Монетка

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 2700 грн
Термін кредиту 20 дн.

Вартість кредиту онлайн в Монетка

Сума: 3000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1071 грн
До оплати: 4071 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитні компанії нерідко виручають українців в гострій необхідності отримання грошей в борг. Втомилися витрачати час на заповнення заявки на кредит онлайн і отримувати відмову? З компанією Монетка це в минулому. Тут отримати потрібну фінансову допомогу набагато простіше, ніж десь ще: 10 хвилин на заповнення заявки, і вже можна планувати як витратити кошти.

Монетка - одна з найулюбленіших компаній українців. Такого назва і вигідні умови кредитування залучили велику кількість клієнтів за рекордно короткий термін.

Перший безкоштовний кредит: До 4 000 гривень на 30 днiв (ставка 1,7%)
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Оформити заявку й отримати кредит можна вже протягом 10 хвилин
Найважливіший недолік: Немає знижок при першому зверненні в компанію

Монетка відгуки

Кредитна компанія Монетка - сучасний і лаконічний портал, де можна отримати кошти в борг моментально. Завдяки прозорим і зрозумілим умовам отримання кредиту онлайн багато користувачів позитивно відгукуються про роботу організації.

 • Просто одне велике ДЯКУЮ. Що ще тут додати, коли задоволений послугами. - Яніна
 • Не дарма, я так довго перебирав різних кредиторів. В результаті Монетка стала найкращим варіантом. Беру тут гроші, лише в крайньому випадку. Загалом стараюсь не набиратись боргів. Тим не менш, умов... - Назар
 • Перш ніж брати кредит довго вичитувала всю можливу інформацію та розраховувала як буду віддавати. Вибрала саме Монетку через оптимальні для мене умови. В цілому компанія професійно надала свої посл... - Анастасія

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Монетка крок за кроком:

 1. Вписати на сторінці реєстрації в сервісі Монетка свою електронну адресу та мобільний телефон
 2. Підтвердити код зі смс
 3. Заповнити анкету з найважливішими питаннями про позичальника
 4. Пройти верифікацію карти
 5. Дочекатися відповіді від кредитора

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Монетка:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Оформлення кредиту онлайн в компанії Монетка не складне і може бути виконано з будь-якого комп'ютера або смартфона. Найважливіше при заповненні заявки - не допускати в анкеті помилок або помилок, адже аналіз відповідей проходить за допомогою комп'ютерної системи, а не проводиться співробітником.

Заповнювати заявку на кредит необхідно вірогідними даними, в крайньому разі в отриманні необхідної суми може бути відмовлено. Не варто боятися вписувати реальний дохід або відсутність офіційної роботи - компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів і може схвалити кредит подібним клієнтам.

Якщо помилитися в номері телефону або вказати неправильний код - перейти на наступний щабель в отриманні грошей в борг буде відмовлено. Верифікація особистості клієнта через мобільний номер - важливий етап в заповненні заявки, який не можна пропустити.

Також важливо пройти верифікацію банківської карти. До речі, для отримання кредиту на карту підійде тільки іменна банківська карта. Використовувати для отримання грошей в борг карту члена сім'ї або знайомого заборонено - ім'я на карті і ім'я в заявці повинні бути однаковими. Також, не вийде використовувати карту, на якій немає коштів. Потрібно, щоб на рахунку було хоча б кілька гривень. Це обов'язкова умова для перевірки: кредитор блокує на рахунку невелику суму (зазвичай кілька гривень або копійок) і просить вписати цю квоту в спеціальне поле на сайті. Після проходження верифікації карти процедура подачі заявки на кредит онлайн буде вважатися виконаною.


Способи отримання кредиту онлайн в Монетка

1. На банківську карту

Поки кредитна компанія Монетка працює тільки в мережі інтернет і не має у своєму розпорядженні мережею стаціонарних відділень. Це обмежує способи отримання кредиту до одного - перекладом на банківську карту будь-якого банку. Але зараз це є основним і найнадійнішим вибором зберігання грошей.

Переклад на банківську карту буде можливий тільки після верифікації та отримання позитивної відповіді від кредитора. При цьому гроші можуть бути перераховані автоматично, але швидкість отримання їх позичальником може сповільниться через банківських процедур. Не всі банки мають можливість моментально висилати переклади в будь-який час доби та днів тижня.

Отримавши гроші на карту позичальник може розпоряджатися ними на свій розсуд: оплачувати товари й послуги через інтернет віддалено або зняти готівку в найближчому банкоматі. Але при переведенні в готівку коштів може бути нарахована комісія банку.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

Способи погасити кредит онлайн від компанії Монетка набагато більше, ніж способів отримання - їх три. Перший варіант - увійти у свій профіль на офіційному порталі monetka.ua й оплатити борг картою. Для цього знову доведеться вписати її номер і необхідні дані. Сплатити борг можна не тільки іменною карткою, але і будь-який інший.

Ще один спосіб погашення боргу - посилання грошей банківським переказом. Все, що потрібно позичальникові для цього - заздалегідь дізнатися реквізити організації Монетка перед посиланням перекладу. Їх можна знайти у вкладці «Як повернути кредит».

Останній спосіб оплати кредиту - посилання грошей через термінал ПриватБанку. Користувач може відшукати фірму Монетка в переліку кредитних організацій і після введення своїх даних, може закрити борг за допомогою готівкових коштів і терміналу.

Монетка - дані компанії:

Контактні дані:

Фiнансова компанiя Фiнанс Iнновацiя

Бульвар Вацлава Гавела4, офіс 520
03124 Київ

e-mail: support@monetka.com.ua

телефон: +38 (093) 760 68 68 +38 (098) 760 68 68 +38 (099) 760 68 68

www: monetka.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: Пн-Пт: 9:00 - 21:00
Субота – неділя: Сб-Нд: 10:00 - 17:00
Заповнiть заявку

Опис Монетка

Кредитні компанії вже не перший рік складають серйозну конкуренцію банкам через своїх гнучких умов роботи й широку доступність. Монетка - не виняток. Відносно молода організація впевнено зайняла свою нішу на ринку мікрофінансування України. 

Приклад розрахунку: Відсоткова ставка в Монетка складає — 2,2%.

Уявімо, що ви плануєте оформити кредит онлайн на 1000 гривень. Термін користування грошима — 7 днів.

2,2% = 22 гривні в день.
22 х 10 = 220 грн.
Під кінець умови договору ви заплатите 1220 гривень. 

Зверніть увагу: жодні інші комісії — не нараховуються.

Популярні кредити онлайн: як уникнути прострочення?

Монетка — це місце, де легко взяти кредит та відтермінувати!

Все що для цього потрібно:

 • зайти в особистий кабінет,
 • вибрати період пролонгації,
 • сплатити нараховані відсотки за користування коштами,
 • отримати смс та імейл повідомлення з підтвердженням запиту.

Монетка кредит онлайн: що робити, якщо не погасив онлайн кредит вчасно?

Якщо ви не встигли погасити кредити онлайн, у вас є 3 дні, щоб виправити ситуацію. Протягом цього періоду Монетка не буде нараховувати відсотків.

Важливо: ці дні, однак, вважаються простроченням та вносяться до вашої кредитної історії.

На 4 день несплати відсоткова ставка збільшується до 4%. З цього моменту, компанія має право передати вашу заборгованість колекторам.

Як уникнути дзвінків колекторів? 

У Монетка гаряча лінія працює без перерв та вихідних. Зателефонуйте туди, якщо у вас склалась важка ситуація. Поясніть, що трапилось й спеціаліст обов'язково спробує допомогти.

Монетка онлайн: чи можна скасувати заявку?

Заявку можна скасувати лише у випадку, якщо ви ще не підписали договір та не отримали гроші на банківську картку.

Чи можна відмовитись від договору?

Ви взяли кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7, але хочете скасувати договір? У вас є 14 календарних днів з моменту укладення угоди. При цьому ви не повинні пояснювати причин свого рішення.

Як це зробити:

 • Повідомте кредитодавця у паперовому або електронному вигляді.
  Електронний документ повинен відповідати вимогам Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг”.
 • Після цього у вас є 7 днів на повернення позичених коштів та сплату відсотків, які накрапали за цей час.

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків у інших компаніях

Ось перелік компаній, де також можна оформити онлайн позику: Bistrozaim, Credit7, CreditBox, CreditOn, CreditPlus, Dinero, E-cash, E-Groshi, Koshelok, Koshelok кредит, KUMO, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, Tengo, VeroCash, ZeCredit, Бистрозайм, СОС кредит.


Переваги і недоліки Монетка:

Переваги:

 • Невелика процентна ставка - 1,7 за день використання коштів дозволяє скористатися послугами кредитування без великих витрат.
 • Скористатися послугами може будь-який громадянин України з якихось доходом.
 • Заповнення заявки не займе понад 10 хвилин.
 • Сайт Монетки має спеціальне шифрування, яке не дозволить шахраям скористатися даними клієнтів.

Недоліки:

 • Немає програми лояльності або знижок для нових та постійних клієнтів.
 • Немає можливості отримати гроші готівкою у відділенні.

Переваги і недоліки Монетка - підсумки

Компанія Монетка спеціалізується на видачі короткострокових кредитів онлайн на банківську карту. Суми для нових клієнтів не перевищують 4000 гривень, а термін використання коштів - 30 днів. Ми детально вивчили інформацію про організацію, щоб виділити основні переваги та недоліки.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Монетка

##   ## ##  ## ##   ## ##   ## ###### 
## ## ## ## ## ##   ## ##   ## ##  ## 
## ## ##  ####  ##   ## ##   ## ##    
## ## ##  ##  ######### ##   ## ###### 
## ## ##  ##  ##   ## ##   ##    ## 
## ## ##  ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
 ### ###   ##  ##   ## #######  ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Монетка

Яніна 2021-09-13 09:22:06 #1090
Просто одне велике ДЯКУЮ. Що ще тут додати, коли задоволений послугами.
Відповісти
Назар 2021-09-06 11:52:03 #1054
Не дарма, я так довго перебирав різних кредиторів. В результаті Монетка стала найкращим варіантом. Беру тут гроші, лише в крайньому випадку. Загалом стараюсь не набиратись боргів. Тим не менш, умови справді прозорів, все чітко та за договором.
Відповісти
Анастасія 2021-08-26 11:58:54 #1017
Перш ніж брати кредит довго вичитувала всю можливу інформацію та розраховувала як буду віддавати. Вибрала саме Монетку через оптимальні для мене умови. В цілому компанія професійно надала свої послуги. Без затримок та форм мажорів.
Відповісти
Юля 2021-08-17 15:08:19 #978
Взяла кредит тут по рекомендаціях подруги. Всім задоволена, особливо швидкістю обслуговування та мінімальними вимогами до позичальника.
Відповісти
Федя 2021-08-10 14:08:47 #940
Тепер беру кредит лише в Монетка. Швидко, вигідно та не потрібно показувати стос документів. Останній раз мав проблеми з погашенням, тому звернувся на гарячу лінію, де мені запропонували рішення. Люблю співпрацювати з чесними компаніями, які зацікавлені в добробуті клієнта!
Відповісти
Вiталя Жара 2020-07-15 16:32:38 #870
Кредит онлайн в монеті оформляється дійсно швидко. На багато питань можна відповісти моментально і не потрібно розписувати свою біографію годинами. Я вже користувався послугами декількох подібних фірм і Монетка серед них запам'яталася позитивно. Думаю, що якщо знову терміново знадобляться гроші - звернуся сюди ж
Відповісти
Андрiй 2020-07-15 16:31:31 #869
Монетка врятувала день народження мого сина. На роботі була затримка з виплатами і на подарунок дитині просто не було грошей. Я знав, що зарплата буде з дня на день і тому ризикнув звернутися за кредитом онлайн. Почитавши відгуки, вибрав Монетку і не пошкодував - все пройшло швидко і просто. Вже через півгодини вибирав подарунок, а повернув гроші достроково. Хто сумнівається - рекомендую Монетку!
Відповісти

Дивіться також:

Ваша Готівочка
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Tengo / Тенго
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Топ Кредит
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мистер Кеш
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння