Гроші всім

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 7600 грн
Термін кредиту 14 дн.

Вартість кредиту онлайн в Гроші всім

Сума: 8000 грн
Час: 14 дн.
Вартість: 2128 грн
До оплати: 10128 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Бути «на мілині» завжди неприємно. Коли на рахунку немає ні копійки, а в гаманці порожньо, раз у раз з'являються чудові речі зі знижками, зустрічі зі старими знайомими, ювілеї родичів та несподівані ремонти. Чекати зарплати стає нестерпно.

Швидкий кредит онлайн до зарплати допоможе відчувати себе комфортно, а сплативши його в термін, позичальник навіть не відчує фінансових втрат. Оформити кредит в компанії «Грошi всiм» дуже просто та швидко: планувати, куди витратити отримані гроші вже можна через 15 хвилин.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ без обмежень 
Головна перевага: Миттєва обробка заявки 24/7
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише онлайн за допомогою iнтернету
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 100 бонусiв за кожну особу за вашою рекомендацією

Гроші всім відгуки

Отримати кредит онлайн в будь-який час доби під доступні відсотки – не проблема. Грошi всiм допоможе в будь-якій ситуації та  будь-коли. Новачки можуть розраховувати на суми до 3 000 гривень, а для постійних клієнтів кредити онлайн збільшуються до 15 000 гривень.

 • За 15 хв вирішив питання з кредитуванням. Заповнивши заявку рішення прийняли моментально. - Денис
 • Гроші на карту отримала за 25 хв .. Сервіс відмінний. Мінімум документів і ніяких поручителів. - Богдана
 • Подала заявку на отримання позики. Не думала що все так легко і просто. Часу витратила на все не більше 15 хв. - Лариса

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Гроші всім крок за кроком:

 1. Реєстрація на сайті groshivsim.com
 2. Заповнення заявки на кредит онлайн
 3. Підпис кредитного договору
 4. Отримання грошей

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Гроші всім:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Отримати гроші в компанії Грошi всiм можна за короткий термін – 15 хвилин очікування з моменту подачі заявки, і відповідь отримана. У разі оформлення кредиту онлайн необхідно спочатку зареєструватися на офіційному сайті компанії. У реєстраційній формі майбутній позичальник подає стандартні персональні дані, номер ІПН та дані банківської картки. При подачі інформації необхідно бути уважним і не допускати помилок та опечаток: в цьому випадку може бути неправильно вирахуваний кредитний рейтинг, і в результаті, відхилення заявки.

Також рекомендуємо вказувати достовірну інформацію. Обман кредитної компанії може привести до негативних наслідків та до внесення в чорний список – отримати гроші в борг таким клієнтам уже не вийде. Якщо заявка схвалена на меншу суму, зверніть увагу на платоспроможність. Можливо рівень доходів не дозволяє оформляти великі кредитні зобов'язання без ризику невиплати.

Підписуючи кредитний договір, переконайтеся, що всі пункти зрозумілі. Краще звернутися в службу підтримки і роз'яснити всі невідомі умови заздалегідь, ніж зіткнутися з порушеннями і штрафами при оплаті боргу.

Карта, яка підходить для отримання грошей від компанії Грошi всiм, обов'язково повинна бути від українського банку. Також, вона мусить бути діючою та іменною. Не хвилюйтеся про введення персональних даних, номера та секретного коду зі зворотного боку карти – вся інформація, яка вводиться на сайті Грошi всiм, захищена секретними каналами зв'язку та не буде передана третім особам.


Способи отримання кредиту онлайн в Гроші всім

 1. На банківську карту
 2. Готівкою в офісі компанії

Отримати гроші від компанії Грошi всiм можна як на карту, так і готівкою: компанія володіє мережею відділень по всій Україні. При зверненні в офіс можна розраховувати на обслуговування вищого рівня, на детальне пояснення кожного пункту договору та готівковий кредит.

Отримання кредиту в стаціонарному відділенні зручне для новачків: виникає безліч питань по роботі всієї системи та виплати боргу. Кваліфікований працівник відповість на них і попередить про штрафи та комісії в разі порушення умов. Також цей варіант зручний для тієї категорії громадян, які потребують готівки –  на жаль, ще не всі покупки можна легко оплатити картою.

Але при терміновій потребі, банківська карта з необхідною сумою буде незамінна. Отримати відповідь по кредиту онлайн в Грошi всiм можна навіть за 15 хвилин. Крім цього, використовуючи інтернет-банкінг, можна пересилати гроші з однієї картки на іншу, оплачувати покупки та послуги в інтернеті, в тому числі, комунальні та банківські борги.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На офіційному сайті
 2. Через термінал самообслуговування
 3. Банківським переказом
 4. У стаціонарному відділенні

Погашення кредиту онлайн можна здійснити: через інтернет, через термінали самообслуговування, банківським переказом або через стаціонарне відділення. У разі оплати за допомогою особистого кабінету, позичальникові необхідно буде тільки вписати номер карти та дочекатись підтвердження платежу. Для всіх інших способів потрібно дізнатися заздалегідь номер кредитного договору. На основі цього номера та особистих даних, оплатити борг можна через термінал, банківську касу або інтернет-банкінг.

У разі, якщо коштів на оплату платежу немає, рекомендуємо не зволікати з часом, а звернутися до Грошi всiм безпосередньо та повідомити про це. Серед додаткових послуг є продовження платежу. Сплачуючи лише відсотки, позичальник може відсунути крайню дату повернення боргу на 10 днів. Продовжувати платіж можна необмежено.

Крім цього, з кредитним відділом можна домовитися і про дострокове повернення коштів з перерахуванням відсотків, і про часткове погашення боргу.

Гроші всім - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №964

Контактні дані:

ТОВ«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ« ВЕРОНА»

пр-т Степана Бандери8, корпус 6
04073 Київ

e-mail: info@groshivsim.com

телефон: 0 800 216 777

www: groshivsim.com

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Гроші всім

У кредитнsq компанії Грошi всiм можна оформити терміновий кредит онлайн та готівкою на суми від 500 до 15 000 гривень. Новачкам доступно тільки 3 000 гривень, але з кожним наступним виплачених фінансовим зобов'язанням, суми збільшуються. Процентна ставка – 1,9% за кожен реальний день використання грошей. Вимоги до позичальників: вік від 18 до 65 років, паспорт України та банківська карта українського банку.


Переваги і недоліки Гроші всім:

Переваги:

 • Заявка розглядається протягом 15 хвилин.
 • Мінімальний набір необхідних документів
 • Можливість оформлення і виплати кредиту готівкою в стаціонарному офісі

Недоліки:

 • Високий відсоток за кожен день використання
 • Відсутність знижок для новачків

Переваги і недоліки Гроші всім - підсумки

Кредитная компания Грошi всiм предлагает украинцам небольшие суммы в кредит по 1,9% в день. Максимальная сумма для новичка – 3000 гривен, а для постоянного клиента – 15 000 гривен. Также, кредитная компания позволяет вернуть деньги досрочно, продлить срок выплаты долга или договориться о частичном погашении кредита.

Сервис работает круглосуточно, поэтому получить квалифицированную помощь и деньги в долг можно в любое удобное для заемщика время.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Гроші всім

##  ## ######## ###### ##   ## ######## 
##  ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
## ##  ##    ##    ##   ## ##   ## 
#####  ######  ##    ##   ## ######## 
## ##  ##    ##    ##   ## ##    
##  ## ##    ##  ## ##   ## ##    
##  ## ######## ######  ####### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Гроші всім

Денис 2020-04-22 09:11:55 #845
За 15 хв вирішив питання з кредитуванням. Заповнивши заявку рішення прийняли моментально.
Богдана 2020-03-08 08:22:00 #758
Гроші на карту отримала за 25 хв .. Сервіс відмінний. Мінімум документів і ніяких поручителів.
Лариса 2019-10-13 18:02:38 #510
Подала заявку на отримання позики. Не думала що все так легко і просто. Часу витратила на все не більше 15 хв.
Света 2019-08-08 16:54:02 #309
У мене складна фінансова ситуація, чоловік на заробітках, а на шиї двоє діток. Гроші потрібні завжди. Але не скрізь мені дають кредити адже я безробітна. А в цій компанії дали! Не бійтеся, відправляйте заявки. Тут схвалюють!
Мирослава 2019-06-06 13:32:25 #237
Це дійсно хороша компанія. У важкій ситуації я взяла кредит на ремонт техніки. Я знала, що через деякий час отримаю зарплату, і буде з чого віддавати. І дійсно, все організували швидко. Діти допомогли оформити заяву через Інтернет. Гроші швидко прислали на рахунок, проблем не виникло!
Максим Поліщук 2019-06-05 17:42:46 #231
Зарахування відбулося на наступний день, що в цілому для мене не було такою великою проблемою. Мені не довелося подовжувати термін, тому я не переплатив нічого зайвого. Можна користуватися!
Василь 2019-06-04 15:22:01 #230
Потрібні були гроші в іншому місті для ремонту машини, бо не було як вернутися додому з товаром. Через 30 хвилин вже отримав потрібну суму на картку, якраз поки шукав механіка. Дуже виручили!
Олег 2019-06-03 17:24:48 #222
Позика онлайн може й обійдеться трохи дорожче, ніж в банку, але ж за їжу в кафе ми теж переплачуємо, просто цього не рахуємо...
Орест 2019-06-02 16:21:19 #219
Не виходячи з дому, отримав 1600 гривень. Немає черг, не знущаються з людини, як у банку. Отримав майже відразу після подачі заявки онлайн!
Матвій 2019-03-26 07:31:08 #167
Компанія дає багато грошей, але при цьому дуууже великий відсоток, кому як, я 1 раз взяв і мені вистачило, краще б не брав
zarik 2018-12-17 18:04:22 #73
ГРОШІ ВСІМ-это лояльная компания по оказанию финансовой помощи.Я сам брал онлайн 1500грв. на десять до зарплаты,деньги пришли через семь минут на карту.Кредит погасил досрочно,друзьям тоже посоветовал --ГРОШІ ВСІМ
Константин Бабанский 2018-12-17 17:34:06 #72
Буквально через 15 минут, в любое время дня и ночи, можно получить деньги на карточку всего лишь под 1,9% в день. А потом в течении двух недель погасить свой долг или выплатить все досрочно. Всем удобно и главное быстро.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння