Credit7

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Credit7

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4800 грн
До оплати: 10000 грн 14800 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Швидкість в отриманні кредитних коштів – одне з основних переваг кредитів онлайн перед банківськими послугами. Основні користувачі моментального кредитування – українці, яким терміново потрібна невелика сума до зарплати.

Кредитна компанія Credit 7 в цілості виконує цю вимогу, адже отримати там необхідну фінансову допомогу можна всього за 7 хвилин! Крім цього, на офіційній сторінці кредитора позначено чимало сертифікатів, що підтверджують високий рівень захисту даних своїх клієнтів. Оформляючи кредит онлайн в компанії Кредит 7 можна бути спокійним за свою персональну інформацію та номер банківської карти.

Перший безкоштовний кредит: До 7 000 гривень на 30 днiв пiд 0,01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 7 хвилин
Пролонгація кредиту: Так, на такий самий термiн
Головна перевага: Низькі вимоги до клієнтів
Найважливіший недолік: Невелика сума кредиту
Бонусна програма: Перший безкоштовний кредит

Credit7 відгуки

Кредит 7 – одна з небагатьох компаній в інтернеті, яка може допомогти людям з поганою кредитною історією і працездатністю. Саме тут "відмовники" можуть нарешті оформити перший кредит онлайн ще й за акційною ставкою в 0,01%. 

 • Кредитна історія зіпсована банки відмовили а тут лояльні до минулих помилок. Дякую - Леонід
 • Перший кредит брала під 0.01% .Бистрое рішення по заявці! Гроші на карту перевели. - Валерія
 • У важкий момент можна звернутися в онлайн банкінг. Все просто і відсоток що видадуть кредит 99% користуюсь не перший раз! - Охрім

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Credit7 крок за кроком:

 1. Увійти на сайт і створити свій профіль
 2. Заповнити заявку на кредит
 3. Вказати необхідну суму і термін кредиту онлайн
 4. Отримати відповідь від кредитора і в разі позитивного рішення прочитати і підписати кредитний договір
 5. Пройти верифікацію карти і отримати необхідні кошти на карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Credit7:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон

Оформлення позики в кредитній компанії Кредит 7 не займає багато часу, і з цією процедурою може впоратися будь-хто. Для початку необхідно зареєструватися в системі та вписати в анкету основні дані: ім'я, контактні номери телефонів. Зареєструвавшись в системі користувач отримує особистий кабінет, де може в будь-який момент перевірити розмір боргу і точний термін повернення коштів.

Після успішного завершення процедури реєстрації потенційному позичальникові необхідно вибрати необхідний термін і суму кредиту онлайн. У разі позитивного результату кредитор вишле для прочитання і підписання кредитного договору. Читати цей документ необхідно уважно, адже від записів там залежить сума, яку необхідно буде повернути по закінченню терміну дії зобов'язання.


Способи отримання кредиту онлайн в Credit7

 1. На банківську карту.

Отримати кредит онлайн в компанії Кредит 7 можна найпростішим способом – на банківську карту. Зараз це один з найбільш універсальних варіантів: картою можна оплачувати будь-які покупки в стаціонарних і в інтернет-магазинах, знімати гроші в банкоматі або відправляти близьким по Україні та за кордон.

Ще такий спосіб хороший тим, що проводиться дуже швидко, адже не вимагає участі касирів, відправлені гроші можуть прийти на рахунок моментально. А це також прискорить процес отримання коштів.

Для отримання грошей на банківську карту клієнту необхідно пройти процес верифікації – це стандартна процедура кожної кредитної компанії і навіть банку для додаткового підтвердження особи. Нагадаємо, що отримати гроші можна виключно на іменні картки, а в разі, якщо ім'я на карті і ім'я в заявці на кредит збігається - кредитор не може хвилюватися про те, що гроші у нього пророкує обманщик, який згодом не буде їх віддавати.

При верифікації на банківському рахунку блокується невелика сума, а власник картки повинен вписати суму в якості коду підтвердження. Знята сума повернутися на рахунок вже в цей день або найближчим часом.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою
 2. За допомогою терміналу
 3. У банківському відділенні

Стандартний термін використання кредитних коштів від компанії Кредит 7 – від 5 до 30 днів. Але при активації послуги продовження платежу в своєму профілі на сторінці credit7.ua грошима можна буде користуватися ще місяць.

Сплатити борг можна банківською картою також через особистий кабінет. Для цього варто увійти в систему зі своїм логіном і паролем, і вписати в необхідне поле дані карти. До речі, оплачувати борги можна не тільки зі своєї іменної карти, але і з будь-якою іншою.

Також погасити борг можна за допомогою платіжного терміналу або в банківському відділенні. Але для цього позичальник повинен дізнатися заздалегідь номер кредитного договору та вказати його при оплаті.

Credit7 - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 1177

Контактні дані:

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА"

БАГГОВУТИВСЬКА23
04107 Київ

e-mail: info@credit7.ua

телефон: 0 800 33 07 33

www: credit7.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00, Сб-Нд: 10:00 - 18:00
Заповнiть заявку

Опис Credit7

Кредит 7 – молода фірма на ринку онлайн-кредитування України, але вона відразу зайняла лідируючі позиції через лояльного ставлення до позичальників і простим вимогам. Кількість хороших відгуків про фірму з кожним днем все збільшується, а рівень обслуговування підтримується на високих позиціях.


Переваги і недоліки Credit7:

Переваги:

 • можливість отримати позику особам з поганою кредитною історією
 • швидку відповідь на заявку
 • для отримання грошей в борг не обов'язкова довідка з місця роботи

Недоліки:

 • максимальна сума коштів обмежена 7 000 гривен
 • відсутність стаціонарних відділень

Переваги і недоліки Credit7 - підсумки

У пошуку моментального кредиту на карту варто звернутися в компанію Кредит 7. З їх допомогою гроші в борг в Україні можуть отримати і особи з поганою кредитною історією, і безробітні, і звикли отримувати відмови в інших фірмах. Доступні суми обмежуються 7 000 гривен, а користуватися грошима можна протягом місяця з можливістю пролонгації. Для нових клієнтів відсоткова ставка знижена до 0,01%.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Credit7

##  ## ##   ## ######## #### ######## 
###  ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
#### ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
## ## ## ##   ##  ##   ## ######## 
## #### ##   ##  ##   ## ##    
##  ### ##   ##  ##   ## ##    
##  ## #######   ##  #### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Credit7

Леонід 2020-04-23 09:07:53 #853
Кредитна історія зіпсована банки відмовили а тут лояльні до минулих помилок. Дякую
Валерія 2020-03-10 14:24:52 #770
Перший кредит брала під 0.01% .Бистрое рішення по заявці! Гроші на карту перевели.
Охрім 2020-01-26 10:08:49 #691
У важкий момент можна звернутися в онлайн банкінг. Все просто і відсоток що видадуть кредит 99% користуюсь не перший раз!
Олексій 2020-01-23 15:26:42 #675
Максимально швидко обробили заявку на отримання 2600 грн. У договорі ясно і чітко встановлені всі пункти легко заповнити заявку. Видно що до оплати згідно з сумою кредиту.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння