Море Грошей

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Море Грошей

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 924 грн
До оплати: 6424 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


У кожної людини може трапитися ситуація, коли терміново потрібно отримати кредит. Та на жаль не в кожному банку є можливість швидкого оформлення договору та залагодження всіх формальностей. Також для отримання грошей в банкiвскiй органiзацii потрібно збирати багато різних довідок, щоб підтвердити свою кредитоспроможність.

Натомість, компанія Море Грошей пропонує отримати фінансову допомогу за лічені хвилини, без зайвих формальностей та відвідування офісу. Потрібно тільки зайти на сайт, заповнити коротеньку анкету, вказавши дані паспорта, ідентифікаційного коду та номер банківської карти, й отримати гроші.

Море Грошей відгуки

Море Грошей – це кредитна компанія, якій довіряють тисячі українців. Збільшенню числа задоволених клієнтів сприяють в першу чергу прозорі умови кредитування, відсутність прихованих платежів, зручність оформлення кредитів та швидке отримання грошей. Про професіоналізм та надійність цього кредитора також свідчать хороші відгуки, залишені вдячними позичальниками.

 • «Звертаюсь за фінансовою підтримкою в компанію Море Грошей уже не вперше. Тут мені подобається, тому що я можу бути впевнений у безпеці свої персональних даних, а також тому що гроші можна отримати майже моментально. Користуватися послугами кредiтiв онлайн справді вигідно.» – Артем, Ужгород
 • «Оформлював кредит онлайн перший раз, тому спочатку трохи переживав, чи не має тут часом якихось прихованих небезпек. Однак, все виявилося цілком надійно. Гроші отримав відразу після підписання договору. Погасив кредит через місяць, з чим не було жодних проблем.» – Степан, Тернопіль
 • «Досить непогана компанія. Позичаю тут гроші час від часу, всім задоволена. За обслуговування й умови кредитування можу поставити тверду п’ятірку.» – Тетяна, Івано-Франківськ

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Море Грошей крок за кроком:

 1. Заповніть заявку
 2. Додайте карту
 3. Отримайте рішення
 4. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Море Грошей:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для оформлення кредитного договору в Море Грошей потрібно зайти на сайт компанії та заповнити анкету. В ній необхідно вказати суму та термін кредиту, паспортні дані, дані ідентифікаційного коду, контактну інформацію та придумати пароль, й натиснути «продовжити». Після цього відкриється наступна сторінка, де потрібно буде вказати деяку соціальну інформацію (місце роботи, розмір заробітної плати й додаткові доходи, якщо вони є).

Наступний крок – додання карти та її верифікація. Ця процедура займе близько п’яти хвилин. В зазначеному полі клієнт повинен подати реквізити карти та підтвердити її. Для підтвердження потрібно перевірити стан рахунку та дізнатися розмір зблокованої суми, яка буде кодом підтвердження карти. Після підтвердження, гроші на карті відразу розблокуються.

Залишається дочекатись відповіді по заявці, в більшості випадків вона позитивна. Після отримання рішення, потрібно підписати кредитний договір за допомогою спеціального одноразового коду, що висилається на номер мобільного телефону, вказаного клієнтом в заявці. Після підписання договору гроші на карту нараховуються моментально.


Способи отримання кредиту онлайн в Море Грошей

 1. На банківську карту будь-якого українського банку

Отримати гроші в Море Грошей можливо на будь-яку платіжну карту, видану одним з українських банків. Для того, щоб отримати кредит онлайн на карту, достатньо мати чинний паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та вік від 18 до 70 років. Оформити договір дуже зручно на oфiцiйнiй сторiнцi компанiї. Весь процес, починаючи від заповнення карти й закінчуючи отриманням коштів, займає не більше 15 хвилин.

Максимальна сума, на яку можуть розраховувати нові клієнти – це 3 000 гривень, терміном на 30 днів. Постійним клієнтам доступні кредити на дещо більші квоти, а саме, на 10 000 гривень, терміном також на 30 днів, при умові, що вони раніше не мали проблем з вчасним внесенням платежів та дотримувались правил кредитного договору.

Варто згадати й те, що при першому зверненні, клієнт має можливість скористатися знижкою в 50%, а це означає, що відсоткова ставка для таких клієнтів дорівнюватиме тільки 0,8% від отриманої суми. Для постійних клієнтів відсоткова ставка більша й складає 1,6% в день. Але, для них діє накопичувальна програма лояльності, де нараховуються бонусні бали, які клієнт може використати на власний розсуд (погашення відсотків по кредиту, оплата штрафу і т.д.).

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Карткою в особистому кабінеті
 2. Готівкою в банківському відділенні
 3. Готівкою в терміналі самообслуговування

В кредитній компанії Море Грошей кожен клієнт може вибирати найбільш зручний і вигідний для себе спосіб оплати. Так, наприклад, якщо позичальник дуже зайнята людина, в якої день розписаний по хвилинах й не може витрачати свій час на відвідування банку та очікування в чергах. Такiм клiєнтам варто скористатися можливістю оплати кредиту онлайн на сайті компанії в особистому кабінеті. Така процедура займає всього кілька хвилин.

Але, якщо в клієнта на карті немає грошей, то звичайно, можна погасити кредит готівкою в банківському відділенні, будь-якого найближче розташованого до нього банку або здійснити оплату за допомогою терміналу самообслуговування. Перед оплатою обов’язково потрібно дізнатися реквізити компанії та дані по договору, тому що без цих даних здійснити оплату неможливо.

Погашати кредит потрібно до закінчення терміну договору або раніше. У випадку здійснення оплати раніше терміну, відсотки будуть перераховані, й заплатити доведеться тільки відсотки за фактичні дні користування кредитними коштами. Але, якщо оплатити вчасно неможливо, рекомендується скористатися послугою пролонгації. В іншому випадку, будуть нараховані штрафні санкції та зроблені негативні записи в кредитній історії.

Море Грошей - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №151

Контактні дані:

ТОВ «КУ Кредит Комерц»

Нижній Вал51
04071 Київ

e-mail: vk@cred-k.com

телефон: 095 100-87-78

www: mgroshi.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Море Грошей

Кредитна компанія Море Грошей зареєстрована, як ТОВ «КУ «Кредит Комерц» від 10.11.2015. Надає послуги термінових кредитів онлайн на карту повнолітнім громадянам України. Для оформлення кредитного договору не вимагаються довідки про доходи, поручителів чи інші документи, що можуть підтвердити кредитоспроможність клієнтів. Щоб отримати гроші достатньо тільки паспорта, ідентифікаційного коду та платіжної карти. Усі формальності залагоджуються на протязі 15 хвилин, а кошти клієнти отримують миттєво після підписання договору.


Переваги і недоліки Море Грошей:

Переваги:

 • Знижка для нових клієнтів (-50%)
 • Накопичувальна програма лояльності
 • Рішення по заявці приймається за 5 хвилин
 • Для отримання кредиту не потрібно відвідувати офіс
 • Можливість дострокового погашення кредитного договору

Недоліки:

 • Нові клієнти можуть отримати не більше як 3 000 гривень
 • Отримання грошей тільки на банківську карту

Переваги і недоліки Море Грошей - підсумки

Море Грошей – це одна з найкращих та найвигідніших кредитних компаній в Україні. Для отримання кредиту не потрібно відвідувати офіс та збирати незліченну кількість документів, всі формальності вирішуються дистанційно та за лічені хвилини. Рішення по заявці приймається протягом п’яти хвилин, а гроші нараховуються моментально. Також є можливість як дострокового погашення боргу, так і його пролонгації. А найважливіше – клієнту не потрібно переживати за безпеку персональних даних, адже компанія використовує тільки найсучасніші програми захисту та гарантує охорону персональних даних кожного позичальника.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Море Грошей

##   ## #### ######## ####### ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
 ##  ##  ##   ##  ##   ## ##  ## 
 ## ##  ##   ##  ##   ##  ## ##  
  ###  ####  ##   #######   ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Море Грошей

Аліна 2018-10-23 13:52:21 #32
Все нормально. Компанія непогана. Дуже приємні умови для нових клієнтів. Отримувала тут свій перший кредит і цілком задоволена умовами. Якщо виникне потреба в коштах то буду звертатись лише до "Море грошей".

Дивіться також:

Додати до порівняння