КЛТ кредит

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в КЛТ кредит

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4950 грн
До оплати: 10000 грн 14950 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Сьогодні отримати кредит не так складно, як кілька років назад. Адже появилось багато фінансових установ, котрі пропонують кредити онлайн та кредити готівко на спрощених умовах. В таких установах не потрібні довідки про доходи, довідки про підтвердження офіційного працевлаштування, поручителі чи застава. В більшості із них для отримання кредиту вистачає паспорта та ідентифікаційного коду. Однією з таких установ являється кредитна компанія КЛТ Кредит.

КЛТ кредит відгуки

Послуги КЛТ кредит мають великий попит серед населення України. Адже умови кредитування прості та зрозумілі для кожного. Клієнти не мають підстав сумніватись в чесності цього компанії, а на фінансову підтримку можуть розраховувати в будь-який час та в будь-якому місці. Саме ці чинники роблять КЛТ кредит одним з провідних кредиторів в Україні.

 • При первом кредитовании условия замечательные. Брал однажды займ. Нет скрытых процентов. - Богдан
 • На подарунок дівчині брав позику до зарплати. Виручили! - Максим
 • Мені подобається дана установа, тому що тут є мінімум формальностей для оформлення кредиту - Ксюша

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в КЛТ кредит крок за кроком:

 1. Зайдіть на сайт та отримайте суму та термін позики
 2. Заповніть та відправте анкету
 3. Дочекайтесь відповіді
 4. Ознайомтесь з умовами та підпишіть договір
 5. Отримайте гроші на банківську карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в КЛТ кредит:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=1wuBThoW85o

Оформлення кредиту онлайн в КЛТ кредит забере у позичальника 7-15 хвилин часу. На сайті компанії потрібно вибрати термін та суму кредиту і натиснути «отримати гроші». Після цього відкриється сторінка з анкетою. Там необхідно заповнити всі поля, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код, номер карти та номер мобільного телефону.

 Заявки приймаються цілодобово без вихідних та святкових днів, а рішення отримуєте миттєво. Якщо воно позитивне, залишається підписати договір та отримати гроші на банківську карту.

Зверніть увагу, що дана установа, на відміну від інших кредитних установ, не вимагає довідок про доходи, не потрібні поручителі чи заставне майно. Свої взаємини з клієнтами компанія старається будувати на взаємній довірі. До того ж, першу позику можна отримати зі знижкою -50%, а наступну зі знижкою -25%. 

Такі умови та вартість кредитування складають достойну конкуренцію банкам.  Адже рівень надійності та відсоткові ставки майже однакові, а переваги очевидні. Звертаючись у банк, клієнт не рідко змушений чекати на відповідь кілька днів. При цьому немає жодної гарантів, що цей час не буде потрачений даремно й він отримає необхідну суму. В компанії КЛТ кредит все навпаки – якщо правильно та без помилок заповнити заявку, отримати негативну відповідь майже неможливо.


Способи отримання кредиту онлайн в КЛТ кредит

1.       На особисту банківську карту

Компанія КЛТ кредит видає позики єдиним способом – на банківську карту. В зручності даного способу, напевно, ніхто не сумнівається. Це видно, хоча б з того, що з кожним роком число людей, що користуються таким фінансовим продуктом активно збільшується. А отримувати кредити на карту особливо зручно, адже можна користуватись кредитними грошима відразу. Людина може вирішувати на власний розсуд, чи зняти готівку в банкоматі, чи оплатити щось через інтернет, чи розрахуватись карткою в звичайному магазині.

Суми кредитів, доступні для отримання на карту від 500 до 10 000 гривень. Кожен позичальник вибирає сам, скільки йому потрібно. Користуватись грошима можна від 7 до 65 днів. Після спливу терміну потрібно повернути всю суму разом з нарахованими відсотками або продовжити термін дії договору. Відсоткова ставка дорівнює всього 1, 62% за день.

Слід зауважити, що для отримання коштів в КЛТ кредит мінімальні вимоги. Позики видаються не тільки людям з постійним доходом, але навіть пенсіонерам, безробітним, а також студентам. Молоді, яким виповнилось 18 років, також можуть розраховувати на фінансову допомогу в цій компанії, що є великою рідкістю, в порівнянні з банками. Але розраховувати на велику суму не варто. При першому звернення можна отримати тільки 2 500 гривень, якщо вчасно погасити, то наступного разу максимальна сума буде більшою.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою на сайті
 2. В банківському відділенні
 3. В терміналах самообслуговування
 4. За допомогою інтернет-банкінгу свого банку

Для зручності користування кредитами, компанія дозволяє сплачувати кошти будь-яким зручним для позичальника способом. Для цього можна використовувати платіжну карту та здійснювати оплату в особистому кабінеті на сайті.  Таку ж операцію можна провести в банківському відділенні або скористатись терміналом самообслуговування.

Незалежно який із варіантів ви виберете, головне платити вчасно, тобто не пізніше ніж через 65 днів після дати отримання грошей. Якщо не дотримуватись цього основного правила, будуть нараховуватись штрафи, а також збільшиться відсоткова ставка. До того ж, відповідні записи будуть зроблені в кредитній історії боржника, а це ускладнить можливість отримання позик в майбутньому.

В КЛТ кредит працюють чудові люди й вони розуміють, що в кожного клієнта може статись щось непередбачуване, що може утруднити вчасне погашення боргу. Щоб допомогти позичальникам справді вирішити фінансові проблеми, а не створити нові, для кожного клієнта доступна функція пролонгації боргу. Якщо ви бачите, що дотриматись термінів не зможете, просто оплатіть суму нарахованих відсотків, й договір автоматично буде продовжено.

КЛТ кредит - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №682

Контактні дані:

ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»

проспект Возз'єднання15, офіс 15
02160 Київ

e-mail: info@kltcredit.ua

телефон: +38 (044)365 73 73

www: kltcredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

9:00 - 20:00
Заповнiть заявку

Опис КЛТ кредит

КЛТ Кредит була засновано в 2015 році. Сьогодні компанія знаходиться на етапі стрімкого розвитку. Онлайн-сервіс настільки удосконалений, що дозволяє укласти договір та отримати гроші за лічені хвилини. А завдяки тому, що компанія працює повністю дистанційно, стало можливо знизити відсоткову ставку та зробити тарифи максимально вигідними для клієнтів. Адже головна мета даного кредитора надати доступ до фінансової допомоги якомога більшій кількості людей.


Переваги і недоліки КЛТ кредит:

Переваги:

 • Отримати гроші можна за 7-15 хвилин
 • Для оформлення договору потрібен мінімальний пакет документів
 • Рішення по заявці приймаються автоматично
 • Гроші на рахунок надходять миттєво
 • Відсутні приховані комісії та додаткові платежі

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень
 • Низька максимальна сума кредиту

Переваги і недоліки КЛТ кредит - підсумки

Фінансова установа КЛТ Кредит вважається однією з кращих кредитних компаній, котрі працюють дистанційно. Тут використовуються найсучасніше програмне забезпечення для обробки та охорони персональних даних клієнтів. Клієнти можуть бути повністю впевнені в конфіденційності та безпеці особистої інформації, котру залишають на сайті. Не менш великими перевагами КЛТ Кредит являються також оперативна робота, зручність користування сайтом, прозорість та чесність.

Заповнiть заявку


Додати відгук про КЛТ кредит

 ####### ##   ## ########  ###  ##  ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##  ###  ## 
##   ## ##   ##  ##   ##  ## #### ## 
##   ## ##   ##  ##  ##   ## ## ## ## 
## ## ## ##   ##  ##  ######### ## #### 
##  ## ##   ##  ##  ##   ## ##  ### 
 ##### ## #######   ##  ##   ## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про КЛТ кредит

Богдан 2020-01-27 20:28:11 #701
При первом кредитовании условия замечательные. Брал однажды займ. Нет скрытых процентов.
Максим 2019-10-17 14:30:50 #534
На подарунок дівчині брав позику до зарплати. Виручили!
Ксюша 2019-08-20 23:05:34 #370
Мені подобається дана установа, тому що тут є мінімум формальностей для оформлення кредиту
Олександр 2019-08-20 23:05:13 #369
Зручний сервіс кредитування. Усім рекомендую!
Stepan 2019-08-20 22:41:37 #368
Зручний та вигіний сервіс дистанційного кредитування. Рекомендую.
Слава 2019-08-20 22:36:52 #367
Брала гроші на ремонт пральної машини. Як тільки отримала зарплату, вразу повернула. Обслуговуванням заоволена.
Ольга Березовець 2019-07-27 22:50:52 #281
Моя мати позичала в кредитних організаціях гроші до зарплатні, а я на початку дуже боялася, тому що думки були різними. Але коли вже іншого вибору не було, то, нарешті, виявилося, що мій страх був зовсім не потрібний. Я, звичайно, не агітую усіх брати кредити, але цю компанію можу сміливо рекомендувати. Бажаю успіхів!
Валентина, Херсон 2019-06-30 21:57:24 #249
Звертаюся вже напевно п'ятий раз . Відповідальна компанія, - про що домовились, на те й вийшло. Позику я гасила завжди вчасно, тому не бялася, що виникнуть якісь труднощі. Я точно ще звернусь до них, адже спокійно можу з ними працювати.
Олексій 2019-03-26 05:58:39 #155
Хотів взяти тут кредит, але дуже мало дають, питання чому ?!

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння