CashUp

Заповніть заявку
Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в CashUp

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1732 грн
До оплати: 7232 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Багато людей стикаються з ситуаціями, коли гроші потрібні терміново. Тому виникає питання де швидко, без зайвої бюрократії можна отримати кредити? І чи взагалі це можливо? Адже ми всі знаємо, що процес оформлення банківських кредитів іноді може тягнутися навіть понад тиждень, до того ж існує велика ймовірність відмови.

Однак, з недавнього часу в Україні стали доступними швидкі кредити онлайн. CashUp – це одна із перших компаній, яка пропонує послуги миттєвого мікрокредитування, при цьому не вимагаючи жодних документів для підтвердження кредитоспроможності. Отримати гроші в борг тут можуть навіть безробітні, а також клієнти з поганою кредитною історією.

CashUp відгуки

Кількість клієнтів CashUp постійно збільшується. Все завдяки тому, що компанія старається надавати послуги тільки найвищої якості й з розумінням та повагою підходить до кожного клієнта. Люди цінують CashUp також за чесну діяльність та прості умови кредитування.

 • «Почались зимові розпродажі. Після свят зазвичай в гаманці не густо, але так не хочеться опустити шанс придбати хороші речі за низькими цінами. Тому я вирішила оформити невеликий кредит онлайн в CashUp. Гроші, як і обіцяли, перерахували на карту за 15 хвилин. Дуже дякую за чудовий сервіс.» – Диана, Хмельницький
 • «Майже кожного місяця роблю покупки онлайн. Останнього разу на оплату деяких речей не вистачало 1 000 гривень. Тому я вирішив скористатися послугою кредитування онлайн в компанії CashUp. Швидко заповнив заявку й через кілька хвилин гроші були на карті. » – Дмитро, Херсон
 • «Надзвичайно зручний й швидкий сервіс. Брала тут позику кілька раз. Всім задоволена. Щиро дякую за чудову роботу.» – Оксана, Івано-Франківськ

Як взяти кредит онлайн в CashUp крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін кредиту на спеціальному калькуляторі
 2. Заповніть анкету-заявку
 3. Додайте та підтвердіть банківську карту
 4. Підпишіть кредитний договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CashUp:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Щоб оформити кредитний договір, спочатку потрібно вибрати на калькуляторі потрібну суму та термін кредиту. Потім, треба зареєструватися на сервісі, ввійти в особистий кабінет й заповніти анкету-заявку. Через 2 – 3 хвилини вже можна отримати автоматичну відповідь. Повідомлення з рішенням надійде на телефон, а також на електронну пошту.

Якщо рішення позитивне, додайте банківську карту. Для цього потрібно вказати номер карти, термін, до якого вона дійсна і код зі зворотної сторони. Потім в спеціальне поле впишіть код підтвердження – це сума розміром до однієї гривні, що тимчасово буде заблокована на вашій карті. Інформація про стан рахунку ви отримаєте в смс повідомленні, відправленому на номер, до якого прив’язана карта. Також ви можете перевірити цю інформацію за допомогою інтернет-банкінгу.

Останній крок – це підписання договору. Ця процедура передбачає, знову ж таки, введення спеціального коду, який ви отримаєте на номер мобільного телефону або адресу електронної скриньки. Перед підписанням уважно ознайомтеся з усіма пунктами кредитного договору, поставте відмітку в клітинці «ознайомлений з правилами», й після цього введіть отриманий код. Все, договір оформлений!


Способи отримання кредиту онлайн в CashUp

1.На банківську карту

Після оформлення договору гроші моментально перераховують на вашу карту. Слід зазначити, що при першому зверненні ви можете отримати кредит розміром не більше 3 000 гривень. Проте, постійні клієнти зможуть отримувати кредити розміром навіть до 10 000 гривень.

Варто також пам’ятати, що для отримання грошей потрібно мати український паспорт, повних 18 років й карту, випущену будь-яким банком України, але обов’язково зареєстровану на ваше ім’я. Останній пункт дуже важливий, оскільки компанія не видає гроші на карточки третіх осіб, щоб унеможливити отримання кредитів шахраями, котрі певним способом змогли заволодіти документами інших осіб.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії за допомогою карти, на яку були перераховані кредитні кошти
 2. На сайті компанії будь-якою іншою картою
 3. Банківським переказом
 4. За допомогою будь-якого терміналу самообслуговування.

Кеш Ап цінує свій час та час своїх клієнтів, тому постійно працює над тим, щоб усі послуги надавалися якісно та швидко. Великою мірою це стосується й можливостей погашення кредиту. Для цього компанія пропонує відразу чотири зручних способи. А саме: погашення кредиту на сайті компанії за допомогою карти, на яку були перераховані кредитні кошти або за допомогою будь-якої іншої карти; банківським переказом й за допомогою терміналів самообслуговування.

А з метою зменшення боргового навантаження на позичальників, компанія пропонує послуги пролонгації й дострокового погашення кредитів. Слід зазначити, що користуватися такими можливостями можуть усі клієнти повністю безкоштовно. У випадку пролонгації – потрібно сплатити тільки суму нарахованих відсотків за час користування позикою й договір автоматично буде продовжений на вибрану кількість днів. Що стосується дострокового погашення, то тут також потрібно сплатити тільки основну суму кредиту й нараховані відсотки за фактичні дні користування.

CashUp - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 801

Контактні дані:

ТОВ ФК "Бізнес Капітал"

Еспланадна 34/2, офіс 8
01001 Київ

e-mail:

телефон: 044 227 52 70

www: cashup.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9:00 - 21:00
Субота – неділя: 9:00 - 21:00
Заповніть заявку

Опис CashUp

Інноваційна компанія Кеш Ап з’явилась на українському ринку мікрокредитування в 2016 році. За два роки своєї діяльності компанія вийшла на хороший рівень роботи й на сьогодні займає одне з провідних місць серед аналогічних компаній. Кредити видаються розміром від 500 до 10 000 гривень, терміном до 30 днів з можливістю пролонгації. Відсоткова ставка одна з найнижчих на ринку – тільки 1,5% в день, тобто 547,5% річних.


Переваги і недоліки CashUp:

Переваги:

 • Знижки для постійних клієнтів
 • Мінімальна відсоткова ставка
 • Можливість пролонгації необмежену кількість раз
 • Прості та зрозумілі умови договору

Недоліки:

 • Новим клієнтам доступний кредит розміром до 3 000 гривень
 • Кредит можливо отримати тільки на банківську карту

Переваги і недоліки CashUp - підсумки

CashUp впевнено можна назвати найкращою кредитною компанією України. Адже отримати фінансову допомогу тут можуть усі бажаючі повнолітні громадяни. При чому не потрібно пред’являти жодні довідки чи заставу, обов’язковим документом являється тільки паспорт. А найбільшою перевагою напевно є вигідна програма знижок, згідно з якою мінімальне опроцентування кредиту для постійних клієнтів може виносити навіть 0,4%.

Заповніть заявку


Додати відгук про CashUp

##   ##  ###  ######## ####    ## 
## ## ##  ## ##  ##   ## ##    ## 
## ## ## ##  ## ##   ## ##    ## 
## ## ## ##   ## ########  ##    ## 
## ## ## ######### ##     ## ##  ## 
## ## ## ##   ## ##     ## ##  ## 
 ### ### ##   ## ##    #### ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Ніка Мілотіна 2019-03-26 06:54:31 #163
Дають мало та й під більший відсоток. Компанія не погана, але є і краще!
евгений 2018-11-25 10:20:37 #49
Нормальна компанія, брали тут займ досить великий. Якщо вчасно повернути, то навіть проблем ніяких не буде. А відсотки, так, великі

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння