AMO CREDIT

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 1700 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в AMO CREDIT

Сума: 2000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2915 грн
До оплати: 4915 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія АМО Кредит розуміє потреби кожного позичальника й старається їх задовольнити. Для цього був створений сучасний інтернет-сервіс, що дозволяє отримати фінансову допомогу швидко та без зайвих формальностей. Кредит онлайн можна оформити не виходячи з дому, а гроші отримати майже миттєво на будь-яку платіжну карту.

AMO CREDIT відгуки

АМО Кредит – сучасна кредитна компанія, котра надає послуги кредитування онлайн швидко, якісно та надійно. Люди довіряють цьому кредитору, адже бачать, що тут справді цікавляться клієнтами, розуміють їх та стараються запропонувати найкращі умови, відповідно до конкретної ситуації.

 • «Люблю користуватись послугами АМО кредит. Можливо, позичання це і не найприємніша річ, проте, оформлюючи кредит тут, почуваюсь комфортно. В цій компанії до мене ставляться з довірою, не потрібно пояснювати для чого потрібні гроші та доводити, що ви дійсно їх повернете. Все просто: заходите на сайт, заповнюєте анкету, і через кілька хвилин гроші уже на вашому рахунку. Дуже дякую за гарне обслуговування.» Олег, Стрий
 • «Брала кредит в компанії АМО Кредит уже два рази. Ні з оформленням договору, ні з поверненням коштів не виникало жодних проблем. Заплатити довелось рівно стільки, скільки було указано в договорі. Можу упевнено рекомендувати цього кредитора іншим.» Христина, Дрогобич
 • «Оформлював кредит онлайн перший раз. Трохи сумнівався, що з того щось вийде, але часу на роздуми не було, гроші потрібні були терміново. Через 2 тижні повернув борг. Заплатити довелось тільки нараховані відсотки, жодних прихованих комісій чи інших платежів не нарахували. Тепер знатиму, куди звертатись за фінансовою підтримкою, у разі необхідності.» Дмитро, Суми

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в AMO CREDIT крок за кроком:

 1. Вибрати потрібну суму та термін кредитування
 2. Заповнити та відправити коротку анкету
 3. Вказати номер карти, на юку хочете отримати гроші
 4. Підтвердити карту
 5. Ознайомитись з умовами договору та підписати його
 6. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в AMO CREDIT:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=1wsFm4tFmS8

Щоб оформити кредит онлайн в AmoCredit потрібно пройти всього кілька основних кроків. Спочатку зайдіть на сайт і виберіть потрібну вам суму та термін, протягом якого хочете користуватись грошима. Після цього заповніть анкету, в котрій необхідно вказати своє ім’я, прізвище та по батькові, серію та номер паспорта, а також ідентифікаційний код. Обов’язковими до заповнення є і контактні дані: номер телефону, електронна адреса та адреса проживання.

Перед надсиланням заявки перевірте чи всі дані записані правильно, адже будь-яка помилка чи опечатка може призвести до відмови у наданні кредиту. Відправивши заявку, залишається тільки додати номер банківської карти та пройти її верифікацію. Процедура перевірки карти займає всього кілька хвилин. На рахунку клієнта блокують суму коштів до 1 гривні, яку потрібно дізнатись та ввести у відповідному полі. Це потрібно для підтвердження того, що саме ви являєтесь власником карти.

Відповідь по заявці приходить через кілька хвилин, тому відразу можна переходити до ознайомлення з правилами договору. Важливо уважно прочитати всі пункти, щоб в майбутньому уникнути виникнення непорозумінь з кредитором. Якщо в контракті все влаштовує, підпишіть договір, увівши одноразовий код, котрий отримаєте на мобільний телефон. Після цього гроші появляться на вашому рахунку.


Способи отримання кредиту онлайн в AMO CREDIT

Способи отримання

1.       На платіжну карту, видану будь-яким українським банком

Для видачі кредитних коштів компанія Амо Кредит вибрала один з найзручніших способів розрахунку, а саме перерахунок грошей на платіжні карти всіх українських банків. Це дозволяє скорити час оформлення та отримання кредиту. До того ж, за допомогою такого способу громадяни можуть отримувати гроші не відвідуючи стаціонарного відділення.

На рахунок клієнта гроші надходять відразу після отримання відповіді по заявці. Однак, в деяких банках, час перерахунку може трохи затягтися. Тому, якщо гроші потрібні миттєво уточніть, у своєму банку, скільки часу займають подібні операції. Можливо, у вас є відкриті рахунки у різних банках, дізнайтесь таку інформацію у кожному з них та виберіть оптимальний варіант.

В Амо Кредит можна розраховувати на суми розміром від 100 до 3 200 гривень, терміном від 3 до 30 днів. При цьому, максимальна сума позики доступна уже під час першого звернення. Слід зазначити, що перед встановленням даних квот, компанія провела детальний аналіз платоспроможності громадян, який показав що саме сума в 3200 гривень буде найбільш безпечною та не становитиме непосильного боргового навантаження на людей з низьким та середнім рівнем доходів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплата кредиту в особистому кабінеті за допомогою платіжної карти
 2. Оплата через інтернет-банкінг Приват24
 3. Оплата в банківському відділенні
 4. Здійснення оплати у відділенні будь-якого банку

Здійснити погашення кредиту в Амо Кредит можна багатьма способами. Кожен позичальник може вибрати такий спосіб, котрий буде для нього найбільш зручним. Проте потрібно пам’ятати, що проводити оплату слід не пізніше 30 дня з моменту отримання грошей. Якщо оплата здійснюється не в особистому кабінеті, а в терміналах самообслуговування або банківському відділенні варто було б оплачувати кредит на кілька днів раніше.

Якщо немає можливості погасити кредит раніше останнього дня дії договору, то все ж, за додаткове нарахування відсотки переживати не варто. На відміну від інших компаній в Амо кредит діє грейс-період. Це означає, що протягом двох-трьох днів після закінчення терміну не нараховуються додаткові відсотки по кредиту. Цей термін призначений для проведення банківських операцій.

Але, якщо погашення кредиту відбувається після закінчення грейс-періоду будуть нараховуватись додаткові відсотки та штрафи, а інформація про це буде передана в Бюро кредитних історій. На випадок виникнення непередбачуваних ситуацій, через які стає неможливою вчасна оплата боргу, в компанії передбачена послуга пролонгації кредиту. Скористатись нею можна також і в грейс-період.

AMO CREDIT - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №911

Контактні дані:

ТОВ "АМО КРЕДИТ"

Жилянська59, офіс 260
01032 Київ

e-mail: support@amocredit.ua

телефон: 0 800 750 675

www: amocredit.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота – неділя: вихідні
Заповнiть заявку

Опис AMO CREDIT

Амо Кредит – це молода кредитна компанія, як зареєструвала свою діяльність в 2017 році та отримала відповідне свідоцтво та обов’язкові ліцензії. Компанія заснована людьми, котрі знають усі тонкощі українського фінансового ринку. Завдяки своєму досвіду, знанням та сучасним технологіям, вдалось створити інтернет-сервіс, що задовольняє потреби кожного позичальника. Умови кредитування тут максимально комфортні, обслуговування – оперативне та прозоре, а відсоткова ставка дорівнює всього 1,7 % за день користування грошима.


Переваги і недоліки AMO CREDIT:

Переваги:

 • Наявність грейс-періоду
 • Можливість пролонгації
 • Можливість дострокового погашення
 • Діє програма лояльності
 • Кредити видаються громадянам від 18 років

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень
 • Низька максимальна сума кредиту

Переваги і недоліки AMO CREDIT - підсумки

Амо Кредит турбується про своїх клієнтів не тільки на словах. Кожен позичальник, котрий дотримується умов договору автоматично стає учасником програми лояльності. А це дозволяє економити на кредитах від -2,5% до -40%. Великими перевагами цього кредитора можна назвати ще й можливість пролонгувати кредит або погашати достроково, а також наявність грейс-періоду. Що дозволяє не допустити прострочення кредиту, спричиненого технічними чинниками.

Заповнiть заявку


Додати відгук про AMO CREDIT

 ######   ###  ##  ## ######## ######## 
##  ##  ## ##  ##  ## ##      ## 
##     ##  ## ## ##  ##      ##  
##  #### ##   ## #####  ######   ##  
##  ## ######### ## ##  ##     ##   
##  ## ##   ## ##  ## ##    ##   
 ######  ##   ## ##  ## ######## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про AMO CREDIT

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння