SOS CREDIT

Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в SOS CREDIT

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1617 грн
До оплати: 7117 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


У зв’язку з теперішньою нестабільною економічною ситуацією в нашій країні, багато людей стикаються з нестачею грошей навіть на необхідні речі. Більшість із них звертаються в банки за кредитами, але отримують відмови. Що ж робити, коли банки відмовляють, а друзі в подібній ситуації як ви, й теж не можуть позичити?

На щастя, в Україні почали працювати сучасні сервіси з онлайн кредитування. Отримати фінансову підтримку можуть практично всі охочі. Однією з таких кредитних компаній є SOS CREDIT. Вона спеціалізується на видачі миттєвих кредитів онлайн по всій території України.

SOS CREDIT відгуки

SOS CREDIT допомагає українцям справлятися з фінансовими проблемами уже понад 3 роки. За цей час компанія видала понад 304 755 кредитів онлайн. Ці цифри свідчать про те, що люди довіряють даному кредитору й постійно звертаються за його послугами. Про надійність компанії також говорить кількість позитивних відгуків – це приблизно 90% від всіх отриманих.

 • «Сервіс справді чудовий. Можна взяти гроші, коли потрібно. Немає жодної тяганини з документами. Все дуже просто: зайшов на сайт, заповнив просту анкету й отримав гроші. Я раніше сказав би, що це не реально, але справді все працює. Спасибі SOS CREDIT за створення такого зручного сервісу.» – Михайло, Стрий   
 • «Я студент й навчаюся на денному відділенні, тому не завжди є можливість підзаробити, тоді коли потрібно. Коли не вистачає грошей, часто звертаюся в SOS CREDIT й оформляю короткотерміновий кредит. Іноді вдається його повернути за два тижні, іноді за місяць. Жодного разу не мав з цією компанією проблем. Все влаштовує.» – Сергій, Рівне
 • «Компанія чудова. Особливо радує те, що не потрібно збирати багато документів та довго чекати на рішення. Все швидко, просто та зрозуміло. Так тримати!» – Андрій, Івано-Франківськ

Як взяти кредит онлайн в SOS CREDIT крок за кроком:

 1. Виберіть необхідну суму та термін
 2. Заповніть заявку та додайте копії документів
 3. Підпишіть договір та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в SOS CREDIT:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело:https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=j9DRQZTpRng

Щоб отримати кредит онлайн в SOS CREDIT потрібно пройти всього лиш три простих кроки: вибрати суму та термін кредиту, заповнити заявку та приєднати скановані копії документів, підписати договір та отримати гроші. Для того, щоб вибрати суму та термін зручніше буде скористатися формою на головній сторінці сайту, потім потрібно натиснути кнопку «Отримати кредит».

Після цих дій вас перенаправить на сторінку з анкетою, в якій необхідно вказати основні відомості про себе: дані паспорта, ідентифікаційного коду та номер карти, на яку бажаєте отримати гроші. В кінці не забудьте додати попередньо зроблені копії паспорта й коду та відправте заявку.

Рішення по заявці ви отримаєте через одну хвилину. Після чого, вам буде запропоновано підписати договір за допомогою спеціального одноразового коду, висланого на номер мобільного телефону. Прочитайте, будь ласка, уважно договір і, якщо вас все влаштовує, введіть цей код в зазначене поле. Приблизно через 1-2 хвилини гроші надійдуть на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в SOS CREDIT

1. На карту будь-якого банку

В SOS CREDIT повнолітні громадяни України можуть отримати кредити онлайн на суму до 10 000 гривень на 30 днів. При цьому, не важливо, де ви знаходитесь, адже сервіс працює виключно онлайн. Отримати гроші можливо в будь-якому куточку України, а навіть світу. Головні умови: мати при собі необхідні документи: карту, видану одним з українських банків, телефон й, звичайно, доступ до інтернету.

Варто зазначити, що пред’являти довідки з місця роботи про наявність постійного доходу або документи про наявність майна під заставу – не потрібно. SOS CREDIT намагається будувати свої відносини з клієнтами на взаємній довірі, тому вимагає від вас тільки мінімальний набір документів.

Також компанія розуміє, що час для вас є дуже цінним й з метою скорочення терміну очікування відповіді по заявці та отримання грошей, створила спеціальний автоматизований сервіс. Завдяки роботі цього сервісу, стало можливим здійснення всього процесу за 15 хвилин.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії платіжною картою
 2. В платіжних терміналах
 3. У відділенні банку
 4. У відділенні Укрпошти

SOS CREDIT індивідуально підходить до бажань кожного клієнта. Для того, щоб задовольнити потреби всіх позичальників з різними можливостями та в різних життєвих ситуаціях, компанія потурбувалася також про зручність погашення кредиту. Тепер кожен може вибрати найбільш зручний для себе спосіб.

На даний час в компанії доступні чотири основні способи погашення, серед яких оплата кредиту платіжною карткою в особистому кабінеті, в платіжних терміналах, у відділенні банку та у відділенні Укрпошти. Не залежно від того, який саме спосіб ви виберете, головне здійснити оплату вчасно.

Якщо з якихось причин погасити кредит вчасно не вдається, скористайтеся послугою пролонгації. Вона повністю безкоштовна, заплатити доведеться тільки нараховані відсотки за фактичні дні користування грошима. Потім, потрібно вибрати термін, на який хочете продовжити договір. Таким способом ви уникнете нарахування штрафів та збережете хорошу кредитну історію.

SOS CREDIT - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 144

Контактні дані:

ТОВ "СОС КРЕДИТ"

Почайнинська 23
04070 Київ

e-mail: rt@sos-credit.com.ua

телефон: 0800211767

www: soscredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис SOS CREDIT

Кредитна компанія SOS CREDIT являється частиною SOS CREDIT Holding B.V. з Королівства Нідерландів. Послуги мікрокредитування на українському ринку надає від 2015 року. Компанія гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність та безпеку персональних даних завдяки використанню на сайті найвищих стандартів захисту інформації. Сучасний сервіс дозволяє оформити кредит онлайн за лічені хвилини та моментально отримати гроші на карту. Кредити видаються розміром до 10 000 гривень на 30 днів.


Переваги і недоліки SOS CREDIT:

Переваги:

 • Швидке оформлення договору та отримання грошей
 • Дані клієнтів надійно захищенні
 • Прозорі та прості умови кредитування
 • Оформити гроші можна в будь-якому місці та в будь-який час
 • Потрібен мінімальний набір документів

Недоліки:

 • Потрібні скановані копії документів
 • Без доступу в інтернет неможливо отримати гроші

Переваги і недоліки SOS CREDIT - підсумки

SOS CREDIT по праву можна назвати однією з найкращих кредитних компаній в Україні. Основними перевагами цієї компанії являються швидке оформлення договору та перечислення коштів, висока надійність захисту персональних даних, прозорість умов кредитування, а також можливість оформлення договору з мінімальним пакетом документів. Відтепер не потрібно звертатися за позиками до друзів, чи бігати по різних інстанціях і збирати документи, щоб отримати кредит в банку. Отримати гроші можна швидко й просто в SOS CREDIT.

Заповніть заявку


Додати відгук про SOS CREDIT

 ####### #### ######## #### ##   ## 
##   ## ## ##   ## ## ###  ### 
##   ## ## ##   ## ## #### #### 
##   ## ## ##   ## ## ## ### ## 
## ## ## ## ##   ## ## ##   ## 
##  ##  ## ##   ## ## ##   ## 
 ##### ## #### ######## #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Михаил 2018-11-25 16:56:27 #55
Не радив би звертатися сюди. Занадто малі ставки для новачків і до того ж відсотки величезні. Як мені здається - мікропозики це суцільне шахрайство
Красв 2018-11-24 17:37:06 #45
Відмінно! Залишився задоволений послугами! Обслужили на 5+
Владмiр 2018-11-24 17:35:50 #44
Приходив сюди пару раз, коли доньці подарунки вибрати потрібно було. Якщо потрібні невеликі кредити - кращий вибір
Михайло Вороньков 2018-10-22 08:23:09 #13
SOS CREDIT неймовірно крутий сервіс. Тут гроші брати легко і просто. Спочатку я звернувся в кілька банків, але в кредиті мені там відмовили. Почав цікавитись кредитними компаніями та зупинив свій вибір на SOS CREDIT. Мені сподобались прозорі та прості умови кредитування. Також на мій вибір вплинули позитивні відгуки на компанію Компанію рекомендую.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння