Алекс Кредит

Show costs of loan

Вартість кредиту 3000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в Алекс Кредит

Перша Наступна
Сума: 3000 грн 3000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: 0 грн 1428 грн
До оплати: 3000 грн 4428 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Алекс Кредит – українська кредитна компанія, яка розпочала свою діяльність в серпні 2013 року. Своїм клієнтам пропонує послуги з надання миттєвого кредиту онлайн на термін від 5 до 30 днів. При першому зверненні доступна сума позики – до 3 000 гривень. За умови своєчасного погашення, максимальна сума для наступних позик збільшується та може досягати 10 000 гривень. У випадку, якщо ви не можете вчасно сплатити борг, компанія надає можливість скористатися послугою пролонгацією позики на період до 30 днів. Кількість пролонгацій необмежена.

Перший безкоштовний кредит: До 3 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓
Головна перевага: При достроковому поверненні перераховується сума відсотків
Найважливіший недолік: Немає можливості оформити позику на електронний гаманець
Бонусна програма: Знижки на наступні позики

Алекс Кредит відгуки

Багато позичальників роблять свій вибір на користь Алекс Кредит, і це не диво. Оскільки компанія пропонує надзвичайно вигідні умови кредитування, завжди старається іти назустріч клієнтам і підтримує їх в скрутних ситуаціях.

 • «Дуже зручно користуватися онлайн сервісом компанії Alexcredit, все просто і зрозуміло. Відразу можна побачити повну вартість позики. Гроші на карту я отримав уже через 10 хвилин після оформлення договору. Хочу подякувати за справді професійну роботу» – Дмитро, Кривий Ріг.
 • «Позика в кредитній компанії? Ніколи не думала, що колись скористаюся таким фінансовим продуктом. Але трапилась одна прикра ситуація і мені все-таки довелось звернутися за кредитом в Алекс Кредит. Скажу чесно, залишилась задоволеною, не було жодних проблем ні з оформленням, ні з погашенням кредиту» – Христина, Львів.
 • «Умовами компанії АлексКредит дуже задоволений, є можливість як дострокового погашення кредиту, так і продовження терміну сплати. Звертався сюди уже декілька раз. Всім рекомендую!» – Олег, Калуш.

Як взяти кредит онлайн в Алекс Кредит крок за кроком:

 1. Заповніть і надішліть заявку
 2. Отримайте відповідь на ваш запит
 3. Отримайте потрібну суму

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Алекс Кредит:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=_GFfuVgo2zo

Щоб отримати кредит онлайн в Алекс Кредит, зайдіть на сайт компанії - alexcredit.ua, та користуючись лінійкою на початковій сторінці, вкажіть точний розмір суми й термін позики.

Далi необхідно заповнити невелику анкету, вказавши наступну інформацію:

 • паспортні дані,
 • ідентифікаційний номер,
 • номер телефону
 • адресу електронної пошти.

Потім вкажіть номер банківської карти й відправте анкету.

Щоб отримати позитивну відповідь, необхідно бути повнолітнім громадянином України, мати платіжну картку, видану українським банком, на рахунку якої знаходиться не менше 2 гривень. Ці гроші будуть потрібні для верифікації карти. Після отримання відповіді дотримуйтесь інструкції для верифікації. Виконавши все правильно, ви отримаєте гроші на свій рахунок протягом 10 хвилин.

Якщо звертаєтесь за позикою в АлексКредит перший раз, то маєте чудову нагоду скористатися кредитом під 0,01 %.


Способи отримання кредиту онлайн в Алекс Кредит

1.На банківську карту

Компанія Алекс Кредит проводить виплату позик тільки одним способом – на банківську карту позичальника. Існує два правила, які необхідно виконати, щоб без проблем отримати кредит онлайн.

По-перше, карта повинна бути видана одним з українських банків й виключно на ваше ім’я. Скористатися картою іншої особи для отримання грошей неможливо.

По-друге, на рахунку повинно бути не менше 2 гривень, інакше верифікація карти не відбудеться і гроші не будуть перераховані.

Алекс Кредит дає можливість постійним клієнтам брати участь в програмі лояльності та отримувати кредитні кошти на більш вигідних умовах. Для цього необхідно оформити першу позику до 3 000 гривень, та дотримуючись всіх правил, вчасно її погасити. З кожною наступною вчасно сплаченою позикою розмір доступної суми для кредиту та термін кредитування буде збільшуватись, а також ростиме знижка на позику.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Погашення боргу з особистого кабінету Алекс Кредит
 2. Шляхом банківського переказу
 3. Готівкою в одному із терміналів Ibox або EasyPay

Спеціалістами компанії Алекс Кредит передбачено кілька способів погашення позики. Перший з них – це сплата позики на сайті alexcredit, з допомогою картки, прив’язаної під час реєстрації. Здійснити оплату можливо й iншими картками.

Другий спосіб – це погашення за допомогою банківського переказу. Для цього в бланку оплати необхідно вказати реквізити компанії (їх знайдете на офіційному сайті, в розділі «Як сплатити кредит?»), номер договору, ваші паспортні дані, суму оплати.

І останній, досить простий спосіб – скористатися одним із терміналів Ibox або EasyPay. Однак, пам’ятайте, якщо ви проводите оплату кредита онлайн Алекс Кредит за допомогою банківського переказу або в терміналі, до суми оплати необхідно врахувати проценти, а грошi будуть зараховані протягом наступних 2 – 3 днів. Днем погашення позики вважається день, коли компанія отримала гроші, а не день, коли ви внесли оплату.

Алекс Кредит - дані компанії:

Свідоцтво
IK №105

Контактні дані:

ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»

Стартова 9-А/2 поверх
49041 Дніпро

e-mail: [email protected]

телефон: +38 044 389 33 03

www: alexcredit.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповніть заявку

Опис Алекс Кредит

Ситуація, коли терміново потрібні додаткові гроші, може трапитися з кожним. У друзів позичити не завжди є можливість, і правду кажучи, іноді не хочеться розповідати комусь про свої проблеми чи плани. На щастя, можна скористатися послугами кредитної компанії й отримати потрібну суму без жодних пояснень.

Алекс Кредит – це саме та установа, яка вам потрібна, адже для отримання кредиту онлайн не треба стояти в довгих чергах, як це зазвичай буває в банках. Алекс Кредит цінує ваш час, тому спеціалістами компанії була розроблена високотехнологічна інтернет-платформа, що дозволила повністю автоматизувати процес надання короткотермінових кредитів онлайн та зробити процедуру оформлення позики надзвичайно швидкою й простою для клієнтів.


Переваги і недоліки Алекс Кредит:

Переваги:

 • Мінімум документів (тільки паспорт та ідентифікаційний код)
 • Позику можна оформити не виходячи з дому
 • Процес оформлення позики повністю автоматизований і займає 15-20 хвилин
 • Є знижки для постійних клієнтів
 • Пролонгацію можна проводити необмежену кількість разів

Недоліки:

 • Послуги надають виключно через інтернет

Переваги і недоліки Алекс Кредит - підсумки

В Алекс Кредит працюють професіонали, які добре розуміються на українській системi мікрокредитування, тому пропонують сервіс найвищої якості, що дає можливість зручного і швидкого отримання позики, не виходячи з дому. Також спеціалістами компанії розроблена спеціальна програма лояльності. Вона дозволяє постійним клієнтам заощаджувати на позиках, навіть до 40 %.

Заповніть заявку


Додати відгук про Алекс Кредит

######## ##   ## ##   ##  ###  ######## 
   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##  ## ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ######## 
 ##   ##   ## ##   ## ######### ##    
 ##   ##   ## ##   ## ##   ## ##    
######## #######  ####### ##   ## ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Марк 2019-10-16 10:01:08 #526
Перевагою компанії є низькі відсотки по кредиту і відмінний сервіс. Рекомендую.
Лариса 2019-10-12 13:03:09 #503
Отримати кредит без відмови тоді вам в Алекс Кредит. Вигідні умови та заявка обробляється миттєво.
Лариса 2019-10-11 10:26:08 #497
Надійна компанія звертаюся вдруге. Дякую за швидке реагування на заявку. Отримала суму яку запрошувала.
Анна 2019-10-09 14:47:22 #490
Найбільш лояльні умови кредитування. Обробка заявки миттєва. Користувалася неодноразово.
Ксюша, Бердичsd 2019-08-22 18:55:03 #391
Компанія дуже хороша!
Артем Іванов 2019-08-22 18:51:23 #390
Дуже класно, що зараз можливо оформити кредит через інтернет, ще тільки при наявності паспорта, без будь-яких інших доккументів. Ставлю компанії тверде 5
Артур 2019-08-22 18:48:26 #389
Позичаю тут, коли не вистачає грошей до зарплати. Віддаю швидко, тому ніколи не доводилось багато платити. Досить зручна послуга дистанційного креддитувнаня
Марта Шпак 2019-08-22 18:46:35 #388
Тут оформлювала перший в житті кредит, ще й о того ж через інтернет. Все виявилось дуже просто, і навіть удалось уже погасити, також черз інтернет. Рекомендую.
Стас 2019-08-22 18:31:34 #387
Алекс Кредит - чуова кредитна компанія із ввічливими консультанатми.
Денис Черетов 2019-07-28 23:11:59 #285
Я позичив трохи грошей в Алекс Кредит. Нульова відсоткова ставка на перший кредит - надто вже спокуслива пропозиція. Покористувався та віддав. Все пройшло добре.
Яна, Конотоп 2019-07-01 22:53:04 #253
В Алекс Кредит я мала досвід позики 3000 гривень на 28 днів без відсотків. Послугою дуже задоволена. При необхідності ще звернусь, навіть якщо доведеться сплатити відсотки, адже перший кредит міні обійшовся безкоштовно. Вважаю, що такі умови чесні, особливо, якщо комусь дуже потрібні гроші.
Іван 2019-04-17 22:22:59 #182
Дуже позитивно якщо брати перший займ та не більше 2 х тисяч гривень тому що в такому випадку не потрібно платити додатково за користування грошима

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння