Качай гроші

Show costs of loan

Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Качай гроші

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: 15 грн 2250 грн
До оплати: 5015 грн 7250 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Не в грошах щастя, але іноді для здійснення якоїсь маленької мрії, а можливо й великої, може не вистачити деякої суми. Де її взяти? Звернутись за допомогою до друзів чи родичів? Щоб не ставити себе та інших в незручне становище краще оформити кредит онлайн в кредитній компанії Качай гроші та отримати бажану суму в потрібний момент.

Перший безкоштовний кредит: До 5 000 гривень на 30 днiв пiд 0.01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Кредит онлайн можна витратити на будь-які поточні потреби клієнта, також не знадобляться поручителі або заставу
Найважливіший недолік: Обмежені суми коштів для новачків
Бонусна програма: Програма лояльності для постійних клієнтів зі зростаючими знижками на позики

Качай гроші відгуки

Качай Гроші – це один з найкращих сервісів кредитування онлайн, котрий дозволяє отримувати кредити цілодобово, в зручний час та в зручному місці.  Індивідуальне ставлення до кожного клієнта та система, що забезпечує високу безпеку персональних даних, підвищують рівень довіри позичальників до компанії. Не дивно, що кількість задоволених клієнтів постійно збільшується й багато з тих, хто користувався послугами Качай гроші один раз, звертаються повторно.

 • «Позичала тут гроші два рази. Обслуговування – супер! Гроші на карточку прийшли моментально. З документів знадобився тільки паспорт та ідентифікаційний код, чим була приємно здивована. Дуже дякую Качай гроші за можливість просто та швидко вирішити фінансові проблеми» - Каріна, Кривий Ріг
 • «Брала кредит тут вперши. І взагалі, це був мій перший кредит онлайн, тому було трохи страшно. Але як виявилось, на сайті було все просто та зрозуміло, відразу можна було дізнатися повну суму, яку доведеться сплатити при поверненні. Оформила все за 10 хвилин, а гроші отримала моментально. Щиро дякую!» Тетяна, Київ
 • «Терміново потрібно було ремонтувати машину. Грошей на це не вистачало. Друг поради звернутись в Качай гроші. Зайшов на сайт зі смартфона, за кілька хвилин заповнив та відправив заявку, і майже миттєво гроші були на моєму рахунку. Дякую за оперативність!» - Руслан, Калуш

Як взяти кредит онлайн в Качай гроші крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму
 2. Заповніть та відправте заявку
 3. Пройдіть верифікацію карти
 4. Дочекайтесь рішення
 5. Підпишіть договір
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Качай гроші:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформлення кредиту в кредитній компанії Качай гроші дуже сильно відрізняється від оформлення банківського кредиту. Здійснити дану процедуру можливо в будь-який час доби. Для цього не потрібно нікуди ходити, все можна зробити дистанційно, за допомогою комп’ютера або навіть смартфона.

Для початку потрібно зайти на офіційний сайт компанії й вибрати термін та бажану суму кредиту. Потім система запропонує заповнити коротку анкету, де необхідно вказати своє ім’я та прізвище, дані паспорта та номер ідентифікаційного коду, а також іншу інформацію, котра стосується наявності роботи та доходу. Хоча компанія не вимагає надання документів для підтвердження кредитоспроможності й надає позики громадянам при відсутності регулярного доходу. Та все ж, краще вказувати правдиву інформацію. Це дасть більше шансів для отримання позитивного рішення, а також допоможе визначити, яка сума позики в конкретному випадку буде найбільш відповідною.

На відповідь доведеться почекати 1-2 хвилини. Після чого можна переходити до верифікації карти. Дана процедура здійснюється в спосіб блокування на банківському рахунку клієнта певної суми коштів, яку потрібно вписати в якості коду перевірки. Після успішної верифікації залишається ознайомитись з договором та підписати його. Після підписання гроші на рахунок надходять моментально.


Способи отримання кредиту онлайн в Качай гроші

1.       На банківську карту будь-якого українського банку

Для видачі кредитних коштів компанія Качай гроші використовує найзручніший на сьогодні спосіб розрахунку – переказ на платіжну карту.  Адже це найпопулярніший фінансовий продукт, котрий економить час та кошти, як позичальнику, так і кредитору. Щоб надати кредит компанія не мусить витрачати засоби на оренду приміщення та зарплату працівникам. А це в свою чергу дозволяє знизити відсоткову ставку.

Також саме завдяки переказам на банківську карту можна не встановлювати часових обмежень у видачі кредитів, тобто вони доступні 24 години на добу сім днів на тиждень. До того ж скорочується час здійснення процедури, отримати гроші можливо одразу після укладення договору. Проте іноді зарахування коштів на рахунок позичальника може затягтись довше. Все залежить від конкретного банку та їх регламенту роботи.

Тому пропонує перед оформленням кредиту зателефонувати до банку, котрий видав вам карту та дізнатись терміни проведення розрахункових операцій. Якщо у вас кілька карт від різних банків, можна зателефонувати окремо до кожного з них. Після чого вибрати найбільш відповідний для вас варіант та вказати номер вибраної карти при оформленні договору.  

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплата картою в особистому кабінеті
 2. Оплата в будь-якому платіжному терміналі
 3. Оплата в банківському відділенні

Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, компанія дає можливість позичальникам самим вибирати спосіб оплати. Платежі приймаються як в особистому кабінеті з платіжної карти, на яку був зарахований кредит, так і з будь-якої іншої карти. Якщо на рахунку немає коштів, можливо здійснити оплату готівкою в терміналах самообслуговування або в відділенні найближчого банку.

Головне, пам’ятати про дотримання термінів та внесення повної суми, якщо при оплаті прорахуватись хоча б на гривню, то кредит буде вважатись не закритим. Звичайно, за одну неоплачену гривню великий штраф не нарахують, а також не начислять великої суми відсотків, але це суттєво вплине на кредитну історію. Що в майбутньому може призвести до відмови в кредитування в деяких банках чи інших фінансових установах.

Однак, якщо можливості погасити кредит вчасно немає, можна скористатись послугою пролонгації. Для цього потрібно оплатити суму нарахованих відсотків, й договір автоматично буде продовжено. Користуватись цією послугою можливо не більше 10 разів. Проте, якщо ви можете погасити борг раніше терміну, то компанія не тільки погодиться на це, а ще й перерахує відсотки. В такий спосіб можливо додатково зекономити на позиці. Адже погашаючи достроково ви платите тільки за фактичні дні користування коштами.

Качай гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 999

Контактні дані:

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Володимирська 101 А
01133 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: (044) 337 67 27

www: kachay.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис Качай гроші

Кредитна компанія Качай гроші була заснована в 2018 році. Свою діяльність дана установа здійснює виключно дистанційно. Отримати кредит при першому зверненні тут можливо на суму до 5000 гривень й на термін не більше 30 днів пiд 0,01%. Постійним клієнтам доступні кредити у розмірах до 10000 гривень, також на 30 днів. Відсоткова ставка одна з найнижчих в Україні, складає всього 2% за кожен день користування грошима.


Переваги і недоліки Качай гроші:

Переваги:

 • Оформити кредит можна 24 години на добу 7 днів на тиждень
 • Можливість пролонгації та дострокового погашення
 • Отримати гроші можливо не виходячи з дому
 • Наявність довідки про доходи не обов’язкова
 • Гроші на рахунок надходять миттєво

Недоліки:

 • Максимальна сума кредиту онлайн 10 000 гривень
 • Максимальний термін 30 днів

Переваги і недоліки Качай гроші - підсумки

Кредитна компанія Качай гроші спеціалізується на видачі миттєвих кредитів онлайн на карту. Весь процес, починаючи від заповнення заявки на кредит і закінчуючи отримання грошей, здійснюється дистанційно. Завдяки цьому отримати кошти можливо в будь-якому куточку України та в будь-який час. До того ж вимоги для позичальників мінімальні, обов’язковими є тільки наявність паспорта та ідентифікаційного коду, й звичайно банківський рахунок для отримання кредиту.

Заповніть заявку


Додати відгук про Качай гроші

##   ## ######## ###### ######## ######  
##   ## ##    ##  ## ##    ##  ## 
##   ## ##    ##    ##    ##    
##   ## ######  ##    ######  ##  #### 
##   ## ##    ##    ##    ##  ## 
##   ## ##    ##  ## ##    ##  ## 
 ####### ######## ###### ######## ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Максим 2019-10-12 12:54:54 #502
Перший депозит без відсотків брав. Надав потрібні документи і отримав позитивний результат. Гроші перевели на карту.
Юрій 2019-08-21 22:32:24 #375
Тут видають кредити з будь-яким дохоом навіть з мінімальною зарплатою.
Славік 2019-08-21 22:22:43 #374
Хороша крежитна компанія. Рекомендую
Діана 2019-08-21 22:21:11 #373
Брала кредит на покупку телефону, бо саме натрапила на хорошу акцію. Через місяць віддала. Обслуговуванням дуже задоволена!
Андрій 2019-08-21 21:54:55 #372
Нормальна компанія. Хоча відсоток не найнижчий, але враховуючи невеликі суми та короткий час користування, а також зручність оформлення, то все цілком виправдано.
Анджела 2019-08-21 21:53:03 #371
Компанія супер!дуже раа, що звернулась саме сюди.
Григорій Перченко 2019-07-28 21:32:59 #282
З незалежних від мене причин, терміново знадобились гроші, тому я звернувся до цієї компанії. За користування трьома тисячами заплатив лише 9 гривень. Тепер розумію, чому сестра рекомендувала мені саме їх. Часом такі фірми рятують життя!
Валентин, Миколаїв 2019-07-01 22:07:55 #250
Кредит, який можна рекомендувати. Раніше я перебував у невеликій скруті, нікому такого не бажаю. Вирішив скористатися з послуг цієї компанії. Все пройшло гарно. Хороший варіант для тих, хто не може позичати в банку.
Іванка 2019-04-17 22:26:46 #183
Вдячна за швидкість оформлення там невелику ставку по кредиту тільки 2 %, невеликої суми мені завжди вистачає якщо купую нову річь додому, або затримали зарплатню на підприємстві
Тетяна 2019-03-26 07:18:24 #164
Хоч і дають всього 5000 гривень, але під маленький відсоток, буває, що терміново потрібні гроші, це одна з тих компаній, в якій я іноді беру в борг
Іван 2019-01-31 16:10:27 #127
Як студент можу сказати спасибі тому мені скрізь відмовляли в кредитуванні і тільки ваша компанія виручила. Сподобалося що мінімум документів і часу і гроші на карті дуже швидко.
Алла 2019-01-09 08:10:00 #96
На річницю хотіли зробити дя себе свято і взяли кредит онлайн. Протягом 15 хвилин оформили заявку все досить просто і ясно. Однозначно рекомеендую сервіс. Відсотки не великі.
Іван 2018-12-17 14:46:32 #68
Качай гроші чудова компанія якщо дотримуватися умов за якими взяв кредит.

Дивіться також:

Додати до порівняння