Credit365

Заповніть заявку
Вартість кредиту 4700 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Credit365

Сума: 5000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 875 грн
До оплати: 5875 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Всі мріють бути фінансово незалежними та ні в чому собі не відмовляти. Та на жаль реалії життя такі, що часто не вистачає на звичайні побутові потреби. Багато людей живе, так би мовити, від зарплати до зарплати. А коли з’являються непередбачувані витрати, буває, що не завжди можливо в когось позичити. Але вихід є – можна звернутися за позикою в одну з компаній мікрокредитування.

Кредит365 – це надійна і порядна компанія, результатом роботи якої є тисячі задоволених клієнтів. В ній працюють справді професіонали своєї справи, тому надання позик відбувається на найвищому рівні та максимально швидко. Якщо вам терміновo потрібнi грошi на карту – це компанія саме для вас.

Credit365 відгуки

Credit365 – це одна з найкращих кредитних компанiй України, адже кредит онлйн можливо отримати за лічені хвилини, без довідки про доходи, поручителів та бюрократії, саме тоді, коли вам потрібно. Компанія працює за принципом оперативності та прозорості, тому клієнти довіряють Credit365 й скориставшись її послугами один раз, залишаються постійними клієнтами.

 • «Терміново було потрібно заплатити за навчання дочки, а тут як на зло, затримали зарплату. Друзів турбувати з цього приводу не хотілося. Оформив кредит в Кредит365.  Дякую компанії за оперативну роботу!» – Василь, Чернівці
 • «Дуже добре, що є такі компанії як КУредит365, вони дійсно виручають в складних ситуаціях. Оформити кредит вдалося з першого разу. За 20 хвилин гроші були на моїй картці. » – Максим, Кривий Ріг
 • «Я вже користуюся послугами компанії майже рік. Про Кредит365 можу сказати тільки хороше. Завжди кредити сплачую вчасно, а іноді навіть достроково, тому переплачувати багато не доводиться» – Діана, Миколаїв

Як взяти кредит онлайн в Credit365 крок за кроком:

 1. Виберіть
 2. Зареєструйтеся
 3. Заповніть анкету
 4. Пройдіть верифікацію картки
 5. Підпишіть договір
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Credit365:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=zyrZfqyCp70

Щоб оформити кредит онлайн в Кредит365 оберіть бажаний термін та необхідну суму, скористайтеся для цього зручним кредитним калькулятором. Натиснувши «Оформити кредит», для вас відкриється вікно з реєстрацією в особистому кабінеті. Тут необхідно ввести контактні дані: номер мобільного телефону та адресу електронно пошти. Потім придумайте пароль та натисніть «Далі».

Протягом 1-2 хвилин на вашу електрону адресу і телефон прийде повідомлення з кодом для підтвердження реєстрації. Введіть їх в зазначені поля – це потрібно для того, щоб перевірити чи вказаний телефон і електронна адреса належать саме вам.

Зареєструвавшись, увійдіть в домашній кабінет та заповніть коротку заявку на кредит, ця процедура забере у вас не більше 5 хвилин. В ній потрібно зазначити контактну та особисту інформацію, вказати дані паспорта та коду. Потім, ознайомтеся з правилами надання позики, підтвердьте вашу згоду та надішліть заявку.

В наступному вікні вкажіть номер банківської карти, дату до якої вона діє та CVV-код (три останні цифри на зворотній стороні карти). Натиснувши кнопку «Підтвердити», на рахунку автоматично заблокується сума до 1 гривні, наприклад 0,56 грн. Для того, щоб підтвердити, що дійсно ви є власником карти, у спеціальному полі впишіть заблоковану суму.

Після вашого підтвердження заблокована сума розблокується протягом 2-3 хвилин. Тепер вам залишається дочекатись відповіді на вашу заявку. Якщо рішення позитивне, вам буде запропоновано підписати договір позики за допомогою коду з СМС повідомлення. Як тільки ви погодитесь з умовами договору та підпишете його, гроші миттєво будуть перераховані на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в Credit365

1.На карту будь-якого банку

Мікрфінансова організація Кредит365 надає своїм клієнтам кредитні кошти найбільш зручним та надійним способом. А саме, на банківські карти міжнародної платіжної системи MasterCard і VISA. Головна умова: карта повинна бути випущена одним із банків України й оформлена обов’язково на ім’я позичальника.

Перерахунок грошей відбувається миттєво, одразу після оформлення та підписання договору позики. Користувачі онлайн-сервісу компанії можуть розраховувати на суму кредита в розмірі від 500 до 3 000 гривень (для постійних клієнтів сума збільшується до 10 000 гривень), яку необхідно повернути разом з нарахованими відсотками в строк від 7 до 30 днів.

Якщо вчасно погасити борг не вдається, можна скористатися послугою продовження кредиту. Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів. Також є послуга дострокового погашення борга – це дозволить вам зекономити значну суму на кредиті.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті
 2. За допомогою інтернет-банкінгу
 3. На інтернет сервісах EasyPay
 4. В терміналі ПриватБанку
 5. В терміналах iBox та Easy Pay.
 6. У відділенні банку

В особистому кабінеті ви можете погасити позику будь-якою банківською картою. Для цього в розділі «Мої кредити» натисніть кнопку «Погасити кредит». Потім потрібно вибрати карту для проведення платежу. Якщо карта, з якої ви хочете здійснити оплату, не була прив’язана до вашого кабінету раніше, необхідно ввести дані картки, суму оплати та натиснути кнопку «оплатити». Після цього підтвердіть платіж за допомогою коду отриманого в СМС.

Щоб погасити кредит за допомогою інтернет-банкінгу, виберіть розділ «Мої платежі» та в необхідному полі впишіть код ЄДРПОУ компанії Credit365, його можна знайти на сайті в розділі «Контакти й реквізити». В полі одержувача потрібно вказати ТОВ «АІА ФІНАНС ГРУП», а в «Призначенні платежу» вкажіть своє ім’я, прізвище, по батькові та наберіть «платіж за кредитом», в наступному рядку зазначте суму оплати й підтвердіть оплату.

Також, для погашення боргу можете скористатися  терміналами ПриватБанку або iBox й Easy Pay. Тут все дуже просто: виберіть на моніторі  відповідну функцію, у випадку терміналу ПриватБанку – це «Оплата інших послуг», у випадку iBox або Easy Pay – це «Банки та страхування». Потім виберіть компанію Credit365, вкажіть свої дані, суму оплати, номер договору, призначення платежу та заплатіть гроші.

Credit365 - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 877

Контактні дані:

ТОВ "АІА ФІНАНС ГРУП"

Михайлівська 15/1 Б
01001 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800-210-365

www: credit365.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Credit365

Кредит365 працює в сфері кредитування з 2013 року і пропонує своїм клієнтам вигідні та надійні умови надання кредитов онлайн. Компанія постійно удосконалює свій інтернет-сервіс й підлаштовується під потреби клієнтів. На даний час у Кредит365 можна оформити миттевий кредит онлайн на карту протягом 15 хвилин. При чому процентна ставка становить тільки 0,8%.


Переваги і недоліки Credit365:

Переваги:

 • Бонусна програма для постійних клієнтів
 • Знижка на перший кредит
 • Для оформлення потрібен тільки паспорт і код
 • Можливість продовження кредиту
 • Рішення приймається за 15 хвилин

Недоліки:

 • Немає стаціонарних відділень
 • Отримання грошей тільки на банківську карту

Переваги і недоліки Credit365 - підсумки

Credit365 цінує своїх клієнтів, тому завжди відноситься до них з розумінням та повагою. Спеціалістами компанії була розроблена спеціальна програма накопичення бонусів, яка дозволяє постійним клієнтам значно заощаджувати на кредитах. Також варто оцінити високу швидкість роботи сайту та практично найнижчу відсоткову ставку по кредитах.

В цілому компанія Кредит365 робить все можливе для того, щоб зробити кредитування по справжньому вигідним та зручним. Головні принципи Кредит365 – це прозорість, зручність, оперативність.

Заповніть заявку


Додати відгук про Credit365

 ###### ##   ## ######## ##  ## ######## 
##  ## ##   ## ##    ## ##    ## 
##    ##   ## ##     ####    ##  
##    ##   ## ######   ##    ##  
##    ##   ## ##     ##   ##   
##  ## ##   ## ##     ##   ##   
 ######  ####### ##     ##  ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Богуслава 2019-01-31 16:23:19 #129
На ювілей батьків хотіла зробити хороший подарунок а фінансів немає ось і звернулася в кредитну організацію і оформила позику по процентній ставці все влаштувало. За пів години гроші на карті я щаслива.
ірина 2019-01-09 08:20:58 #97
Користуюся послугами вже не перший раз оформлення заявки швидке протягом 15 хвилин. Потрібно мінімум документів великий плюс відсотки нараховуються невисокі. Я задоволена сервісом.
Марта Вишивана 2018-12-28 16:23:35 #86
Дуже швидкий та зручний сервіс гроші на картку приходять одразу реєстрація не займає багато часу та зусиль. Якщо потрібно взяти позику то рекомендую скористатись послугами даної компанії.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння