Kf.ua

Заповніть заявку
Вартість кредиту 4000 грн
Термін кредиту 7 дн.

Вартість кредиту онлайн в Kf.ua

Перша Наступна
Сума: 4000 грн 4000 грн
Час: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 0 грн 490 грн
До оплати: 4000 грн 4490 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Візьміть кредит в компанії Компаньйон Фінанс та виграйте автомобіль


Ніхто з нас не застрахований від фінансових труднощів і непередбачених ситуацій. Стикаючись з подібними проблемами, як правило, ми звертаємося за допомогою до родичів, друзів або колег по роботі. Але кожен погодиться, що такі ситуації змушують почувати себе ніяково, а іноді навіть псують відносини з близькими людьми.

На щастя, існує альтернативна можливість отримання фінансової підтримки в кредитних компаніях. Однією з найпопулярніших і затребуваних в Україні є Компаньйон Фінанс, адже тут можливо отримати необхідну суму в лічені хвилини і без зайвої бюрократії. При чому оформити договір можливо навіть в режимі онлайн.

Kf.ua відгуки

Кредитна компанія Компаньйон Фінанс дуже відповідально ставиться до своїх клієнтів і намагається надавати послуги на найвищому рівні. А також створює умови кредитування вкрай прозорими, чесними і зрозумілими для звичайних людей, чим вона і заслужила велику популярність і попит серед українських громадян. За даними проведеного опитування 92% всіх позичальників задоволені сервісом і обслуговуванням, а 79% рекомендують компанію своїм друзям.

 • «Користуюся послугами компанії Компаньйон Фінанс вже не перший раз. Так, відсотки там вищі ніж у банків, але коли потрібно 1 000 – 3 000 гривень до зарплати, то багато не доводиться переплачувати. Обслуговуванням і умовами задоволений.» – Мирослав, Суми
 • «Несподівано зламалася пральна машина, до зарплати було ще цілих 2 тижні. Ми з чоловіком вирішили оформити кредит онлайн в Компаньйон Фінанс за порадою моєї подруги. Скажу чесно, залишилися дуже задоволеними. Рекомендую цю компанію всім, і сама при необхідності буду сюди повертатися.» – Наталя, Кривий Ріг
 • «Компанія цілком хороша. Сервіс працює швидко і справно. Брав тут займ вдруге, поки ніяких проблем не було.» – Кирило, Київ

Як взяти кредит онлайн в Kf.ua крок за кроком:

 1. Зареєструватися на сайті компанії
 2. Вказати номер банківської карти
 3. Пройти верифікацію карти
 4. Заповнити анкету
 5. Прикріпіть скріни документів і фотографію з паспортом
 6. Підписати договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Kf.ua:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=lrZ-0fACyLM

Для того, щоб оформити кредит онлайн, вам необхідно підготувати паспорт, ідентифікаційний код і карту одного з українських банків. Далі, зайдіть на сайт компанії і в правому верхньому кутку вкажіть номер свого мобільного телефону і адресу електронної пошти. Після чого ви отримаєте смс з паролем, який необхідно ввести для входу в особистий кабінет.

Увійшовши до кабінету, необхідно погодиться на обробку персональних даних, натиснувши відповідну кнопку. Потім потрібно пройти ідентифікацію карти. Для цього заповніть всі поля у вікні, що відкрилося, вказавши номер рахунку, термін дії картки, ваше ім'я, по батькові та прізвище, а також тризначний код на зворотному боці карти та натисніть продовжити. Потім увійдіть в інтернет-банкінг свого банку і подивіться, яку суму заблоковано на карті – це і буде код перевірки, який необхідно вказати у вікні підтвердження для успішного завершення процесу верифікації клієнта.

Після верифікації можна переходити до заповнення анкети. Тут потрібно вказати свої особисті і контактні дані: місце фактичного проживання, місце прописки, місце роботи, дані контактних осіб. Вся інформація повинна відповідати дійсності і бути записаною без помилок. Як тільки ви переконаєтеся, що все записано правильно, можете переходити до наступного кроку – прикріплення скан-копії документів (паспорта та ідентифікаційного коду), а також фото з паспортом в руках і натисніть копку «відправити заявку».

Відповідь по заявці ви отримаєте протягом 15 хвилин в смс повідомленні. Відстежити статус онлайн-заявки можливо і в особистому кабінеті. Після отримання смс з позитивною відповіддю, вам залишається тільки підтвердити оформлення кредиту і погодиться з умовами кредитування. Але, якщо вас щось не влаштовує, ви все ще можете відмовитися від договору. Якщо ж все в порядку і вам потрібен кредит, натисніть «продовжити». Після чого на ваш телефон прийде ще одне смс з кодом для підписання договору. Відразу ж після його введення і натиснення кнопки «підтвердити», гроші моментально будуть перераховані на ваш рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в Kf.ua

 1. Готівкою у відділенні
 2. На банківську карту

Отримати кредитні кошти Компаньон Фінанси пропонує двома зручними способам: на банківську карту і готівкою в відділенні компанії. Щоб скористатися першим способом, потрібно мати банківську карту, зареєстровану на власне ім'я, з позитивним балансом не менше 1 гривні на рахунку – оскільки кошти знадобляться для верифікації карти. Оформити договір на виплату кредитних коштів на карту можна як у відділенні, так і на сайті компанії.

Щоб отримати кредит готівкою, необхідно звернутися до найближчого відділення Компаньйон Фінанс, пройти процедуру оформлення договору, яка триває не більше 15 хвилин і відразу ж отримати гроші. Дана компанія видає позики і кредити онлайн розміром від 500 до 15 000 гривень, на терміни від 15 днів до 180 днів. Варто зазначити, що клієнти, які звертаються повторно мають можливість отримати гроші ще швидше – всього за 5 хвилин, оформивши кредит за допомогою смс повідомлення. Для такої процедури навіть не буде потрібно доступу до інтернету, достатньо тільки телефону.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Онлайн на сайті
 2. У відділенні Компаньйон Фінанс
 3. У будь-якому банку
 4. У терміналах EasyPay або IBox

Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, кредитна компанія Компаньйон Фінанс робить все не тільки для того, щоб було легко оформлювати позики, але й для того, щоб клієнти могли швидко та просто погашати їх. На даний момент для розрахунку доступні чотири способи. Це і спосіб оплати кредиту онлайн за допомогою особистого кабінету на сайті, і в відділенні компанії, і в терміналах самообслуговування, і звичайно, в будь-якому банку.

Який спосіб оплати ви б не вибрали, це не забере у вас багато часу і зусиль. Так, наприклад, при оплаті в особистому кабінеті, вам буде потрібно менше 5 хвилин, щоб зайти в кабінет, вибрати розділ «погашення кредиту», вказати суму, вибрати карту для оплати і здійснити оплату. Рівно стільки ж часу буде потрібно і для погашення кредиту в офісі компанії. Для цього вам доведеться попередньо подивитися номер кредитного договору та повідомити його при погашенні кредиту, а також подати свої дані.

Якщо ж ви маєте намір проводити оплату за допомогою терміналів самообслуговування або в одному з банківських відділень, то крім номера договору і власних даних потрібно вказувати реквізити кредитної компанії, і цього буде достатньо. Пам'ятайте, якщо ви не можете вчасно погасити кредит, то слід скористатися послугою продовження кредиту. Це дозволить уникнути штрафів і зберегти кредитну історію. Компаньйон Фінанс дозволяє проводити пролонгацію кредиту необмежену кількість разів.

Kf.ua - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 75

Контактні дані:

ТОВ «Компаньон Финанс»

Вікентія Хвойки 15/15
04080 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 30 00 88

www: kf.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Kf.ua

Кредитна компанія Компаньйон Фінанс надає послуги мікрокредитування на ринку України з 2011 року. Отримати кредит тут можуть усі повнолітні громадяни. Максимальна сума кредиту становить 15 000 гривень, а доступні терміни від 15 до 180 днів. Є можливість отримати перший кредит до 4 000 гривень під 0%, оформивши його за допомогою интерне-сервісу або в одному з офісів, яких на сьогоднішній день налічується понад 200, розташованих в різних містах.


Переваги і недоліки Kf.ua:

Переваги:

 • Гроші можливо отримати за 15 хвилин
 • Всі персональні дані клієнтів надійно захищені
 • Оформити кредит можливо в будь-якому куточку країни
 • Можна отримати кредит онлайн на банківську картку всіх українських банків

Недоліки:

 • Потрібно висилати скани документів і фотографію з паспортом в руках
 • Немає можливості отримати гроші на електронний гаманець

Переваги і недоліки Kf.ua - підсумки

Компаньйон Фінанс – це надійна українська кредитна компанія, яка входить в топ кращих кредитних компаній України. Вийти на такий рівень вона змогла завдяки чесній діяльності та сучасному інтернет-сервісу, що дозволяє отримати гроші протягом 15 хвилин. Для оформлення договору навіть не потрібно залишати дому або місця роботи, всі питання можливо вирішити через інтернет. Тому люди все частіше роблять свій вибір саме на користь цієї компанії.

Заповніть заявку


Додати відгук про Kf.ua

 #######  ####### ######## ######## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ######  ######### 
## ## ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
 ##### ## ####### ######## ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Марічка 2019-04-18 09:26:15 #185
Вдячна даній компанії за можливість взяти займ на сумму більше 5 тисяч, тому що майже всі надають невеликі суми, а саме зараз коли затримують зарплату є можливість дотягнути.
Дар'я 2019-03-25 17:21:03 #149
Беру займ вдруге, перед зарплатою, відсотки не найнижчі, зате дуже швидко дають, спасибі.
Вероніка 2018-10-19 11:48:52 #8
Дякую кредитній компанії Компаньйон Фінанс за те, що надали мені змогу оплатити своє навчання в інституті. Так трапилося, що у мене захворіла мати і назбирати необхідну суму на оплату навчання не було можливості. Я звернулась до вас тому, що рейтинг компанії співпадає с позитивними відгуками, а це є найкращою рекламою для кредитної установи.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння