Глобал Кредит

Вартість кредиту 7700 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Глобал Кредит

Сума: 8000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 10517 грн
До оплати: 18517 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: «Обирай незалежність» – акція від Глобал Кредит


Більшість людей зазвичай планує свої витрати відповідно до своїх доходів, але бувають ситуації, які неможливо передбачити. Так, наприклад, зовсім в невідповідний момент ламається побутова техніка, смартфон чи автомобіль. Вирішувати ці проблеми потрібно швидко, а в гаманці немає необхідної суми. Де ж краще шукати фінансову підтримку?

Відповідь очевидна – кращим рішенням буде оформлення миттєвого кредиту онлайн в компанії Глобал Кредит. Також досить легко та швидко можна оформити кредит готівкою в найближчому відділенні. На даний час по всій території України налічується понад 300 відділень.

Глобал Кредит відгуки

Компанія Глобал Кредит, завдяки своєму сучасному підходу до клієнта та відкритості до їх потреб, отримала довіру великої групи позичальників. Позичання в Глобал кредит – це приємний, ефективний та швидкий процес. Саме завдяки таким якостям компанія може задовольнити найвибагливіших клієнтів.

 • «Я був здивований швидкістю отримання кредиту. Залишив на сайті заявку, а за 5 хвилин гроші уже були на моїй карті. Сервіс працює на всі 5 балів.» – Станіслав, Стрий
 • «Фірма має дуже еластичний підхід до клієнта. Договір оформлюється швидко й, що найважливіше, не потрібно ні довідки про доходи, ні застави, ні поручителів, вистачило тільки паспорта та ідентифікаційного коду. Дякую.» – Ярослав, Київ
 • «Ми з чоловіком хотіли як найшвидше закінчити ремонт квартири, але витрати на нього значно перевищили наш бюджет, й на покупку останніх матеріалів у нас зовсім не було грошей. Ми вирішили скористатися кредитом, оформили його в Глобал Кредит. Через два тижні отримали зарплати та розплатилися з боргом, а помешкання до цього часу було уже готове.» – Христина, Луцьк

Як взяти кредит онлайн в Глобал Кредит крок за кроком:

 1. Створити особистий кабінет (у випадку оформлення договору на сайті)
 2. Заповнити анкету-заявку
 3. Вибрати термін та суму кредиту
 4. Дочекатись рішення
 5. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Глобал Кредит:

Вік від 18 дo 71
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Оформити кредитний договір в Глобал Кредит можна двома способами: на офіційному сайті компанії та в одному з офісів. Для цього вам потрібно приготувати чинний паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Якщо дану процедуру ви хочете здійснити у відділенні, то адресу найближчого до вас можна знайти на сайті в розділі «відділення».

Весь процес, починаючи від заповнення анкети й закінчуючи отриманням коштів, вас буде супроводжувати консультант компанії, тому при оформленні договору не повинно виникнути жодних ускладнень. Оформлюючи кредитний договір на сайті компанії, перше, що потрібно зробити – це зареєструватися та ввійти в особистий кабінет. Потім заповніть заявку, виберіть термін й суму кредитування та натисніть кнопку «відправити». Якщо на якомусь етапі виникнуть питання, то в будь-який момент ви можете зателефонувати на гарячу лінію, й фінансові спеціалісти Глоба Кредит з радістю вам допоможуть.

Після відправлення анкети вам доведеться почекати кілька хвилин на рішення. Якщо воно позитивне, вам буде запропоновано погодитись з умовами кредитування та підписати договір. Після цього гроші відразу будуть перераховані на ваш рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в Глобал Кредит

 1. Готівкою у відділенні компанії
 2. Безготівковим переводом на особисту банківську карту

Для того, щоб кожному позичальнику забезпечити комфортне отримання кредитних коштів, компанія Глобал Кредит надає можливість зробити це двома основними способами: готівкою та на особисту банківську карту.

Отримати кредит готівкою можливо в офісі компанії, попередньо оформивши кредитний договір на сайті або ж безпосередньо у відділенні. Отримати гроші на карточку можливо, як при оформлення договору онлайн, так і стаціонарно. Кредити видаються розміром від 200 до 14 999 гривень. Максимальна сума доступна тільки після кількох вдало оформлених та вчасно оплачених кредитів.

Отримати фінансову допомогу можуть навіть громадяни України, які знаходяться за кордоном. Для цього потрібно мати при собі український паспорт та українську банківську карту. Оформити договір можливо за 60 секунд, виславши на номер компанії смс з сумою та терміном кредиту, а також вказати номер карти. Проте, дана процедура на даний зараз доступна тільки для постійних клієнтів, в яких не було проблем з погашенням попередніх кредитів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою в особистому кабінеті
 2. Банківською картою в офісі компанії
 3. Готівкою в офісі компанії
 4. Готівкою в будь-якому терміналі самообслуговування
 5. Готівкою або картою в будь-якому банку.

Погасити заборгованість в Глобал Кредит можливо кількома способами. Наприклад, здійснити оплату банківською картою в особистому кабінеті. Для цього потрібно тільки зайти в кабінет та вибрати розділ «погашення кредиту», вибрати функцію «погасити повністю» або вказати суму часткової оплати та натиснути кнопку «оплатити». Так, всього за 2 хвилини ваш кредит буде погашений.

Також оплату кредиту можна здійснити картою або готівкою в найближчому відділенні компанії. Тут вам доведеться тільки вказати своє ім’я, прізвище, суму та номер договору. При оплаті кредиту в відділенні банку або в терміналах самообслуговування додатково буде потрібно вказати реквізити компанії.

При зазначенні суми погашенні слід врахувати нарахування відсотків за три наступні дні. Оскільки переказ коштів на рахунок кредитора зазвичай не відбувається моментально й може тривати від одного до трьох робочих днів. А кредит буде вважатися закритим тільки після надходження коштів на рахунок компанії.

Глобал Кредит - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 96

Контактні дані:

ТОВ «Глобал Кредит»

шосе Харківське, 53
02175 Київ

e-mail:

телефон: (044) 466-28-88

www: globalcredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 09:00-20:00
Субота: 09:00-17:00
Неділя: 09:00-15:00
Заповніть заявку

Опис Глобал Кредит

Глобал Кредит працює на рику з 2012 року. Послуги компанії призначені для фізичних осіб, які потребують грошової підтримки для урегулювання фінансових проблем. Максимальна сума позики це – 14 999 гривень, яку можна повернути на протязі 30 днів. Заявку на кредит можна оформити в будь-який час доби на сайті компанії або в одному з стаціонарних відділень з 9:00 до 20:00. Денна відсоткова ставка дорівнює 2%, проте іноді компанія робить знижки для своїх клієнтів або проводить різні розіграші, що дозволяє отримати кредит за більш вигідним тарифом.


Переваги і недоліки Глобал Кредит:

Переваги:

 • Для оформлення кредиту не потрібні документи, що підтверджують кредитоспроможність
 • Отримати кредит можуть навіть студенти та пенсіонери
 • На оформлення договору та отримання грошей при повторному зверненні потрібно 5 хвилин
 • Можливість оформлення кредиту за допомогою смс-запиту
 • Є можливість продовження кредитного договору

Недоліки:

 • Неможливо оформити наступний кредитний договір, не погасивши попереднього

Переваги і недоліки Глобал Кредит - підсумки

Глобал Кредит піклується про добробут своїх позичальників й намагається запевнити якомога краще обслуговування та найкращі умови кредитування. Дана компанія одна з небагатьох на українському ринку пропонує отримати кредитні кошти за лічені хвилини. Здійснити оформлення кредитного договору можливо, як в офісі компанії, так і в режимі онлайн. Гроші отримати також можна або готівкою, або на банківську карту. Суттєвою перевагою являється можливість отримання наступного кредиту тільки за 5 хвилин, а також отримання кредиту на карту за допомогою смс-запиту всього за 60 секунд.

Заповніть заявку


Додати відгук про Глобал Кредит

########   ###  ##   ## ######## ####### 
##   ##  ## ##  ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##    ##   ## 
######## ##   ## ######### ######  ##   ## 
##   ## ######### ##   ## ##    ## ## ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
######## ##   ## ##   ## ######## ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння