Експрес Фінанс

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 8000 грн
Термін кредиту 83 дн.

Вартість кредиту онлайн в Експрес Фінанс

Сума: 8000 грн
Час: 90 дн.
Вартість: 5999 грн
До оплати: 13999 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Навіть у найбільш організованих у фінансовому плані людей виникають невідкладні потреби в грошах. Де ж шукати фінансову підтримку? Банківський кредит або позика у друзів – не завжди найкраще рішення. Адже для отримання кредиту в банку, як правило, потрібно збирати великий перелік документів і довго чекати рішення. А до друзів буває не зручно звертатися, особливо, якщо не хочеться розповідати про цілі, на які потрібні гроші.

Експрес Фінанс – кредитна компанія, яка дозволяє швидко отримати необхідну суму без зайвих пояснень та пред’явлення великої кількості документів.  Кредити видаються на будь-які потреби, без довідки про доходи, застав та поручителів. Завдяки Експрес Фінанс отримати гроші можливо за кілька хвилин навіть не виходячи з дому, просто сидячи з чашкою чаю перед комп’ютером.

Експрес Фінанс відгуки

Експрес Фінанс – це сучасна кредитна компанія, яка заслужила позитивні відгуки та високу оцінку позичальників, що вже користувались її послугами. Українці вибирають цю компанію, тому що тут прозорі умови кредитування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 • «Оскільки я мав важливу термінову поїздку, на яку трохи не вистачало грошей, то було потрібно отримати кредит якнайшвидше. Оформив його в  Експрес Фінанс. Гроші отримав дуже швидко.» – Станіслав, Бровари
 • «Компанія Експрес Фінанс справді хороший, а головне, чесний сервіс. Позичав тут гроші уже два рази. Один раз погашав борг раніше терміну. Завдяки чому вдалося суттєво зекономити.» – Ярослав, Павлоград
 • «Оформлював кредит у відділенні. Хочу подякувати консультантам, які ставляться до клієнтів дуже ввічливо та детально пояснюють умови кредитування. Ще раз дякую за хороше обслуговування.» – Андрій, Київ

більше відгуків

Переваги і недоліки Експрес Фінанс:

Переваги:

 • Високий відсоток ухвалення заявок
 • Розгляд заявки протягом 30 хвилин
 • Можливо отримати кредит розміром до 15 000 гривень
 • При простроченні платежу до 5 днів не нараховуються штрафи
 • Термін та суму кредиту вибирає клієнт

Недоліки:

 • На отримання грошей іноді потрібно чекати до однієї доби
 • Одночасно можна отримати тільки один кредит

Переваги і недоліки Експрес Фінанс - підсумки

Експрес Фінанс – це фінансова установа, яка надає тільки якісні послуги та весь час працює над удосконаленням свого сервісу й умов кредитування. З основних переваг даної компанії варто згадати про високу суму кредиту – 15 000 гривень, яку мають можливість отримати всі повнолітні громадяни України, незалежно від їх доходів та наявності офіційного працевлаштування. А також не менш важливе значення має термін, на який можна отримати гроші – в Експрес Фінанс він становить від 7 днів до 15 місяців.

Заповнiть заявку


Як взяти кредит онлайн в Експрес Фінанс крок за кроком:

 1. Виберіть умови
 2. Заповніть заявку
 3. Додайте карту
 4. Підпишіть договір
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Експрес Фінанс:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Експрес Фінанс постійно працює над удосконаленням роботи інтернет-сервісу та компанії в цілому. Завдяки молодому та енергійному колективу вдалося зробити процес оформлення договору досить простим для звичайних клієнтів. А найголовніше – вдалося створити такі умови, щоб отримання грошей було можливим в той же день, що й відправлення заявки.

Подати заявку можливо як в офісі компанії, так і за допомогою сайту, вказавши тільки номер свого мобільного телефону. Після відправлення заявки на протязі 30 хвилин слід очікувати дзвінка оператора. Він попросить вказати інформацію, за допомогою якої можна буде визначити кредитоспроможність клієнта. По завершенню розмови, клієнту буде повідомлено про рішення. Якщо воно позитивне, залишається додати платіжну карту та підписати електронний договір в особистому кабінеті. Гроші будуть перераховані до кінця дня.

Також оформлення договору та отримання грошей можливе у стаціонарному відділенні Експрес Фінанс. Щоб знайти найближче до вас, потрібно відвідати сайт компанії та зайти в розділ «Відділення», де міститься список всіх міст, в яких є офіси. Натиснувши на потрібне місто, відкриється конкретна адреса установи та години роботи. Для оформлення договору в офісі з собою потрібно взяти тільки паспорт та ідентифікаційний код.


Способи отримання кредиту онлайн в Експрес Фінанс

 1. Готівкою у відділенні
 2. Безготівковим переказом на платіжну карту

Після підписання договору на гроші зазвичай не доводиться довго чекати – в середньому від півгодини до двох годин, але іноді, хоча й дуже рідко, час очікування може тривати до одного дня. Все залежить від навантаження на сервісі, тобто від кількості відправлених заявок та оформлених договорів, а також від години оформлення договору. Якщо договір оформлюється в кінці робочого дня, то гроші приходять на карту наступного дня.

При оформленні кредиту у відділенні, час отримання грошей трохи коротший. Адже готівкою кредит видається майже відразу після підписання контракту. Проте, тут слід врахувати час, витрачений на дорогу до офісу, а також те, що відділення, на відміну від сайту, працюють тільки з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.  Сума, яку можна отримати в Експрес Фінанс – від 1 000 до 15 000 гривень, на термін від 7 днів до 15 місяців.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною картою на сайті компанії
 2. У будь-якому відділенні компанії
 3. За допомогою терміналів самообслуговування
 4. У відділенні будь-якого українського банку

Турбуючись про своїх клієнтів та стараючись забезпечити найкраще обслуговування, сервіс компанії налаштований так, що погашення кредиту можливе, практично, будь-яким способом з доступних на сьогодні в нашій країні. Така функція введена також для того, щоб мінімізувати прострочення платежів по кредитах та допомогти клієнтам зберегти хорошу кредитну історію.

З цією ж метою, згідно з умовами договору, у випадку прострочення платежу перші 5 днів не нараховуються штрафи. Якщо клієнт не має можливості погасити кредит, то може скористатися послугою продовження договору, заплативши тільки нараховані відсотки. Будь-які додаткові оплати чи комісія за цю послугу відсутні.

Також можливе дострокове погашення кредиту, якщо воно прописане в договорі. Оплати приймаються з усіх платіжних терміналів, банківських відділень і, звичайно, погасити кредит можливо карткою на сайті чи в офісі Експрес Фінанс.

Експрес Фінанс - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №131

Контактні дані:

ТОВ “Мікрокредитний центр БМ”

Залізничне шосе45, оф. 302
01103 Київ

e-mail:

телефон: 044-353-67-41

www: expressfinance.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9:00 до 18:00
Субота – неділя: вихідні
Заповнiть заявку

Опис Експрес Фінанс

Експрес Фінанс видає кредити онлайн та кредити готівкою з 2014 року. Саме тоді вона була зареєстрована Нацкомфінпослуг як товариство з обмеженою відповідальністю Мікрокредитний центр БМ. За ці 4 роки, компанія часто займала перші місця в кредитних рейтингах. На даний час вона входить в число найбільших та найвигідніших кредитних компаній України. Таких результатів вдалося досягти завдяки удосконаленню сайту компанії, збільшенню сум та термінiв кредитів, а також зниженню відсоткової ставки.


Додати відгук про Експрес Фінанс

######## ######## ###### ##   ## ######## 
##   ## ##    ##  ## ##   ##  ##  
##   ## ##    ##    ##   ##  ##  
######## ######  ##    ##   ##  ##  
##    ##    ##    ##   ##  ##  
##    ##    ##  ## ##   ##  ##  
##    ######## ######  #######   ##  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Експрес Фінанс

Кирилл 2018-11-26 07:52:01 #59
Гарне місце, цілком можна користуватися послугами компанії
Відповісти
Валентина Н. 2018-10-23 13:18:07 #28
Їхали всією сім'єю на відпочинок, але трохи не вистачало грошей. Вирішили, щоб не бігати по знайомим і не втрачати час оформити онлайн кредит. Отримували кредит в ЕКСПРЕС ФІНАНС. Там зручні умови і адекватне відношення до клієнтів. Дякуємо вам за чудову відпустку)
Відповісти

Дивіться також:

Швидко Гроші
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Кредит Касса
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CreditPlus / Кредит Плюс
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Banana Credit / Банана Кредит
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння