Cashberry


Отримати миттєвий кредит онлайн на карту сьогодні – не проблема. З кожним роком такі послуги пропонує все більше кредитних компаній, та знайти справді надійного кредитора й вигідні умови не так уже й легко. Адже кожна установа зацікавлена, перш за все, в особистій вигоді. Cashberry помітно відрізняється від більшості таких органiзацiй. Тут на першому місці – клієнт та його потреби. Сервіс працює цілодобово, а умови чесні та зрозумілі для кожної людини.

Cashberry відгуки

Інтернет сервіс миттєвого кредитування онлайн Cashberry обслуговує українських громадян понад 3 роки. За цей час компанія здобула хорошу репутацію та сотні позитивних відгуків, а разом з тим велику кількість постійних клієнтів.

 • «Брали з чоловіком кредит в Cashberry під час ремонту квартири. Так вийшло, що на оплату ламінату не вистачило грошей. Щоб не їздити зайвий раз додому по готівку, вирішили оформити кредит онлайн, що в цілому зайняло 15 хвилин. Повернувшись додому, відразу його погасили. Дякуємо за чудове обслуговування та оперативність!» – Христина, Житомир
 • «Найчастіше беру кредит онлайн в Cashberry, коли затримують зарплату. Повертаю гроші завжди раніше терміну, тому переплата виходить незначною. Обслуговуванням повністю задоволений. Можу впевнено рекомендувати цього кредитора іншим.» – Степан, Київ
 • «Користуюсь кредитами послугам Cashberry уже давно. Обслуговуванням і умовами повністю задоволений, адже тут все на вищому рівні. Так тримати!» – Мирослав, Київ

Як взяти кредит онлайн в Cashberry крок за кроком:

 1. Виберіть термін і суму кредиту
 2. Оформіть заявку
 3. Пройдіть верифікацію карти
 4. Ознайомтесь з умовами договору та підпишіть його
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Cashberry:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформити кредит онлайн в кредитній компанії Cashberry надзвичайно просто. Вся процедура займе максимум 5 хвилин, а з документів знадобиться тільки: паспорт, ідентифікаційний код та банківська карта. Оформлення кредиту слід починати з вибору суми та терміну, на який потрібні гроші. Це легко зробити за допомогою кредитного калькулятора, розміщеного на головній сторінці сайту.

Після цих дій відкриється сторінка з анкетою-заявкою. В ній потрібно вказати: паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, контактну інформацію та адресу проживання. Заповнюючи заявку, слід пильнувати за правильним введенням всіх даних, адже будь-які орфографічні та механічні помилки можуть призвести до негативної відповіді.

Наступний етап – це верифікація карти. Вона здійснюється в спосіб блокування на банківському рахунку клієнта випадкової суми до 2 гривень та відправлення перевірочного коду в смс-повідомленні на номер мобільного телефону, вказаний клієнтом при заповненні анкети. Як тільки отриманий код буде записаний в спеціальному полі, рахунок заявника буде розблоковано.

Після верифікації карти залишається тільки підписати кредитний договір та отримати гроші. Проте тут не варто поспішати. Перед підписанням варто уважно ознайомитись з усіма пунктами, а в разі виникнення питань, звернутись до служби пiдтримки.


Способи отримання кредиту онлайн в Cashberry

 1. На банківську карту будь-якого українського банку

Після підписання договору гроші миттєво приходять на банківську карту позичальника. Хоча це єдиний можливий спосіб отримання кредитних коштів від компанії Cashberry, але зате найзручніший. Адже користуватись кредитом можна відразу, оплачуючи послуги чи товари онлайн, знімаючи за необхідності готівку в банкоматах чи переказуючи на рахунок іншої особи.

Що стосується доступної суми кредиту, то для нових клієнтів вона становить 3000 гривень терміном до 30 днів. При цьому, постійні клієнти можуть розраховувати на кредит онлайн розміром до 8 000 гривень, терміном також до 30 днів. Отримати гроші в компанії Cashberry можуть усі повнолітні громадяни України віком від 18 років.

Слід зазначити, що при повторному звернені, час оформлення договору та отримання коштів буде значно коротшим, й може займати максимум 5 хвилин. Клієнту не доведеться повторно вказувати всю інформацію про себе, оскільки ці дані будуть зберігатися в особистому кабінеті позичальника. Для оформлення повторного кредиту достатньо зайти в особистий кабінет та, натиснувши кілька разів мишкою, отримати гроші.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті
 2. За допомогою терміналу самообслуговування
 3. В банківському відділенні
 4. За допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку

Здійснити погашення кредиту в Cashberry так само просто, як і його отримати. Для цього доступні всі можливі способи оплати: платіжною картою на сайті компанії, за допомогою будь-якого терміналу самообслуговування, банківським переказом в відділенні одного з українських банків або в інтернет-банкінгу.

Найзручнішим і найшвидшим способом погашення, безперечно, являється оплата картою в особистому кабінеті, адже вона здійснюється всього за кілька хвилин. Клієнту достатньо натиснути кнопку «погасити кредит» та вибрати одну з прикріплених карт (якщо їх кілька). Гроші миттєво будуть зняті з рахунку клієнта та перераховані на рахунок кредитора.

Але, якщо на жодній з ваших карт немає необхідної суми, то оплату можливо здійснити готівкою, скориставшись терміналом самообслуговування чи звернувшись в найближче банківське відділення. Однак у цьому випадку потрібно пам’ятати про необхідність попередньо дізнатись реквізити кредитної компанії та номер кредитного договору, а також повну суму кредиту разом з нарахованими відсотками.

Cashberry - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №756

Контактні дані:

ТОВ «ФК «Інвест Фінанс»

Глибочицька 16, офіс 1
04050 Київ

e-mail: info@ifinance.ua

телефон: +38 (098) 415-18-18

www: cashberry.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Cashberry

Cashberry – це зручний інтернет-сервіс дистанційного кредитування, за допомогою якого кожен повнолітній громадянин України може отримати тимчасову фінансову підтримку в будь-який час та в будь-якому місці. Кредитна компанія Cashberry працює з 2016 року та зареєстрована національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг, як ТОВ «ФК «Інвест Фінанс». 


Переваги і недоліки Cashberry:

Переваги:

 • Для отримання кредиту знадобиться мінімальний перелік документів
 • Оплата становить всього 1,5% за день користування
 • Відсутні додаткові оплати та комісії
 • Отримати кредит можна від 18 років
 • Для отримання грошей не потрібно відвідувати офісу кредитора

Недоліки:

 • Максимальна сума кредиту 8 000 гривень
 • Неможливо отримати кредит готівкою

Переваги і недоліки Cashberry - підсумки

Cashberry по праву можна назвати однією з кращих кредитних компаній в Україні. Адже переваги цього кредитора очевидні, і це не тільки сучасний та зручний сайт, але й вигідні умови кредитування та найвищий рівень обслуговування. Тут відсутні будь які комісійні нарахування та приховані платежі. За день користування кредитними коштами клієнт платить тільки 1,5% від тіла кредиту. А головне, повернути кошти можна в будь-який час, як достроково, так і після закінчення терміну кредитного договору, скориставшись послугою пролонгації.

Заповніть заявку


Додати відгук про Cashberry

##   ## ####### ######## ##  ## ##   ## 
## ## ## ##   ## ##    ## ## ## ## ## 
## ## ## ##   ## ##     ####  ## ## ## 
## ## ## ##   ## ######   ##  ## ## ## 
## ## ## ##   ## ##     ##  ## ## ## 
## ## ## ##   ## ##     ##  ## ## ## 
 ### ###  ####### ##     ##   ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Ирина Белая 2018-10-23 10:10:34 #23
Все прекрасно ,ни обмана.ни обсчета.ни навязывания лишнего .Оплата без сбоев без задержек.Очень удобно и просто.
Ольга 2018-10-23 10:07:21 #22
Брала нещодавно кредит в даній компанії. Все дуже зручно. Сервіс працює без збою. Компанією і умовами цілком залишилась задоволена.
Настя 2018-10-23 09:58:05 #20
Все супер, користуюся регулярно цим сервісом.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння