Top Credit

Заповніть заявку
Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Top Credit

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2194 грн
До оплати: 7694 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Від фінансових проблем ніхто із нас не застрахований. Іноді здається, що тримаємо під контролем, але непередбачувані витрати вибивають нас із колії, створюючи діру в нашому бюджеті. Щоб виправити ситуацію, ми можемо звернутися за позикою до друзів або за кредитом в банк. Але, що робити, коли друзі не можуть нам допомогти, а банки відмовляють через відсутність офіційної роботи або через погану кредитну історію? Вихід є!

TopCredit добре розуміє людей, які стикнулися з подібними проблемами. Тому пропонує послуги з надання миттєвих кредитів онлайн, без довідок про доходи й поручителів, без застави та навіть з поганою кредитною історією.

Top Credit відгуки

Люди сьогодні особливо цінують свій час. Більшості із нас його завжди не вистачає, тому витрачати його на нудні процедури, наприклад такі, як оформлення кредитного договору зовсім не хочеться. Компанія TopCredit робить отримання кредиту максимально швидким й комфортним для своїх клієнтів. Саме тому багато осіб віддають перевагу цій компанії й вибирають її в якості постійного кредитора.

 • «Я зараз не працюю, проте отримую допомогу з центру зайнятості. Коли звернулась в банк за невеликим кредитом, мені зразу ж відмовили. Оскільки гроші мені потрібні були терміново, я почала шукати інші можливості отримати кредит й натрапила на Топ Кредитк. Дуже дякую за допомогу.» – Тетяна, Житомир  
 • «Вперше брав кредит в такій компанії, чим дуже задоволений. Дуже дякую за допомогу.» – Андрій, Харків
 • «Сервіс дуже хороший. Звертаюсь сюди раз у два - три місяці, коли не вистачає до зарплати. Всім задоволений. Дякую за вашу роботу.» – Максим, Вінниця

Як взяти кредит онлайн в Top Credit крок за кроком:

 1. Зареєструватися на сайті
 2. Заповнити анкету
 3. Дочекатися відповіді
 4. Погодитись з умовами
 5. Підтвердити договір
 6. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Top Credit:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для оформлення кредитного договору та отримання грошей вам потрібно зробити всього кілька простих кроків. Перший крок – це реєстрація на сайті. Для цього знадобиться ввести номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, своє прізвище, ім’я й по батькові та придумати пароль. Потім, на ваш телефон надійде одноразовий пароль, який необхідно ввести для підтвердження реєстрації.

Зареєструвавшись, перейдіть до заповнення анкети. Тут вкажіть дані свого паспорта, ідентифікаційного коду, адресу проживання, місце роботи та інші важливі дані. Заповнивши всі поля натисніть кнопку «відправити» й дочекайтесь відповіді. Якщо відповідь буде позитивна, то наступним кроком буде вибір розміру та терміну кредиту й прикріплення карти. Отож, вкажіть карту та пройдіть її верифікацію.

Після цього буде запропоновано підписати договір за допомогою спеціального коду, висланого на раніше вказаний номер мобільного телефону. Прочитайте уважно всі пункти договору. Якщо вас все влаштовує, підпишіть його. Одразу після підписання кредитні кошти моментально будуть перераховані на вашу банківську карту.      


Способи отримання кредиту онлайн в Top Credit

1. На банківську карту України

Одним із найбільш простих і швидких способів отримання кредиту являється перерахунок коштів на банківську карту. Адже після отримання позитивного рішення і підписання договору гроші на рахунок надходять моментально й клієнт відразу ж може ними користуватися. Компанія Топ Кредит добре розуміє, як ви цінуєте свій час, тому вибрала саме цей спосіб для видачі кредитів.

Отримати гроші на особисту банківську карту можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Кредити надаються розміром до 15 000 гривень. Максимальний термін кредитування – 21 день. Проте при першому зверненні можливо отримати тільки 3 000 гривень. З кожним наступним зверненням доступна сума буде збільшуватися на 2 000 гривень, за умови дотримання всіх правил попередньо оформлених договорів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті
 2. В терміналах самообслуговування
 3. В банківському відділенні

Погасити короткотерміновий кредит в Топ Кредит дуже просто. Для того, щоб забезпечити клієнтам найбільший комфорт, компанія пропонує одразу кілька способів, як це можна зробити. Перший спосіб – це сплата кредиту в особистому кабінеті. Для цієї процедури достатньо двох хвилин вільного часу. Зайдіть в свій кабінет та в розділі «відкриті позики» натисніть «сплатити». Якщо на прив’язаній карті достатньо грошей, кредит моментально буде погашений.

Другий спосіб – це оплата в терміналі самообслуговування мережі City24. На моніторі виберіть розділ банки й логотип компанії. Дальше, необхідно вказати номер мобільного телефону, прізвище, ім’я та по батькові, а також суму й номер договору. Потім натисніть «сплатити» та внесіть гроші до купюроприймача. Важливо пам’ятати, що гроші на рахунок кредитора можуть перераховуватися до 3 днів, тому краще вказувати суму з урахуванням процентів, які можливо будуть нараховані за цей час. Таким чином ви забезпечите цілковите закриття кредиту.

І останній спосіб – це погашення кредиту в відділенні будь-якого банку. Для цього потрібно вказати реквізити компанії, дані договору, свої паспортні дані та точну суму виплати. Вибираючи для розрахунку цей спосіб, також враховуйте час, протягом якого триватиме перечислення грошей на рахунок компанії. Зазвичай, цей термін не перевищує трьох робочих днів.  

Top Credit - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 137

Контактні дані:

ТОВ "ТОП КРЕДІТ"

проспект Степана Бандери 8
04073 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0800210177

www: topcredit.org.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Top Credit

Свою діяльність Топ Кредит розпочала в 2014 році, відкривши перше відділення мікрокредитування в Києві. Через рік наполегливої праці й вдосконалення було прийнято рішення про перехід на ринок онлайн кредитування, оскільки в такий спосіб можна задовольнити потреби всіх клієнтів незалежно від їх місця проживання, а також видавати кредити в будь-який час. На сьогодні в компанії Топ Кредит можна оформити кредит від 500 до 15 000 гривень терміном до 21 дня. Денна відсоткова ставка складає 1,9%, а річна ставка виносить 693,5%.


Переваги і недоліки Top Credit:

Переваги:

 • Швидке отримання коштів
 • Зручне погашення
 • Можливість пролонгації
 • Кредити на будь-які цілі
 • Дострокове погашення без комісії

Недоліки:

 • Гроші можна отримати тільки на карту
 • Кредити доступні тільки громадянам України

Переваги і недоліки Top Credit - підсумки

Кредитна компанія Топ Кредит на перше місце ставить комфорт та безпеку своїх клієнтів. Для забезпечення найкращого обслуговування було створено систему миттєвого онлайн кредитування, де позичальники можуть отримати кошти менш ніж за 15 хвилин. Для оформлення договору потрібно мати тільки паспорта громадянина України та банківську карту. Також компанія дозволяє продовжувати термін кредиту або погашати його достроково без жодних комісій та додаткових платежів.

Заповніть заявку


Додати відгук про Top Credit

##   ##  ###  ######## ##   ## ######  
## ## ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
## ## ## ##  ## ##   ## ##   ## ##    
## ## ## ##   ## ######## ##   ## ##  #### 
## ## ## ######### ##   ## ##   ## ##  ## 
## ## ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
 ### ### ##   ## ########  #######  ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Віталій 2019-06-06 13:43:12 #239
Я брав кредит у кількох різних місцях, але найбільше задоволений ТопКредитом. Процедура видачі позики проходить швидко, співробітники надають корисну інформацію. Коротко кажучи, фірма варта уваги.
Наталя Дуда 2019-06-05 18:12:46 #233
Як на мене, це одна з найбільш дружніх кредитних компаній. Особисто я дуже задоволена нею, позики беру тільки тут.
Міша 2019-06-04 14:57:54 #227
Гарне місце, щоб взяти швидкий кредит. Довгий термін погашення, сприятливі умови, а головне - ніяких складних формальностей. Мені підходить, тому звернуся знову, якщо буде необхідно.
Юра 2019-06-03 17:59:36 #226
Якщо вам потрібні гроші швидко, можете сміливо звертатися до Топ Кредит. Тут немає натовпу чи шахрайства - гроші прийшли до мене дуже швидко. Крім того, не вимагають купи документів.
Олександр 2019-06-02 15:35:20 #217
Не виникло проблем, прийняв швидке рішення, швидко отримав гроші. Співпрацею задоволений, тому що після свят мав зовсім порожній гаманець.
Юра 2018-11-26 07:53:33 #60
Разом з цим сервісом я познайомився з електронними переказами на карту. тому що гроші готівкою вони видавати не можуть

Дивіться також:

Додати до порівняння