочий може сам переконатися в надійності та якості послуг Дінеро, при цьому нічим не ризикуючи. Адже позичаючи 3 000 гривень, потрібно буде повернути також тільки 3 000 гривень – це навіть краще, ніж позичати у найкращого друга. Тут не доведеться нікому пояснювати, на які цілі потрiбнi гроші та ставити себе в незручне становище.

Все швидко, просто та надійно. Заповнивши заявку, ви отримаєте гроші на свою банківську карту всього через декілька хвилин й відразу можете ними користуватися.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті в особистому кабінеті
 2. В банківському відділенні.
 3. За допомогою інтернет-банкінгу

Кредитна компанія Дінеро завжди довіряє своїм клієнтам й надіється, що вони будуть оплачувати кредити вчасно. Для цього вона зробила процедуру оформлення зручною для кожного позичальника. Кожен може вибрати зручний для себе спосіб погашення та розрахуватися по кредиту тоді, коли матиме можливість.

Здійснити оплату клієнти можуть безпосередньо на сайті, зайшовши в свій особистий кабінет. А також у банківському відділенні, або скориставшись інтернет-банкінгом та зробивши переказ на рахунок компанії зі своєї карти. Пам’ятайте, що своєчасне погашення відкриває перед вами нові можливості. А саме: вам відкриється доступ до більших сум кредитування та довших термінів.

Також не забувайте й про те, що саме завдяки вчасним платежам, ви формуєте хорошу кредитну історію та економите гроші, які в протилежному випадку могли б йти на оплату штрафів. Якщо так стається, що ви не можете вчасно погасити кредит, тоді варто скористатися послугою пролонгації, заплативши тільки відсотки за користування кредитними коштами. Продовжити договір можна на 7, 14, 30 днів.

Dinero - дані компанії:

Контактні дані:

ТОВ"ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ДІНЕРО"

Сурикова 3А
03035 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 067 326 2233

www: dinero.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Dinero

Дінеро – це нова кредитна компанія на фінансовому ринку України. Вона надає послуги фінансової допомоги термінами від 7 днів до одного року. Денна відсоткова ставка складає 1,7% – це одна із найнижчих ставок по Українi. Для отримання кредиту достатньо тільки діючого паспорта. На рішення по кредиту доведеться чекати всього кілька хвилин. У більшості випадків рішення позитивне.


Переваги і недоліки Dinero:

Переваги:

 • Жодних додаткових документів
 • Швидке отримання кредиту
 • Перша позика безкоштовна
 • Низька відсоткова ставка
 • Можливість продовження терміну кредиту

Недоліки:

 • Обов’язкова наявність банківської карти
 • Немає стаціонарних відділень

Переваги і недоліки Dinero - підсумки

Найбільшою перевагою даної компанії є відсутність більшості формальностей, які є обов’язковими при оформленні кредитів в банках, а також швидкість прийняття рішення та перерахунку коштів. Кредитна компанія Дінеро поставила собі за мету зробити мікрокредитування доступним для кожного громадянина. І треба сказати, що їй це насправді вдалося, адже тут можуть отримати фінансову допомогу навіть особи, які не мають постійного місця роботи, а також клієнти з поганою кредитною історією.  

Заповніть заявку


Додати відгук про Dinero

######## ##   ## ##   ##  ###  ##   ## 
##   ## ##   ## ###  ###  ## ##  ## ## ## 
##   ## ##   ## #### #### ##  ## ## ## ## 
##   ## ##   ## ## ### ## ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ## ##   ## ######### ## ## ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## 
########  ####### ##   ## ##   ## ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Ілля 2019-03-26 07:52:27 #169
Не вистачало на машину, взяв позику тут, переплатив відносно не багато, спасибі, що є такі компанії)
Женя 2019-03-25 17:13:05 #148
Терміново потрібні були гроші, спасибі вам.
Варка 2018-11-24 17:15:23 #38
Відмінний варіант для тих, хто зіткнувся з фінансовими проблемами і хоче їх швидко вирішити

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння