Cashberry

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Cashberry

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4065 грн
До оплати: 5000 грн 9065 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кешберрі по праву можна назвати однією з кращих кредитних компаній в Україні. Адже переваги цього кредитора очевидні, і це не тільки сучасний і зручний сайт, але і вигідні умови кредитування і високий рівень обслуговування. Тут відсутні будь-які комісійні нарахування і приховані платежі. За день користування грошима клієнт буде платити тільки 1,5% від тіла кредиту. А головне, повернути борг можна в будь-який час, як достроково, так і після закінчення терміну повернення, скориставшись послугою пролонгації.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 5-15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Низька процентна ставка за день користування грошима - 1,5%
Найважливіший недолік: Максимальна доступна сума лише 8 000 грн.
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 50 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

Cashberry відгуки

МФО Кешберрі обслуговує українських громадян понад 3 роки. За цей час компанія отримала гарну репутацію і сотні позитивних відгуків клієнтів. Кредитор нерідко відправляє промокодом для позичальників, що дозволяє оформити позики на велику суму і термін на вигідних умовах.

 • Якщо оформляти кредит на невеликий термін то супер. Не потрібні поручителі і походи в банк. Заявка заповнюється протягом 5 хв і рішення через 15 хв. вдячний - Броніслав
 • Дякую за лояльні умови кредитування це мій другий кредит від компанії. - Андрей
 • Затримували зарплату і звернувся в компанію. Обробка заявки протягом 25 хвилин. Гарні умови. Звернуся знову по потребі - Кирил

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Cashberry крок за кроком:

 1. Виберіть термін і суму кредиту на сторiнцi cashberry.com.ua.
 2. Оформить заявку.
 3. Пройдіть верифікацію карти.
 4. Ознайомтесь з умовами договору та підпишіть його.
 5. Отримайте гроші.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Cashberry:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформляти кредити в Cashberry надзвичайно просто. Вся процедура займає максимум 15 хвилин, а з документів знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта. Процес видачі кредиту починається з вибору суми й терміну, на який потрібні гроші. Це легко зробити за допомогою кредитного калькулятора, розміщеного на головній сторінці сайту.

Після потрібно вказати:

 • паспортні дані,
 • номер ідентифікаційного коду,
 • контактну інформацію
 • адресу проживання.

Заповнюючи заявку, слід стежити за правильним введенням всіх даних, адже будь-які орфографічні й механічні помилки можуть привести до негативного відповіді.

Наступний етап - це верифікація карти. Вона здійснюється блокуванням на банківському рахунку клієнта випадкової суми до 2 гривень і посилання перевірочного коду в смс-повідомленні на номер мобільного телефону, вказаний клієнтом при заповненні анкети. Як тільки отриманий код буде записаний в спеціальному полі, рахунок заявника буде розблоковано.

Після верифікації карти залишається тільки підписати кредитний договір і отримати гроші.


Способи отримання кредиту онлайн в Cashberry

 1. На банківську карту будь-якого українського банку

Після підписання договору гроші миттєво приходять на банківську карту позичальника. Можна користуватися кредитом відразу, оплачуючи послуги або товари онлайн, знімаючи при необхідності готівку в банкоматах або переводячи на рахунок іншої особи.

Що стосується доступної суми кредиту, то перший кредит обмежений 1 000 гривень і строком до 30 днів. При цьому, постійні клієнти можуть розраховувати на онлайн кредит розміром 8 000 гривен, терміном до 30 днів. Отримати гроші в компанії Кешберрі можуть всі повнолітні громадяни України віком від 18 років. У фінансовій компанії при отриманні коштів не знадобляться довідки про доходи або поручителі.

Слід зазначити, що при повторному зверненні, подати заявку буде значно швидше, і може займати максимум 5 хвилин. Клієнту не доведеться повторно вказувати всю інформацію про себе, оскільки ці дані будуть зберігатися в особистому кабінеті позичальника. Повертаються клієнтам також доступна програма лояльності зі знижками й промокодом, що дозволяє економити на послугах мікрокредитування.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті МФО Cashberry.
 2. За допомогою терміналу самообслуговування.
 3. У банківському відділенні.
 4. За допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку.

Погасити борг в Сashberry так само просто, як і оформити кредит. Для цього доступні всі можливі способи оплати: платіжною карткою на сайті компанії, за допомогою будь-якого терміналу самообслуговування, банківським переказом у відділенні одного з українських банків або в інтернет-банкінгу.

Найзручнішим і швидким способом погашення, безперечно, є оплата картою в особистому кабінеті, адже вона здійснюється всього за кілька хвилин. Клієнту достатньо здійснити вхід в особистий кабінет, натиснути кнопку «погасити кредит» і вибрати одну з прикріплених карт (якщо їх декілька). Гроші миттєво будуть зняті з рахунку клієнта і перераховані на рахунок кредитора.

Але, якщо на одній з ваших карт немає необхідної суми, то оплату можна провести готівкою, скориставшись терміналом самообслуговування або звернувшись до найближчого відділення банку. Однак в цьому випадку потрібно пам'ятати про необхідність заздалегідь дізнатися реквізити кредитної компанії й номер кредитного договору, а також повну суму кредиту разом з нарахованими відсотками.

 

Cashberry - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №756 от 07.06.2016

Контактні дані:

ТОВ «ФК «Інвест Фінанс»

Глибочицька16, офіс 1
04050 Київ

e-mail: info@ifinance.ua

телефон: +38 (098) 415-18-18

www: cashberry.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Cashberry

Cashberry - це простий і зручний сервіс дистанційного кредитування, за допомогою якого кожен повнолітній громадянин України може отримати грошовий займ в будь-який час і в будь-якому місці. Кредитна компанія Кешбері успішно працює на ринку України з 2016 року і зареєстрована національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг, як ТОВ «ФК« Інвест Фінанс ». Реальні відгуки про Cashberry підтверджують, що взяти кредит на карту просто і легко. Клієнт звільнений від надання довідок з місця роботи або інших документів.


Переваги і недоліки Cashberry:

Переваги:

 • Для отримання кредиту знадобиться мінімальний перелік документів.
 • Оплата становить всього 1,5% за день користування.
 • Відсутні додаткові оплати та комісії.
 • Отримати кредит можна від 18 років.
 • Для отримання грошей не потрібно відвідувати офісу кредитора.

Недоліки:

 • Максимальна сума кредиту 8 000 гривень.
 • Неможливо отримати кредит готівкою.

Переваги і недоліки Cashberry - підсумки

Отримати позику на карту сьогодні - не проблема. З кожним роком такі послуги пропонує все більше кредитних компаній, але знайти дійсно надійного кредитора і вигідні умови не так вже й легко. Адже кожна установа зацікавлена, перш за все, в особистій вигоді. Фінансова компанія Cashberry помітно відрізняється від більшості таких організацій. Тут на першому місці - клієнт і його потреби. Сервіс працює цілодобово, а умови чесні і зрозумілі для кожної людини.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Cashberry

######## #### ##   ## #### ######## 
##    ## ## ## ## ## ##   ## 
##    ## ## ## ## ## ##   ## 
######  ## ## ## ## ## ######## 
##    ## ## ## ## ## ##  ##  
##    ## ## ## ## ## ##  ## 
##    #### ### ### #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Cashberry

Броніслав 2020-03-08 08:34:18 #761
Якщо оформляти кредит на невеликий термін то супер. Не потрібні поручителі і походи в банк. Заявка заповнюється протягом 5 хв і рішення через 15 хв. вдячний
Андрей 2019-11-17 15:37:22 #601
Дякую за лояльні умови кредитування це мій другий кредит від компанії.
Кирил 2019-09-03 12:21:55 #450
Затримували зарплату і звернувся в компанію. Обробка заявки протягом 25 хвилин. Гарні умови. Звернуся знову по потребі
Марта 2019-09-01 15:09:39 #439
Вигідні умови при отриманні кредиту і сервіс унікальний все віддалено. Мінімум документів.
Аня 2019-08-17 15:09:11 #352
Компанією задоволена на всі 100%
Вікторія 2019-08-17 14:19:58 #351
Коли втратила роботу, не залишилось грошей гавіть на щоженні потребию. Без довідки про доходи банки не дають креити, тому довелось звернутись сюи. Тут заявку схвалили з першого разу.M
Івана, Надвірна 2019-08-17 14:14:55 #350
Брав кредит на ремонт ноотбука. Віддав відразу, як отримав зарплату. Заплатити довелось біля 300 гривень за користування послугою.
Христина Шепетюк 2019-08-17 14:12:39 #349
Неспоівано зламався автомобіль. Потрібен був терміновий ремонт. Власне це стало причиною звернутись в кридитну компанію. Класнр, що в Кешберрі можна отримати гроші миттєво.
Наталя 2019-08-17 14:06:50 #348
У мене складна фінансова ситуація, чоловік на заробітках, а на шиї двоє діток. Гроші потрібні завжди. Але не скрізь мені дають кредити адже я безробітна. А в цій компанії дали!
Иван Александров 2019-10-31 15:25:36 #542
На данный момент на рынке микрокредитования есть множество компаний, которые выдают займы без официального трудоустройства, справок о доходах и даже с плохой кредитной историей.
Валя Вознюк 2019-07-30 22:13:06 #299
Я користувалася послугами Кешбери неодноразово. Пропонують широкий спектр швидких позик, все відбувається онлайн, без зайвих труднощів та бюрократії. Однозначно, гідна довіри компанія!
Віктор, Бориспіль 2019-07-03 22:15:20 #263
Мега зручна пропозиція. На етапі подання заяви потрібні лише паспорт, ідентифікаційний номер, номер телефону та адреса електронної пошти. Не вимагають ніяких довідок. Звісно, з погашенням краще не затягувати. Рекомендую!
Ася Богодько 2019-03-26 06:39:14 #160
Іноді беру позику, коли терміново потрібні гроші, дають швидко і без питань ну і чень мальнькій%
Ирина Белая 2018-10-23 10:10:34 #23
Все прекрасно ,ни обмана.ни обсчета.ни навязывания лишнего .Оплата без сбоев без задержек.Очень удобно и просто.
Ольга 2018-10-23 10:07:21 #22
Брала нещодавно кредит в даній компанії. Все дуже зручно. Сервіс працює без збою. Компанією і умовами цілком залишилась задоволена.
Настя 2018-10-23 09:58:05 #20
Все супер, користуюся регулярно цим сервісом.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння