Кредит кафе

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 4000 грн
Термін кредиту 11 дн.

Вартість кредиту онлайн в Кредит кафе

Сума: 4000 грн
Час: 14 дн.
Вартість: 1120 грн
До оплати: 5120 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредит Кафе достойний представник небанківського фінансового сектору, який надає послуги кредитування всім громадянам України, незалежно від фінансового та соціального статусу людини. Основний продукт в Кредит Кафе – це миттєві кредити онлайн на короткий термін та з коротким строком кредитування.

Перший кредит: До 7 000 гривень на 14 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 8-10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Для оформлення кредиту потрібен мінімальний пакет документів
Найважливіший недолік: Відсутність стаціонарних відділень. кредит неможливо оформити готівкою.

Кредит кафе відгуки

Кредитна компанія Кредит Кафе має надзвичайно зручні та прозорі умови кредитування. Уже при заповненні заявки клієнт може дізнатись, яку суму доведеться заплатити в кінцевому результаті. Крім того ввічливий й професійний персонал в будь-який момент надасть технічну підтримку та необхідні поради. Все що потрібно для отримання допомоги – зателефонувати на гарячу лінію. Всі ці чинники разом сприяють хорошій репутації компанії, її швидкому розвитку та позитивним відгукам про кредитора.

 • “Кредит Кафе можу назвати справді найкращою кредитною компанію. Оформляв перший раз в житті кредит через інтернет, і вдалось зробити це всього за 15 хвилин. Заповнивши коротку анкету та вказавши номер банківської карти, гроші миттєво надійшли на рахунок.” – Стас, Струтин.
 • “Брала гроші в кредит Кафе уже кілька раз. Обслуговування завжди на вищому рівні. Умови прості та зрозумілі. Сервіс працює швидко та без збоїв. Тому може впевнено рекомендувати цього кредитора іншим, кому терміново потрібні гроші. Звичайно, це не найдешевший вид кредитів, але якщо брати гроші на кілька днів, то оплати не вийдуть великими” – Cоломія, Галiч.
 • “Хороший сервіс дистанційного кредитування. Можу поставити кредитній компанії Кредит Кафе тверду п'ятірку.” – Станіслав, Спас.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Кредит кафе крок за кроком:

 1. Виберіть необхідний термін та суму кредиту на сторiнцi creditcafe.com.ua
 2. Заповніть заявку
 3. Вкажіть реквізити банківської карти
 4. Пройдіть верифікацію карти
 5. Підпишіть кредитний договір
 6. Отримайте свої гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Кредит кафе:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для отримання кредиту онлайн від компанії Кредит Кафе не доведеться витрачати багато зусиль, збирати гори документів чи шукати поручителів. Все що необхідно, щоб отримати фінансову допомогу у цій установі, це: мати повних 18 років, дійсний паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та банківську карту. Якщо з вказаними вище вимогами не виникає проблем, можна переходити до оформлення кредиту. Для цього на кредитному калькуляторі, що розміщений на головній сторінці сайту, вкажіть потрібну суму позики та час, на який знадобляться гроші. 

Наступний крок – заповнення кредитної заявки. У ній потрібно вказати паспортні дані, ідентифікаційний номер, контактні дані та адресу проживання. Після чого програма перевірить вказані вами дані на достовірність. Якщо немає жодних помилок, можна переходити до прив'язки карти та її верифікації.

Верифікація карти відбувається в максимально простий та безпечний спосіб. Після введення реквізитів, на банківському рахунку буде заблокована випадкова сума до 5 гривень. Для підтвердження актуальності карти та наявності до неї доступу, заблоковану суму потрібно вказати на сайті кредитора в спеціальному полі. 

Після верифікації карти система запропонує підписати кредитний договір за допомогою одноразового коду. Як тільки ви введете код, отриманий в смс-повідомленні, гроші миттєво надійдуть на карту.


Способи отримання кредиту онлайн в Кредит кафе

 1. На будь-яку банківську карту.

Кредитна компанія Кредит Кафе не практикує різних способів видачі кредиту. Тут доступний єдиний спосіб – гроші видаються на гривневу картку будь-якого банку України. 

Варто сказати, що хоча компанія використовує тільки один спосіб, за допомогою якого можливо отримати тимчасову фінансову допомогу, однак це не завдає жодних незручностей для позичальників. Адже оформлюючи кредит онлайн на карту, ви економити свій час, тому що гроші на рахунок приходять миттєво. Вся процедура, починаючи від подачі заявки і до отримання коштів, займає не більше 10-15 хвилин.


Що стосується дозволених сум, то кожен повнолітній громадянин може отримати від 1 000 до 7 000 гривень. А термін кредитування може становити від 7 до 14 днів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В касі банку 
 2. В терміналі самообслуговування
 3. За допомогою інтернет-банкінгу
 4. Платіжною карткою в особистому кабінеті на сайті кредитора.

Хоча для отримання кредитних коштів доступний тільки один спосіб, то для погашення компанія дозволяє використовувати практично всі можливі способи. Кредит можливо погасити як готівкою в банківському відділенні будь-якого банку, так і в терміналі самообслуговування.

А для безготівкового розрахунку можна скористатись інтернет-банкінгом або особистим кабінетом на сайті кредитора. Проте важливо пам'ятати, що незалежно, який спосіб для сплати кредиту ви оберете, потрібно робити це вчасно, тобто, не пізніше останнього дня дії кредитного договору.

Якщо погасити кредит вчасно все-таки не виходить, щоб уникнути прострочення варто оформити послугу пролонгації. Дана послуга є повністю безкоштовною, достатньо тільки заплатити нараховані відсотки, не вносячи тіла кредиту, і строк кредитування буде продовжено автоматично на такий же період, як було до цього.

Кредит кафе - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №380

Контактні дані:

ТОВ "Партнер Фінанс"

вул. Харківське шосе201-203
02175 Київ

e-mail:

телефон: 044 3-600-500

www: creditcafe.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Кредит кафе

Кредитна компанія Кредит Кафе була створена ще в 2013 році. Основна сфера діяльності Кредит Кафе – це забезпечення доступу до швидких кредитів онлайн всім громадянам України. Гроші тут видаються в розмірі від 100 до 7 000 гривень на термін від 7 до 14 днів. Існує також можливість пролонгації та дострокового погашення, що робить послугу дистанційного кредитування ще зручнішою та надійною.


Переваги і недоліки Кредит кафе:

Переваги:

 • Можливість дострокового погашення
 • Можливість пролонгації
 • Оперативне обслуговування
 • Мінімальний пакет необхідних документів
 • Доступність кредитів з 18 років

Недоліки:

 • Неможливо оформити кредит готівкою
 • Невисока масимальна сума кредиту та короткий максимальний термін кредитування

Переваги і недоліки Кредит кафе - підсумки

Кредитну компанію по праву можна назвати однією з кращих кредитних компаній України, яка працює в небанківському секторі кредитування. Хоча, звичайно є кілька недоліків, серед яких відсутність стаціонарних відділень та неможливість оформити кредит у великих розмірах та на тривалий період. Проте такі незручності повною мірою компенсуються за рахунок гнучких умов кредитування, оперативного обслуговування, невисокої вартості обслуговування та мінімальними вимогами до клієнтів. 

Заповнiть заявку


Додати відгук про Кредит кафе

######## ######## ######## ####### ######## 
##   ## ##     ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##     ##  ##   ## ##   ## 
######## ######   ##  ##   ## ######## 
##   ## ##     ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##     ##  ##   ## ##   ## 
######## ########  ##   ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Кредит кафе

Дивіться також: