Moneyveo

Заповніть заявку
Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в Moneyveo

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: 0 грн 4480 грн
До оплати: 10000 грн 14480 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Приведи друга в Манівео та отримай 200 гривень або iPhone X


Moneyveo – це новий сервіс, який надає послуги миттєвого онлайн-кредитування цілодобово, без вихідних та святкових днів. При першому зверненні можливо отримати позику до 10 000 гривень, без жодних відсотків, терміном до 30 днів. З кожним наступним зверненням, розмір доступної суми поступово збільшуватиметься до 15 000 гривень.

Moneyveo відгуки

Клієнти цінують Moneyveo не тільки за вигідні умови отримання та погашення кредитів, а й за чесну діяльність. Тут немає жодних прихованих комісій й платежів, все досить прозоро. А зручний сайт компанії дає можливість швидко, без зайвих формальностей, оформити договір і отримати гроші на карту всього за кілька хвилин.

 • «Звернувся за позикою перший раз. Вибрав цю компанію за порадою друга. Але насправді не очікував, що за місяць користування кредитом розміром в 3 500 гривень, мені доведеться заплатити тільки 10 гривень. Щиро дякую Moneyveo за таку хорошу знижку» - Юрій, Суми
 • «Велике спасибі сервісу Moneyveo за оперативну роботу. Всі питання вдалось вирішити в інтернеті, не знадобилось нікуди ходити, а гроші прийшли майже моментально. Ніколи не думав, що в Україні таке можливо. Ще раз дякую!» – Володимир, Харків
 • «Сьогодні погасила свою третю позику в цій компанії. І впевнено можу сказати, що це найкраща кредитна установа. До клієнта тут, справді, відносяться з повагою. При оформленні договору ніхто до мене не дзвонив і не ставив зайвих питань. З моменту заповнення анкети і до моменту отримання грошей, пройшло не цілих 20 хвилин.» - Юлія, Житомир

Як взяти кредит онлайн в Moneyveo крок за кроком:

 1. Виберіть потрібну суму та термін
 2. Заповніть анкету
 3. Пройдіть верифікацію карти
 4. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Moneyveo:

Вік від 18 дo 90
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=S7E9TM25-RA

Щоб оформити позику в Манівео, потрібно виконати кілька простих кроків. Для початку, зайдіть на сайт компанії й, користуючись калькулятором на головній сторінці, виберіть строк, на який вам потрібна позика та необхідну суму. Нові клієнти можуть отримати позику не більше, ніж 10 000 гривень. Якщо ви раніше оформляли кредити онлайн у Манівео та вчасно їх сплачували, то для вас доступна сума до 15 000 гривень. Після цих дій, натисніть кнопку «отримати кредит».

Другий крок – це заповнення анкети, яка відкриється в наступному вікні. Тут потрібно ввести деяку персональну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код та номер банківської карти. Заповнюючи заявку, вказуйте тільки вірогідні дані, а також прослідкуйте, щоб усі поля були заповнені правильно. Оскільки будь-яка, навіть найменша помилка, може призвести до відмови у наданні позики.

Наступне, що необхідно виконати – це пройти верифікацію картки. Програма Манівео повинна перевірити, чи номер вказаної картки належить дійсно тій особі та на чиє ім’я оформлюється кредит.  Для цього на вашому рахунку буде заблокована сума до однієї гривні, наприклад 0,45 грн. Ця сума одночасно є кодом підтвердження. Інформацію про заблоковані кошти ви можете перевірити за допомогою інтернет-банкінгу, зателефонувавши на гарячу лінію банку або отримаєте смс-повідомлення, якщо дана послуга підключена для вказаної карти.

Після верифікації та обробки заявки, на телефон або електронну адресу приходить смс з рішенням відносно кредиту. Якщо відповідь позитивна, останнє, що потрібно зробити – це перейти за посиланням, вказаному в ньому, або за допомогою особистого кабінету відкрити сторінку з умовами договору і погодитись з ними. Як тільки ви підтвердите згоду на отримання позики, гроші моментально надійдуть на ваш рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в Moneyveo

 1. На банківську карту ПриватБанк
 2. На карту іншого банку

В компанія Moneyveо клієнти можуть отримати кредитні кошти на банківську карту ПриватБанку або іншого банку, зареєстровану на власне ім’я. Скористатися карткою іншої особи неможливо. Компанія добре дбає про безпеку своїх клієнтів та з ціллю унеможливити оформлення позики зловмисниками, проводить верифікацію карт. Тому, плануючи звертатись за кредитом, завчасно подбайте про відкриття особистого рахунку в банку та наявність карти.

Перерахунок коштів відбувається миттєво, одразу після верифікації та підтвердження згоди на отримання позики, відповідно до умов договору.  Відтак, увесь процес, починаючи від заповнення заявки й закінчуючи отриманням грошей, триває не більше 15 хвилин.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

Як погасити позику

 1. Без авторизації на сайті
 2. Через особистий кабінет
 3. В інтернет-банкінгу
 4. Через сервіси онлайн-платежів
 5. Через термінали самообслуговування
 6. У відділенні будь-якого банку

Оплатити позику на сайті може, як сам позичальник, так і будь-яка інша особа (чоловік/дружина позичальника, родич або друг…). Для цього потрібно зайти в розділ «Погашення позики без авторизації», вказати номер телефону позичальника, реквізити картки, з якої буде відбуватися оплата, суму позики та натиснути кнопку «Сплатити».

Для погашення позики в особистому кабінеті, пройдіть авторизацію та натисніть кнопку «Погасити позику». Оплату буде знято з картки, прив’язаної до вашого акаунту під час реєстрації. Якщо бажаєте здійснити оплату іншою карткою, перейдіть в розділ «Інші картки». У новому вікні заповніть всі обов’язкові поля та підтвердіть оплату.

Наступним варіантом погашення позики, може бути реалізація оплати за допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку. Для цього зайдіть в розділ «Мої платежі» й оберіть категорію «Створити новий платіж». У полі пошуку наберіть назву компанії та натисніть кнопку «Погашення кредиту». Потім  вкажіть суму платежу та підтвердіть оплату.

Також можна скористатися сервісами онлайн-платежів. Наприклад, Portmone.com, iPay.ua,  MyPay та EasyPay, але майте на увазі, що більшість з цих сервісів нараховують комісію в розмірі до 3,5% від суми оплати. При цьому, кошти на рахунок отримувача будуть перераховані наступного дня.

І останні два способи – це оплата готівкою в банківських відділеннях або через термінали самообслуговування. Щоб здійснити оплату позики в відділенні банку, потрібно вказати повні реквізити компанії, ваші паспортні дані та номер телефону, який ви вказували при оформленні позики. Оплачуючи кредит через термінал, достатньо вибрати на екрані компанію Манівео, перейти в розділ «Банківські операції» та вказавши номер телефону й суму платежу та здійснити оплату.

Moneyveo - дані компанії:

Свідоцтво
IK №105

Контактні дані:

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Лейпцизька 15 Б, поверх перший
01015 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 21 9393

www: moneyveo.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис Moneyveo

Moneyveo – це нова українська кредитна установа, що спеціалізується на видачі миттєвих кредитів онлайн, розміром до 15 000 гривень. Свою діяльність компанія розпочала в березні 2013 року і вже встигла здобути велику популярність на ринку України. Своїм клієнтам Манівео пропонує надійну фінансову підтримку та вигідні умови кредитування. Скористатися послугами компанії можна в будь-який час, адже інтернет сервіс компанії працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.


Переваги і недоліки Moneyveo:

Переваги:

 • Миттєве оформлення позики
 • Низька процентна ставка
 • Мінімум формальностей
 • Відсутність додаткових комісій та платежів
 • Часте проведення акцій

Недоліки:

 • Термін кредиту до 30 днів
 • Без доступу до інтернету неможливо отримати позику

Переваги і недоліки Moneyveo - підсумки

Манівео з повагою та турботою відноситься до своїх позичальників, тому пропонує гнучку систему кредитування. Для постійних клієнтів доступна вигідна програма лояльності, завдяки якій можна отримати до -50 % знижки на короткострокові позики. А для тих, хто звертається за послугою перший раз, діє спеціальна пропозиція безвідсоткової позики.

Користуватися послугами Манівео досить зручно, адже для того, щоб отримати позику не потрібно навіть виходити з дому, всі питання вирішуються в онлайн-режимі. На сайті представлена вичерпна інформація щодо кредитування, немає жодних прихованих комісій і платежів, все прозоро і чесно.

Заповніть заявку


Додати відгук про Moneyveo

##   ## ##   ## ##   ## ######## ######## 
##   ## ##   ## ###  ### ##     ##  
##   ## ##   ## #### #### ##     ##  
##   ## ##   ## ## ### ## ######   ##  
##   ## ##   ## ##   ## ##     ##  
##   ## ##   ## ##   ## ##     ##  
 #######  ####### ##   ## ########  ##  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Марійка 2019-04-15 23:42:58 #178
Подарувала 4 бали тільки за ввічливість операторів, дуже складно виплачувати данний займ, всі платежі йдуть з комісією и тому переплата. Та найголовніше, що щє сподобалось повна відсутність прихованих відсотків та не велика ставка якщо не встигли вчасно виплатити.
Юрко Мімара 2019-03-26 07:27:06 #166
маленька процентна ставка, це головний плюс даної компанії, можна взяти гроші на місяць і при тому майже не переплачувати, відразу видно, що компанія не тільки за грошима полює, але і піклується про клієнтів
Охрім 2019-03-26 06:50:05 #162
дали швидку розстрочку без проблем, не обманули
Tapiyiy 2019-03-26 06:26:12 #157
можна взяти кредит до 15 000 гривень, це чудово !! Спасибо большое цієї компанії, що вона є в Україні
Катаєва Ангеліна 2019-03-25 17:07:40 #147
Все швидко, нікуди не треба ходити. Те що перший раз можна взяти без відсотків це головний плюс
Іван 2019-01-31 16:15:55 #128
Отримав 5000 Грн і під нуль відсотків добре що є такий сервіс такі компанії які миттєво вирішують все проблемі з фінансами .Я думаю багато хто стикався
Іван 2019-01-30 15:56:01 #126
Кращий сервіс кредитування онлайн можна прорахувати до гривні на який термін і скільки відсотків переплачую. Що стосується Moneyveo то чув багато позитивного про вас. Ось і самому прішлось.Условія кредитування на перший раз чудові швидко і комфортно отримати кредит.
Броніслав 2019-01-10 12:08:57 #102
Беру кредит в Манівео вже не перший раз подобається сервіс обслуговування все досить швидко і не виходячи з дому. Оплата також все просто будь-яким для вас зручним способом. Плюсом є мінімальний відсоток

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння