AlexСredit

Заповніть заявку
Вартість кредиту 3000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в AlexСredit

Перша Наступна
Сума: 3000 грн 3000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: 0 грн 1428 грн
До оплати: 3000 грн 4428 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


АлексКредит – це саме та установа, яка вам потрібна, адже для отримання кредиту не треба стояти в довгих чергах, як це зазвичай буває в банках. АлексКредит цінує ваш час, тому спеціалістами компанії була розроблена високотехнологічна інтернет-платформа, що дозволила повністю автоматизувати процес надання короткотермінових кредитів онлайн та зробити процедуру оформлення позики надзвичайно швидкою й простою для клієнтів.

AlexСredit відгуки

Багато позичальників роблять свій вибір на користь АлексКредит, і це не диво. Оскільки компанія пропонує надзвичайно вигідні умови кредитування. Завжди старається іти назустріч клієнтам і підтримує їх в скрутних ситуаціях.

 • «Дуже зручно користуватися онлайн сервісом компанії, все просто і зрозуміло. Відразу можна побачити повну вартість позики. Гроші на карту я отримав уже через 10 хвилин після оформлення договору. Хочу подякувати за справді професійну роботу» - Дмитро, Кривий Ріг
 • «Позика в кредитній компанії? Ніколи не думала, що колись скористаюся таким фінансовим продуктом. Оскільки мені здавалося, що метою даних компаній є ніщо інше, як виманювання грошей у довірливих людей. Але трапилась одна прикра ситуація і мені все-таки довелось звернутися за кредитом в АлексКредит. Скажу чесно, залишилась задоволеною, не було жодних проблем ні з оформленням, ні з погашенням кредиту» - Христина, Львів
 • «Умовами компанії АлексКредит дуже задоволений, є можливість як дострокового погашення кредиту, так і продовження терміну сплати. Звертався сюди уже декілька раз. Всім рекомендую!» - Олег, Калуш

Як взяти кредит онлайн в AlexСredit крок за кроком:

 1. Заповніть і надішліть заявку
 2. Отримайте відповідь на ваш запит
 3. Отримайте потрібну суму

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в AlexСredit:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=_GFfuVgo2zo

Щоб отримати кредит онлайн в АлексКредит, зайдіть на сайт компанії, користуючись лінійкою на початковій сторінці, вкажіть точний розмір суми й термін позики. У правому вікні висвітлиться повна вартість позики й сума, яку ви отримаєте на карту, та дата погашення. Якщо вас все влаштовує, натисніть «подати заявку».

В наступному вікні, необхідно заповнити всі поля, вказавши наступну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний номер, номер телефону та адресу електронної пошти. Потім вкажіть номер банківської карти й відправте анкету.

Щоб отримати позитивну відповідь, необхідно бути повнолітнім громадянином України. Мати платіжну картку, видану українським банком, на рахунку якої знаходиться не менше 2 гривень. Ці гроші будуть потрібні для верифікації карти. Після отримання відповіді дотримуйтесь інструкції для верифікації. Виконавши все правильно, ви отримаєте гроші на свій рахунок протягом 10 хвилин.

Якщо звертаєтесь за позикою в АлексКредит перший раз, то маєте чудову нагоду скористатися кредитом під 0,01 %. Як це виглядає на практиці? Ви оформлюєте позику, припустимо, на 3 000 гривень на період до 30 днів. За цілий місяць користування кредитними коштами вам доведеться заплатити всього 9 гривень, тобто остаточна сума до сплати - 3 009 гривень.


Способи отримання кредиту онлайн в AlexСredit

1.На банківську карту

Компанія АлексКредит проводить виплату позик тільки одним способом – на банківську карту позичальника. Існує два правила, які необхідно виконати, щоб без проблем отримати гроші на рахунок.По-перше, карта повинна бути видана одним з українських банків й виключно на ваше ім’я. Скористатися картою іншої особи для отримання грошей неможливо.По-друге, на рахунку повинно бути не менше 2 гривень, інакше верифікація карти не відбудеться, і гроші не будуть перераховані.   

АлексКредит дає можливість постійним клієнтам  брати участь в програмі лояльності та отримувати кредитні кошти на більш вигідних умовах. Для цього необхідно оформити першу позику до 3 000 гривень, та дотримуючись всіх правил, вчасно її погасити.Таким чином, доступна сума на наступну позику збільшиться до 5 000 гривень, максимальний термін позики збільшиться до 35 днів, а також можна отримати знижку 15 %.

З кожною наступною вчасно сплаченою позикою розмір доступної суми для кредиту та термін кредитування буде збільшуватись, а також ростиме знижка на позику. В цілому, оформивши й сплативши сім позик, ви отримаєте право оформлювати кредити до 10 000 гривень, терміном на 45 днів та зі знижкою 40 %.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Погашення боргу з домашнього кабінету на сайті компанії
 2. Шляхом банківського переказу на розрахунковий рахунок АлексКредит
 3. Готівкою в одному із терміналів Ibox або EasyPay

Спеціалістами компанії передбачено декілька способів погашення позики. Перший з них – це сплата позики на сайті АлексКредит, з допомогою картки, прив’язаної під час реєстрації. Для цього ввійдіть в особистий кабінет, виберіть розділ «сплата позики» та дотримуйтесь вказівок, які будуть з’являтись на екрані. Здійснити оплату можливо й картками не прив’язаними під час реєстрації.

Другий спосіб – це погашення за допомогою банківського переказу. Для цього в бланку оплати необхідно вказати реквізити компанії (їх знайдете на офіційному сайті, в розділі «Як сплатити кредит?»), номер договору, ваші паспортні дані, суму оплати.

І останній, досить простий спосіб – скористатися одним із терміналів Ibox або EasyPay. Однак, пам’ятайте, якщо ви проводите оплату за допомогою банківського переказу або в терміналі, до суму оплати необхідно врахувати проценти, які будуть нараховані протягом наступних 2 – 3 днів. Це пов’язано з тим, що процедура перерахунку коштів на рахунок кредитора може, власне, займати 2 – 3 робочих дні. А днем погашення позики вважається день, коли компанія отримала гроші, а не день, коли ви внесли оплату.

 

AlexСredit - дані компанії:

Свідоцтво
IK №105

Контактні дані:

ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»

Стартова 9-А/2 поверх
49041 Дніпро

e-mail: [email protected]

телефон: +38 044 389 33 03

www: alexcredit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 8.00-20.00
Субота – неділя: 10:00-20:00
Заповніть заявку

Опис AlexСredit

АлексКредит – українськакредитна компанія, яка розпочала свою діяльність в серпні 2013 року. Своїм клієнтам пропонує послуги з надання миттєвих кредитів онлайн на термін від 5 до 45 днів. При першому зверненні доступна сума позики – до 3 000 гривень. За умови своєчасного погашення, максимальна сума для наступних позик збільшується та  може досягати 10 000 гривень. У випадку, якщо ви не можете вчасно сплатити борг, компанія надає можливість скористатися послугою пролонгацією позики на період до 30 днів. Кількість пролонгацій необмежена.


Переваги і недоліки AlexСredit:

Переваги:

 • Мінімум документів (тільки паспорт та ідентифікаційний код)
 • Позику можна оформити не виходячи з дому
 • Процес оформлення позики повністю автоматизований і займає 15-20 хвилин
 • Є знижки для постійних клієнтів
 • Пролонгацію можна проводити необмежену кількість разів

Недоліки:

 • Послуги надають виключно через інтернет
 • Немає можливості оформити позику на електронний гаманець

Переваги і недоліки AlexСredit - підсумки

В АлексКредит працюють професіонали, які добре розуміються на українській системi мікрокредитування, тому пропонують сервіс найвищої якості, що дає можливість зручного і швидкого отримання позики, не виходячи з дому. Також спеціалістами компанії розроблена спеціальна програма лояльності. Вона дозволяє постійним клієнтам заощаджувати на позиках, навіть до 40 %.

Заповніть заявку


Додати відгук про AlexСredit

######## ######## ##   ## ####### ######## 
  ##  ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##  ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##  ######  ##   ## ##   ## ######## 
  ##  ##    ##   ## ##   ## ##  ##  
  ##  ##    ##   ## ##   ## ##  ## 
  ##  ######## #######  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Іван 2019-04-17 22:22:59 #182
Дуже позитивно якщо брати перший займ та не більше 2 х тисяч гривень тому що в такому випадку не потрібно платити додатково за користування грошима

Дивіться також:

Додати до порівняння