Євро Гроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 6500 грн
Термін кредиту 23 дн.

Вартість кредиту онлайн в Євро Гроші

Сума: 6500 грн
Час: 28 дн.
Вартість: 4550 грн
До оплати: 11050 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Євро Гроші – це компанія, яка розуміє потреби кожного клієнта й готова йти на зустріч в будь-який ситуаціях. Для того, щоб отримати гроші, вам не доведеться пояснювати, для чого вони вам та збирати купу документів. Отримати кредит онлайн в Україні зараз просто, як ніколи. А все це завдяки сучасному онлайн-сервісу цієї компанії та вигідним та простим умовам кредитування.

Євро Гроші відгуки

Євро Гроші – це сучасна кредитна компанія, яка користується великою популярністю серед громадян України. Люди обирають саме цього кредитора завдяки лояльному ставленню до кожного клієнта, оперативному опрацюванню заявок, миттєвому переказу коштів, а також простим та вигідним умовам кредитування. Хороші відгуки клієнтів неодноразово підтверджують професіоналізм та надійність цієї компанії.

 • Зручний споcіб швидко отримати гроші навіть не виходячи з дому. - Ярослава
 • Потрібно було в терміновому порядку сплатити за навчання доньки а до получки ще тиждень ось і довелося звернутися в кредитну організацію. Маючи при собі мінімум документів я за 15 хв отримав очікув... - Броніслав
 • Шукав де взяти пару тисяч і згадав про кредитування онлайн. Мені 18 плюсом є що тут дають кредит з 18. Все досить просто паспорт код мобільник і карта банківська. Без довідок про доходи я отримав щ... - Милослав

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Євро Гроші крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму кредитування
 2. Заповніть та відправте заявку
 3. Отримайте рішення
 4. Підпишіть договір
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Євро Гроші:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Процес оформлення та отримання кредиту онлайн в Євро Гроші досить простий й не забере у вас надто багато часу. Все, що вам знадобиться для отримання кредиту – це паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта, мобільний телефон й електронна скринька, а також будь-який пристрій з доступом в інтернет.

Підготувавши всі необхідні речі, зайдіть на сайт компанії та на калькуляторі виберіть суму кредиту та термін, на який потрібні гроші. Натиснувши кнопку «отримати кредит», перед вами відкриється анкета, в якій потрібно заповнити всі поля, вказавши особисті та контактні дані. Потім відправте заявку й дочекайтеся рішення.

Якщо рішення прийняте на вашу користь й вам схвалений кредит, в зазначеному полі вкажіть дані банківської карти та пройдіть її перевірку. Верифікувати карту також досить просто, потрібно тільки вказати заблоковану суму на вашому рахунку. Ця процедура є обов’язковою, адже в такий спосіб компанія перевіряє, чи дійсно особа, на яку оформлюється кредит є власником карти.

І останнє, що залишається – це дочекатися рішення й підписати договір. Підписання договору відбувається за допомогою електронного підпису, тобто спеціального одноразового коду, який ви отримаєте на номер телефону, вказаного вами в заявці.


Способи отримання кредиту онлайн в Євро Гроші

1. На українську банківську карту

Отримати кредитні кошти в компанії Євро Гроші можливо тільки на українську банківську карту. Гроші надходять на рахунок позичальника відразу після підписання кредитного договору. Цей спосіб надання кредиту є одним із найзручніших, адже завдяки йому можливість отримати фінансову підтримку мають люди, які живуть у віддалених селах, де немає банків чи інших фінансових установ. А також ті особи, які не мають можливості відвідати банки, через брак часу або ж просто потребують грошей терміново.

Клієнти, які звертаються за позикою в Євро Гроші вперше можуть розраховувати на суму до 2 000 гривень. При наступних зверненнях, ця сума збільшується до 3 000 гривень. Позичальник з хорошою кредитною історією мають можливість отримати 7 000 гривень. Максимальний термін, на який можна оформити договір – це 30 днів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Карткою в особистому кабінеті
 2. За допомогою інтернет-банкінгу
 3. Банківським переказом
 4. В терміналах обслуговування

Для того, щоб кожному клієнту було зручно погасити кредит, компанія пропонує на вибір кілька способів: погашення платіжною карткою на сайті компанії, в інтернет- банкінгу, банківським переказом або ж в терміналах самообслуговування. Головне правило, якого потрібно дотримуватися – це проведення платежу в термін. Старайтесь пам’ятати про це правило й завжди його дотримуватись.

Якщо з якихось причин, ви не можете вчасно погасити заборгованість, то обов’язково скористайтеся послугою пролонгації. Дана послуга не передбачає додаткових оплат, потрібно оплатити тільки суму нарахованих відсотків й програма автоматично продовжує термін кредиту на вибраний вами перiод. Крім цього, кожен клієнт може достроково погасити договір в будь-який зручний для себе час. За це теж не передбачається жодних додаткових платежів. До сплати будуть нараховані тільки відсотки за фактичні дні користування коштами та основна сума кредиту.

Євро Гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №117

Контактні дані:

ТОВ "Кредитна установа Європейска кредитна група"

Хорива1А
04071 Київ

e-mail: info@eurogroshi.com.ua

телефон: +38 (044) -228-42-82

www: eurogroshi.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Євро Гроші

Євро Гроші вийшла на ринок мікрокредитування в Україні в 2016 році. Компанія надає миттєві позики та кредити онлайн розміром від 1 000 до 7 000 гривень. Проте, для нових клієнтів можливо оформити кредит тільки на 2 000 гривень. Гроші видаються без довідок про доходи та інших документів, що підтверджують кредитоспроможність позичальника. Відсоткова ставка складає 1,9% в день. Час від часу компанія проводить різні конкурси та акції, а також надає знижки постійним клієнтам, що дозволяє отримувати позики на ще вигідніших умовах.


Переваги і недоліки Євро Гроші:

Переваги:

 • Прості та зрозумілі умови кредитування
 • Висока швидкість опрацювання заявок
 • Доступність з будь-якого куточку України
 • Відсутність зайвої бюрократії
 • Відсутність прихованих платежів та комісій

Недоліки:

 • Без доступу в інтернет неможливо оформити кредит
 • Гроші перераховуються виключно на банківську карту

Переваги і недоліки Євро Гроші - підсумки

Євро Гроші являється однією з найкращих українських кредитних компаній. Тут працюють справді професіонали своєї справи. Основна мета даної компанії – це надання українцям дійсно якісного обслуговування, а також створення простих та доступних умов кредитування для кожного громадянина. Компанія турбується про свої клієнтів і старається постійно радувати їх різними конкурсами, розіграшами та знижками. Євро Гроші упевнено можна назвати кредитором справді європейського рівня.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Євро Гроші

##   ## ##  ## ##   ## ##   ##    ## 
##   ## ## ##  ##  ## ##   ##    ## 
##   ##  ####   ## ##  ##   ##    ## 
#########  ##    ###  ##   ##    ## 
##   ##  ##   ## ##  ##   ## ##  ## 
##   ##  ##   ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ##  ##  ##   ## #######  ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Євро Гроші

Ярослава 2019-09-10 15:35:16 #469
Зручний споcіб швидко отримати гроші навіть не виходячи з дому.
Броніслав 2019-01-30 15:42:43 #124
Потрібно було в терміновому порядку сплатити за навчання доньки а до получки ще тиждень ось і довелося звернутися в кредитну організацію. Маючи при собі мінімум документів я за 15 хв отримав очікувану суму. Умови мене влаштували.
Милослав 2019-01-11 09:30:01 #108
Шукав де взяти пару тисяч і згадав про кредитування онлайн. Мені 18 плюсом є що тут дають кредит з 18. Все досить просто паспорт код мобільник і карта банківська. Без довідок про доходи я отримав що хотів.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння