MoneyBOOM

Заповніть заявку
Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в MoneyBOOM

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2021 грн
До оплати: 7521 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Часто буває, що гроші закінчуються в найбільш невідповідний момент. Звичайно, можна позичити в родичів чи друзів, але не завжди вони мають можливість нам допомогти, а іноді ми й самі не хочемо завдавати нікому клопоту. Сьогодні існує краща та зручніша можливість вирішення тимчасових фінансових проблем. Компанія MoneyBOOM надає послуги миттєвого кредитування онлайн з мінімальним відсотком відмов. Оформити кредит онлайн тут можуть навіть безробітні та люди з поганою кредитною історією.

MoneyBOOM відгуки

MoneyBOOM – це чудовий сервіс, який дає можливість отримати гроші швидко та без зайвої тяганини з документами. На сайті все просто й зрозуміло, немає жодних прихованих комісій та платежів. Люди довіряють MoneyBOOM саме завдяки чесності та професіоналізму компанії.

 • «Достатньо хороший сервіс. Кредит отримав приблизно за 15 хвилин. Дуже тішить те, що можна просто зайти на сайт, за 2 хвилин заповнити заявку та практично відразу отримати гроші. З погашенням кредиту також не було жодних проблем. Спасибі за хороший сервіс та чесність.» – Олексій, Кропивницький
 • «Нещодавно брала тут кредит на 2 000 гривень. Саме цієї суми не вистачало, щоб розрахуватися за ремонт квартири. Мене приємно здивувало те, що не потрібно було пред’являти жодних довідок. Обслуговуванням залишилася дуже задоволена. А враховуючи дострокове погашення кредиту, то мені вдалось ще й значно зекономити. Дуже дякую.» – Мар’яна, Мукачево
 • «Роботою даної компанії дуже задоволений. А особливо хотів би подякувати дівчатам з кол-центру – дуже ввічливий персонал. Виникло декілька запитань стосовно кредиту. Консультанти на всі питання відповіли та все гарно пояснили. Ще раз дякую.» – Ігор, Ужгород

Як взяти кредит онлайн в MoneyBOOM крок за кроком:

 1. Виберіть суму кредиту
 2. Заповніть коротку анкету
 3. Ввійдіть в особистий кабінет
 4. Додайте та підтвердіть платіжну карту
 5. Отримайте рішення
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в MoneyBOOM:

Вік від 20 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Оформлення кредиту онлайн в MoneyBOOM не забере у вас багато часу. Від входу на сайт до отримання грошей на карту може знадобитися максимум 7 хвилин. Щоб оформити кредитний договір, виберіть необхідну суму та термін, на який бажаєте отримати гроші. Для зручності скористайтеся спеціальним калькулятором на початковій сторінці. Після цього заповніть всі обов’язкові поля, вказавши особисті дані та натисніть «відправити».

Після відправлення анкети, на вказаний вами номер мобільного телефону прийде повідомлення з паролем для входу в особистий кабінет. Там потрібно буде доповнити інформацію про себе та додати карту. Потім необхідно пройти верифікацію карти. Ця процедура здійснюється за допомогою блокування суми, розміром до однієї гривні на вашому банківському рахунку, саме вона являється кодом перевірки карти. Впишіть цей код в зазначене поле й дочекайтесь відповіді.

Протягом декількох хвилин ви отримаєте рішення й дізнаєтесь, чи одобрений для вас кредит, чи ні. Якщо відповідь позитивна, на номер мобільного телефону надійде ще одне повідомлення з одноразовим кодом для підписання договору. Ввівши цей код, кошти автоматично будуть перераховані на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в MoneyBOOM

 1. На банківську карту
 2. Готівкою у відділенні банку

Для отримання грошей можна скористатися двома способами: банківською картою або відвідати відділення вибраного банку та отримати кредит готівкою. Отримати позику або кредит онлайн можуть усі повнолітні громадяни України від 20 років, при чому наявність роботи та хорошої кредитної історії необов’язкова. Також не потрібно застави та поручителів.

Онлайн-сервіс MoneyBOOM працює цілодобово, без вихідних та святкових днів, тому отримати гроші на карту можна в будь-який час. Якщо ви хочете отримати гроші готівкою, то потрібно вказати це в договорі та звернутися у вибране відділення одного з українських банків в робочий час. Проте договір ви можете оформити на сайті компанії тоді, коли вам зручно.

Максимальна сума кредиту для нових клієнтів складає 4 000 гривень на 30 днів. Постійним клієнтам доступні кредити на суми до 15 000 гривень. Також для них діє програма лояльності, котра дозволяє отримати промокоди зі знижкою на наступні кредити.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною карткою через особистий кабінет
 2. В одному з українських банків
 3. В терміналі самообслуговування

Для погашення кредиту компанія MoneyBOOM пропонує кілька зручних способів: оплата картою, оплата у відділенні банку та в платіжному терміналі. Кожен позичальник може вибрати найбільш зручний для себе спосіб. Однак, завжди варто пам’ятати робити це вчасно. Тому що прострочення кредиту призведе до нарахування штрафів та до погіршення стану кредитної історії.

Якщо ви не в змозі вчасно здійснити оплату, обов’язково скористайтеся послугою продовження кредитного договору. Ця послуга цілковито безкоштовна. Потрібно заплатити тільки проценти за дні користування та вибрати кількість днів, на які ви хочете продовжити договір. Максимальний термін – це 30 днів. Якщо після спливу наступного терміну, ви все ще не можете повністю оплатити кредит, то просто повторіть процедур ще раз. Згідно з правилами компанії, пролонгувати кредити можна необмежену кількість разів.

MoneyBOOM - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 126

Контактні дані:

ТОВ "ІНФІНАНС"

Жилянська 41
01033 Київ

e-mail: [email protected]

телефон:

www: moneyboom.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис MoneyBOOM

Кредитна компанія MoneyBOOM пропонує послуги мікрокредитування на українському ринку понад 4 роки. За цей час компанія довела свою надійність та порядність й на сьогодні являється одним з найпопулярніших сервісів України по видачі позик та кредитів онлайн. Відсоткова ставка за день кредитування одна з найнижчих серед аналогічних компаній і складає всього 1,75%, а це дорівнює 638% річних.


Переваги і недоліки MoneyBOOM:

Переваги:

 • Швидке та зручне отримання грошей
 • Висока швидкість опрацювання заявки
 • Діє система лояльності для постійних клієнтів
 • Немає додаткових комісій
 • Є можливість пролонгації

Недоліки:

 • Без доступу в інтернет неможливо оформити кредит
 • Максимальна сума кредиту тільки для нових клієнтів 4 000 гривень

Переваги і недоліки MoneyBOOM - підсумки

MoneyBOOM – це компанія, що дозволяє отримати кредити онлайн на максимально простих та вигідних умовах усім громадянам, які потребують тимчасової фінансової підтримки. Отримати гроші тут можливо майже моментально. Для оформлення договору та отримання грошей достатньо тільки семи хвилин. При чому здійснити дану процедуру можливо в будь-який час дня і ночі. Варто зазначити, що дуже часто в MoneyBOOM проходять цікаві акції та конкурси, завдяки яким можна взяти позику дешевше або виграти цінні призи.

Заповніть заявку


Додати відгук про MoneyBOOM

##   ## ####### ##   ## ####### ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ###  ##   ## ######### 
 ##  ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
 ## ##  ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
  ###   ####### ##   ## ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Юрий 2018-11-25 16:55:02 #54
Гарне місце, де можна взяти грошей

Дивіться також:

Додати до порівняння