Алекс Кредит

Заповніть заявку
Вартість кредиту 3000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в Алекс Кредит

Перша Наступна
Сума: 3000 грн 3000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: 0 грн 1428 грн
До оплати: 3000 грн 4428 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Алекс Кредит – українська кредитна компанія, яка розпочала свою діяльність в серпні 2013 року. Своїм клієнтам пропонує послуги з надання миттєвого кредиту онлайн на термін від 5 до 30 днів. При першому зверненні доступна сума позики – до 3 000 гривень. За умови своєчасного погашення, максимальна сума для наступних позик збільшується та може досягати 10 000 гривень. У випадку, якщо ви не можете вчасно сплатити борг, компанія надає можливість скористатися послугою пролонгацією позики на період до 30 днів. Кількість пролонгацій необмежена.

Перший безкоштовний кредит: До 3 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓
Головна перевага: При достроковому поверненні перераховується сума відсотків
Найважливіший недолік: Немає можливості оформити позику на електронний гаманець
Бонусна програма: Знижки на наступні позики

Алекс Кредит відгуки

Багато позичальників роблять свій вибір на користь Алекс Кредит, і це не диво. Оскільки компанія пропонує надзвичайно вигідні умови кредитування, завжди старається іти назустріч клієнтам і підтримує їх в скрутних ситуаціях.

 • «Дуже зручно користуватися онлайн сервісом компанії Alexcredit, все просто і зрозуміло. Відразу можна побачити повну вартість позики. Гроші на карту я отримав уже через 10 хвилин після оформлення договору. Хочу подякувати за справді професійну роботу» – Дмитро, Кривий Ріг.
 • «Позика в кредитній компанії? Ніколи не думала, що колись скористаюся таким фінансовим продуктом. Але трапилась одна прикра ситуація і мені все-таки довелось звернутися за кредитом в Алекс Кредит. Скажу чесно, залишилась задоволеною, не було жодних проблем ні з оформленням, ні з погашенням кредиту» – Христина, Львів.
 • «Умовами компанії АлексКредит дуже задоволений, є можливість як дострокового погашення кредиту, так і продовження терміну сплати. Звертався сюди уже декілька раз. Всім рекомендую!» – Олег, Калуш.

Як взяти кредит онлайн в Алекс Кредит крок за кроком:

 1. Заповніть і надішліть заявку
 2. Отримайте відповідь на ваш запит
 3. Отримайте потрібну суму

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Алекс Кредит:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=_GFfuVgo2zo

Щоб отримати кредит онлайн в Алекс Кредит, зайдіть на сайт компанії - alexcredit.ua, та користуючись лінійкою на початковій сторінці, вкажіть точний розмір суми й термін позики.

Далi необхідно заповнити невелику анкету, вказавши наступну інформацію:

 • паспортні дані,
 • ідентифікаційний номер,
 • номер телефону
 • адресу електронної пошти.

Потім вкажіть номер банківської карти й відправте анкету.

Щоб отримати позитивну відповідь, необхідно бути повнолітнім громадянином України, мати платіжну картку, видану українським банком, на рахунку якої знаходиться не менше 2 гривень. Ці гроші будуть потрібні для верифікації карти. Після отримання відповіді дотримуйтесь інструкції для верифікації. Виконавши все правильно, ви отримаєте гроші на свій рахунок протягом 10 хвилин.

Якщо звертаєтесь за позикою в АлексКредит перший раз, то маєте чудову нагоду скористатися кредитом під 0,01 %.


Способи отримання кредиту онлайн в Алекс Кредит

1.На банківську карту

Компанія Алекс Кредит проводить виплату позик тільки одним способом – на банківську карту позичальника. Існує два правила, які необхідно виконати, щоб без проблем отримати кредит онлайн.

По-перше, карта повинна бути видана одним з українських банків й виключно на ваше ім’я. Скористатися картою іншої особи для отримання грошей неможливо.

По-друге, на рахунку повинно бути не менше 2 гривень, інакше верифікація карти не відбудеться і гроші не будуть перераховані.

Алекс Кредит дає можливість постійним клієнтам брати участь в програмі лояльності та отримувати кредитні кошти на більш вигідних умовах. Для цього необхідно оформити першу позику до 3 000 гривень, та дотримуючись всіх правил, вчасно її погасити. З кожною наступною вчасно сплаченою позикою розмір доступної суми для кредиту та термін кредитування буде збільшуватись, а також ростиме знижка на позику.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Погашення боргу з особистого кабінету Алекс Кредит
 2. Шляхом банківського переказу
 3. Готівкою в одному із терміналів Ibox або EasyPay

Спеціалістами компанії Алекс Кредит передбачено кілька способів погашення позики. Перший з них – це сплата позики на сайті alexcredit, з допомогою картки, прив’язаної під час реєстрації. Здійснити оплату можливо й iншими картками.

Другий спосіб – це погашення за допомогою банківського переказу. Для цього в бланку оплати необхідно вказати реквізити компанії (їх знайдете на офіційному сайті, в розділі «Як сплатити кредит?»), номер договору, ваші паспортні дані, суму оплати.

І останній, досить простий спосіб – скористатися одним із терміналів Ibox або EasyPay. Однак, пам’ятайте, якщо ви проводите оплату кредита онлайн Алекс Кредит за допомогою банківського переказу або в терміналі, до суми оплати необхідно врахувати проценти, а грошi будуть зараховані протягом наступних 2 – 3 днів. Днем погашення позики вважається день, коли компанія отримала гроші, а не день, коли ви внесли оплату.

Алекс Кредит - дані компанії:

Свідоцтво
IK №105

Контактні дані:

ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»

Стартова 9-А/2 поверх
49041 Дніпро

e-mail: [email protected]credit.com.ua

телефон: +38 044 389 33 03

www: alexcredit.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Алекс Кредит

Ситуація, коли терміново потрібні додаткові гроші, може трапитися з кожним. У друзів позичити не завжди є можливість, і правду кажучи, іноді не хочеться розповідати комусь про свої проблеми чи плани. На щастя, можна скористатися послугами кредитної компанії й отримати потрібну суму без жодних пояснень.

Алекс Кредит – це саме та установа, яка вам потрібна, адже для отримання кредиту онлайн не треба стояти в довгих чергах, як це зазвичай буває в банках. Алекс Кредит цінує ваш час, тому спеціалістами компанії була розроблена високотехнологічна інтернет-платформа, що дозволила повністю автоматизувати процес надання короткотермінових кредитів онлайн та зробити процедуру оформлення позики надзвичайно швидкою й простою для клієнтів.


Переваги і недоліки Алекс Кредит:

Переваги:

 • Мінімум документів (тільки паспорт та ідентифікаційний код)
 • Позику можна оформити не виходячи з дому
 • Процес оформлення позики повністю автоматизований і займає 15-20 хвилин
 • Є знижки для постійних клієнтів
 • Пролонгацію можна проводити необмежену кількість разів

Недоліки:

 • Послуги надають виключно через інтернет

Переваги і недоліки Алекс Кредит - підсумки

В Алекс Кредит працюють професіонали, які добре розуміються на українській системi мікрокредитування, тому пропонують сервіс найвищої якості, що дає можливість зручного і швидкого отримання позики, не виходячи з дому. Також спеціалістами компанії розроблена спеціальна програма лояльності. Вона дозволяє постійним клієнтам заощаджувати на позиках, навіть до 40 %.

Заповніть заявку


Додати відгук про Алекс Кредит

######## ##   ## ######   ###  ##   ## 
   ## ##   ## ##  ##  ## ##  ##   ## 
  ##  ##   ## ##    ##  ## ##   ## 
  ##  ##   ## ###### ##   ## ##   ## 
 ##   ##   ##    ## ######### ##  ## 
 ##   ##   ## ##  ## ##   ##  ## ##  
######## #######  ###### ##   ##  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Іван 2019-04-17 22:22:59 #182
Дуже позитивно якщо брати перший займ та не більше 2 х тисяч гривень тому що в такому випадку не потрібно платити додатково за користування грошима

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння