Євро Гроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5500 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Євро Гроші

Сума: 6000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2394 грн
До оплати: 8394 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Євро Гроші – це компанія, яка розуміє потреби кожного клієнта й готова йти на зустріч в будь-який ситуаціях. Для того, щоб отримати гроші, вам не доведеться пояснювати, для чого вони вам та збирати купу документів. Отримати кредит онлайн в Україні зараз просто, як ніколи. А все це завдяки сучасному онлайн-сервісу цієї компанії та вигідним та простим умовам кредитування.

Євро Гроші відгуки

Євро Гроші – це сучасна кредитна компанія, яка користується великою популярністю серед громадян України. Люди обирають саме цього кредитора завдяки лояльному ставленню до кожного клієнта, оперативному опрацюванню заявок, миттєвому переказу коштів, а також простим та вигідним умовам кредитування. Хороші відгуки клієнтів неодноразово підтверджують професіоналізм та надійність цієї компанії.

 • «Я уже став постійним клієнтом компанії Євро Гроші. Оформив тут  нещодавно п’ятий кредит онлайн. Хочу подякувати працівникам цієї компаніє за хороше надання послуг. Особливо мені подобається те, що можна самому вирішувати чи продовжувати термін позики, чи навпаки погасити скоріше. Все працює на тверду п’ятірку. Дуже дякую.» – Максим, Київ
 • «Несподівано зламався ноутбук. Ремонт виявися набагато дорожчим ніж я сподівалась, тому прийшлось шукати де можна позичити. В інтернеті натрапила на Євро Гроші, швидко заповнила заявку й оформила договір, гроші на карту прийшли дуже швидко. Велике спасибі. Справді виручили, в потрібний момент.» – Діана, Харків
 • «Я навіть не знав, що в Україні можливо отримати кредитит онлайн на карту.  Оформив такий договір в Євро гроші. Чулове обслуговування. При необхідності буду звертатися ще.» – Микола, Івано-Франківськ

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Євро Гроші крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму кредитування
 2. Заповніть та відправте заявку
 3. Отримайте рішення
 4. Підпишіть договір
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Євро Гроші:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Процес оформлення та отримання кредиту онлайн в Євро Гроші досить простий й не забере у вас надто багато часу. Все, що вам знадобиться для отримання кредиту – це паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта, мобільний телефон й електронна скринька, а також будь-який пристрій з доступом в інтернет.

Підготувавши всі необхідні речі, зайдіть на сайт компанії та на калькуляторі виберіть суму кредиту та термін, на який потрібні гроші. Натиснувши кнопку «отримати кредит», перед вами відкриється анкета, в якій потрібно заповнити всі поля, вказавши особисті та контактні дані. Потім відправте заявку й дочекайтеся рішення.

Якщо рішення прийняте на вашу користь й вам схвалений кредит, в зазначеному полі вкажіть дані банківської карти та пройдіть її перевірку. Верифікувати карту також досить просто, потрібно тільки вказати заблоковану суму на вашому рахунку. Ця процедура є обов’язковою, адже в такий спосіб компанія перевіряє, чи дійсно особа, на яку оформлюється кредит є власником карти.

І останнє, що залишається – це дочекатися рішення й підписати договір. Підписання договору відбувається за допомогою електронного підпису, тобто спеціального одноразового коду, який ви отримаєте на номер телефону, вказаного вами в заявці.


Способи отримання кредиту онлайн в Євро Гроші

1. На українську банківську карту

Отримати кредитні кошти в компанії Євро Гроші можливо тільки на українську банківську карту. Гроші надходять на рахунок позичальника відразу після підписання кредитного договору. Цей спосіб надання кредиту є одним із найзручніших, адже завдяки йому можливість отримати фінансову підтримку мають люди, які живуть у віддалених селах, де немає банків чи інших фінансових установ. А також ті особи, які не мають можливості відвідати банки, через брак часу або ж просто потребують грошей терміново.

Клієнти, які звертаються за позикою в Євро Гроші вперше можуть розраховувати на суму до 2 000 гривень. При наступних зверненнях, ця сума збільшується до 3 000 гривень. Позичальник з хорошою кредитною історією мають можливість отримати 7 000 гривень. Максимальний термін, на який можна оформити договір – це 30 днів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Карткою в особистому кабінеті
 2. За допомогою інтернет-банкінгу
 3. Банківським переказом
 4. В терміналах обслуговування

Для того, щоб кожному клієнту було зручно погасити кредит, компанія пропонує на вибір кілька способів: погашення платіжною карткою на сайті компанії, в інтернет- банкінгу, банківським переказом або ж в терміналах самообслуговування. Головне правило, якого потрібно дотримуватися – це проведення платежу в термін. Старайтесь пам’ятати про це правило й завжди його дотримуватись.

Якщо з якихось причин, ви не можете вчасно погасити заборгованість, то обов’язково скористайтеся послугою пролонгації. Дана послуга не передбачає додаткових оплат, потрібно оплатити тільки суму нарахованих відсотків й програма автоматично продовжує термін кредиту на вибраний вами перiод. Крім цього, кожен клієнт може достроково погасити договір в будь-який зручний для себе час. За це теж не передбачається жодних додаткових платежів. До сплати будуть нараховані тільки відсотки за фактичні дні користування коштами та основна сума кредиту.

Євро Гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №117

Контактні дані:

ТОВ "Кредитна установа Європейска кредитна група"

Хорива 1А
04071 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: +38 (044) -228-42-82

www: eurogroshi.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Євро Гроші

Євро Гроші вийшла на ринок мікрокредитування в Україні в 2016 році. Компанія надає миттєві позики та кредити онлайн розміром від 1 000 до 7 000 гривень. Проте, для нових клієнтів можливо оформити кредит тільки на 2 000 гривень. Гроші видаються без довідок про доходи та інших документів, що підтверджують кредитоспроможність позичальника. Відсоткова ставка складає 1,9% в день. Час від часу компанія проводить різні конкурси та акції, а також надає знижки постійним клієнтам, що дозволяє отримувати позики на ще вигідніших умовах.


Переваги і недоліки Євро Гроші:

Переваги:

 • Прості та зрозумілі умови кредитування
 • Висока швидкість опрацювання заявок
 • Доступність з будь-якого куточку України
 • Відсутність зайвої бюрократії
 • Відсутність прихованих платежів та комісій

Недоліки:

 • Без доступу в інтернет неможливо оформити кредит
 • Гроші перераховуються виключно на банківську карту

Переваги і недоліки Євро Гроші - підсумки

Євро Гроші являється однією з найкращих українських кредитних компаній. Тут працюють справді професіонали своєї справи. Основна мета даної компанії – це надання українцям дійсно якісного обслуговування, а також створення простих та доступних умов кредитування для кожного громадянина. Компанія турбується про свої клієнтів і старається постійно радувати їх різними конкурсами, розіграшами та знижками. Євро Гроші упевнено можна назвати кредитором справді європейського рівня.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Євро Гроші

 ####### #### ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ## ###  ### ##   ## ##  ## 
##   ## ## #### #### ##   ## ## ##  
##   ## ## ## ### ## ##   ## #####  
## ## ## ## ##   ## ##   ## ## ##  
##  ##  ## ##   ## ##   ## ##  ## 
 ##### ## #### ##   ## ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Євро Гроші

Ярослава 2019-09-10 15:35:16 #469
Зручний споcіб швидко отримати гроші навіть не виходячи з дому.
Броніслав 2019-01-30 15:42:43 #124
Потрібно було в терміновому порядку сплатити за навчання доньки а до получки ще тиждень ось і довелося звернутися в кредитну організацію. Маючи при собі мінімум документів я за 15 хв отримав очікувану суму. Умови мене влаштували.
Милослав 2019-01-11 09:30:01 #108
Шукав де взяти пару тисяч і згадав про кредитування онлайн. Мені 18 плюсом є що тут дають кредит з 18. Все досить просто паспорт код мобільник і карта банківська. Без довідок про доходи я отримав що хотів.

Дивіться також:

Додати до порівняння