Топ Кредит

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Топ Кредит

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2194 грн
До оплати: 7694 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія Топ Кредит на перше місце ставить комфорт та безпеку своїх клієнтів. Для забезпечення найкращого обслуговування було створено систему миттєвого онлайн кредитування, де позичальники можуть отримати кошти менш, ніж за 15 хвилин. Для оформлення договору потрібно мати тільки паспорт громадянина України та банківську карту. Також компанія дозволяє продовжувати термін кредиту або погашати його достроково без жодних комісій та додаткових платежів.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Є можливість виплачувати кредит по частинах
Найважливіший недолік: Для того, щоб скористатися кредитним калькулятором на сайті, необхідно пройти процедуру реєстрації

Топ Кредит відгуки

Люди сьогодні особливо цінують свій час. Більшості із нас його завжди не вистачає, тому витрачати його на оформлення кредитного договору зовсім не хочеться. Компанія Топ Кредит робить отримання кредиту максимально швидким й комфортним для своїх клієнтів. Саме тому багато осіб віддають перевагу цій компанії й вибирають її в якості постійного кредитора.

 • Я брав кредит у кількох різних місцях, але найбільше задоволений ТопКредитом. Процедура видачі позики проходить швидко, співробітники надають корисну інформацію. Коротко кажучи, фірма варта уваги. - Віталій
 • Як на мене, це одна з найбільш дружніх кредитних компаній. Особисто я дуже задоволена нею, позики беру тільки тут. - Наталя Дуда
 • Гарне місце, щоб взяти швидкий кредит. Довгий термін погашення, сприятливі умови, а головне - ніяких складних формальностей. Мені підходить, тому звернуся знову, якщо буде необхідно. - Міша

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Топ Кредит крок за кроком:

 1. Зареєструватися на сайті Топ Кредит
 2. Заповнити анкету
 3. Дочекатися відповіді
 4. Підтвердити договір
 5. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Топ Кредит:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для оформлення кредиту онлайн вам потрібно зробити всього кілька простих кроків. Перший крок – це реєстрація на сайті topcredit.ua. Для цього знадобиться ввести номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, своє прізвище, ім’я й по батькові та придумати пароль. Потім, на ваш телефон надійде одноразовий пароль, який необхідно ввести для підтвердження реєстрації.

Зареєструвавшись, перейдіть до заповнення анкети. Тут вкажіть дані свого паспорта, ідентифікаційного коду, адресу проживання, місце роботи та інші важливі дані. Заповнивши всі поля, натисніть кнопку «відправити» й дочекайтесь відповіді. Якщо відповідь буде позитивна, то наступним кроком буде вибір розміру та терміну кредиту й прикріплення карти. 

Остатнiм кроком буде підписання договору за допомогою спеціального коду, висланого на раніше вказаний номер мобільного телефону. Прочитайте уважно всі пункти договору. Якщо вас все влаштовує, підпишіть його. Одразу після підписання кредитні кошти будуть перераховані на вашу банківську карту.      


Способи отримання кредиту онлайн в Топ Кредит

1. На банківську карту України

Одним із найбільш простих і швидких способів отримання кредиту являється перерахунок коштів на банківську карту. Після отримання позитивного рішення і підписання договору гроші на рахунок надходять моментально й клієнт відразу ж може ними користуватися.

Отримати гроші на особисту банківську карту от компанії Топ Кредит можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Кредити надаються розміром до 15 000 гривень. Максимальний термін кредитування – 21 день. Проте при першому зверненні можливо отримати тільки 3 000 гривень. З кожним наступним зверненням доступна сума буде збільшуватися на 2 000 гривень, за умови дотримання всіх правил попередньо оформлених договорів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті
 2. В терміналах самообслуговування
 3. В банківському відділенні

Погасити кредит онлайн в Топ Кредит дуже просто. Для того, щоб забезпечити клієнтам найбільший комфорт, компанія пропонує одразу кілька способів, як це можна зробити. Перший спосіб – це сплата кредиту в особистому кабінеті. Для цієї процедури достатньо двох хвилин вільного часу. Зайдіть в ocобовий кабінет topcredit та в розділі «відкриті позики» натисніть «сплатити». Якщо на прив’язаній карті достатньо грошей, кредит буде моментально погашений.

Другий спосіб – це оплата в терміналі самообслуговування мережі City24. На моніторі виберіть розділ банки й логотип компанії. Далi необхідно вказати номер мобільного телефону, прізвище, ім’я та по батькові, а також суму й номер договору. Важливо пам’ятати, що гроші на рахунок кредитора можуть перераховуватися до 3 днів, тому краще вказувати суму з урахуванням процентів, які можливо будуть нараховані за цей час. Таким чином ви забезпечите цілковите закриття кредиту.

І останній спосіб – це погашення кредиту в відділенні будь-якого банку. Для цього потрібно вказати реквізити компанії, дані договору, свої паспортні дані та точну суму виплати. Вибираючи для розрахунку цей спосіб, також враховуйте час, протягом якого триватиме перечислення грошей на рахунок компанії.  

Топ Кредит - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 137

Контактні дані:

ТОВ "ТОП КРЕДІТ"

проспект Степана Бандери8
04073 Київ

e-mail: info@topcredit.org.ua

телефон: 0800210177

www: topcredit.org.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Топ Кредит

Свою діяльність Топ Кредит розпочала в 2014 році, відкривши перше відділення мікрокредитування в Києві. Через рік наполегливої праці й вдосконалення було прийнято рішення про перехід на ринок онлайн кредитування, оскільки в такий спосіб можна задовольнити потреби всіх клієнтів незалежно від їх місця проживання, а також видавати кредити в будь-який час. На сьогодні в компанії Топ Кредит можна оформити кредит від 500 до 15 000 гривень терміном до 21 дня. 


Переваги і недоліки Топ Кредит:

Переваги:

 • Швидке отримання коштів
 • Зручне погашення
 • Можливість пролонгації
 • Кредити на будь-які цілі
 • Дострокове погашення без комісії

Недоліки:

 • Гроші можна отримати тільки на карту
 • Кредити доступні тільки громадянам України

Переваги і недоліки Топ Кредит - підсумки

Від фінансових проблем ніхто із нас не застрахований. Іноді здається, що тримаємо під контролем, але непередбачувані витрати вибивають нас із колії, створюючи діру в нашому бюджеті. Щоб виправити ситуацію, ми можемо звернутися за позикою до друзів або за кредитом в банк. Але, що робити, коли друзі не можуть нам допомогти, а банки відмовляють через відсутність офіційної роботи або через погану кредитну історію? Вихід є!

TopCredit добре розуміє людей, які стикнулися з подібними проблемами. Тому пропонує послуги з надання миттєвих кредитів онлайн, без довідок про доходи й поручителів, без застави та навіть з поганою кредитною історією.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Топ Кредит

######## ######## ##   ## ######## ##   ## 
  ##  ##    ##   ## ##    ##   ## 
  ##  ##    ##   ## ##    ##   ## 
  ##  ######  ##   ## ######  ##   ## 
  ##  ##    ##   ## ##    ##  ## 
  ##  ##    ##   ## ##     ## ##  
  ##  ######## ####### ########  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Топ Кредит

Віталій 2019-06-06 13:43:12 #239
Я брав кредит у кількох різних місцях, але найбільше задоволений ТопКредитом. Процедура видачі позики проходить швидко, співробітники надають корисну інформацію. Коротко кажучи, фірма варта уваги.
Наталя Дуда 2019-06-05 18:12:46 #233
Як на мене, це одна з найбільш дружніх кредитних компаній. Особисто я дуже задоволена нею, позики беру тільки тут.
Міша 2019-06-04 14:57:54 #227
Гарне місце, щоб взяти швидкий кредит. Довгий термін погашення, сприятливі умови, а головне - ніяких складних формальностей. Мені підходить, тому звернуся знову, якщо буде необхідно.
Юра 2019-06-03 17:59:36 #226
Якщо вам потрібні гроші швидко, можете сміливо звертатися до Топ Кредит. Тут немає натовпу чи шахрайства - гроші прийшли до мене дуже швидко. Крім того, не вимагають купи документів.
Олександр 2019-06-02 15:35:20 #217
Не виникло проблем, прийняв швидке рішення, швидко отримав гроші. Співпрацею задоволений, тому що після свят мав зовсім порожній гаманець.
Юра 2018-11-26 07:53:33 #60
Разом з цим сервісом я познайомився з електронними переказами на карту. тому що гроші готівкою вони видавати не можуть

Дивіться також:

Додати до порівняння