Швидко Гроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Швидко Гроші

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2310 грн
До оплати: 7810 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Компанія ШвидкоГроші спеціалізується на видачі швидких кредитов онлайн строком до 14 днів. При необхідності термін повернення завжди можна продовжити, заплативши тільки нараховані відсотки. Кредити видаються без застави, поручителів та без довідок про доходи. Оформити договір можна як в стаціонарному відділенні, так і в інтернет-сервісі компанії.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту, готiвкою
Швидкість оформлення кредиту: 20 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Підвищений рівень безпеки персональних даних
Найважливіший недолік: При простроченні боржника з першого дня затримки починають турбувати колектори
Бонусна програма: Знижки для постійних клієнтів

Швидко Гроші відгуки

Компанія ШвидкоГроші надає послуги мікрокредитування уже 7 років і вважається однією з найкращих кредитних компанiй України. Дотримуючись правил чесного кредитування, Швидко Гроші залишила далеко позаду своїх конкурентів і зайняла провідну позицію на фiнансовому ринку.  

 • «Час від часу користуюся послугами Швидко Гроші. Мені тут дуже подобається, адже працівники компанії все детально пояснюють, попереджають про можливі штрафи при невчасній оплаті. Щиро дякую за хороше ставлення та чудову роботу!» – Людмила, Чернігів.
 • «Оформлював в Швидко Гроші кредит онлайн перший раз. Весь процес зайняв не більше ніж півгодини. Кредит я погасив достроково, тому вдалося трохи зекономити. При погашенні жодних проблем не було» – Денис, Івано-Франківськ.
 • «Я стараюсь взагалі ніколи в нікого не позичати. Якщо все-таки, з’являється нагальна потреба в грошах, а зарплата ще не приходить, то оформлюю позику в Швидко Гроші. Мені подобається цей сервіс, тому що тут немає зайвих формальностей, отримати кошти на карту можна буквально за 10 хвилин. А також немає жодних проблем з погашення, головне робити це вчасно, інакше доведеться платити штрафи» – Вікторія, Суми.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Швидко Гроші крок за кроком:

 1. Звернутися в відділення компанії з паспортом та кодом
 2. Заповнити заявку на отримання кредиту онлайн
 3. Дочекатись рішення
 4. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Швидко Гроші:

Вік від 18 дo 60
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=P8-QZo7lgyQ

Звертатися за кредитами онлайн в Швидко Гроші мають право усі повнолітні громадяни України у віці до 60 років. При цьому, компанія не вимагає від клієнтів надання довідки про доходи, застави чи поручителів. Також не потрібно вказувати мету, для якої потрібні кредитні кошти. Адже гроші видаються на будь-які потреби.

Процес оформлення кредиту в офісі Швидко Гроші дуже простий. Зайшовши на сайт компанії в розділ «Контакти» та знайшовши найближчий офіс Швидко Гроші, приготуйте оригінал паспорта, код й зверніться з цими документами у вибране відділення. У випадку повторного оформлення позики, звернення у відділення не обов’язкове.

В офісі компанії ви зможете отримати кваліфіковану допомогу в заповненні заявки, а також відповіді на питання, які вас цікавлять.  Після заповнення анкети доведеться почекати 10 хвилин на ухвалення рішення. Якщо відповідь позитивна, вам буде запропоновано підписати кредитний договір. Уважно ознайомтесь з усіма умовами й у разі згоди підпишіть документ. Відразу після цього вам будуть видані гроші. Таким чином, для оформлення договору й отримання коштів достатньо тільки 20 хвилин.

Проте, завжди потрібно пам’ятати, що разом з кредитом ви берете на себе серйозну відповідальність і зобов’язуєтесь дотримуватись правил договору. У разі прострочки до вас будуть застосовуватись штрафні санкції. Швидко Гроші залишає за собою право нараховувати штраф  в розмірі 2% в перший день прострочки, а в кожний наступний день сума боргу збільшуватиметься ще на 2%.


Способи отримання кредиту онлайн в Швидко Гроші

 1. На карту
 2. Готівкою у відділенні

Найпростіший і найзручніший спосіб отримання грошей – це оформлення кредиту на банківську карту онлайн. Проте, якщо ви берете грошi в компанії Швидко Гроші перший раз, скористатися цією послугою неможливо.

Правилами компанії передбачено, що для оформлення кредиту онлайн потрібно попередньо бути зареєстрованим у системі Швидко Гроші та мати раніше оформлений та погашений договір. При повторному зверненні ви зможете оформити  кредит онлайн та отримати грошi на карту всього за 5 хвилин.

Також отримати гроші можливо готівкою в одному зі стаціонарних відділень Швидко Гроші. Доступні суми від 600 гривень до 10 000 гривень. З кожною наступною, вдало оформленою та своєчасно погашеною позикою, ця сума збільшується.

Гроші ви зможете отримати після прийняття рішення по заявці. Весь процес від подачі заявки до отримання грошей зазвичай займає близько 20 хвилин.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті

 2. В терміналі самообслуговування

 3. Готівкою в будь-якому найближчому відділенні ШвидкоГроші

Щоб погасити кредит в компанії Швидко Гроші, вам не доведеться навіть виходити з дому. Для цього потрібно мати доступ в інтернет та банківську карту. Щоб здійснити оплату, зайдіть в особистий кабінет та виберіть відповідну функцію. Проводити оплату можна картою будь-якого банку, це не мусить бути та сама карта, на яку ви оформлювали договiр.

Ще одним варіантом погашення кредиту є оплата в терміналі самообслуговування. В такий спосіб можна погашати кредити, як оформлені в онлайн-сервісі, так і у відділенні. Для цього потрібно просто вибрати на екрані функцію оплати кредиту, вказати назву компанії, свої дані та заплатити необхідну суму.

Також можна погасити борг у відділені Швидко Гроші. Щоб знайти найближий офiс до вас, скористайтеся сайтом, та увійдіть в розділ «Контакти».

По всій території нашої країни розміщено понад 200 офісів Швидко Гроші. Тому погасити кредит можливо в будь-якому куточку України. 

Швидко Гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 870

Контактні дані:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»

Саксаганского 133 А
01032 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 50 10 20

www: sgroshi.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 8:00 - 20:00
Субота – неділя: 10:00 - 19:00
Заповнiть заявку

Опис Швидко Гроші

Компанія Швидко Гроші видає кредити терміном від 7 до 14 днів з можливістю продовження терміну, на суми від 600 до 10 000 гривень. Процентна ставка за користування кредитними коштами становить 2% в день, що дорівнює 730% річних. У компанії відсутні будь-які додаткові оплати та комісійні збори. Національною комісією, яка здійснює державний нагляд за роботою мікрофінансових установ, компанія була зареєстрована в 2011 році.


Переваги і недоліки Швидко Гроші:

Переваги:

 • Можливість отримання кредиту як онлайн, так і в стаціонарному відділенні
 • Найбільша мережа відділень по всій Україні
 • Можна продовжувати термін погашення боргу необмежену кількість разів
 • Немає необхідності в заставі й поручителях
 • Процес оформлення при першому зверненні займає не більше 30 хвилин

Недоліки:

 • Немає можливості оформлення кредиту онлайн при першому зверненні
 • Кредити доступні тільки людям до 60 років.

Переваги і недоліки Швидко Гроші - підсумки

Мікрофінансова організація Швидко Гроші спеціалізується тільки на видачі моментальних позик і є професіоналом цієї справи. А завдяки злагодженій та ефективній роботі колективу може гарантувати надання послуг на найвищому рівні. Спеціалістами компанії були враховані всі потреби українського клієнта, тому дана кредитна компанiя однією з перших в Україні ввела унікальний фінансовий продукт – миттєва готівка. На сьогоднішній день Швидко Грошi являється лідером мікрокредитування на українському ринку.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Швидко Гроші

 ######   ###  ######## ####### ######## 
##  ##  ## ##  ##    ##   ##   ## 
##    ##  ## ##    ##   ##   ##  
 ###### ##   ## ######  ##   ##  ##  
   ## ######### ##    ##   ##  ##   
##  ## ##   ## ##    ##   ## ##   
 ###### ##   ## ##    ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Швидко Гроші

Дивіться також:

Додати до порівняння