CashMe

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в CashMe

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2021 грн
До оплати: 7521 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Комп'ютерні технології все більше входять в усі сфери нашого життя. Якщо раніше покупки неможливо було здійснити без відвідування магазину чи ринку, то зараз для кожного з нас шопінг в інтернеті та оплата за допомогою платіжних карт чи електронних гаманців являються звичайними, буденними справами.

На жаль, з нашими банками ще не все так райдужно – процес оформлення кредитів вимагає багато часу та зусиль, а вимоги та правила досить високі. Проте, компанія CashMe вирішила виправити цю ситуацію. Вона пропонує громадянам України сучасний інтернет-сервіс, що дозволяє отримати кредит онлайн за кілька хвилин, при наявності тільки паспорта та ідентифікаційного коду.

CashMe відгуки

CashMe – одна з найбільш розпізнавальних кредитних компаній в Україні. Кількість задоволених клієнтів, які скористалися послугами цього кредитора та оцінили зручність й швидкість миттєвих кредитів онлайн, щоденно збільшується. Про що саме свідчать їх позитивні відгуки.  

 • «Почалась сильна жара, тому виникла нагальна потреба в покупці кондиціонера, але грошей на нього в мене було недостатньо. Звернувся за кредитом онлайн в CashMe. Дуже дякую за оперативну роботу.» – Володимир, Хмельницький
 • «Дуже хороша фірма. З повагою ставиться до клієнтів. Навіть при затримці з погашенням, як було в моєму випадку, не дзвонили сотні разів. Обслуговуванням задоволений в повній мірі. Дякую за ваш сервіс.» – Андрій, Кременчук
 • «Компанія гідна похвали. Адже сервіс працює справді на високому рівні. Декілька років назад здавалося неможливим оформлення та отримання кредиту за 15 хвилин, при чому навіть не покидаючи дому. Щиро дякую людям, які створили такий сервіс.» – Надія, Київ

більше відгуків

Переваги і недоліки CashMe:

Переваги:

 • Відсутні приховані платежі та додаткові комісійні оплати
 • Миттєвий переказ грошей на карту
 • Сервіс працює цілодобово – без перерв на обід, вихідних та святкових днів
 • Особисті дані клієнта надійно захищені
 • Часто проводяться акції та конкурси

Недоліки:

 • Новим клієнтам доступний кредит розміром 2 000 гривень
 • Немає стаціонарних відділень

Переваги і недоліки CashMe - підсумки

Інноваційна компанія CashMe зробила процес отримання кредиту онлайн надзвичайно простим, швидким та доступним для кожної людини. Відтепер вам не потрібно чекати в довгих чергах, шукати поручителів та збирати безліч документів. Отримати кредитні кошти можливо протягом 15 хвилин. Для цього вам навіть не знадобиться виходити з дому. Весь процес повністю автоматизований й відбувається в онлайн-режимі. Система гарантує безпеку персональних даних клієнта та у 84% випадків видає позитивні рішення на заявки.

Заповнiть заявку


Як взяти кредит онлайн в CashMe крок за кроком:

 1. Заповніть анкету
 2. Виберіть термін та суму
 3. Додайте карту
 4. Підпишіть договір
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CashMe:

Вік від 18 дo 71
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Онлайн кредитування стає що раз популярнішою фінансовою послугою серед українців. Люди все більше довіряють кредитним компаніям, проте стають більш вимогливими. Більшість позичальників вже не задовольняються можливостями отримання кредиту тільки з мінімальним набором документів. Для багатьох важливим аспектом є швидкість прийняття рішення, можливість дистанційного оформлення договору та миттєвого отримання грошей на карту.

Компанія CashMe добре розуміє потреби сучасного позичальника, тому зробила процес оформлення договору надзвичайно простим. Для цього вам знадобиться 15 хвилин вільного часу, комп’ютер з доступом до інтернету, мобільний телефон, паспорт, ідентифікаційний код та банківська карта, випущена будь-яким українським банком.

На сайті компанії потрібно заповнити коротку анкету, вказавши свої особисті дані, за допомогою калькулятора вибрати термін та суму кредиту (для нових клієнтів максимальна доступна сума – 2 000 гривень). Потім здійсніть підтвердження номера телефону та банківської карти, ввівши спеціальні одноразові коди, вислані в смс-повідомленні.

Останнім кроком буде підписання кредитного договору. Уважно ознайомтеся з умовами договору та погодьтеся на обробку персональних даних. Після цього у відповідному полі вкажіть наступний одноразовий код. Після підписання договору, тобто введення коду, гроші миттєво будуть перераховані на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в CashMe

 1. На банківську карту

Клієнти кредитної компанії CashMe мають можливість отримати кредит найзручнішим на сьогодні способом. А саме – на особисту банківську карту. Завдяки цьому користуватися кредитними коштами можливо відразу після підписання договору, адже кошти на рахунок надходять моментально. Для їх отримання не потрібно відвідувати ні офісу компанії, ні банківського відділення. Єдине, що доведеться зробити – це знайти банкомат для зняття готівки, якщо, звичайно, вона вам потрібна.

Кредити онлайн компанія CashMe видає на суми від 500 до 10 000 гривень. Проте, максимальна сума, яку можуть отримати нові клієнти – це тільки 2 000 гривень. Мінімальний термін договору становить 7 днів, а максимальний – 30 днів. Але, при бажанні клієнт може сплатити борг достроково. В такому випадку відсотки по кредиту будуть перераховані й до оплати зостануться фактичні дні користування.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплата платіжною карткою на сайті компанії
 2. В будь-якому терміналі самообслуговування
 3. У відділенні одного з українських банків

CashMe турбується не тільки про зручне оформлення та отримання кредиту, але так само й про комфортне його погашення. Компанія дає своїм клієнтам можливість самим вибирати, яким способом сплатити кредит. Таких способів є три: оплата платіжною карткою на сайті компанії, в одному із терміналів самообслуговування або у відділенні будь-якого банку України.

Якщо ви бажаєте оплати кредит й при цьому витратити якомога менше часу, тоді варто скористатися першим способом – погасити кредит на сайті компанії за допомогою платіжної карти. Для цього вам доведеться витратити не більше 3 хвилин, але потрібно, щоб на карті була достатня сума для погашення.

Якщо коштів на карті недостатньо, здійснити платіж можете готівкою в найближчому терміналі або банківському відділенні. Проте, пам’ятайте, що потрібно попередньо дізнатися реквізити компанії та номер кредитного договору. Ці дані також є в особистому кабінеті на офіційному сайті компанії.

CashMe - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 15

Контактні дані:

ТОВ «ФК НІКО Капітал"

Кожум’яцька12 А
04071 Київ

e-mail: info@cashme.ua

телефон: +380 44 200 21-25

www: cashme.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис CashMe

CashMe – це одна з провідних кредитних компаній на українському ринку. Свою діяльність здійснює з 2008 року та зареєстрована Нацкомфінпослуг як ТОВ «ФК НИКО Капітал». Кредити видаються від 500 до 10 000 гривень, терміном від 7 до 30 днів. За день користування кредитними коштами клієнту доведеться заплатити 1,75% від основної суми кредиту.


Додати відгук про CashMe

##   ##  ###  ########  ####### ##  ## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## ###  ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##   ## #### ## 
##   ## ##   ## ######## ##   ## ## ## ## 
 ##  ## ######### ##    ##   ## ## #### 
 ## ##  ##   ## ##    ##   ## ##  ### 
  ###  ##   ## ##     ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про CashMe

Наталья 2018-11-25 10:22:57 #50
Ніколи не користуюся послугами мікропозик і вам не раджу! Вони ж тільки борги на людей вішають! Шахраї
Відповісти

Дивіться також:

Loany / Лоані
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Miloan / Мілоан
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Money4you / Маніфою
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Твоя Позика
3.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння