Позичка / Pozichka

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 2000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в Позичка / Pozichka

Сума: 2000 грн
Час: 28 дн.
Вартість: 980 грн
До оплати: 2980 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Позичка (Pozichka) по праву можна назвати однією з кращих українських компаній. Адже переваги цього кредитора очевидні. На відміну від інших компаній, час оформлення договору займає всього 5 хвилин, для позитивного рішення достатньо вказати дані паспорта та ідентифікаційного коду. До того ж, наявність платіжної карти для отримання грошей не обов’язкова. Хоча компанія немає свої стаціонарних відділень по всій території України, але отримати кредит готівкою можливо, завдяки співпраці Позичцi з Ощадбанком. Клієнти можуть оформити кредит дистанційно, а отримати гроші уже через годину у банківському відділенні.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту чи в Ощадбанку
Швидкість оформлення кредиту: 5-20 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Вiдсутнiсть вимог додаткових документів, фото або поручителів
Найважливіший недолік: Перша позика до 4 000 гривень
Бонусна програма: Промокоди для постiйних користувачiв

 

Позичка / Pozichka відгуки

Кредитна компанія Позичка – одна із кращих небанківських установ представлених на українському ринку, що займаються обслуговуванням фізичних осіб. Таких результатів вдалось досягти завдяки чесній діяльності та зручним умовам кредитування. Про це свідчать численні відгуки про роботу компанії, залишені задоволеними клієнтами на сайті компанії, а також на інших інтернет-площадках (тематичних форумах та соціальних мережах).

 • Рада, що цей кредитний досвід добре закінчився. До останнього вагалася чи варто брати ті гроші, чи все ж стриматись та придумати щось інше. Але хто не ризикує, той не п'є шампанського. Тож тепер за... - Надія
 • В мене є правило позичати в МФО не більше 5000 тис. Так я точно не йду на дно та не переймаюсь, що не буде як заплатити. Позичка мене рятує вже в третє. Поки мене все влаштовує. - Андрюша
 • З такими зарплатами важко виживати, не знаю як люди взагалі тримають на плаву. Мені особисто регулярно допомагає Позичка. Беру гроші на якісь додаткові витрати. Ось останній раз син травмував ногу... - Валерій

 

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Позичка / Pozichka крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму на кредитному калькуляторі
 2. Зареєструйтесь в особистому кабінеті на pozichka.ua
 3. Оформіть коротку анкету
 4. Отримайте відповідь
 5. Отримайте кредит

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Позичка / Pozichka:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Для оформлення кредиту в компанії Позичка потрібно виділити 5 хвилин вільного часу та знати дані паспорта та ідентифікаційного коду або мати їх біля себе. На головній сторінці сайту pozichka.ua розміщений кредитний калькулятор, з його допомогою виберіть необхідну вам суму та термін кредиту, й натисніть кнопку «подати заявку».

Потім, на вказаний вами номер телефону прийде смс з кодом для реєстрації. Після його введення відкриється коротка анкета. ЇЇ треба уважно заповнити, вказавши повну інформацію про себе. Заповнивши анкету, натисніть кнопку «відправити», й почекайте максимум 5 хвилин на відповідь.

Якщо кредит онлайн на карту чи готiвкою ухвалений, залишається доповнити інформацію про спосіб отримання кредитних коштів. Тут потрібно вказати номер банківської карти та пройти її верифікацію, або вказати дані для банківського переказу в одне з найближчих до вас відділень Ощадбанку.

 

 


Способи отримання кредиту онлайн в Позичка / Pozichka

 1. На платіжну карту будь-якого банку
 2. Банківським переказом в одне із відділень Ощадбанку

Кредитна компанія Pozichka піклується про комфорт своїх клієнтів та намагається забезпечити доступ до швидкого кредитування кожному громадянину. Тому отримати гроші тут можливо двома способами: на платіжну карту будь-якого українського банку та банківським переказом в будь-яке відділення Ощадбанку.

Якщо у вас є дійсна банківська карта, то упевнено можна вибирати перший спосіб. Гроші на рахунок надійдуть через 2 хвилини після отримання відповіді по заявці. Проте, якщо карти немає, не потрібно її спеціально відкривати для отримання кредиту онлайн, як це буває в інших кредитних компаніях, які працюють дистанційно. В Позичка можна замовити переказ коштів на ім’я позичальника в одне із відділень Ощадбанку. Однак на гроші доведеться почекати близько години.  Забрати їх зможете взявши із собою паспорт.

Доступна сума кредиту в цій компанії дорівнює 15 000 гривень. Отримати їх можуть громадяни, котрим виповнилось 20 років. Для цього достатньо мінімального пакету документів. Зверніть увагу, що жодні довідки про дохід чи офіційне працевлаштування не потрібні.

 

 

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплата платіжною картою через особистий кабінет pozichka.ua
 2. Оплата у відділенні Ощадбанку
 3. Оплата в терміналах самообслуговування
 4. Оплата у відділенні будь-якого іншого банку

Повертати кошти в компанії Позичка так само зручно, як і їх отримувати. Для цього кредитор дозволяє скористатись будь-яким зручним для вас способом: карточкою, на яку отримували гроші або іншою, увійшовши в особистий кабінет. Погасити борг можливо і готівкою, за допомогою терміналів самообслуговування або у банківському відділенні, одного з українських банків.

Слід пам’ятати, що гроші необхідно повернути не пізніше, ніж через 30 днів з моменту отримання. Якщо з певних причин зробити це не можливо, скористайтесь послугою пролонгацiї кредитного договору. Для цього достатньо погасити тільки відсотки за період користування грошима.

Проте, якщо є можливість сплатити кредит достроково, то слід це зробити. Погашаючи борг достроково, ви економите значну частину коштів, адже компанія стягує оплату тільки за фактичні дні користування кредитом. 

 

 

Позичка / Pozichka - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №129

Контактні дані:

ТОВ «ІНФІНАНС»

Жилянська41
01033 Київ

e-mail: info@pozichka.ua

телефон:

www: pozichka.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Позичка / Pozichka

Pozichka – це сучасна кредитна компанія. Вона була заснована в 2014 році. З того часу було застосовано ряд змін та удосконалень, котрі дозволили вивести кредитування онлайн на новий рівень. Сьогодні оформлення кредиту в Позичцi займає тільки 5 хвилин. Кредити онлайн видаються на платіжну карту клієнта або готівкою в касі Ощадбанку. Відсоткова ставка складає 1,75 відсотків за день користування грошима.

 

 


Переваги і недоліки Позичка / Pozichka:

Переваги:

 • Час оформлення кредиту займає 5 хвилин
 • Для оформлення договору потрібен мінімальний пакет документів
 • Гроші видаються двома способами: на карту та готівкою в Ощадбанку
 • Низька відсоткова ставка
 • Можливість пролонгації та дострокового погашення

Недоліки:

 • Відсутні стаціонарні відділення
 • Отримати кредит можна від 20 років

Переваги і недоліки Позичка / Pozichka - підсумки

Цифрова еволюція принесла нам значні соціальні вигоди. Зокрема, для здійснення покупок, оплати комунальних та інших послуг не потрібно нікуди ходити та витрачати зайвий час. Все робиться за допомогою кількох натисків мишки чи дотиків на екрані планшета або смартфона.

Сучасні технології не обійшли стороною і кредитну систему. Сьогодні отримати кредит можливо також не виходячи з дому. Вся процедура займе не більше 10 хвилин. Однією з установ, що займаються наданням кредитів онлайн являється кредитна компанія Pozichka.

 

Заповнiть заявку


Додати відгук про Позичка / Pozichka

##   ## ##  ## ######## ##  ## ##   ## 
##   ## ## ## ##   ## ## ##  ##  ## 
##   ##  ####  ##   ##  ####   ## ##  
##   ##  ##  ########   ##    ###  
##   ##  ##  ##  ##   ##   ## ##  
##   ##  ##  ##  ##   ##   ##  ## 
 #######   ##  ##   ##  ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Позичка / Pozichka

Надія 2021-09-09 13:25:44 #1078
Рада, що цей кредитний досвід добре закінчився. До останнього вагалася чи варто брати ті гроші, чи все ж стриматись та придумати щось інше. Але хто не ризикує, той не п'є шампанського. Тож тепер завдяки Позичці я вибралась зі своєї маленької фінансової прірви та можу собі дозволити ігристого.
Відповісти
Андрюша 2021-09-06 12:44:06 #1066
В мене є правило позичати в МФО не більше 5000 тис. Так я точно не йду на дно та не переймаюсь, що не буде як заплатити. Позичка мене рятує вже в третє. Поки мене все влаштовує.
Відповісти
Валерій 2021-08-26 10:09:53 #1004
З такими зарплатами важко виживати, не знаю як люди взагалі тримають на плаву. Мені особисто регулярно допомагає Позичка. Беру гроші на якісь додаткові витрати. Ось останній раз син травмував ногу, треба було до лікаря поїхати, якісь препарати покупляти. А це ж коштує! Одним словом, хотів подякувати за допомогу.
Відповісти
Івана 2021-08-18 09:58:41 #991
Оформлювала кредит без надії сподіваючись. Думала, що через погану кредитну історію мені відмовлять. Але ні, Позичка дала мені другий шанс. За це я неймовірно вдячна.
Відповісти
Міша 2021-08-10 14:39:05 #947
Колись я був ярим противником онлайн кредитів, але через коронавірус маленький бізнес довелося закрити. Грошей щодня залишалось менше, а витрати на сім'ю залишались. Взяв кредит, щоб хоч якось протягнути місяць. В цілому результатом задоволений.
Відповісти
Аліса 2020-01-31 11:26:51 #725
Отримала готівкою в Ощадбанку. Швидко схвалили заявку.
Відповісти
Світлана 2020-01-30 18:57:21 #718
Отримала кредит дистанційно. Сервіс унікальний. Договір підписувала з компанією. Оплата за кредитом згідно договору ніяких переплат
Відповісти
Роман 2019-09-03 12:32:56 #451
Звертався кілька разів і завжди позитивний результат. Відмінний сервіс.
Відповісти
Яна Загородня 2019-07-30 23:37:21 #304
Без зайвої перевірки документів, кредитної історії, чи дзвінків до родичів ви можете позичити невелику суму на початок. Втім, навіть 2 тисячі мені дуже допомогли в умовах кризи. Я задоволена.
Відповісти
Олександр, Ромни 2019-07-03 23:00:17 #268
Я позичаю в межах 500-1000 гривень, у міру необхідності. Ніколи не було проблем, навіть коли повернув на два дні пізніше ніж визначений термін, я не отримав жодних злісних СМС. Відсотки сплатив, і все. Можу рекомендувати.
Відповісти
Валеріан 2019-02-01 12:08:39 #135
У терміновому порядку потрібні були гроші на лікування. Звернувся в кредитну організацію і взяв кредит на 10 днів. За умовами відсоток не суттєвий. Виручили дуже.
Відповісти
Марта 2018-11-25 17:01:06 #58
Сервіс підходить лише для повнолітніх і причому з 20 років, що я знаходжу дещо дивним. А якщо мені 19 і дуже потрібні гроші? Що страждати тепер ?!
Відповісти

Дивіться також:

KOSHELOK
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Зе кредит
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Miloan
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Gofingo
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння