Фінансово-кредитний супермаркет

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 9000 грн
Термін кредиту 20 дн.

Вартість кредиту онлайн в Фінансово-кредитний супермаркет

Сума: 9000 грн
Час: 20 дн.
Вартість: 3158 грн
До оплати: 12158 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Сучасний стан економіки в нашій країні змушує людей рахувати кожну копійку і строго дотримуватися бюджету. А коли з’являються непередбачувані витрати, то в більшості громадян не вистачає коштів, щоб їх покрити. Не дивно, що в таких умовах все більшої популярності набувають кредитні компанії, адже це один із найзручніших способів отримати фінансову підтримку та вирішити тимчасові труднощі.

Фінансово-кредитний супермаркет – це одна з небагатьох компаній, яка допомагає українцям покращити своє матеріальне становище та отримати кредит онлайн або готівкою швидко та без особливих зусиль. Отримати гроші тут можуть навіть люди, які не мають офіційного трудового договору або тимчасово залишились без роботи.

Фінансово-кредитний супермаркет відгуки

Люди вибирають Фінансово-кредитний супермаркет в якості свого кредитора завдяки простій та швидкій процедурі оформлення договору, а також завдяки вигідним умовам кредитування. Більшість відгуків, залишених про роботу компанії, свідчать про її порядність та чесність. Тут справді піклуються про клієнтів та роблять все для їхнього комфорту.

 • «Не так часто користуюся кредитними послугами, але іноді, все ж таки, доводиться звертатися до таких компаній за короткостроковими кредитами. Брав тут гроші два рази – всім задоволений.  Дуже дякую.» – Володимир, Хмельницький
 • «Хороша компанія. Гроші отримав відразу після підписання договору, оформлення якого зайняло приблизно 15 хвилин. Спасибі за зручний і швидкий сервіс.  Буду звертатись ще, а також рекомендувати своїм знайомим.» – Ярослав, Харків
 • «Потрібно було терміново завести машину в ремонт, на що у мене не було грошей. Подруга порадила звернутися в фінансово-кредитний супермаркет. Що я, власне, і зробила. Гроші отримала швидко, а після отримання зарплати погасила кредит. Дуже дякую за чудове обслуговування.» – Христина, Тернопіль

більше відгуків

Переваги і недоліки Фінансово-кредитний супермаркет:

Переваги:

 • Можливість оформлення кредитного договору цілодобово
 • Індивідуальні умови кредитування для кожного клієнта
 • Можливість виправлення кредитної історії
 • Максимальна доступна сума кредиту 200 000 гривень
 • Максимальний термін кредитування 36 місяців

Недоліки:

 • Висока сума кредиту доступна тільки громадянам зі стабільним доходом.
 • Мінімальна сума кредиту 3 000 гривень

Переваги і недоліки Фінансово-кредитний супермаркет - підсумки

Багаторічний досвід роботи та професіоналізм спеціалістів компанії дозволили створити зручний сервіс та хороші умови кредитування. У Фінансово-кредитному супермаркеті мають можливість отримати кредит практично усі бажаючі, незалежно від рівня доходу та наявності офіційного працевлаштування. Сума, термін та умови кредитування підбираються індивідуально для кожного клієнта.

Заповнiть заявку


Як взяти кредит онлайн в Фінансово-кредитний супермаркет крок за кроком:

 1. Вибрати термін та суму кредиту
 2. Заповнити заявку
 3. Додати документи
 4. Підписати договір
 5. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Фінансово-кредитний супермаркет:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон

Для оформлення кредиту у фінансово-кредитному супермаркеті потрібно, перш за все, визначитись з видом кредитної програми. Дана компанія пропонує чотири програми кредитування: швидкі кредити онлайн – від 3000 до 20 000 гривень; для пенсіонерів – до 50 000 гривень; для моряків – до 100 000 гривень; і для громадян з високим доходом або підприємців – до 200 000 гривень.

По кожній з цих програм діють свої вимоги. Для оформлення кредиту онлайн до 20 000 гривень потрібно зайти на сайт компанії або відвідати стаціонарне відділення. Потім необхідно вибрати термін та суму кредиту, заповнити заявку, вказавши дані паспорта, ідентифікаційного коду та довідки з місця роботи, й відправити її. На протязі декількох хвилин на ваш мобільний телефон прийде СМС з рішенням. Якщо воно позитивне, залишається підписати договір та отримати гроші.

Для отримання кредиту на більші суми потрібно відвідати офіс та надати дещо більший перелік документів. Так, наприклад, для отримання кредиту до 50 000 гривень для пенсіонерів потрібно пред’явити пенсійне посвідчення та ідентифікаційний код. Для оформлення кредиту для моряків, розміром до 100 000 гривень, крім паспорта та коду потрібно надати: паспорт моряка, виписку з банку за останні 12 місяців, останній відпрацьований контракт та контракт щодо майбутнього рейсу. Для отримання кредиту до 200 000 гривень – потрібно подати паспорт, ідентифікаційний код та довідку про доходи.


Способи отримання кредиту онлайн в Фінансово-кредитний супермаркет

 1. Готівкою у відділенні компанії
 2. На банківську карту

Незалежно від того, яку програму кредитування ви виберете та на яку суму оформите кредитний договір, свої гроші можете отримати як безготівковим переказом на особисту платіжну карту, так і готівкою у стаціонарному відділенні.

Наприклад, якщо ви вибрали програму кредитування для пенсіонерів і оформили кредит на суму до 50 000 гривень та при цьому бажаєте отримати гроші на свій рахунок, то з собою у відділення компанії, крім основного пакета документів, потрібно взяти платіжну картку або просто мати при собі її реквізити та вказати ці дані в договорі.

Кредитні кошти ви можете отримати на термін від 10 до 30 днів, у разі оформлення кредиту онлайн до 20 000 гривень. А при виборі інших програм кредитування гроші видаються на значно більший період. Клієнти, які оформлюють кредитні договори на суми понад 20 000 гривень, можуть вибирати термін кредитування періодом від 12 до 36 місяців.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківським переказом у відділенні будь-якого банку.
 2. За допомогою терміналів самообслуговування
 3. В особистому кабінеті на сайті компанії

Дана кредитна компаніє дає можливість сплачувати кредит за допомогою банківського переказу у відділенні будь-якого банку або за допомогою терміналів самообслуговування. Погашати  кредитні зобов’язання слід в період, зазначений у вашому договорі.

З метою виключення прострочок по кредитах, внаслідок затримки здійснення операцій переказу коштів у різних банках, компанія радить своїм клієнтам проводити оплату на 5 днів раніше зазначеного терміну. Також, при бажанні, оплатити кредит можливо картою в особистому кабінеті.

Для здійснення платежів по кредитах слід вказати наступні дані: номер договору (його можна знайти на першій сторінці контракту), реквізити компанії, номер вашого ідентифікаційного коду, дані паспорта та суму оплати. Слід зазначити, що у випадку несвоєчасної оплати, компанія має право накласти на боржника штраф  у розмірі, зазначеному в договорі, а також застосувати інші санкції, згідно умов договору.

Фінансово-кредитний супермаркет - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №676

Контактні дані:

ТОВ «Фінансово-кредитний супермаркет»

Лейпцизька16
01015 Київ

e-mail:

телефон: (044)585-55-26

www: fksm.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповнiть заявку

Опис Фінансово-кредитний супермаркет

Фінансово-кредитний супермаркет – це фінансова установа, яка має право надавати кредити онлайн та готівкою, відповідно до ліцензії отриманої від Нацкомфінпослуг України за номером ФК №676 від 17.12.2015 року. Компанія видає чотири види кредитів. Перший із них – це кредит без довідки про доходи від 3 000 до 20 000 гривень. Другий вид – це кредити для пенсіонерів до 50 000 гривень. Третій вид кредиту – для моряків до 100 000 гривень. І четвертій – 200 000 гривень, доступний громадянам з високим доходом або для підприємців.


Додати відгук про Фінансово-кредитний супермаркет

######## ######## ##   ## #######  ######  
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##     ## ##  ##   ## ##    
######## ######   ###  ##   ## ##  #### 
##    ##     ## ##  ##   ## ##  ## 
##    ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##    ######## ##   ## #######  ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Фінансово-кредитний супермаркет

Дивіться також:

Швидко Гроші
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CCLOAN / ССЛОАН
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Tengo / Тенго
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
SOS CREDIT / СОС КРЕДИТ
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння