Кешбери / Cashberry

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Кешбери / Cashberry

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4065 грн
До оплати: 5000 грн 9065 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Cashberry по праву можна назвати однією з кращих кредитних компаній в Україні. Адже переваги цього кредитора очевидні, і це не тільки сучасний та зручний сайт, але й вигідні умови кредитування та найвищий рівень обслуговування. Тут відсутні будь які комісійні нарахування та приховані платежі. За день користування кредитом онлайн клієнт платить тільки 1,5% від тіла кредиту. А головне, повернути кошти можна в будь-який час, як достроково, так і після закінчення терміну кредитного договору, скориставшись послугою пролонгації.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 5-15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Низька ставка за день користування грошима - 1,5%
Найважливіший недолік: Максимальна доступна сума лише 8 000 грн.
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 50 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

Кешбери / Cashberry відгуки

Інтернет сервіс миттєвого кредитування онлайн Кешбери обслуговує українських громадян понад 3 роки. За цей час компанія здобула хорошу репутацію та сотні позитивних відгуків, а разом із тим велику кількість постійних клієнтів.

 • Якщо оформляти кредит на невеликий термін то супер. Не потрібні поручителі і походи в банк. Заявка заповнюється протягом 5 хв і рішення через 15 хв. вдячний - Броніслав
 • Дякую за лояльні умови кредитування це мій другий кредит від компанії. - Андрей
 • На данный момент на рынке микрокредитования есть множество компаний, которые выдают займы без официального трудоустройства, справок о доходах и даже с плохой кредитной историей. - Иван Александров

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Кешбери / Cashberry крок за кроком:

 1. Виберіть термін і суму кредиту на сторiнцi cashberry.com.ua
 2. Оформіть заявку
 3. Пройдіть верифікацію карти
 4. Ознайомтесь з умовами договору та підпишіть його
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Кешбери / Cashberry:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформити кредит онлайн в кредитній компанії Cashberry надзвичайно просто. Вся процедура займе максимум 15 хвилин, а з документів знадобиться тільки: паспорт, ідентифікаційний код та банківська карта. Оформлення кредиту слід починати з вибору суми та терміну, на який потрібні гроші. Це легко зробити за допомогою кредитного калькулятора, розміщеного на головній сторінці сайту.

Після потрібно вказати:

 • паспортні дані,
 • номер ідентифікаційного коду,
 • контактну інформацію
 • адресу проживання.

Заповнюючи заявку, слід пильнувати за правильним введенням всіх даних, адже будь-які орфографічні та механічні помилки можуть призвести до негативної відповіді.

Наступний етап – це верифікація карти. Вона здійснюється в спосіб блокування на банківському рахунку клієнта випадкової суми до 2 гривень та відправлення перевірочного коду в смс-повідомленні на номер мобільного телефону, вказаний клієнтом при заповненні анкети. Як тільки отриманий код буде записаний в спеціальному полі, рахунок заявника буде розблоковано.

Після верифікації карти залишається тільки підписати кредитний договір та отримати гроші.


Способи отримання кредиту онлайн в Кешбери / Cashberry

 1. На банківську карту будь-якого українського банку

Після підписання договору гроші миттєво приходять на банківську карту позичальника. Хоча це єдиний можливий спосіб отримання кредитних коштів від компанії Cashberry, але зате найзручніший. Адже користуватись кредитом можна відразу, оплачуючи послуги чи товари онлайн, знімаючи за необхідності готівку в банкоматах чи переказуючи на рахунок іншої особи.

Що стосується доступної суми кредиту, то для нових клієнтів вона становить 1 000 гривень терміном до 30 днів. При цьому, постійні клієнти можуть розраховувати на кредит онлайн розміром 8 000 гривень, терміном також до 30 днів. Отримати гроші в компанії Кешбери можуть усі повнолітні громадяни України віком від 18 років.

Слід зазначити, що при повторному звернені, час оформлення договору та отримання коштів буде значно коротшим, й може займати максимум 5 хвилин. Клієнту не доведеться повторно вказувати всю інформацію про себе, оскільки ці дані будуть зберігатися в особистому кабінеті позичальника.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті Cashberry
 2. За допомогою терміналу самообслуговування
 3. В банківському відділенні
 4. За допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку

В Кешбери здійснити погашення кредиту так само просто, як і його отримати. Для цього доступні всі можливі способи оплати: платіжною картою на сайті компанії, за допомогою будь-якого терміналу самообслуговування, банківським переказом в відділенні одного з українських банків або в інтернет-банкінгу.

Найзручнішим і найшвидшим способом погашення, безперечно, являється оплата картою в особистому кабінеті, адже вона здійснюється всього за кілька хвилин. Клієнту достатньо здійснити вхід в особистий кабінет cashberry, натиснути кнопку «погасити кредит» та вибрати одну з прикріплених карт (якщо їх кілька). Гроші миттєво будуть зняті з рахунку клієнта та перераховані на рахунок кредитора.

Але, якщо на жодній з ваших карт немає необхідної суми, то оплату можливо здійснити готівкою, скориставшись терміналом самообслуговування чи звернувшись в найближче банківське відділення. Однак у цьому випадку потрібно пам’ятати про необхідність попередньо дізнатись реквізити кредитної компанії та номер кредитного договору, а також повну суму кредиту разом з нарахованими відсотками.

Кешбери / Cashberry - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №756

Контактні дані:

ТОВ «ФК «Інвест Фінанс»

Глибочицька16, офіс 1
04050 Київ

e-mail: info@ifinance.ua

телефон: +38 (098) 415-18-18

www: cashberry.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Кешбери / Cashberry

Cashberry – це зручний інтернет-сервіс дистанційного кредитування, за допомогою якого кожен повнолітній громадянин України може отримати тимчасову фінансову підтримку в будь-який час та в будь-якому місці. Кредитна компанія Кешбери працює з 2016 року та зареєстрована національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг, як ТОВ «ФК «Інвест Фінанс». 


Переваги і недоліки Кешбери / Cashberry:

Переваги:

 • Для отримання кредиту знадобиться мінімальний перелік документів
 • Оплата становить всього 1,5% за день користування
 • Відсутні додаткові оплати та комісії
 • Отримати кредит можна від 18 років
 • Для отримання грошей не потрібно відвідувати офісу кредитора

Недоліки:

 • Максимальна сума кредиту 8 000 гривень
 • Неможливо отримати кредит готівкою

Переваги і недоліки Кешбери / Cashberry - підсумки

Отримати миттєвий кредит онлайн на карту сьогодні – не проблема. З кожним роком такі послуги пропонує все більше кредитних компаній, та знайти справді надійного кредитора й вигідні умови не так уже й легко. Адже кожна установа зацікавлена, перш за все, в особистій вигоді. Cashberry помітно відрізняється від більшості таких органiзацiй. Тут на першому місці – клієнт та його потреби. Сервіс працює цілодобово, а умови чесні та зрозумілі для кожної людини.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Кешбери / Cashberry

##   ## ######## ###### #### ###### 
 ##  ## ##    ##  ## ## ##  ## 
 ## ##  ##    ##    ## ##    
  ###  ######  ##    ##  ###### 
 ## ##  ##    ##    ##    ## 
 ##  ## ##    ##  ## ## ##  ## 
##   ## ######## ###### #### ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Кешбери / Cashberry

Броніслав 2020-03-08 08:34:18 #761
Якщо оформляти кредит на невеликий термін то супер. Не потрібні поручителі і походи в банк. Заявка заповнюється протягом 5 хв і рішення через 15 хв. вдячний
Андрей 2019-11-17 15:37:22 #601
Дякую за лояльні умови кредитування це мій другий кредит від компанії.
Кирил 2019-09-03 12:21:55 #450
Затримували зарплату і звернувся в компанію. Обробка заявки протягом 25 хвилин. Гарні умови. Звернуся знову по потребі
Марта 2019-09-01 15:09:39 #439
Вигідні умови при отриманні кредиту і сервіс унікальний все віддалено. Мінімум документів.
Аня 2019-08-17 15:09:11 #352
Компанією задоволена на всі 100%
Вікторія 2019-08-17 14:19:58 #351
Коли втратила роботу, не залишилось грошей гавіть на щоженні потребию. Без довідки про доходи банки не дають креити, тому довелось звернутись сюи. Тут заявку схвалили з першого разу.M
Івана, Надвірна 2019-08-17 14:14:55 #350
Брав кредит на ремонт ноотбука. Віддав відразу, як отримав зарплату. Заплатити довелось біля 300 гривень за користування послугою.
Христина Шепетюк 2019-08-17 14:12:39 #349
Неспоівано зламався автомобіль. Потрібен був терміновий ремонт. Власне це стало причиною звернутись в кридитну компанію. Класнр, що в Кешберрі можна отримати гроші миттєво.
Наталя 2019-08-17 14:06:50 #348
У мене складна фінансова ситуація, чоловік на заробітках, а на шиї двоє діток. Гроші потрібні завжди. Але не скрізь мені дають кредити адже я безробітна. А в цій компанії дали!
Иван Александров 2019-10-31 15:25:36 #542
На данный момент на рынке микрокредитования есть множество компаний, которые выдают займы без официального трудоустройства, справок о доходах и даже с плохой кредитной историей.
Валя Вознюк 2019-07-30 22:13:06 #299
Я користувалася послугами Кешбери неодноразово. Пропонують широкий спектр швидких позик, все відбувається онлайн, без зайвих труднощів та бюрократії. Однозначно, гідна довіри компанія!
Віктор, Бориспіль 2019-07-03 22:15:20 #263
Мега зручна пропозиція. На етапі подання заяви потрібні лише паспорт, ідентифікаційний номер, номер телефону та адреса електронної пошти. Не вимагають ніяких довідок. Звісно, з погашенням краще не затягувати. Рекомендую!
Ася Богодько 2019-03-26 06:39:14 #160
Іноді беру позику, коли терміново потрібні гроші, дають швидко і без питань ну і чень мальнькій%
Ирина Белая 2018-10-23 10:10:34 #23
Все прекрасно ,ни обмана.ни обсчета.ни навязывания лишнего .Оплата без сбоев без задержек.Очень удобно и просто.
Ольга 2018-10-23 10:07:21 #22
Брала нещодавно кредит в даній компанії. Все дуже зручно. Сервіс працює без збою. Компанією і умовами цілком залишилась задоволена.
Настя 2018-10-23 09:58:05 #20
Все супер, користуюся регулярно цим сервісом.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння