BestCredit

Заповніть заявку
Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 75 дн.

Вартість кредиту онлайн в BestCredit

Сума: 5500 грн
Час: 80 дн.
Вартість: 8360 грн
До оплати: 13860 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Правильно розпоряджатись грішми та залишатись в плюсі не завжди легко. Щоб цього навчитись може знадобитись багато років. Але що робити, коли гроші потрібні терміново, а в кишені порожньо?

Компанія БестКредит чудово розуміє наші потреби, тому створила сучасний інтернет-сервіс для оформлення миттєвих кредитів онлайн.  З його допомогою можливо швидко, без жодних пояснень та формальностей отримати необхідну суму. Здійснити всю процедуру можливо, просто, сидячи вдома перед комп’ютером в будь-який час дня і ночі.

BestCredit відгуки

BestCredit – це сучасна кредитна компанія, яка йде в ногу з часом. Тут добре розуміють потреби звичайних людей, тому стараються забезпечити найкращі умови кредитування та якісне обслуговування. Послугами BestCredit щодня користуються багато наших співвітчизників, більшість з яких залишаються постійними клієнтами, адже кредитування тут справді на найвищому рівні.

 • «Про BestCredit дізналась зовсім недавно, хоча послугами дистанційного кредитування користуюсь уже декілька років. Всім задоволена. Якщо знову знадобляться гроші, звертатимусь саме сюди.» Христина, Вінниця 
 • «Оформляла кредит онлайн перший раз. Якщо чесно, то не чекала, що вся процедура займе кілька хвилин, а гроші відразу з'являться на картці. Дуже дякую за швидке та якісне обслуговування.» Тетяна, Тернопіль
 • «Час від часу звертаюсь в BestCredit, коли не вистачає грошей до зарплати. Можу впевнено рекомендувати цього кредитора всім, кому терміново потрібні гроші на короткий час.» Андрій, Київ

Як взяти кредит онлайн в BestCredit крок за кроком:

 1. Заповніть заявку
 2. Зробіть фотографію з паспортом в руках
 3. Додайте карту та пройдіть її верифікацію
 4. Дочекайтесь відповіді та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в BestCredit:

Вік від 19 дo 60
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Отримати позику в BestCredit дуже просто. Завдяки інноваційним технологіям, з якими працює компанія, для оформлення кредиту вистачить 15 хвилин. З них основну частину займе заповнення заявки та ознайомлення з умовами договору, адже рішення приймається за 10 секунд.

Заповнюючи заявку, потрібно уважно стежити за тим, щоб не допустити помилок. Адже через неправильно вказану інформацію чи наявність помилок можливо отримати відмову. В анкеті треба вказати: основні паспортні дані, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки та завантажити фотографію з паспортом в руках .

Після відправлення анкети залишається додати номер особистої банківської карти та пройти її верифікацію. Дана процедура здійснюється в спосіб блокування на рахунку клієнта випадкової суми, розміром до 1 гривні. Потім, цю цифру клієнт повинен вказати для підтвердження своє особи. Як тільки верифікацію буде проведено, протягом кількох секунд слід очікувати рішення кредитора. Якщо воно позитивне, то гроші миттєво перераховуються на рахунок позичальника.


Способи отримання кредиту онлайн в BestCredit

 1.  На банківську карту будь-якого українського банку

Компанія Бест Кредит спеціалізується виключно на кредитах онлайн, що дозволяє забезпечити доступ до швидкого кредитування навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни в будь-який час доби. Для видачі грошей  використовується єдиний і найзручніший спосіб розрахунку, а саме переказ грошей на карту клієнта. Для цього підійде будь-яка платіжна чи універсальна карта систем VISA або Mastercard.

Максимальна сума, доступна для отримання складає 10 000 гривень, а максимальний термін – 90 днів. Однак, при першому зверненні клієнт може отримати не більше ніж 1200 гривень. Варто зазначити, що компанія Бест Кредит співпрацює з повнолітніми громадянами України, віком від 19 до 60 років.  При цьому наявність чи відсутність роботи значення немає.

При оформленні кредиту не вимагається підтвердження офіційного працевлаштування та довідки з місця роботи. Тут стараються будувати відносини з клієнтами на взаємній довірі, тому поручителі та заставне майно також не потрібні. Отримати фінансову допомогу в Бест Кредит можуть навіть люди з мінімальними доходами або взагалі безробітні.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною картою в особистому кабінеті
 2. Готівкою у відділенні будь-якого банку
 3. В терміналах самообслуговування
 4. За допомогою будь-якого інтернет-банкінгу

Щоб користування кредитом було максимально зручним, компанія подбала також про можливість швидкого та зручного способу погашення. Здійснити повне або часткове погашення можна: платіжною картою на сайті Бест Кредит, в будь-якому терміналі самообслуговування, в касі найближчого банку або задопомогою будь-якого інтернет-банкінгу. 

Незалежно який спосіб оплати ви виберете, головне вчасно вносити оплати. Якщо вчасно погасити кредит не виходить, компанія дає можливість продовжити термін договору, скориставшись послугою пролонгації. Дана послуга повністю безкоштовна. Оплатити доведеться тільки відсотки, нараховані за дні користування грошима. Здійснювати пролонгацію можливо необмежену кількість разів.

А для тих клієнтів, які мають можливість погасити кредит раніше терміну, є доступною ще одна додаткова функція – дострокове погашення. З її допомогою удасться навіть зекономити. Адже при достроковому погашенні не потрібно оплачувати повну вартість кредиту, тому що відсотки перераховуються, і клієнт платить тільки за фактичні дні користування кредитними коштами.

BestCredit - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №148

Контактні дані:

ООО «ВЕЛЛФИН»

Героев Севастополя 48
03061 Киев

e-mail: [email protected]

телефон: (067) 209-36-17

www: http://best-credit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис BestCredit

Бест Кредит – це сучасна кредитна компанія, що допомагає українцям справитись з тимчасовими фінансовими труднощами. На кредитному ринку України вона працює з жовтня 2015 року. Умови обслуговування тут максимально прозорі та вигідні для клієнта. Також,  великим досягнення цієї компанії є надзвичайно зручний сайт. З його допомогою оформлення кредиту та отримання грошей здійснюється за лічені хвилини.


Переваги і недоліки BestCredit:

Переваги:

 • Для постійних клієнтів діє програма лояльності
 • Швидкий розгляд заявки
 • Кредити видаються цілодобово
 • Не потрібні довідки про доходи та заставне майно
 • Кредити доступні від 19 років

Недоліки:

 • Нові клієнти можуть отримати тільки 1200 гривень
 • Неможливо отримати кредит готівкою

Переваги і недоліки BestCredit - підсумки

Кількість задоволених клієнтів Бест Кредит постійно поповнюється. Все завдяки численним перевагам цієї компанії. Головними з яких є швидке обслуговування, відсутність зайвих формальностей (для отримання кредиту, достатньо заповнити коротку анкету, вказавши паспортні дані та ідентифікаційний код) та вигідні умови. Також на відміну від інших кредитних установ Бест Кредит дає можливість отримати фінансову допомогу навіть безробітнім особам.

Заповніть заявку


Додати відгук про BestCredit

######## ##  ## ######   ###  ######## 
##   ## ## ## ##  ##  ## ##   ##  
##   ##  ####  ##     ##  ##   ##  
##   ##  ##  ##  #### ##   ##  ##  
##   ##  ##  ##  ## #########  ##  
##   ##  ##  ##  ## ##   ##  ##  
########   ##   ######  ##   ##  ##  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Гліб 2019-03-26 06:45:05 #161
Спасибі вашому сайту, легко знайшов компанію яка може дати позику на 2 місяці
Богумира 2019-01-31 16:37:02 #131
Шукала де можна взяти невелику суму доньці на оплату навчання. І ось подруга порадила кредитну організацію. Обртілась оформила позику за пів години і при цьому не виходячи з дому не очікувала що все так просто.
Боголіпа 2019-01-31 16:29:08 #130
Переглянула багато варіантів отримання кредиту онлайн всі дають на короткий термін і тільки у вас знайшла довгостроковий. Проконсультувалася з менеджерамія оформила позику. Дякую за те що є такий сервіс.
Олена Чалих 2018-10-23 10:12:03 #24
Отримувала кредит онлайн вперше. Сервісом і умовами я залишилась задоволена. Перша сумма була дуже мала, але мені її вистачило до зарплатні.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння