SOS CREDIT

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 4000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в SOS CREDIT

Перша Наступна
Сума: 4000 грн 4000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 1920 грн
До оплати: 4000 грн 5920 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Sos Credit по праву можна назвати однією з кращих кредитних компаній в Україні. Основними перевагами даної компанії є: швидке оформлення договору, миттєве перерахування коштів, висока надійність захисту персональних даних, прозорість умов кредитування, а також можливість оформлення договору з мінімальним пакетом документів. Відтепер не потрібно звертатися за позиками до друзів або бігати по різних інстанціях і збирати документи, щоб отримати кредит у банку. Отримати гроші можна просто і швидко в Сос Кредит.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Завдяки сучасним технологіям скорингу відповідь за заявкою приходить моментально
Найважливіший недолік: Для отримання кредиту онлайн знадобляться скан-копії документів
Бонусна програма: Після першої погашеної позики клієнти можуть розраховувати на знижки при наступних оформленнях

SOS CREDIT відгуки

Sos Credit допомагає українцям справлятися з фінансовими проблемами вже більше 3 років. За цей час компанія видала близько трьохсот тисяч кредитів онлайн. Ці цифри свідчать про те, що люди довіряють даному кредитору і постійно звертаються до його послуг. Про надійність компанії також говорить кількість позитивних відгуків – приблизно 90% від усіх отриманих.

 • Лояльні вимоги. Не потрібні поручителі і довідки з місця роботи. Потрібно лише оформити заявку. - Олег
 • Банк відмовив так як офіційно не працюю. А SOS CREDIT дали добро на отримання позики та ще й невихід з дому. Переказ здійснили на карту. - Вадим
 • Умови кредитування непогані. Все досить зрозуміло при заповненні заявки. Схвалили протягом 10 хв заявку. - Євгеній

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в SOS CREDIT крок за кроком:

 1. Виберіть необхідну суму та термін на сайті компанії Сос Кредит
 2. Заповніть заявку та додайте копії документів
 3. Підпишіть договір та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в SOS CREDIT:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело:https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=j9DRQZTpRng

Щоб отримати кредит онлайн в SOS Credit, потрібно пройти три простих кроки: вибрати суму і термін кредиту, заповнити заявку і приєднати скановані копії документів, підписати договір і отримати гроші. Для того, щоб вибрати суму і термін, найзручніше скористатися формою на головній сторінці сайту soscredit.ua.

Після цього сайт перенаправить клієнта на сторінку з анкетою, в якій потрібно вказати основні відомості про себе: дані паспорта, ідентифікаційного коду і номер карти, на яку хочете отримати гроші. В кінці не забудьте додати попередньо зроблені скан-копії паспорта та коду, і відправте заявку.

Рішення по кредитуванню ви отримаєте вже через хвилину. При позитивній відповіді клієнту буде запропоновано підписати договір за допомогою спеціального одноразового коду, висланого на номер мобільного телефону. Прочитайте уважно договір, і якщо вас все влаштовує, впишіть цей код в необхідне поле. Приблизно через 5 хвилин гроші надійдуть на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в SOS CREDIT

1. На карту будь-якого банку

Sos Credit повнолітні громадяни України можуть отримати кредити онлайн на суму до 10 000 гривень на 30 днів. При цьому не важливо, де ви знаходитесь, адже сервіс працює виключно онлайн. Отримати гроші можна в будь-якому куточку України і всього світу. Головні вимоги до позичальника: мати при собі необхідні документи, гривневу карту, видану одним з українських банків, телефон і, звичайно, мати доступ до інтернету.

Варто зазначити, що пред'являти довідки з місця роботи про наявність постійного доходу або документи про наявність майна під заставу не потрібно.

Також компанія розуміє, що час для вас дуже цінний, і з метою скорочення терміну очікування відповіді по заявці та отримання грошей, використовує спеціальний автоматизований сервіс. Завдяки роботі цього сервісу, стало можливим здійснення всього процесу за 15 хвилин.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії платіжною картою
 2. В платіжних терміналах
 3. У відділенні банку
 4. У відділенні Укрпошти

Sos Credit індивідуально підходить до бажань кожного клієнта. Для того, щоб задовольнити потреби всіх позичальників з різними можливостями і в різних життєвих ситуаціях, компанія також подбала про зручність погашення кредиту. Тепер кожен може вибрати найбільш зручний для себе спосіб.

В даний час в компанії доступні чотири основні способи погашення. Незалежно від того, який саме спосіб ви виберете, радимо здійснити оплату в строк.

Якщо з якихось причин погасити кредит вчасно не вдається, скористайтеся послугою пролонгації. Вона повністю безкоштовна, заплатити доведеться тільки нараховані відсотки за фактичні дні користування грошима. Таким чином ви уникнете нарахування штрафів і збережете хорошу кредитну історію.

SOS CREDIT - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 144

Контактні дані:

ТОВ "СОС КРЕДИТ"

Почайнинська23
04070 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0800211767

www: soscredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис SOS CREDIT

Кредитна компанія Sos Credit є частиною SOS Credit Holding B. V. Послуги мікрокредитування на українському ринку надає від 2015 року. Компанія гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність і безпеку персональних даних, завдяки використанню на сайті високих стандартів захисту інформації. Сучасний сервіс дозволяє оформити кредит онлайн в лічені хвилини і моментально отримати гроші на карту. Кредити видаються в розмірі до 10 000 гривень на 30 днів.


Переваги і недоліки SOS CREDIT:

Переваги:

 • Швидке оформлення договору та отримання грошей
 • Дані клієнтів надійно захищенні
 • Прозорі та прості умови кредитування
 • Оформити гроші можна в будь-якому місці та в будь-який час
 • Потрібен мінімальний набір документів

Недоліки:

 • Потрібні скановані копії документів
 • Без доступу в інтернет неможливо отримати гроші

Переваги і недоліки SOS CREDIT - підсумки

У зв'язку з нинішньою нестабільною економічною ситуацією в нашій країні, багато людей стикаються з нестачею грошей навіть на необхідні речі. Більшість з них звертаються в банки за кредитами, але отримують відмови. Що ж робити, коли банки відмовляють, а друзі не можуть позичити, так як самі в подібній ситуації?

На щастя, в Україні почали працювати сучасні сервіси онлайн кредитування, де отримати фінансову підтримку можуть практично всі бажаючі. Однією з таких кредитних компаній є Sos Credit. Вона спеціалізується на видачі миттєвих кредитів онлайн по всій території України.

Заповнiть заявку


Додати відгук про SOS CREDIT

######## #### ######  ##  ## ##   ## 
  ##   ## ##  ##  ## ## ##   ## 
  ##   ## ##     ####  ##   ## 
  ##   ## ##  ####  ##  ##   ## 
  ##   ## ##  ##   ##  ##   ## 
  ##   ## ##  ##   ##  ##   ## 
  ##  #### ######   ##   ####### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про SOS CREDIT

Олег 2020-03-12 23:43:58 #784
Лояльні вимоги. Не потрібні поручителі і довідки з місця роботи. Потрібно лише оформити заявку.
Вадим 2020-03-08 08:26:17 #759
Банк відмовив так як офіційно не працюю. А SOS CREDIT дали добро на отримання позики та ще й невихід з дому. Переказ здійснили на карту.
Євгеній 2020-01-26 09:23:00 #689
Умови кредитування непогані. Все досить зрозуміло при заповненні заявки. Схвалили протягом 10 хв заявку.
Галина 2019-08-22 18:29:19 #386
Брала кредит оин раз. Всім задоволена. Якщо знадобляться гроші ще, буду звертатитсь тільки сюди.
Соня Савчук 2019-08-22 18:26:16 #385
Порядна і вигідна кредитна компанія!
Іра, Калуш 2019-08-22 18:25:00 #384
Сама давно користуюь (звичайно, не часто, тільки при крайній необхідності), і всім рекомендую!
Іван Федишин 2019-08-22 18:22:31 #383
Хороший сервіс! Тут найвигідніші кредити.
Станіслав 2019-08-22 18:20:34 #382
Звернувся за кредитом буквально кілька днів назад. Купував у магазині побутову техніку, готівки виявилось замало, а їздити додому далеко. Через два дні після оформлення погасив. За користування кредитом заплатитив всього кілька гривень. Тому рекомендую Сос кредит всім, кому терміново потрібні гроші.
Ярослав Житний 2019-07-28 22:45:43 #284
На мою думку, перевагами цієї компанії є прозорі умови кредитування та наявність усієї, яку ви не повинні довго шукати. Заявку заповнювати дуже легко та швидко. Перша позик була безвідсотковою, всі наступні з адекватними ставками. Багато переплачувати не доводиться, але я позичаю на короткий термін - 2-3 дні максимум. Рекомендую!
Інна, Бердичів 2019-07-01 22:43:37 #252
Я позичаю мелі суми, великі не змогла б собі дозволити сплатити. Позики використовую тільки в дійсно аварійних ситуаціях. Решту намагаюся назабирати сама. Суми, які я беру в Сос Коредит - 500 або 800 гривень. Ніяких проблем з формальностями в мене досі не виникало. Дуже рекомендую цю компанію!
Любомир 2019-06-06 13:49:29 #241
Перевірив багато пропозицій, перш ніж звернутися в Сос Кредит, і думаю, що вони мають досить цікаві умови. Безкоштовні кредити для перших клієнтів - взагалі чудова штука. Звичайно, за наступні позики треба платити відсотки, але зараз за все треба платити...
Андрій Полюх 2019-06-05 18:19:15 #235
Мав справу з ними кілька разів, і добре пам'ятаю, що завдяки їм вдалося врятувати не одну складну фінансову ситуацію. Дійсно, все можна зробити ефективно і швидко через Інтернет. Рекомендую!
Матвій 2019-06-04 15:00:56 #228
Вперше в такій кредитній компанії я зустрівся з гарним обслуговуванням. Тут спокійно пояснили мені все, без нервів. Рішення прийняли швидко, і гроші були вже на моєму рахунку менш ніж за годину.
Максим 2019-06-03 17:43:17 #225
Я взяв кридит тут, тому що мій колега по роботі порекомендував. Все було ОК.
Марина 2019-06-02 16:26:34 #220
Якщо у когось не вистачає часу, то рекомендую скористатися з послуг цієї компанії, наприклад, я працюю з 8:30 до 17:30, і не можу взяти вихідний день, щоб бігати по банках. Один раз вже так пішла, виявилося, що не вистачає якихось документів. Більше не піду, бо навіть якщо зберу всі документи, то все одно не факт, що дадуть кредит.
Олексій 2019-03-26 05:56:40 #154
Терміново треба було трохи грошей, дали відразу, незважаючи на час, хороша компанія
Михаил 2018-11-25 16:56:27 #55
Не радив би звертатися сюди. Занадто малі ставки для новачків і до того ж відсотки величезні. Як мені здається - мікропозики це суцільне шахрайство
Красв 2018-11-24 17:37:06 #45
Відмінно! Залишився задоволений послугами! Обслужили на 5+
Владмiр 2018-11-24 17:35:50 #44
Приходив сюди пару раз, коли доньці подарунки вибрати потрібно було. Якщо потрібні невеликі кредити - кращий вибір
Михайло Вороньков 2018-10-22 08:23:09 #13
SOS CREDIT неймовірно крутий сервіс. Тут гроші брати легко і просто. Спочатку я звернувся в кілька банків, але в кредиті мені там відмовили. Почав цікавитись кредитними компаніями та зупинив свій вибір на SOS CREDIT. Мені сподобались прозорі та прості умови кредитування. Також на мій вибір вплинули позитивні відгуки на компанію Компанію рекомендую.

Дивіться також: