Кредит 365

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Кредит 365

Сума: 10000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2058 грн
До оплати: 12058 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредит 365 працює в сфері кредитування з 2013 року і пропонує своїм клієнтам вигідні та надійні умови надання кредитов онлайн. Компанія постійно удосконалює свій інтернет-сервіс й підлаштовується під потреби клієнтів. На даний час у Кредит 365 можна оформити миттєвий кредит онлайн на карту протягом 15 хвилин вiд 500 до 4 000 гривень. При вдалому погашенні першого кредиту доступна сума збільшується до 20 000 гривень, а процентна ставка становить од 0,7% за день.

Перший кредит: До 4 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 8-10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Низька процентна ставка
Найважливіший недолік: Невелика сума першого кредиту
Бонусна програма: Вже при першому кредиті клієнт може отримати знижку до 30%

Кредит 365 відгуки

Credit365 – це одна з найкращих кредитних компаній України, адже кредит онлайн тут можливо отримати за лічені хвилини, без довідки про доходи, поручителів та бюрократії, саме тоді, коли вам потрібно. Компанія працює за принципом оперативності та прозорості, тому клієнти довіряють Кредит 365 й скориставшись її послугами один раз, залишаються постійними клієнтами.

 • Надійна компанія в сфері надання фінансових послуг. Звертався в черговий раз і не отримав відмову у важкий фінансової ситуації. На заповнення заявки пішло трохи більше 30 хв. - Андрій
 • Потрібно було зустріти дружину з рід будинку. Як завжди грошей не вистачає. Вирішив спробувати онлайн банкінг. Подав заявку на яку пішло на заповнення 10 хв і ще 5 чекав результату. Добре що не від... - Степан
 • Спасибі таким компаніям які кредитує хоч інедолгострочний кредит але бувають важкі моменти виручаєте. Все швидко і комфортно. - Руслан

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Кредит 365 крок за кроком:

 1. Виберіть необхiдну суму та срок на сайтi credit365.ua
 2. Заповніть анкету
 3. Пройдіть верифікацію картки
 4. Підпишіть договір
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Кредит 365:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=zyrZfqyCp70

Щоб оформити кредит онлайн в Кредит 365, оберіть бажаний термін та необхідну суму за допомогою зручного кредитного калькулятора. Натиснувши «Оформити кредит», для вас відкриється вікно з реєстрацією в особистому кабінеті. Тут необхідно ввести контактні дані: номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Зареєструвавшись, увійдіть в домашній кабінет та заповніть коротку заявку на кредит, ця процедура забере у вас не більше 5 хвилин. В ній потрібно зазначити контактну та особисту інформацію, вказати дані паспорта та коду. 

В наступному вікні вкажіть номер банківської карти, дату до якої вона діє та CVV-код (три останні цифри на зворотній стороні карти). Натиснувши кнопку «Підтвердити», на рахунку автоматично блокується сума до 1 гривні, наприклад 0,56 грн. Для того, щоб підтвердити, що дійсно ви є власником карти, у спеціальному полі впишіть заблоковану суму. 

Після вашого підтвердження заблокована сума розблокується протягом 2-3 хвилин. Тепер вам залишається дочекатись відповіді на вашу заявку. Якщо рішення позитивне, вам буде запропоновано підписати договір позики за допомогою коду з СМС повідомлення.


Способи отримання кредиту онлайн в Кредит 365

1.На карту будь-якого банку

Мікрофінансова організація Кредит 365 надає своїм клієнтам кредитні кошти найбільш зручним та надійним способом. А саме, на банківські карти міжнародної платіжної системи MasterCard і VISA. Головна умова: карта повинна бути випущена одним із банків України й оформлена обов’язково на ім’я позичальника. 

Перерахунок грошей відбувається миттєво, одразу після оформлення та підписання договору позики. Користувачі онлайн-сервісу компанії можуть розраховувати на суму кредита в розмірі від 500 до 4 000 гривень (для постійних клієнтів сума збільшується до 20 000 гривень), яку необхідно повернути разом з нарахованими відсотками в строк від 7 до 30 днів. 

Якщо вчасно погасити борг не вдається, можна скористатися послугою продовження кредиту. Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів. Також є послуга дострокового погашення борга – це дозволить вам зекономити значну суму на кредиті.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті.
 2. За допомогою інтернет-банкінгу.
 3. На інтернет сервісах EasyPay.
 4. В терміналі ПриватБанку, iBox та Easy Pay.
 5. У відділенні банку.

В особистому кабінеті ви можете погасити позику будь-якою банківською картою. Якщо карта, з якої ви хочете здійснити оплату, не була прив’язана до вашого кабінету раніше, необхідно ввести дані картки, суму оплати та натиснути кнопку «оплатити». Після цього підтвердіть платіж за допомогою коду отриманого в СМС.

Щоб погасити кредит за допомогою інтернет-банкінгу, виберіть розділ «Мої платежі» та в необхідному полі впишіть код ЄДРПОУ компанії Кредит 365, його можна знайти на сайті в розділі «Контакти й реквізити». В полі одержувача потрібно вказати ТОВ «АІА ФІНАНС ГРУП», а в «Призначенні платежу» вкажіть своє ім’я, прізвище, по батькові та наберіть «платіж за кредитом», в наступному рядку зазначте суму оплати й підтвердіть оплату.

Також, для погашення боргу можете скористатися терміналами ПриватБанку або iBox й Easy Pay. Тут все дуже просто: виберіть на моніторі відповідну функцію, у випадку терміналу ПриватБанку – це «Оплата інших послуг», у випадку iBox або Easy Pay – це «Банки та страхування». Потім виберіть компанію Кредит 365, вкажіть свої дані, суму оплати, номер договору, призначення платежу та заплатіть гроші.

Кредит 365 - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 877

Контактні дані:

ТОВ "АІА ФІНАНС ГРУП"

Михайлівська15/1 Б
01001 Київ

e-mail: info@credit365.ua

телефон: 0 800-210-365

www: credit365.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Кредит 365

Всі мріють бути фінансово незалежними та ні в чому собі не відмовляти. Та на жаль реалії життя такі, що часто не вистачає на звичайні побутові потреби. Багато людей живе, так би мовити, від зарплати до зарплати. А коли з’являються непередбачувані витрати, буває, що не завжди можливо в когось позичити. Але вихід є – можна звернутися за позикою в Кредит365 – це надійна і порядна компанія, результатом роботи якої є тисячі задоволених клієнтів. В ній працюють професіонали своєї справи, тому надання позик відбувається на найвищому рівні та максимально швидко. 


Переваги і недоліки Кредит 365:

Переваги:

 • Бонусна програма для постійних клієнтів
 • Знижка на перший кредит
 • Для оформлення потрібен тільки паспорт і код
 • Можливість продовження кредиту
 • Рішення приймається за 15 хвилин

Недоліки:

 • Немає стаціонарних відділень
 • Отримання грошей тільки на банківську карту

Переваги і недоліки Кредит 365 - підсумки

Credit365 цінує своїх клієнтів, тому завжди відноситься до них з розумінням та повагою. Спеціалістами компанії була розроблена спеціальна програма накопичення бонусів, яка дозволяє постійним клієнтам значно заощаджувати на кредитах. Також варто оцінити високу швидкість роботи сайту та практично найнижчу відсоткову ставку за день уживання грошей

В цілому компанія Кредит 365 робить все можливе для того, щоб зробити кредитування по справжньому вигідним та зручним. Головні принципи: це прозорість, зручність, оперативність.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Кредит 365

 ######  ####### ######## #### ##   ## 
##  ## ##   ## ##    ## ##   ## 
##    ##   ## ##    ## ##   ## 
##  #### ##   ## ######  ## ######### 
##  ## ##   ## ##    ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##    ## ##   ## 
 ######  ####### ##    #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Кредит 365

Андрій 2020-01-27 19:38:26 #695
Надійна компанія в сфері надання фінансових послуг. Звертався в черговий раз і не отримав відмову у важкий фінансової ситуації. На заповнення заявки пішло трохи більше 30 хв.
Степан 2019-12-05 09:26:15 #647
Потрібно було зустріти дружину з рід будинку. Як завжди грошей не вистачає. Вирішив спробувати онлайн банкінг. Подав заявку на яку пішло на заповнення 10 хв і ще 5 чекав результату. Добре що не відмовили. Не знаю що б робив без вас.
Руслан 2019-10-14 10:36:51 #514
Спасибі таким компаніям які кредитує хоч інедолгострочний кредит але бувають важкі моменти виручаєте. Все швидко і комфортно.
Максим 2019-08-29 08:54:04 #412
Мою заявку оформили за 20 хв великий плюс мінімум документів і погасити кредит також зручно. Умови відмінні за відсотками на короткий термін кредитування.
Представитель Credit365 2020-04-07 22:56:46 #803
Доброго дня, Максим! Дякуємо за Ваш відгук і відмінну оцінку нашому сервісу.
Антоніна 2019-08-19 23:21:25 #362
Завжди користуюсь послугами саме цієї компанії, адже тут максимально швидко працює сервіс. Оформити кредит вдається за 15 хвилин
Представитель Credit365 2020-04-07 22:57:48 #804
Доброго дня, Антоніна! Дякуємо за Ваш відгук. Ми працюємо кожного дня, щоб Ви могли отримати кредит швидко та зручно.
Женя 2019-08-19 23:18:45 #361
Користуюсь серісом уже два роки. Звичайно, не регалюрано, а тільки у виняткових ситуаціях. Але роботою компанії дуже задоволений, адежзавди впевнений, що можу розраховувати на фінансову підтримку в будь-який час та будь-де.
Представитель Credit365 2020-04-21 23:05:25 #844
Доброго дня, Женя! Дякуємо за Ваш відгук. Credit365 завжди допоможе Вам вирішіти фінансові задачі швидко. Ваша Команда Credit365!
Павло 2019-08-19 23:11:52 #360
Ніколи не думав, що оформити креит можєна так швико і бкз окументів, а о того ж не ивходячи з Дому. Про компаніяю дізнався від друга. Вирішив спробувтаи, і вдалось навіть з першого разую
Представитель Credit365 2020-04-21 23:01:44 #843
Доброго дня, Павло! Дякуємо за Ваш відгук і відмінну оцінку нашому сервісу. Ми кожного дня працюємо заради Вас. Наша кредитна програма дозволяє не тільки отримати кредит швидко, а також сплатити його вигідніше. Ваша Команда Credit365!
Наташа, Львів 2019-08-19 23:09:43 #359
Сервіс справді супер!
Представитель Credit365 2020-04-21 22:59:32 #842
Доброго дня, Наташа! Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашому сервісу. Спеціалісти Credit365 працюють, щоб Ви могли отримати кредит швидко та легко. Ваша Команда Credit365!
Назар, Стрий 2019-08-19 23:07:23 #358
Хороша компанія. Моуж рекомендувати
Представитель Credit365 2020-04-21 22:49:52 #841
Доброго дня, Назар! Дякуємо за Ваш відгук і рекомендації. Credit365 завжди допоможе. Ваша Команда Credit365!
Макс Коваль 2019-07-30 21:56:08 #297
Я кілька разів користувався послугами Кредит 365, і був дуже задоволений. Не дивлячись на те, що в мене вже були прострочені кредити у банку, у 365 я все ж зміг отримати позику на 21 день. Відсотки адекватні, без прихованих комісій. Рекомендую тим, у кого немає іншого вибору!
Представитель Credit365 2020-04-21 22:35:30 #840
Доброго дня, Макс! Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що Ви обираєте саме Credit365. Ваша Команда Credit365!
Олександр, Тульчин 2019-07-03 22:00:36 #261
Дуже хороші умови кредитування та низькі процентні ставки. Кредит отримав, все пройшло чудово, а повернув позику вже через кілька днів без проблем. Додатково отримав смс, що якщо захочу знову позичити, можу розраховувати на більшу суму. Я рекомендував їх своїм друзям, тому що компанія дійсно хороша.
Представитель Credit365 2020-04-20 23:28:20 #835
Доброго дня, Олександр! Дякуємо за Ваші рекомендації і приємний відгук. Credit365 створений, щоб допомагати вирішувати складні сітуації. Ваша команда Credit365!
Inna 2019-05-16 16:38:15 #208
класна компанія, швидко та надійно допомагають всім. рекомендую.
Представитель Credit365 2020-04-20 23:21:38 #834
Доброго дня, Inna! Дякуємо за Ваш відгук і відмінну оцінку нашому сервісу. Ваші рекомендації дуже важливі для нас. Ваша команда Credit365!
Inna 2019-04-24 06:44:14 #202
Хороший сервіс,швидке рішення , адекватні відсотки
Представитель Credit365 2020-04-20 23:18:31 #833
Доброго дня, Inna! Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди раді допомогти Вам. Навіть у складних фінансових ситуаціях Credit365 допоможе. Завжди можете сподіватись на це. Ваша команда Credit365!
Богуслава 2019-01-31 16:23:19 #129
На ювілей батьків хотіла зробити хороший подарунок а фінансів немає ось і звернулася в кредитну організацію і оформила позику по процентній ставці все влаштувало. За пів години гроші на карті я щаслива.
Представитель Credit365 2020-04-20 23:05:16 #832
Доброго дня, Богуслава! Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашому сервісу. Credit365 створен, щоб допомагати. Нам дуже приємно, що він виконує свої функції. Ваша команда Credit365!
ірина 2019-01-09 08:20:58 #97
Користуюся послугами вже не перший раз оформлення заявки швидке протягом 15 хвилин. Потрібно мінімум документів великий плюс відсотки нараховуються невисокі. Я задоволена сервісом.
Представитель Credit365 2020-04-20 22:49:40 #831
Доброго дня, Ірина! Дякуємо за Ваш відгук і відмінну оцінку нашому сервісу. Ми раді, що Ви завжди обираєте Credit365. Сподіваємось, ми й надалі будемо свівпрацювати. Ваша команда Credit365!
Марта Вишивана 2018-12-28 16:23:35 #86
Дуже швидкий та зручний сервіс гроші на картку приходять одразу реєстрація не займає багато часу та зусиль. Якщо потрібно взяти позику то рекомендую скористатись послугами даної компанії.
Представитель Credit365 2020-04-20 22:41:55 #830
Доброго дня, Марта! Дякуємо за Ваш відгук і рекомендації. Дуже приємно, що Ви обрали саме наш сервіс! Ваша команда Сredit365!

Дивіться також:

Додати до порівняння