Бест Кредит

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5500 грн
Термін кредиту 75 дн.

Вартість кредиту онлайн в Бест Кредит

Сума: 5500 грн
Час: 80 дн.
Вартість: 8360 грн
До оплати: 13860 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Бест Кредит – це сучасна кредитна компанія, що допомагає українцям справитись з тимчасовими фінансовими труднощами. На кредитному ринку України вона працює з жовтня 2015 року. Умови обслуговування тут максимально прозорі та вигідні для клієнта. Кожен має можливість отримати кредит онлайн от 1 000 до 10 000 гривень на час до 90 днів. Відсоткова ставка становить вiд 1,9%. Також, досить великим досягнення цієї компанії є надзвичайно зручний сайт. З його допомогою оформлення кредиту та отримання грошей здійснюється за лічені хвилини.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:
Головна перевага: Продовжувати термін кредиту можна необмежену кількість разів
Найважливіший недолік: Немає першого безкоштовного кредиту
Бонусна програма: За кожну позику нараховуються бонуси, якими пізніше можна оплачувати послуги

Бест Кредит відгуки

Bestсredit – це сучасна кредитна компанія, яка йде в ногу з часом. Тут добре розуміють потреби звичайних людей, тому стараються забезпечити найкращі умови кредитування та якісне обслуговування. Послугами Бест Кредит щодня користується багато наших співвітчизників, більшість з яких залишаються постійними клієнтами, адже кредитування тут справді на найвищому рівні.

 • Ніяких додаткових прихованих платежів. Все згідно договору оплатив. - Карпо
 • Умови кредитування непогані якщо ви берете на недовгий термін кредит в іншому випадку можна залишитися і без штанів. Я оформляв кредит на тиждень. - Вова
 • Кожен шукає щось краще, але всі ці компанії працюють майже однаково. Тут мені сподобався простий сайт, завдяки якому всі формальності я виконав за кілька хвилин. Крім того, гроші швидко прийшли на ... - Руслан

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Бест Кредит крок за кроком:

 1. Заповніть заявку на best-credit.com.ua
 2. Зробіть фотографію з паспортом в руках
 3. Додайте карту та пройдіть її верифікацію
 4. Дочекайтесь відповіді та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Бест Кредит:

Вік від 19 дo 60
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Отримати позику в Бест Кредит дуже просто. Завдяки інноваційним технологіям, з якими працює компанія, для оформлення кредиту вистачить 15 хвилин. З них основну частину займе заповнення заявки та ознайомлення з умовами договору.

Заповняти заявку потрібно уважно й стежити за тим, щоб не допустити помилок. Тому що через неправильно вказану інформацію чи наявність опечаток можливо отримати відмову. В анкеті треба вказати:

 • основні паспортні дані,
 • ідентифікаційний код,
 • номер мобільного телефон,
 • адресу електронної скриньки, 
 • завантажити фотографію з паспортом в руках.

Після відправлення анкети залишається додати номер особистої банківської карти та пройти її верифікацію.


Способи отримання кредиту онлайн в Бест Кредит

 1.  На банківську карту будь-якого українського банку

Компанія Бест Кредит спеціалізується виключно на кредитах онлайн, що дозволяє забезпечити доступ до швидкого кредитування навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни в будь-який час доби. Для видачі грошей використовується єдиний і найзручніший спосіб розрахунку, а саме переказ грошей на карту клієнта. Для цього підійде будь-яка платіжна чи універсальна карта систем VIZA або Mastercard.

Максимальна сума, доступна для отримання складає 10 000 гривень, а максимальний термін – 90 днів. Варто зазначити, що компанія Бест Кредит співпрацює з повнолітніми громадянами України, віком від 18 років.

При оформленні кредиту не вимагається підтвердження офіційного працевлаштування та довідки з місця роботи. Тут стараються будувати відносини з клієнтами на взаємній довірі, тому поручителі та заставне майно також не потрібні. Отримати фінансову допомогу в Бест Кредит можуть навіть люди з мінімальними доходами або взагалі безробітні.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною картою в особистому кабінеті Бест Кредит
 2. Готівкою у відділенні будь-якого банку
 3. В терміналах самообслуговування
 4. За допомогою інтернет-банкінгу

Щоб користування кредитом було максимально зручним, компанія подбала також про можливість швидкого та зручного способу погашення. Здійснити повне або часткове погашення кредиту онлайн вiд Бест Кредит можна платіжною картою на сайті best-credit.com.ua, в будь-якому терміналі самообслуговування, в касі найближчого банку або в інтернет-банкінгу вашого банку.

Якщо вчасно погасити кредит не виходить, компанія дає можливість продовжити термін договору, скориставшись послугою пролонгації. Дана послуга повністю безкоштовна. Оплатити доведеться тільки відсотки, нараховані за дні користування грошима. Здійснювати пролонгацію можливо необмежену кількість разів.

Водночас, для тих клієнтів, які мають можливість погасити кредит раніше терміну, є доступною ще одна додаткова функція – дострокове погашення. З її допомогою навіть можливо зекономити. Адже при достроковому погашення не потрібно оплачувати повну вартість кредиту, тому що відсотки перераховуються, і клієнт платить тільки за фактичні дні користування кредитними коштами.

Бест Кредит - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №148

Контактні дані:

ООО «ВЕЛЛФИН»

Героев Севастополя48
03061 Киев

e-mail: bestcredit2017@gmail.com

телефон: (067) 209-36-17

www: http://best-credit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Бест Кредит

Компанія БестКредит чудово розуміє наші грошови потреби, тому створила сучасний інтернет-сервіс для оформлення миттєвих кредитів онлайн. З його допомогою можливо швидко, без жодних пояснень та формальностей отримати необхідну суму. Здійснити всю процедуру можливо, просто, сидячи вдома перед комп’ютером в будь-який час дня і ночі.


Переваги і недоліки Бест Кредит:

Переваги:

 • Для постійних клієнтів діє програма лояльності
 • Швидкий розгляд заявки
 • Кредити видаються цілодобово
 • Не потрібні довідки про доходи та заставне майно
 • Кредити доступні від 19 років

Недоліки:

 • Неможливо отримати кредит готівкою

Переваги і недоліки Бест Кредит - підсумки

Кількість задоволених клієнтів Бест Кредит постійно поповнюється. Все завдяки численним перевагам цієї компанії: швидке обслуговування, відсутність зайвих формальностей (для отримання кредиту, достатньо заповнити коротку анкету, вказавши паспортні дані та ідентифікаційний код) та вигідні умови. Також, на відміну від інших кредитних установ, Best Credit дає можливість отримати фінансову допомогу навіть безробітним особам.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Бест Кредит

##   ## ##  ## ##   ## #### ######## 
##   ## ## ## ###  ### ## ##   ## 
##   ##  ####  #### #### ## ##   ## 
##   ##  ##  ## ### ## ## ##   ## 
##   ##  ##  ##   ## ## ##   ## 
##   ##  ##  ##   ## ## ##   ## 
 #######   ##  ##   ## #### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Бест Кредит

Карпо 2020-03-11 16:06:03 #772
Ніяких додаткових прихованих платежів. Все згідно договору оплатив.
Вова 2019-12-05 09:37:53 #650
Умови кредитування непогані якщо ви берете на недовгий термін кредит в іншому випадку можна залишитися і без штанів. Я оформляв кредит на тиждень.
Руслан 2019-06-06 13:37:32 #238
Кожен шукає щось краще, але всі ці компанії працюють майже однаково. Тут мені сподобався простий сайт, завдяки якому всі формальності я виконав за кілька хвилин. Крім того, гроші швидко прийшли на рахунок, а це ще один великий плюс.
Галина Мельник 2019-06-05 18:01:17 #232
Я рекомендую цю компанію. Кредит отримала без ускладнень, приємне та доброзичливе обслуговування.
Олена 2019-06-04 15:17:00 #229
Дуже потрібна була готівка на весільний подарунок для мого друга. Я не хотіла знову просити своїх батьків або друзів, бо це принизливо. Тут ніхто не питає: "навіщо?", "для чого?", "чому ти не відклала?". Я отримала гроші дуже швидко. Якщо у когось така ж ситуація, то раджу скористатися їхніми послугами.
Валентина 2019-06-03 17:28:06 #223
Як одинока мати часто не маю грошей на підтримку дитини. Мені довелося взяти кілька разів позику, - все було чітко та прозоро, тому я не думаю, що потраплю в халепу з цим позичальником.
Ростислав 2019-06-02 15:43:47 #218
Спочатку трохи боявся брати кредит, але зараз з чистою совістю рекомендую цю організацію. Без будь-яких гачків - всі умови позики були мені доступні. Отримав гроші миттєво.
Гліб 2019-03-26 06:45:05 #161
Спасибі вашому сайту, легко знайшов компанію яка може дати позику на 2 місяці
Богумира 2019-01-31 16:37:02 #131
Шукала де можна взяти невелику суму доньці на оплату навчання. І ось подруга порадила кредитну організацію. Обртілась оформила позику за пів години і при цьому не виходячи з дому не очікувала що все так просто.
Боголіпа 2019-01-31 16:29:08 #130
Переглянула багато варіантів отримання кредиту онлайн всі дають на короткий термін і тільки у вас знайшла довгостроковий. Проконсультувалася з менеджерамія оформила позику. Дякую за те що є такий сервіс.
Олена Чалих 2018-10-23 10:12:03 #24
Отримувала кредит онлайн вперше. Сервісом і умовами я залишилась задоволена. Перша сумма була дуже мала, але мені її вистачило до зарплатні.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння