Pozichka

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 2500 грн
Термін кредиту 37 дн.

Вартість кредиту онлайн в Pozichka

Сума: 2500 грн
Час: 60 дн.
Вартість: 2625 грн
До оплати: 5125 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Потребуєте невелику суму до зарплати без зайвої бюрократії? Радимо звернутися в компанію з видачі моментальних позик - Pozichka. За допомогою Позички ви зможете швидко вирішити свої труднощі й не просити грошей у рідних і близьких.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту чи в Ощадбанку
Швидкість оформлення кредиту: 7 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Вiдсутнiсть вимог додаткових документів, фото або поручителів
Найважливіший недолік: Перша позика до 5 000 гривень
Бонусна програма: Промокоди для постiйних користувачiв

 

Pozichka відгуки

Кредитна компанія позички веде свою роботу повністю онлайн, тому багато користувачів залишають відгуки про її роботу в мережі. Думки розділилися: одна сторона хвалить швидкість роботи і зручний сайт, а інші користувачі незадоволені, що немає безкоштовних днів для новачків.

 • Позичав гроші, щоб дотриматись до зарплати. Умови непогані, загалом враження нормальні. - Валік
 • Для себе я зрозумів, що іноді кредити онлайн реально корисна штука. принаймні я позичаю лише тоді коли реально потрібні гроші, плюс лише на короткий термін. тож поки все більш ніж добре складалось. - Саша
 • Позичив трохи грошей до зарплати. Мені здалось це раціональним рішенням, адже так чи сяк існувати на щось треба. Але завжди коли позичаю стараюсь тримати пропорцію "30/70", тобто позичати максималь... - Роман

 

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Pozichka крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму необхідної позички.
 2. Зареєструйтесь в особистому кабінеті на pozichka.ua.
 3. Заповніть коротку анкету.
 4. Зачекайте на відповідь, яку вислав позичкодавець та підпишіть договір позички.
 5. Отримайте кредит.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Pozichka:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

1. Виберіть термін і суму. Ми радимо уважно підбирати потрібну суму, щоб мати можливість повернути борг. Краще мати в запасі кілька днів після зарплати, ніж допустити прострочення та отримати штраф.

2. Заповнення заявки. Уважно впишіть всі дані й перевірте текст на помилки. Неуважність позичальника може привести до відмови й негативним записів в кредитній історії.

3. Підписання договору позички. Нагадуємо, що краще прочитати документ перед підписанням. Звичайно, юридична мова ускладнює завдання, але краще знати всі умови користування річчю, в нашому випадку, грошей, і які штрафи застосовуються за порушення умов або строку.

 


Способи отримання кредиту онлайн в Pozichka

1. Банківська картка будь-якого банку.
Кредитна компанія Pozichka працює виключно онлайн і не має стаціонарних відділень. Отримати гроші користувачеві можна тільки на іменну картку. Це спрощує і прискорює процес отримання грошей в борг. Для підв'язки карти потрібно пройти верифікацію - перевірку. При цій процедурі на телефон потенційного клієнта приходить смс з кодом, який потрібно передати другій стороні - вписати в спеціальне поле на сайті. Якщо дані сходяться, залишиться лише підписати договір позички та гроші будуть відправлені на цю картку негайно.

 

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

Оплата заборгованості перед кредитором може відбуватися чотирма різними способами.

 1. Оплата картою на сайті сервісу. Це найпростіший спосіб для користувача. Потрібно увійти у свій профіль і вписати дані картки, з якої буде здійснений платіж. Для оплати може використовуватися будь-яка картка.
 2. Оплата через термінал самообслуговування. Тут клієнтові потрібно буде відшукати дані позичкодавця серед усіх послуг, вказати інформацію про себе і номера договорів позички.
 3. Оплата в банківській касі за реквізитами. При цьому способі також потрібно заздалегідь відкрити договір позички та дізнатися дані кредитної компанії й пред'явити їх касиру.

Нагадуємо, що при поверненні сума боргу не збільшиться в разі погашення в строку дії договору. При порушенні умов договору кредитна компанія має право припинення договору та нарахування штрафу.

 

Pozichka - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №129

Контактні дані:

ТОВ «ІНФІНАНС»

Жилянська41
01033 Київ

e-mail: info@pozichka.ua

телефон:

www: pozichka.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Pozichka

Pozichka – це сучасна кредитна компанія. Вона була заснована в 2014 році. З того часу було застосовано ряд змін та удосконалень, котрі дозволили вивести кредитування онлайн на новий рівень. Сьогодні оформлення кредиту в Pozichka займає тільки 5 хвилин. Кредити онлайн видаються на платіжну карту клієнта. Відсоткова ставка складає 1,75 відсотків за день користування грошима.

Відсоткова ставка в компанії Pozichka

Стандартна відсоткова ставка за кожен день використання коштів - 1,75%. При порушенні термінів і відсутності пролонгації позичкодавець має право нарахувати додаткові штрафи.

Припинення договору

При достроковому поверненні коштів є можливість припинення договору. Для цього потрібно звернутися в компанію і попросити перерахувати борг з урахуванням реальних днів використання грошей. Після погашення договір буде вважатися закритим і клієнт може попросити будь-яке підтвердження цієї процедури.

Що буде, якщо не закрити борг перед компанією?

При порушенні умов до боржника будуть застосовуватися необхідних заходів для повернення коштів кредитору.

 • По-перше, компанія спробує розв'язувати питання до суду і може запросити колекторів. Вони будуть телефонувати і відвідувати клієнта.
 • По-друге, якщо такі заходи не принесли жодного результату, на підставі цивільного кодексу України (ЦКУ, а саме положення глави 58) кредитор може звернутися до суду.
 • По-третє, при позитивному рішенні суду, гроші будуть вилучатися за допомогою судових виконавців. Якщо розмір боргу значний, клієнт може втратити й нерухомого майна та навіть транспортного засобу.

 


Переваги і недоліки Pozichka:

Переваги:

 • Час оформлення договору позички займає 5 хвилин.
 • Для того, щоб укласти договір, потрібен мінімальний пакет документів.
 • Гроші видаються на картку.
 • Низька відсоткова ставка користування за договором позички.
 • Можливість пролонгації та дострокового погашення.

Недоліки:

 • Відсутні стаціонарні відділення.
 • Отримати кредит можна від 20 років.
 • Неможливо безоплатне користування для новачків.

Переваги і недоліки Pozichka - підсумки

Цифрова еволюція принесла нам значні соціальні вигоди. Зокрема, для здійснення покупок, оплати комунальних та інших послуг не потрібно нікуди ходити та витрачати зайвий час. Все робиться за допомогою кількох натисків мишки чи дотиків на екрані планшета або смартфона.

Сучасні технології не обійшли стороною і кредитну систему. Сьогодні укладення договору на кредит можливо також не виходячи з дому. Вся процедура займе не більше 10 хвилин. Однією з установ, що займаються наданням кредитів онлайн являється кредитна компанія Pozichka.

 

Заповнiть заявку


Додати відгук про Pozichka

   ## #### ######## #### ######## 
   ## ## ##    ## ##   ## 
   ## ## ##    ## ##   ## 
   ## ## ######  ## ######## 
##  ## ## ##    ## ##  ##  
##  ## ## ##    ## ##  ## 
 ###### #### ##    #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Pozichka

Валік 2021-11-08 10:03:44 #1361
Позичав гроші, щоб дотриматись до зарплати. Умови непогані, загалом враження нормальні.
Відповісти
Саша 2021-11-02 09:32:51 #1325
Для себе я зрозумів, що іноді кредити онлайн реально корисна штука. принаймні я позичаю лише тоді коли реально потрібні гроші, плюс лише на короткий термін. тож поки все більш ніж добре складалось.
Відповісти
Роман 2021-10-25 09:41:46 #1298
Позичив трохи грошей до зарплати. Мені здалось це раціональним рішенням, адже так чи сяк існувати на щось треба. Але завжди коли позичаю стараюсь тримати пропорцію "30/70", тобто позичати максимально 30% від своєї зарплатні. так принамні я зможу борг віддати.
Відповісти
Лиза 2021-10-18 09:07:56 #1252
Звернулася до Позички щоб протягнути до зарплати. Як на мене, кредитор непоганий, кошти отримала без значних затримок.
Відповісти
Viktoria 2021-10-11 10:13:31 #1236
Не буду оголошувати ряд обставин, які змусили мене взяти кредит онлайн. Скажу лише одне, це мені допомогло і це добре.
Відповісти
Юра 2021-10-05 13:13:39 #1199
На мою думку кредити онлайн в позичка реально вигідні. Особливо,якщо йдеться про лояльні умови, які не вимагають від позичальника нічого лишнього.
Відповісти
Мар‘яна 2021-09-27 11:27:14 #1164
З досвіду кажу, в Позичка кредит оформити дуже легко та не процедура не вимагає зайвої трати часу. Це велетенський плюс. Особливо після досвіду з банком.
Відповісти
Вероніка 2021-09-15 11:00:15 #1115
Не люблю позичати гроші, але на жаль довелось. Та менше з тим, головне, що повернула без затримок!
Відповісти
Надія 2021-09-09 13:25:44 #1078
Рада, що цей кредитний досвід добре закінчився. До останнього вагалася чи варто брати ті гроші, чи все ж стриматись та придумати щось інше. Але хто не ризикує, той не п'є шампанського. Тож тепер завдяки Позичці я вибралась зі своєї маленької фінансової прірви та можу собі дозволити ігристого.
Відповісти
Андрюша 2021-09-06 12:44:06 #1066
В мене є правило позичати в МФО не більше 5000 тис. Так я точно не йду на дно та не переймаюсь, що не буде як заплатити. Позичка мене рятує вже в третє. Поки мене все влаштовує.
Відповісти
Валерій 2021-08-26 10:09:53 #1004
З такими зарплатами важко виживати, не знаю як люди взагалі тримають на плаву. Мені особисто регулярно допомагає Позичка. Беру гроші на якісь додаткові витрати. Ось останній раз син травмував ногу, треба було до лікаря поїхати, якісь препарати покупляти. А це ж коштує! Одним словом, хотів подякувати за допомогу.
Відповісти
Івана 2021-08-18 09:58:41 #991
Оформлювала кредит без надії сподіваючись. Думала, що через погану кредитну історію мені відмовлять. Але ні, Позичка дала мені другий шанс. За це я неймовірно вдячна.
Відповісти
Міша 2021-08-10 14:39:05 #947
Колись я був ярим противником онлайн кредитів, але через коронавірус маленький бізнес довелося закрити. Грошей щодня залишалось менше, а витрати на сім'ю залишались. Взяв кредит, щоб хоч якось протягнути місяць. В цілому результатом задоволений.
Відповісти
Аліса 2020-01-31 11:26:51 #725
Отримала готівкою в Ощадбанку. Швидко схвалили заявку.
Відповісти
Світлана 2020-01-30 18:57:21 #718
Отримала кредит дистанційно. Сервіс унікальний. Договір підписувала з компанією. Оплата за кредитом згідно договору ніяких переплат
Відповісти
Роман 2019-09-03 12:32:56 #451
Звертався кілька разів і завжди позитивний результат. Відмінний сервіс.
Відповісти
Яна Загородня 2019-07-30 23:37:21 #304
Без зайвої перевірки документів, кредитної історії, чи дзвінків до родичів ви можете позичити невелику суму на початок. Втім, навіть 2 тисячі мені дуже допомогли в умовах кризи. Я задоволена.
Відповісти
Олександр, Ромни 2019-07-03 23:00:17 #268
Я позичаю в межах 500-1000 гривень, у міру необхідності. Ніколи не було проблем, навіть коли повернув на два дні пізніше ніж визначений термін, я не отримав жодних злісних СМС. Відсотки сплатив, і все. Можу рекомендувати.
Відповісти
Валеріан 2019-02-01 12:08:39 #135
У терміновому порядку потрібні були гроші на лікування. Звернувся в кредитну організацію і взяв кредит на 10 днів. За умовами відсоток не суттєвий. Виручили дуже.
Відповісти
Марта 2018-11-25 17:01:06 #58
Сервіс підходить лише для повнолітніх і причому з 20 років, що я знаходжу дещо дивним. А якщо мені 19 і дуже потрібні гроші? Що страждати тепер ?!
Відповісти

Дивіться також:

Miloan / Мілоан
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Global Credit / Глобал Кредит
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
MyCredit / Май Кредит
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Gryvni / Гривні
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння