Твої гроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Твої гроші

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 3000 грн
До оплати: 5000 грн 8000 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія Твої гроші варта особливої уваги, адже тут можна отримати миттєву фінансову допомогу готівкою в стаціонарному відділенні, а також дистанційно на банківську карту. Компанія гарантує легкий доступ до грошей практично всім повнолітнім громадянам, а також швидкий процес оформлення кредитного договору.

Твої гроші відгуки

Твої Гроші – це хороша та перевірена компанія, що підтверджують багато хороших відгуків задоволених позичальників. Клієнти особливо цінують зведення до мінімуму формальностей, а також швидкість розгляду заявки та видачі грошей, що часто являється ключовим при виборі компанії, для осіб, котрі потребують миттєвої фінансової підтримки.

 • Звернулася до вас за порадою подруги. Гроші потрібні були дуже терміново і тому банки автоматично не підходили. Заповнивши електронну заявку отримала очікувану суму. При віддачі кредиту пролем не в... - Катерина
 • Отримала кредит на вигідних умовах і сума непогана і відсоток мізерний правда тільки такий відсоток на перший кредит далі інші умови. - Марта
 • Відмов не отримував, отримав гроші з першого разу. - Василь

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Твої гроші крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму
 2. Заповніть заявку
 3. Дочекайтесь дзвінка оператора
 4. Отримайте рішення по заявці

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Твої гроші:

Вік від 18 дo 71
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Кожний, хто бажає отримати позику або кредит онлайн в компанії Твої гроші, без особливих зусиль зможе пройти всю процедуру та швидко отримати необхідні кошти.  Для клієнта особливо важливим є перший етап, а саме вибір суми та терміну кредитування. Для цього скористайтеся кредитним калькулятором на початковій сторінці сайту. З його допомогою ви відразу зможете побачити дату погашення кредиту та точну суму оплати.

Потім потрібно заповнити заявку – на це вам знадобиться близько п’яти хвилин. Тут вкажіть дані свого паспорта, коду, контактні телефони, номер банківської карти та іншу важливу інформацію про себе. Після відправлення заявки дочекайтесь дзвінка оператора. Під час телефонної розмови буде потрібно відповісти на кілька простих питань та підтвердити оформлення кредиту. Потім вам повинно прийти повідомлення з рішенням по заявці, якщо воно позитивне, ви відразу отримаєте гроші на свою карту.

Процедура оформлення позики у стаціонарному відділенні також достатньо проста й схожа на порядок оформлення договору онлайн. Можливо деяким клієнтам вона буде навіть зручніша, адже консультанти компанії супроводжуватимуть вас протягом всього часу оформлення договору та дадуть вичерпні відповіді на всі запитання. А гроші ви зможете отримати як на карту, так і готівкою, а це особливо зручно для осіб, які не мають відкритого рахунку в банку та банківської карти.  


Способи отримання кредиту онлайн в Твої гроші

 1. Готівкою в офісі компанії
 2. На платіжну карту будь-якого банку

Компанія Твої гроші пропонує громадянам України віком від 18 до 71 року отримати кредити розміром від 200 до 14 999 гривень. Для отримання грошей із документів необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.  

Варто зазначити, що компанія не установлює жодних комісій та додаткових платежів за перерахунок коштів. Ви отримаєте рівно ту суму, яка прописана в договорі. Від часу заповнення анкети до часу отримання грошей на карту або готівкою у відділенні проходить не більше 20 хвилин. Тому миттєві кредити від компанії Твої гроші будуть максимально вигідними саме для клієнтів, котрим фінансова підтримка потрібна терміново.

Також не є обов’язковим наявність роботи чи постійного джерела доходу, але якщо ви маєте документи, що засвідчують вашу кредитоспроможність, то варто про них указати в заявці. Адже завдяки таким підтвердженням ваші шанси на позитивну відповідь суттєво збільшуються, а також росте можливість отримання кредиту на більшу суму.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті на сайті компанії.
 2. В Приват24
 3. За допомогою онлайн-сервісів: WebMoney, PayMaster, EasyPay.
 4. Готівкою у відділенні Твої гроші
 5. В терміналах самообслуговування: ПриватБанк, EaysyPay, IBOX, City24, Cистема, Tyme
 6. У відділенні будь-якого банку

Основна мета Твої гроші – це надання якісних фінансових послуг громадянам України. Спеціалісти компанії добре розуміють, що запорукою саме якісного кредитування являється не тільки простота та зручність оформлення договору, але й отримання грошей. Важливу роль відіграє також доступність та простота погашення кредиту.

Для комфорту свої клієнтів, компанія пропонує широкий вибір способів погашення кредиту. Серед яких: оплата готівкою у відділенні Твої гроші або карткою на сайті компанії, за допомогою терміналів самообслуговування або за допомогою різних сервісів онлайн-платежів, а також у відділенні будь-якого банку.

Твої гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 96

Контактні дані:

ТОВ "Глобал Кредит"

шосе Харківське53
02175 Київ

e-mail:

телефон: 0 800 807-888

www: tvoigroshi.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

8:00 - 20:00
Заповнiть заявку

Опис Твої гроші

Твої гроші – відома та рекомендована кредитна компанія, що працює на українському фінансовому ринку з 2012 року. Вона спеціалізується на короткотермінових кредитах до зарплати, від 200 до 14 999 гривень, терміном до 30 днів. Кредити видаються готівкою, безпосередньо у відділення компанії, а також перераховуються на банківські карти клієнтів. Оформити договір можливо самостійно на сайті та з допомогою консультантів Твої гроші, відвідавши офіс компанії. Будь-які інші додаткові платежі та комісії відсутні.


Переваги і недоліки Твої гроші:

Переваги:

 • Оформлення договору та отримання грошей всього за 20 хвилин
 • Можливість отримання грошей готівкою та на банківську карту
 • Без комісій за оформлення
 • Можливість дострокового погашення без додаткової оплати послуги
 • Автоматична пролонгація при оплаті нарахованих відсотків

Недоліки:

 • Кредити доступні тільки до 14 999 гривень
 • Максимальний термін кредитування 30 днів

Переваги і недоліки Твої гроші - підсумки

Твої Гроші – це кредитна компанія, яка дає можливість всім, хто потребує термінової фінансової підтримки, швидко та без особливих зусиль отримати кредит онлайн чи позику готівкою. Основними перевагами даної компанії являються швидкість оформлення договору, а також відсутність бюрократії та додаткових комісій й платежів. Основне правило – це вчасно погасити кредит або хоча б відсотки за дні користування. Твої гроші також дає право свої позичальникам достроково погашати кредити та платити тільки за фактичні дні користування.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Твої гроші

##  ## ######## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##    ## ## ## ##   ## ##   ## 
## ##  ##    ## ## ## ##   ## ##   ## 
#####  ######  ## ## ## ##   ## ##   ## 
## ##  ##    ## ## ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##    ## ## ## ##   ## ##   ## 
##  ## ######## ### ###  #######  ####### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Твої гроші

Катерина 2020-01-26 09:29:49 #690
Звернулася до вас за порадою подруги. Гроші потрібні були дуже терміново і тому банки автоматично не підходили. Заповнивши електронну заявку отримала очікувану суму. При віддачі кредиту пролем не виникло все згідно договору.
Марта 2019-08-31 16:16:54 #436
Отримала кредит на вигідних умовах і сума непогана і відсоток мізерний правда тільки такий відсоток на перший кредит далі інші умови.
Василь 2019-08-27 15:31:39 #403
Відмов не отримував, отримав гроші з першого разу.
Алла 2019-08-27 15:29:11 #402
Пару раз звертався в сервіс, коли затримували зарплату. Відмов не отримував, хоча маю прострочення по кредиту. Подобатися, що гроші можна отримати навіть вночі, а перший займ безкоштовний.
Aліна 2019-08-27 15:20:52 #401
Цілком хороша фірма. Рекомендую
Anna 2019-08-27 15:17:27 #400
Цілком хороша фірма. Всі умови договору були виконані, ніяких додаткових оплат. Єдине - процентна ставка вище, ніж у банку.
Стас Матвійчук 2019-08-27 15:13:52 #399
Заддоволений обслуговуванням та умовами! Рекомендую!
Максим Хом'як 2019-07-29 21:50:39 #288
Компетентне обслуговування, легкість заповнення заявки та подальших розрахунків. Перший кредит без відсотків. Я дуже задоволений такою співпрацею!
Сергій, Шаргород 2019-07-02 23:34:22 #255
Я отримав гроші на свій рахунок менш ніж за годину, без будь-яких формальностей та довідок з банку. Все було зроблено через Інтернет. Для мене зручно. Кошти повернув без проблем. Друга позика навіть з відсотками виглядає цікавою на тлі пропозицій від інших кредитних компаній. Послуга іноді дуже корисна, якщо у когось скрутна ситуація.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння